Peršokti į turinį

Ieškome daugiau SuperGames.lt moderatorių. Nori? Prisijunk!


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4397 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

as galeceu but moderatorius, turiu -170 rep, del to esu vertas sio posto.

va jau 172 repai, tai duosit moda ane?

Draugiškai pasakysiu,

dink, čia ne vieta juokaut, o tavo reputacija tikrai niekam nerūpi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sorry uz off topic.

Aš irgi norėčiau! :)

iNk, kodel tu turetum buti moderatoriumi? Dediesi sau rep is kitu acc. Argi reikia tokio nesąziningo moderatoriaus??

Norėčiau. Mano mentalitetas yra puikus, tad susitvarkyčiau. Ne kartą buvau paskirtas moderatoriumi.

Kūrinėja temas į pasitaikiusią skiltį... Ir paskui pats puola. Suprantu, kai žmonės atsiprašo, ar nežinojo kur parašyti temą. Bet tu tai specialiai ten kūrei temą.

http://webcache.googleusercontent.com/s ... clnk&gl=lt

Marčiau, gi žinau, kad paprašei kažkurio moderatoriaus kad ištrintų aną temą, pamatęs mano postą :D. Bent šios neištrinsi :D

Tik, kad perkėlė tavo temą, o šiaip tai, neturiu ką daugiau pasakyti :D

P. S. Ir toliau rasysiu cia zmones kurie dedasi sau rep, ar kitaip neverti moderatoriaus posto. :ohyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norėčiau pabandyt ir aš (mažai šansų, bet pabandyt verta). Ankščiau, kai dar forumas buvo palyginus tvarkingas, buvau aktyvus. Turiu nemažai patirties su moderavimu, forumui per dieną galėčiau skirti nemažai laiko.

Kodėl gali patekti, jai būsi aktyvus parašysi gera anketa kodėl gi ne nereik iš kart savęs nusivertinti.

Žiūri netik į aktyvuma, bet ir mastyma kalbėjima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norėčiau tapti "Nuotykių žaidimų" skilties moderatorius.Nes ten tikrai trūksta tvarkos.Esu žmogus kaip žmogus.Bet Nuotykių forumas prikrautas daug nereikalingų ir netvarkingų temų.Galėčiau daryti minecraft/terraria serverių/žaidimų pamokas.Viskas tik žmonių naudai.Žinoma nesu toks žmogus kuris padeda per skype .Bet forume visiems padedu.Tiek minecraft , tiek terraria turiu legalius.Minecraft žaidžiu jau 2 metai berods bus.Kažkur nuo alpha versijos (kai dar neturėjau interneto , klasiokas davė pažaisti).

Terraria reiktų atskiro forumo skilties per nuotykių žaidimus.

Taipogi nemėgstų žmonių kurie kopijuoja kitų žmonių įdėjas.Todėl kartais paleidžiu vieną kitą keiksmą temoje.Na man nelabai patinka.Pvž Jūs sugalvojote unikalią įdėją ir ją kažkoks atsiprašant snarglys ją nukopijuoja.Visą dieną sėdžiu prie pc.Realybėje daug draugų neturiu.Esu anime fanas , moku kurti svetaines , koduoti dizainus ir žinoma php dalykus.Pradėjau mokytis kaip kurti minecraft bukkit serverio pluginus.

Na daugiau info apie mane į PM.Beto norėčiau kad kas pakeistų mano forumo slapyvardį į PreFix nes TxSaS mano vienas iš pirmujų slapyvardžių kur naudoju tik šitame forume.Nes čia ilgiausiai lankaus iš visų forumų.

Mano nuomonė kad žmogus gali būti ir super aktyvus ir labai neaktyvus.Svarbu jo charakteristika.Aukso vidurio niekas nesuras.Vienas mažiau aktyvus , kitas per jaunas(elgiasi nesažiningai ar kažkas pnš).Na sekmės renkant naujus moderatorius.Tikiuosiu pravalysite Nuotykiu forumą ir įvesite ten normalią tvarką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4397 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...