Peršokti į turinį
 • ŽAIDIMAI
 • , ŽAIDIMAI
 • ŽAIDIMAI

 • Ateities planai

  Čia galite rasti sąrašą idėjų kurias žadame įgyvendinti,prie idėjos rasite jos statusą. Pasiūlymus forumui galite pateikti Klausimai ir pasiūlymai skiltyje.
  1. Dabartinis filtras buvo senai atnaujintas ir turėjo mažai įdėtų keiksmažodžių kuriuos negalėtų naudoti nariai ir jie būtų tiesiog pakeisti į *Myliu SuperGames.lt* .Reikia jį atnaujinti ir pridėti kuo daugiau keiksmažodžių ir taip sumažinti narių įžeidinėjimą ir keiksmažodžių naudojimą.

   Dabartinis filtras buvo senai atnaujintas ir turėjo mažai įdėtų keiksmažodžių kuriuos negalėtų naudoti nariai ir jie būtų tiesiog pakeisti į *Myliu SuperGames.lt* .Reikia jį atnaujinti ir pridėti kuo daugiau keiksmažodžių ir taip sumažinti narių įžeidinėjimą ir keiksmažodžių naudojimą.

  2. Jau nepirmi metai kaip eina temos apie tai , kad kažkuris narys buvo apgautas kito nario.Norėdami tai užkirsti turime padaryti tapatybės patvirtinimą skilčiai "Forumo Turgus" . Apie tai dabar daug negalime pasakyti, nes tai dar yra planavimo etape.

   Jau nepirmi metai kaip eina temos apie tai , kad kažkuris narys buvo apgautas kito nario.Norėdami tai užkirsti turime padaryti tapatybės patvirtinimą skilčiai "Forumo Turgus" . Apie tai dabar daug negalime pasakyti, nes tai dar yra planavimo etape.

  3. Vietoj to jog kiekvienas naujas narys SuperGames.lt Discord serveryje turėtų sutikti su taisyklėmis, nariui reikės pridėti savo Discord paskyrą forume ir sinchronizuoti ja su serveriu.Jeigu narys pašalins savo pridėta paskyrą jis bus automatiškai išmestas iš SuperGames.lt Discord serverio.

   Vietoj to jog kiekvienas naujas narys SuperGames.lt Discord serveryje turėtų sutikti su taisyklėmis, nariui reikės pridėti savo Discord paskyrą forume ir sinchronizuoti ja su serveriu.Jeigu narys pašalins savo pridėta paskyrą jis bus automatiškai išmestas iš SuperGames.lt Discord serverio.

  4. Negalima bus registruotis naudojant laikinus el.paštus kurie yra tik tam jog užsiregistruoti forume. Taip pat neleisime naudotis one.lt paštu ir norėsime jog nariai kurie naudoja dar ta el.paštą jį pasikeistų į kita.

   Negalima bus registruotis naudojant laikinus el.paštus kurie yra tik tam jog užsiregistruoti forume. Taip pat neleisime naudotis one.lt paštu ir norėsime jog nariai kurie naudoja dar ta el.paštą jį pasikeistų į kita.

  5. Didžiausias minusas forume jog ką nors apgavęs gali susikurti naują paskyrą ir toliau tai daryti, įsigydami apsaugas užkirstume tam kelia ir neleistume registruotis naujų paskyrų naudojant bet kuria VPN programa.

   Didžiausias minusas forume jog ką nors apgavęs gali susikurti naują paskyrą ir toliau tai daryti, įsigydami apsaugas užkirstume tam kelia ir neleistume registruotis naujų paskyrų naudojant bet kuria VPN programa.

  6. Forumas naudoja IPS 4.3 versija , norint užtikrinto forumo saugumą ir naujoviškumą reikia atnaujinti į naujausia IPS 4.4 versija.

   Forumas naudoja IPS 4.3 versija , norint užtikrinto forumo saugumą ir naujoviškumą reikia atnaujinti į naujausia IPS 4.4 versija.

  7. Kai bus išleista  IPS 4.5 stabili versija ir dauguma pluginų palaikys ta versija, tada mes galėsime atnaujinti forumo varikliuką.

   Kai bus išleista  IPS 4.5 stabili versija ir dauguma pluginų palaikys ta versija, tada mes galėsime atnaujinti forumo varikliuką.

×
×
 • Sukurti naują...