Peršokti į turinį
 • ŽAIDIMAI
 • , ŽAIDIMAI
 • ŽAIDIMAI

 • Naujienos

  SuperGames rašomi straipsniai

  Nuteistas filmai.in administratorius, konfiskuota turto už 200 tūkst. eurų

  Praėjusį penktadienį, sausio 27 d., Kauno apylinkės teismas išnagrinėjo vadinamąją „Filmai.in“ bylą. Šios bylos nagrinėjimas truko daugiau nei penkerius metus. Joje du Lietuvos piliečiai buvo teisiami dėl piratinės svetainės „Filmai.in“, kurioje be autorių teisių subjektų leidimo skelbiami ir atgaminami filmai, administravimo, rašoma pranešime spaudai.
  Šioje nelegalioje svetainėje registruoti vartotojai už atlygį filmus gali žiūrėti tiesiogiai arba atsisiųsti į savo kompiuterį ar telefoną. Vieną iš dviejų kaltinamųjų teismas išteisino. Asmeniui, kurio atžvilgiu teismas priėmė apkaltinamąjį nuosprendį, paskirta 15 tūkst. eurų dydžio bauda. Taip pat iš jo priteisti 38 tūkst. eurų kolektyviai autorių teises administruojančios asociacijos LATGA naudai ir per 11 tūkst. eurų UAB „All Media Lithuania“ (TV3 televizija) naudai pagal pateiktus civilinius ieškinius.
  Negana to, priimtas sprendimas iš nuteistojo konfiskuoti turto už beveik 200 tūkst. eurų. Kaltinamasis turės padengti ir Asociacijos LATGA išlaidas advokatų paslaugoms. „Mus, autorių atstovus, Kauno apylinkės teismo nuosprendis vadinamoje „Filmai.in“ byloje neabejotinai džiugina. Kartu tai yra ir priminimas visiems, kad teisių turėtojai, pastebėję, kad jų kūriniai neteisėtai platinami internete, gali kreiptis ne tik dėl neteisėtų svetainių blokavimo į Lietuvos radijo ir televizijos komisiją ar prašyti svetainių administratorių pašalinti jų kūrinius. Teisės aktuose taip pat numatyta galimybė kreiptis dėl baudžiamosios atsakomybės taikymo konkretiems asmenims, administruojantiems neteisėtus tinklalapius ir gaunantiems iš tokios veiklos finansinę naudą, kartu pareiškiant jiems ir reikalavimus atlyginti turtinę žalą. Šis teismo sprendimas tik patvirtina, kad autorių teisių pažeidimai yra vertinami rimtai ir gali sukelti iš tiesų rimtų teisinių pasekmių“, – sako LATGA direktorė Laura Baškevičienė.
  „Apkaltinamasis Kauno apylinkės teismo nuosprendis „Filmai.in“ byloje sukuria tam tikrą autorių teisių apsaugos standartą, lemiantį griežčiausios teisinės – baudžiamosios – atsakomybės pritaikymą autorių teises pažeidžiantiems asmenims“, – sako asociacijai LATGA byloje atstovaujantis „Noor“ advokatas Vykintas Gutauskas.
  Kaip jūs manote, ar su šita byla bus padėti pamatai filmų piratavimo stabdymui ir kitos panašaus tipo svetainės pradės rimčiau žiūrėti į nelegalu filmų talpinimą internete?
   

  5
  172

  "God of War" žaidimo tematika Portugalijoje, Lisabonos metro

  Ar kada nors įsivaizdavote, koks būtų jausmas patekti į žaidimą? Leistumėtės į epinį nuotykį, tyrinėtumėte mitinius kraštovaizdžius, susidurtumėte su būtybėmis, pabaisomis ir dievais, dalyvautumėte pranašiškuose mūšiuose, kovotumėte su bauginančiomis grėsmėmis... Ar išeitumėte savo kojomis? Nesakysime, kad iš tikrųjų patekti į naująjį "PlayStation" žaidimą "God of War Ragnarok" įmanoma. Bet... Galėsite visiškai pasinerti į šio žaidimo visatą, keliaudami per keturias karalystes iš garsiojo "God of War" tęsinio (išleisto 2018 m.).
  Siekiant atšvęsti žaidimo "God of War Ragnarök" - vieno laukiamiausių pastarųjų metų žaidimų, kurį galima įsigyti išskirtinai "PlayStation 4" ir "PlayStation 5" sistemoms, - išleidimą, Lisabonos metro stotyje "Marquês de Pombal" ir Lisabonos metro vagonai, jau dabar yra išskirtinai papuošti žaidimo "God of War Ragnarök" tematika.
  Mėnesį Marquês de Pombal metro stotis bus visiškai papuošta žaidimui skirtais elementais. Metro vagonas bus papuoštas trims mėnesiams. Ši pramoga leis leistis į kelionę po keturias žaidime prieinamas karalystes - Midgardą, Muspelheimą, Svartalfheimą, Niflheimą - ir dar labiau įsijausti į epinį žaidimo, kuris jau pasirodė PS4 ir PS5 platformose Portugalijoje, pasakojimą. Galimybių pagauti šio nuotykio "traukinį" nepritrūks. Tai tarptautinio masto renginys, vienu metu vykstantis keliose metro stotyse keliose šalyse.
   
   

  Naująjį Tomb Raider žaidimą išleis Amazon

  Balandžio mėnesį "Crystal Dynamics" paskelbė, kad kuria naują "Tomb Raider" žaidimą (atsidaro naujame skirtuke) naudodama "Unreal Engine 5" varikliuką, kuris, kaip teigiama, leis "išplėsti ištikimybės ribas ir suteikti aukštos kokybės kinematografinio veiksmo ir nuotykių patirtį, kurios gerbėjai nusipelno". Naujas itin sėkmingos žaidimų frančizės papildymas nebuvo pati netikėčiausia naujiena, tačiau šiandienos pranešimas mane šiek tiek nustebino: jį išleis "Amazon Games" .
  "Amazon Games" siekia pateikti žaidėjams aukščiausios kokybės, geriausių kūrėjų žaidimus įvairiose platformose ir žanruose, todėl mums didelė garbė dirbti su šiuo garsiu kūrėju ir frančize", - sakė "Amazon Games" viceprezidentas Christophas Hartmannas. "Mūsų komanda nepaprastai džiaugiasi galėdama bendradarbiauti su talentinga ir vizionieriška "Crystal Dynamics" komanda, kad žaidėjams visame pasaulyje būtų pristatytas kitas Laros Croft sagos skyrius."
  Pranešime nepateikiama jokių detalių apie naująjį žaidimą, jis apibūdinamas kaip "vieno žaidėjo nuotykių žaidimas, kuriame tęsiama Laros Croft istorija", turintis "visus elementus, dėl kurių "Tomb Raider" tapo viena iš labiausiai gerbiamų žaidimų frančizių, suteikiant žaidėjams galimybę valdyti savimi pasitikinčią ir daugialypę heroję Larą Croft aplinkoje, kurioje apdovanojama už tyrinėjimą ir kūrybišką kelio ieškojimą, kurioje reikia spręsti protą verčiančius galvosūkius ir susidurti su įvairiais priešais bei juos įveikti". Tai skamba gerai, tačiau tai gali būti taikoma ir beveik visiems kada nors sukurtiems "Tomb Raider" žaidimams.
  Naujasis "Tomb Raider" yra didelis "Amazon Games" pirkinys, tačiau ne vienintelis: Praėjusią savaitę vykusiuose "Game Awards" apdovanojimuose "Amazon" paskelbė, kad 2023 m. antroje pusėje taip pat išleis "Bandai Namco" žaidimų kūrimo kompanijos žaidimą "Blue Protocol".
   

  0
  190

  Siūlome korepetitoriaus darbą šalia studijų

  COREPETITUS – didžiausia Lietuvoje individualaus nuotolinio mokymo akademija siūlo dirbti korepetitoriumi.
  Nuotolinis darbas Tik 10 val. / sav. VBE bent 75% Darbas patogiu laiku Susisiekti dėl darbo galite čia.

  Apie COREPETITUS
  Mes, COREPETITUS komanda, tikime ir esame tam, kad įrodytume – kiekvienas mokinys gali pasiekti aukštesnių rezultatų.

  COREPETITUS komandą sudaro korepetitoriai iš geriausių pasaulio ir Lietuvos universitetų, tarptautinių olimpiadų, konkursų nugalėtojai, turintys puikius bendravimo įgūdžius.

  Mūsų įmonės išskirtinumas - šiuolaikiški, profesionalūs korepetitoriai, kurie ne tik dalinasi žiniomis, bet ir sudomina mokinius individualių nuotolinių pamokų metu. Mokiname visų disciplinų/ klasių mokinius Lietuvoje ir už jos ribų.

  Šiuo metu mūsų komandoje yra virš 200 korepetitorių.
   

  • kesh
  0
  457

  Pasaulio futbolo čempionato konkursas - Playstation5 pagrindinis prizas

  Artėjančio Pasaulio futbolo čempionato proga futbolo naujienų portalas „EuroFootball.lt“ kviečia lankytojus dalyvauti konkurse Playstation 5 prizui laimėti.
  Pasibaigus pasaulio futbolo čempionato spėlionei, trys geriausi spėjikai sulauks puikių prizų.
  Nugalėtojui atiteks žaidimų konsolė „PlayStation 5“. Antros vietos laimėtojas džiaugsis originaliu čempionato kamuoliu „Al Rihla League Replica“. Trečiai vietai atiteks D. Hillo knyga „Sutartos futbolo rungtynės. Žvilgsnis iš vidaus“. DALYVAUTI KONKURSE
   


  • kesh
  3
  408

  „Game Wave Festival“ festivalis kviečia lietuvius prisijungti šį rudenį

  “Game Wave Festival” festivalio datos pasikeitė, kad galėtų surengti “Nordic Game Discovery Content” konkurso didįjį finalą „Game Wave Festival“ (GWF) paskelbė naujas renginio datas.
  Festivalis vyks lapkričio 28-29 dienomis Taline, Estijoje, Tallink Spa & Conference Hotel.
  „Game Wave Festival“ taip pat didžiuojasi galėdamas surengti „Nordic Game Discovery Contest“ (NGDC) Baltijos šalių pusfinalius, vedančius iki NGDC didžiojo finalo.
  „Pakeitėme konferencijos datas, nes gavome unikalią galimybę pirmą kartą Baltijos regione surengti NGDC VI sezono didįjį finalą“, – sako Latvijos technologijų centro valdybos pirmininkas Ints Viksna.
  „Game Wave Festival“ – tai verslo, švietimo ir pramogų renginys žaidimų industrijos profesionalams ir megejams. Pirmą kartą jis sekmingai įvyko 2021 metų rugsėjį Jūrmaloje, Latvijoje, pritraukdamas dalyvius iš 25 šalių. „Game Wave Festival“ kuria smagią ir atpalaiduojančią atmosferą, kurią galima patirti ir kituose pasauliniuose ir regioniniuose žaidimų renginiuose. GWF yra pakankamai didelis, kad apžvelgtų pagrindines Šiaurės ir Baltijos regiono tendencijas, ir pakankamai mažas, kad skatintu glaudu bendravimą tarp dalyviu – draugystės, kurias užmegsite GWF, lydės jus visą gyvenimą.
  Daugiau informacijos apie “Game Wave Festival” rasite čia: https://www.gamewave.eu/


  1
  677

  EVGA stabdo bendradarbiavimą su Nvidia

  EVGA nusprendė negaminti vaizdo plokščių su naujos kartos „Nvidia“ GPU, RTX 40 serija, praneša analitikas Jon Peddie. Tačiau naujienos yra dar didesnės: kalbėdamas su „Gamers Nexus“ (vienas didžiausių Amerikos tech youtube kanalų), EVGA generalinis direktorius Andrew Hanas teigė, kad Kalifornijoje įsikūrusi įmonė ne tik praleidžia naujos kartos „Nvidia“ lustus, bet ir „visiškai sustos“, vaizdo plokščių kūrimas į priekį.
  EVGA vaizdo plokštes gamina nuo pat savo įkūrimo 1999 m., iki pat Nvidia RIVA TNT2 lustų, tačiau Hanui „net nekilo mintis bendradarbiauti su Intel ar AMD“, kad toliau gamintu vaizdo plokštes, sako „Gamers Nexus“.
  Anot abiejų šaltinių, EVGA sprendimas bent iš dalies yra dėl „Nvidia“ blogo elgesio rezultato.Tai atsitiko „dėl pagarbos“, – sakė „Gamers Nexus“. Pranešama, kad vaizdo plokštės sudaro 80% dabartinės EVGA veiklos, tačiau tai nereiškia, kad ji planuoja uždaryti kompanija dėl atsiskyrimo nuo „Nvidia“ – „Gamers Nexus“ pasakė, kad jie net neplanuoja atleisti darbuotojų iš darbo. Kai EVGA baigs parduoti savo RTX 30 serijos vaizdo plokščių atsargas, ji sutelks dėmesį į kitus savo produktus, įskaitant pagrindines plokštes, maitinimo šaltinius ir kitus kompiuterio komponentus bei periferinius įrenginius.
  Didžiąją EVGA pajamų dalį šiuo metu sudaro „Nvidia“ vaizdo plokščių pardavimas, tačiau Hanas „Gamers Nexus“ pasakė, kad pelnas yra neįtikėtinai mažas, EVGA gauna 300% daugiau pelno iš maitinimo šaltinių nei iš vaizdo plokščių. Nepaisant to, nėra visiškai aišku, kaip EVGA atsisakys didžiausios savo verslo dalies neatleisdama darbuotojų, įskaitant darbuotojus kurie šiuo metu užsiima vaizdo plokščių projektavimu.
  EVGA sprendimas nėra toks aistringas verslo žingsnis, kurio būtų galima tikėtis: Hanas mano, kad Nvidia su EVGA elgėsi nesąžiningai, ir pasakė „Gamers Nexus“, kad sprendimas nustoti dirbti su Nvidia buvo „lengvas“, nes dirbti su Nvidia buvo labai sunku.
  Pasak Jon Peddie tyrimo, „santykiai tarp EVGA ir Nvidia pasikeitė nuo to, ką EVGA laikė tikra partneryste, į klientų ir pardavėjų susitarimą, pagal kurį su EVGA nebebuvo konsultuojamasi dėl naujų produktų pranešimų ir instruktažų, ji nebuvo rodoma renginiuose ir nebuvo informuojama dėl kainų pokyčių“. Jon Peddie ir „Gamers Nexus“ taip pat teigia, kad EVGA buvo nusivylusi dėl to, kad „Nvidia“ sumažino savo Founders Editions vaizdo plokščių išleidimą.
  EVGA pranešimas spaudai, šia tema atskleidžia kur kas mažiau. Vakar savo forume  EVGA paskelbtame pareiškime bendrovė teigė, kad ji ir toliau palaikys esamas vaizdo plokštes, tačiau „neturės naujos kartos vaizdo plokščių“.
  Ką jūs manote dėl tokio EVGA ėjimo? Pats turėdamas EVGA RTX 3060 vaizdo plokšte gan liūdžiu dėl tokio sprendimo, kadangi EVGA vaizdo plokštės vienos iš geriausios dėl savo dizaino ir aušintuvo.
   

  0
  412

  10 idėjų, kaip užsidirbti pinigų karantino metu

  Neseniai planetą užplūdo koronavirusas, kurio pasekmės dar neaiškios, o Lietuva nukentėjo kaip nė viena šalis. Tačiau ar yra būdų, kaip išnaudoti papildomą laiką, kurį praleidžiame namuose, savo naudai?
  Atsakymas - taip; yra daug teisėtų ir unikalių būdų, kaip karantino metu užsidirbti pinigų namuose. Geriausia tai, kad nėra jokių įsipareigojimų ir galite dirbti pagal savo tvarkaraštį.
  Padedami mūsų autoriaus Vitalijaus Kuzmičiaus, sudarėme sąrašą efektyviausių būdų, kaip užsidirbti pinigų Lietuvoje karantino metu.
  Internetiniai kazino žaidimai
  Azartiniai lošimai - tai smagus būdas užsidirbti pinigų be vargo internetiniuose kazino. Tačiau, kad ir kiek sėkmės ir malonumo patirsite lošdami karantino metu, būkite atsargūs, kad pernelyg neįsitrauktumėte.
  Būkite atsakingi, jei nusprendėte užsidirbti pinigų lošimų platformose. Gerai atlikite tyrimus, gaudami pagalbą iš kai kurių ekspertų sąrašų akimirksniu atsiimti kazino LT, kad greitai gautumėte savo laimėjimus, ir ištirkite naudingas strategijas, kurios gali atnešti jums sėkmę lošiant namuose.
  Be abejo, kai kurioms įmonėms 2020 m. Dėl pandemijos buvo sunkūs laikai, tačiau kai kurios uždirbo daugiau žinomumo. Kazino online pramonė yra viena iš jų, nes sausumos kazino turėjo likti uždaryti kelis mėnesius.
  Fotografija
  Yra keletas internetinių atsargų paslaugų, kuriose galite užsidirbti pinigų. Jei turite talentą fotografuoti, gerą fotoaparatą - DSLR arba mobilųjį telefoną - tai puiki galimybė gauti papildomų pajamų.
  Galite paklausti savęs: "Kaip galiu padaryti pakankamai geras nuotraukas, kad galėčiau jas parduoti namuose?". Na, fotografija - tai kūrybiškumas. Namuose galite rasti tūkstančius įdomių idėjų, taip pat galite ieškoti pavyzdžių ir įtakos internete.
  Virtualus asistentas
  Kitas būdas užsidirbti pinigų namuose - padėti kitiems atlikti užduotis kaip virtualiam asistentui. Jei turite gerus organizacinius įgūdžius ir galite tinkamai tvarkyti savo laiką, jums puikiai tiks virtualaus padėjėjo vaidmuo.
  Šiuo metu, ypač Lietuvoje, daugėja tam tikrų platformų, kuriose laisvai samdomi darbuotojai gali skelbti apie savo įvairius įgūdžius. Manote, kad galite gerai rašyti, kurti trumpus garso takelius ar piešti logotipus? Tuomet tikrai turėtumėte apsvarstyti galimybę parduoti savo įgūdžius internete.
  Mokymas
  Anglų kalba šiuolaikiniame pasaulyje yra labai paklausi, tačiau lietuvių kalba taip pat gali būti naudinga. Didelis LT žmonių privalumas yra tas, kad jie iš prigimties puikiai kalba lietuviškai. Taigi galite mokyti lietuvių kalbos internetu ir lengvai užsidirbti pinigų.
  Taip pat galite mokyti tokių dalykų kaip matematika, gamtos mokslai ar muzikos instrumentai, pavyzdžiui, fortepijonas ar smuikas, taip pat daugelio kitų dalykų.
  Prekyba kriptovaliutomis
  Kriptovaliutos vystosi kiekvieną dieną. Atrodo, kad ateityje jos bus pageidaujamas mokėjimo būdas. Todėl galite pasinaudoti dabartiniu pakilimu ir pradėti prekiauti kriptovaliutomis.
  Balso užsklanda
  Sukurti užkadrinį balsą paprasta - tereikia garsiai perskaityti pateiktą tekstą. Šis darbas labai reikalingas žmonėms, mokantiems anglų kalbą. Pasirodymų galite rasti daugelyje interneto platformų.
  Apmokamos apklausos
  Tūkstančiai apklausų laukia, kol bus užpildytos internete. Geriausia tai, kad dauguma apklausų temų skirtos angliškai kalbantiems žmonėms. Užpildę apklausą gausite taškų, kuriuos galėsite iškeisti į pinigus ar net dovanų korteles.
  Grafinis dizainas
  Grafinį dizainą nėra lengva pradėti kurti. Jei jau turite patirties, tuomet jums pasisekė, nes pastaruoju metu jis labai paklausus. Tačiau net jei nesate patyręs dizaineris, jums nereikia nerimauti, nes galite mokytis ir pradėti eksperimentuoti pramogaudami namuose.
  Kai jums pavyks tapti pakankamai geru, kad galėtumėte parduoti savo darbus, galite būti tikri, kad uždirbsite daug pinigų.
  Srautinė transliacija
  Transliavimas iš tikrųjų daugeliu atžvilgių panašus į tinklaraščio rašymą. Galite rinktis iš begalės temų, įskaitant vaizdo žaidimus, vlogus, maisto gaminimą ir pan. Jums tereikia būti atsidavusiems ir kūrybingiems, kalbant apie turinio pateikimo būdą.
  IÅ¡vada
  Kaip matote iš šio straipsnio, nėra nieko, kas galėtų sutrukdyti jums uždirbti pinigus namuose karantino metu.

  0
  158

  Žingsnis arčiau realistiškesnės metavisatos: Project Cambria

  Kalbant su Joe Rogan jo podkaste (Spotify), "Meta" generalinis direktorius Mark Zuckerberg atskleidė, jog kompanijos sekantys virtualios realybės (VR) akiniai, kompanijos viduje pavadinti "Project Cambria", pasirodys šių metų spalio mėnesį.
  "Naujame įrenginyje, kuris pasirodys spalį, atsiras keletas didelių funkcijų", pasakojo M. Zuckerberg podkasto pradžioje. "Jūsų veidas bus stebimas, tad ir jūsų pseudoportretas (angl. avatar) nebebus toks nejudrus vaizdas, bet ir atsinaujins realiuoju laiku atsižvelgiant į jūsų veido išraiškas, ir pasikeis kai šypsositės, nusiminsite ar supyksite", pasakojo M. Zuckerberg paminėdamas naujas įrenginio funkcijas.
  Šių VR akinių pavadinimas dar nėra patvirtintas, tačiau pasak Bloomberg šaltinių buvo nutekinta, jog įrenginys oficialiai vadinsis "Meta Quest Pro" ir kainuos daugiau už savo prekursorių "Quest", kurio kaina neseniai pakilo iki $399. Pilnas įrenginio funkcijas, kainą ir specifikacijas sužinosime spalio mėnesį, manomai per kompanijos kasmetinį "Connect" renginį.
  Ką manote apie tokį žingsnį arčiau realistiškesnės metavisatos? Ar nebaugina tai, kad nebegalėsite slėpti savo tikrų jausmų ir emocijų po savo pseudoportretu?

  1
  394

  Top 5 internetiniai FPS žaidimai 2022

  Šiuo metu vienas populiariausių vaizdo žaidimų žanrų yra ,,first-person“ šaulys. Išties, tai sunkiai apibūdinamas jausmas, kai gali panaudoti visus savo sugebėjimus prieš geriausius oponentus internetu. Šis žanras šiuo metu yra nepaprastai populiarus.
  Dar viena gera žinia, jog dabar koviniams kompiuteriniams žaidimams taikomos puikios nuolaidos. Kai kuriems šio žanro žaidimams nuolaidos taikomos jau daugybe metų.
  Iš tokios gausybės puikių žaidimų tikrai sunku atsirinkti geriausius. Todėl sudarėme 2022 – ųjų metų populiariausių kompiuterinių žaidimų sąrašą.
  Battle Royale – Apex Legends
  Battle Royale žanras į rinką atėjo su didžiuliu griausmu. Gali rinktis nesuskaičiuojamą kiekį nuostabių kovinių žaidimų nuo PUBG iki pat Fortnite bei Call of Duty: Warzone. Vis dėl to, EA’s Apex Legends kompiuterinis žaidimas yra vienas iš populiariausių gamecamp.gg platformoje.
  Žaidimo grafika ir siužeto linija panaši į Fortnite bei PUBG komandinius žaidimus.
  Apex legends kompiuterinio žaidimo patobulinimas vertas puikaus įvertinimo. Battle Royale žaidimas laikomas vienu geriausiu dėl puikiai išvystytų veikėjų charakterių, jų siekių bei įtraukiančio scenarijaus.  Battle Royale šiuo metu yra geriausias FPS žanro žaidimas.
  Old School – Counter-Strike: Global Offensive
  CS:GO jau dešimtmetį, nuo pat 2012 metų premjeros, sugeba išlaikyti savo vertę.
  Vos pasirodžius CS:GO kompiuteriniam žaidimui, jis iškart buvo priskirtas prie taktinių-kovinių žaidimų kategorijos. Ypač CS:GO buvo priskiriamas prie rungtynių žaidimų. CS:GO panašus į standartinį 5v5 bei Battle Royal vaizdo žaidmus.
  CS:GO kompiuterinis žaidimas išties stulbinantis. Kadangi CS:GO jau senai dalyvauja žaidimų rinkoje, tad per šį laikotarpį susibūrė išskirtinė žaidėjų bendruomenė. Deja, naujokams čia ypač sunku pritapti. Naujiems žaidėjams tenka dvigubai daugiau treniruotis, jog pasiektų bendruomenės lygį ir atiktikų jų standartus. Vis dėl to, jeigu ieškai žaidimo, kuriame galėtum pagerinti savo FPS sugebėjimus, CS:GO žaidimas skirtas būtent tau.
  Įprasti – Overwatch
  2016 Overwatch kompiuterinis žaidimas staiga išpopiuliarėja ir tampa dažniausiai žaidžiamu internetiniu žaidimu. Prie tokios didelės žaidimo sėkmės prisidėjo platus herojų pasirinkimo spektras.
  Artėjant Overwatch 2 išleidimui, Overwatch tarsi atgyja: sparčiai pradeda augti žaidėjų skaičius.
  Be to, bėgant metams, Blizzard pridėjo daugybe patobulinimų. Taigi, jei ilgai nežaidei šio žaidimo, dabar gali džiaugtis galybe puikių patobulinimų.
  Komandiniai žaidimai – Valorant
  Jeigu sujungtum Overwatch ir CS:GO kompiuterinius žaidimus, gautum kažką panašaus į Valorant.
  Riot Games’ priskiriami komandiniams žaidimams. Tai yra vienas naujausių kompiuterinių žaidimų iš šio sąrašo - bet ne prasčiausias.
  Nors jau išvardijome naujausius patobulinimus, būtent dabar yra puikus metas pradėti žaisti šiuos žaidimus!
  Hardcore – Escape from Tarkov
  Jeigu manei, kad CS:GO žaidimas yra labai įtemptas, teks suabejoti.
  Escape from Tarkov tai ne įprastas FPS žanro žaidimas. Čia vaizduojamas itin tikroviškas karas, kuriame tu turi įveikti užduotis, tyrinėti vietovę, dalyvauti įtemptose kovose, ir, nepaisant to, sugebėti įveikti mirties baimę. Tai išties kupinas įtampos žaidimas.
  Unikalus derinys: hardcore shooter ir MMO patobulinimai, Escape from Tarkov žaidimui suteikia unikalumo. Turbūt niekada nesi žaidęs kažko panašaus.
  Tikrieji FPS hitai išleidžiami tik kas keletą metų, tad šis sąrašas gali būti nepaprastai svarbus tau. Galbūt jau esi veteranas viename iš šių žaidimų?
  Galime padėkoti aktyviems žaidimų kūrėjams, nuolat besistengiantiems sukurti įtraukiantį turinį tau.

  • kesh
  4
  733

  „EA Sports“ nusipirko futbolo lygos pavadinimą

  Kaip rašo futbolo naujienų portalas EuroFootball.lt, „La Liga“ pirmenybių vadovai baigė derinti pelningo sandorio sąlygas.
  Kaip informuoja COPE, stipriausia Ispanijos lyga nuo 2023/2024 m. sezono pardavė teises į savo pavadinimą amerikiečių bendrovei „EA Sports“.
  Kompiuterinių žaidimų gamintoja per sezoną ispanams mokės po 40 mln. eurų, o sutartis bus pasirašyta penkeriems metams.
  Šis susitarimas „La Liga“ leis susižerti dvigubai daugiau pinigų nei garantuoja dabartinis kontraktas su „Banco Santander“.
   

  • kesh
  0
  833

  PotionGames - kaip atšaukti prenumeratą?

  Kiekvieną savaitę gauname laiškus, asmenines žinutes, žinutes socialiniuoe tinkluose, kad nutrauktume Potiongames prenumeratą, su kuria Supergames.lt nėra niekaip susijęs.
  Pasikartosime dar kartą, mes jokiais žaidimų kodais ar prenumeratomis neprekiavome ir neprekiaujame, todėl tai turėtų būti adresuota tiems, kur šią paslaugą užsisakėte.
  Yra du variantai atsisakyti POTIONGAMES prenumeratos, kuri kas mėnesį dažniausiai nuskaičiuoja nuo 3 eurų iki 6 eurų.
  1 variantas atsisakyti POTIONGAMES prenumeratos (lietuvos operatoriai atsiuntė informaciją):
  Siųsti tekstą STOP POTILT numeriu 1394 (kaina 10ct).
  2 variantas atsisakyti POTIONGAMES prenumeratos (išsibandėme ir rašinėjome patys):
  Išbandėme variantą, kuris tikrai sėkmingas ir apie tai taip pat ir internete rašoma. Taigi žingsniai tokie:
  atsidarote jų oficialius kontaktus http://www.lt.potiongames.com/info/contact užpildote formą nepamirÅ¡dami bÅ«tinai nurodyti telefono numerį ir po maždaug dienos bėgyje gauna atsakymą, kad paslauga iÅ¡jungta. Jokių kitų kontaktų apart Å¡io el. paÅ¡to [email protected] rasti ir iÅ¡traukti nepavyko.

   

  1
  6,7k

  Ką naudinga žinoti apie piešimo planšetes ir kaip pasirinkti tinkamą?

  Šiomis dienomis, išmaniųjų technologijų rinkoje galime rasti įvairiausių įrenginių. Tai ir paprasti, o taip pat ir žaidimų (gaming) kompiuteriai, planšetiniai kompiuteriai, išmanieji telefonai, laikrodžiai bei daugybė kitų įrenginių, kuriuos naudojame ir darbui, ir laisvalaikiui. Tiesa, naudinga paminėti ir piešimo arba grafines planšetes, apie kurias dalis žmonių nieko nežino. Tai įrenginys, kuris yra naudojamas piešimui, braižybai ir sugeba perkelti informaciją iš ranka piešto į skaitmeninį formatą. Specialus su planšete naudojamas rašiklis, pieštukas veikia kaip teptukas, standartinis pieštukas ir padeda nupiešti ir išgauti norimus brėžinius ir piešinius. Tokias planšetes naudoja dailininkai, menininkai, architektai ir inžinieriai, grafikos dizaineriai, iliustruotojai, animacijų kūrėjai. Tai neatsiejamas kūrybiško, meniško žmogaus įrankis, padedantis piešinius greitai ir efektyviai perkelti į fizinę formą. Tačiau, piešimo planšečių galima rasti įvairiausių, o pasirinkti tinkamą ir kokybišką gali būti ne taip paprasta kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Dėl šios priežasties, šiame straipsnyje pateiksime kelis patarimus, kurie padės pasirinkti tinkamą ir gerą piešimo planšetę. 
  Trumpa piešimo planšečių istorija 
  Piešimo arba grafinės planšetės yra puikūs, išmanūs ir labai praktiški įrenginiai, kurių dėka, ranka nupieštus piešinius ir brėžinius galima akimirksniu pamatyti kompiuterio ekrane, skaitmeniniu formatu. Šias planšetes naudoja įvairūs menininkai, inžinieriai, dizaineriai. Pirmoji piešimo planšetė buvo sukurta dar 1984 metais ir vadinosi KoalaPad. Ši planšetė buvo naudojama kartu su Apple II kompiuteriu, o vėliau buvo suderinama ir su IBM PC kompiuteriais. Šiomis dienomis, grafinių, piešimo planšečių pasirinkimas yra be galo platus. Jos naudojamos ne tik piešimui ar braižymui, bet ir parašų nuskaitymui bei panašiems tikslams. Na, o toks platus pasirinkimas tik užtikrina, kad kiekvienas gali rasti ir pasirinkti sau tinkamą grafinę planšetę. 
  Tipas 
  Naudinga paminėti, kad piešimo planšetės gali būti skirtingų tipų, kurių kiekvienas pasižymi savais privalumais ir ypatybėmis. Pirmasis tipas - paprastos piešimo planšetės be ekrano. Tai standartinės piešimo planšetės ant kurių piešiant reikia žiūrėti ir į kompiuterio ekraną. Žinoma, tokios planšetės naudojimas reikalauja tam tikrų įgūdžių, įpratimo, rankos-akies koordinacijos lavinimo. Tačiau, prasilaužus ir įgijus patirties, jomis naudotis bus labai paprasta ir patogu. Teigiama, kad šio tipo piešimo planšetės yra tinkamos tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems naudotojams. Negana to, jos yra ir labai nebrangios. Dauguma skaitmeninių menininkų pradeda savo meninį kelią būtent su šio tipo planšetėmis. Kitas tipas - piešimo planšetės su ekranu. Kaip ir nurodo pavadinimas, šios planšetės turi integruotą ekraną. Jos yra brangesnės nei anksčiau aptartos planšetės ir, dažniausiai, yra naudojamos jau pažengusių, profesionalių naudotojų. Kadangi, piešimo metu viskas matosi ant ekrano, dalis laikosi nuomonės, kad šiomis planšetėmis naudotis yra patogiau ir patogiau. Taip yra todėl, kad dirbant, piešiant nereikia žvalgytis į kompiuterio ekraną, siekiant pamatyti nupieštą rezultatą. Galima rasti ir piešimo planšečių su integruotu kompiuteriu. Jei anksčiau aptarti piešimo planšečių tipai privalo būti prijungti prie kompiuterio, kad veiktų, šio tipo planšetė turi integruotą kompiuterį. Tokios piešimo planšetės be galo praverčia keliaujant, kai su savimi negalite turėti kompiuterio, bet norite užsiimti kūryba. Tačiau, šios piešimo planšetės yra brangiausios iš visų tipų. Naudinga paminėti ir tai, kad šio tipo piešimo planšečių nerekomenduojama naudoti pradedantiesiems, kadangi, šios planšetės skiriasi savo dydžiu, galia ir kitomis ypatybėmis.
  Svarbios ypatybės, į kurias naudinga atsižvelgti
  Renkantis svarbus ne tik tipas, bet ir kiti aspektai, kurie lemia kaip patogiai ir efektyviai pavyks dirbti su piešimo planšete. Svarbus yra dydis. Nuo jo priklauso ne tik darbo patogumas, bet ir tai, kaip patogiai pavyks planšetę pasidėti ant darbo stalo. Jei darbo vietos turite mažai, nereikėtų rinktis pačio didžiausio modelio. Tam puikiai pasitarnaus ir kompaktiškas modelis, kuris neapkraus visos darbo vietos. Taip pat, renkantis būtina atsižvelgti ir į spaudimo lygį. Kuo jis didesnis, tuo geriau, kadangi, padės išgauti skirtingas linijas. Daug dėmesio reikėtų skirti ir programinei įrangai. Labai svarbu, kad piešimo planšetė būtų suderinama su jūsų kompiuterio operacine sistema. Jei kompiuteris naudoja Windows, praktiškai, visos planšetės bus tinkamos ir suderinamos. Jei esate Apple produkcijos naudotojas, pasirinkimą turėsite mažesnį. Atsako dažnis - dar vienas svarbus kriterijus. Jei piešiate itin greitai, tikrai prireiks didelį atsako dažnį turinčios planšetės. Tačiau, per didelis greitis gali sumažinti piešinio tikslumą. Galiausiai, turite nuspręsti ar jums reikalinga laidinė ar belaidė planšetė. Na, o čia viskas priklauso nuo jūsų poreikių bei norų. 
  Itin platų ir įvairų piešimo planšečių pasirinkimą rasite Varle.lt svetainėje. Čia visada žemos kainos!

  • kesh
  0
  347

  Steam Summer Sale 2022 prasidėjo!

  Kaip ir kiekvienais metais prasideda kasmetinis Steam Summer Sale per kurį galima nusipirkti žaidimų pigiau negu įprastai.Be pigesnių žaidimų yra ir mini-žaidimas per kurį pagal užuominas turėsite surasti laiku keliaujančio Clortahax'o pavogtus žaidimus "iš ateities", už surastus žaidimus gausite ženkliukus (angl. badges).
  Žaidimai su didžiausiomis nuolaidomis
  Arma 3 - 75 % nuolaida - https://store.steampowered.com/app/107410/Arma_3/ Sims 4 -  75 % nuolaida - https://store.steampowered.com/app/1222670/The_Sims_4/ Left 4 Dead 2 - 80 % nuolaida - https://store.steampowered.com/app/550/Left_4_Dead_2/ FIFA 22 - 84 % nuolaida - https://store.steampowered.com/app/1506830/FIFA_22/ Sniper Elite 4 - 90 % nuolaida - https://store.steampowered.com/app/312660/Sniper_Elite_4/ Steam Summer Sales vyks iki Liepos 7 dienos.
   
  Apie tai kaip praeiti mini-žaidimą ir daugiau naudingos informacijos apie Steam Summer Sale 2022 galite rasti temoje.
  Laukiame jūsų komentarų apie tai ką pavyko jums nusipirkti ir tai kas galbūt nuvylė per šį Steam Summer Sale.

  0
  512

  Populiariausios sukčiavimo schemos - būkite atsargūs

  Policijos pareigūnai įspėja - sukčiavimų nemažėja, o šiuo metu populiariausios tokios schemos:
  Schema Nr. 1.
  Pareiškėjui gavus nuorodą, susijusią su „Vinted“, „DPD“, „Skelbiu.lt“, „LP Express“ ir kt. internetinėmis platformomis, kuriose prašoma suvesti banko kortelės duomenis (kortelės CCV/CVV numerį, galiojimo datą ir kortelės numerį) ir, atlikus nurodytus veiksmus, sukčiai, neteisėtai įgiję asmens mokėjimo kortelės duomenis, juos neteisėtai panaudoja, atsiskaitydami internetinėse svetainėse už prekes ar paslaugas.
  Schema Nr. 2.
  Sukčius, paskambinęs pareiškėjui ir prisistatęs banko darbuotoju, siekdamas suklaidinti nukentėjusįjį, nurodo apgaulingą informaciją (pvz. pareiškėjo atžvilgiu daromas nusikaltimas arba būtina atlikti tariamą elektroninės bankininkystės paskyros saugos užtikrinimą ar programinės įrangos atnaujinimą), ir išvilioja elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenis, t. y. nukentėjusiojo asmens kodą, prisijungimo prie elektroninės bankininkystės kodus, kuriuos, prisijungęs prie informacinės sistemos, neteisėtai panaudoja inicijuodamas finansines operacijas.
  Schema Nr. 3.
  Pareiškėjas į mobiliojo ryšio telefoną tariamai iš banko gauna žinutę (pvz. paskyra yra užblokuota arba neteisėtai nuskaityti pinigai), kurioje nurodyta, kad, norint atblokuoti sąskaitą arba blokuoti neteisėtus pinigų pervedimus, būtina paspausti pateiktą nuorodą (pvz. (seb)-accpaslaugos.(com), e-seb-saskaita.(com), (seb).login20.(com), seb.login26.(com), (swed).pagalba-palaikymas.(com) ir kt.).
  Paspaudus gautą aktyvią nuorodą, nukentėjusiajam nurodoma suvesti savo elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenis (pvz. asmens kodą, banko kliento kodą), juos suvedus, iš nukentėjusiojo banko sąskaitos atliekamos neteisėtos finansinės operacijos.
  Būkite atidūs, pasidalinkite su draugais!

  • kesh
  3
  524

  Jungtinis „Comic Con Baltics“ ir „GameOn“ festivalis sulaukė rekordinio lankytojų skaičiaus

  Gegužės pabaigoje įvykusį populiariosios kultūros festivalį „Comic Con Baltics together with GameOn“, kuris sujungė du renginius ‚Litexpo“ erdvėje, aplankė daugiau nei 25 000 dalyvių. Po daugiau nei dviejų metų pertraukos lankytojai galėjo vėl išvysti mėgstamus aktorius, „cosplay“ žvaigždes, žaidimų kūrėjus ir sužaisti daugybę pasaulinio garso bei lietuviškų žaidimų.
  „Ruošiantis renginiams sunku buvo nuspėti koks bus lankytojų susidomėjimas po tokios ilgos pertraukos. Tikėjomės, kad pandemijos apribojimai jau bus pasibaigę ir neliks kliūčių visiems laisvai dalyvauti „Comic Con Baltics“ ir „GameOn“ programose. Labai džiaugiamės dėl tokio didelio lankytojų aktyvumo, tai dar kartą įrodo, jog tokie populiariosios kultūros renginiai mūsų šalyje išties prasmingi ir suteikia tvirto pagrindo toliau juos vystyti ir plėsti“, – pasakojo vienas iš renginio organizatorių, Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacijos (LŽKA) projektų vadovas Ričardas Jaščemskas. 
  Populiariausia – lietuviška klasika
  Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija kartu su „Unity Technologies“ renginyje pristatė didžiausią iki šiol lietuviškų žaidimų parodą. Lankytojai galėjo išbandyti keliolika įvairaus žanro, stiliaus ir laikmečio žaidimų, sukurtų mūsų šalyje. Buvo rengiamas ir populiariausio žaidimo konkursas, jame publikos dėmesio daugiausiai sulaukė trys darbai. Tai dar neišleistas intensyvaus veiksmo žaidimas „Antipaint“, kuriame kova vyksta baltoje tarsi popieriaus lapas arenoje šaudant dažais, o kiekvieno susidūrimo rezultatas – tarsi meno kūrinys. „INMOST“ – tamsus, bet nuostabios atmosferos „pixel art“ stiliaus žaidimas, tapęs geriausiu ankstesnio „GameOn“ metu vykusiuose Lietuvos žaidimų apdovanojimuose. Ir jau tikra klasika tapęs smagus platformų galvosūkis „Human: Fall Flat“, pasirodęs dar 2016-aisiais, bet nesitraukiantis iš populiariausių žaidimų sąrašų įvairiose platformose, ir kaip tik neseniai sulaukęs naujo lygio.
  Konferencijoje – naujienos žaidėjams ir kūrėjams
  Į festivalį sugrįžo ir tradicinė „GameOn“ žaidimų konferencija, jau daugelį metų rengiama kartu su studija „Nordcurrent“. Nepaisant kiek mažesnės nei įprasta apimties, iš įvairių šalių susirinkę svečiai pasidalino įžvalgomis, patarimais ir naujienomis, aktualiomis ne tik žaidimų kūrėjams bet ir žaidėjams. Solo kūrėjas Max Mraz, žaidimo „Ocean‘s Heart“ autorius, ne tik papasakojo kaip neturint biudžeto sukuti gan didelį žaidimą, bet ir pateikė užuominų apie būsimą savo projektą, kuris vyks Laukinių Vakarų įkvėptame pasaulyje. Olov Redmalm, neseniai pasirodžiusio žaidimo „Lost in Random“ kūrybos direktorius, dalinosi patarimais kaip paruošti žaidimo pristatymą leidėjams ir kitiems potencialiems partneriams. Iki šiol nematytais būsimo pavyzdinio žaidimų projekto „Gigaya“ kadrais pasidalino „Unity Technologies“ viceprezidentas Ulas Karademir. Didžiausias iki šiol žaidimų technologijų kompanijos eksperimentas leis žaidėjams ir žaidimų kūrėjams ne tik atsidurti fantastiniame pasaulyje, pasinerti į nuotykius, bet ir pamatyti kaip sukurtas kiekvienas „Gigaya“ elementas.
  Iškart po šių metų renginių „Comic Con Baltics“ ir „GameOn“ organizatoriai pradeda pasiruošimą kitiems metams. Tikėtina, naujienų apie 2023-ųjų renginius pasirodys kur kas anksčiau nei įprasta.

  • kesh
  0
  300

  „Sony“ šiemet didins PlayStation 5 pardavimus

  Japonijos „Sony“ šiemet ketina parduoti gerokai daugiau „PlayStation 5“ žaidimų konsolių, kurių atsilikimą nuo paklausos lėmė pasaulinė lustų krizė. 
  Antradienį „Sony“ pranešė apie ketinimus gerokai padidinti gamybą – šiemet ketinama parduoti 18 mln. vnt. PlayStation 5 konsolių. Praėjusių finansinių metų pardavimai siekė 11,5 mln.
  Taip pat „Sony“ perspėjo, jog ambicijas gali pakoreguoti situacija Kinijoje, kurios pandemijos valdymo priemonės gali apsunkinti komponentų įsigijimą.
  Šiek tiek ankščiau „Sony“ paskelbė už 3,6 mlrd. USD perkanti „Halo“ žaidimų kūrėją „Bungie“.

  • kesh
  1
  485

  „Regitroje“ KET testai pasidarė sunkiau išlaikomi

  Kaip visi žinome būsimiems vairuotojams iš pradžių reikia išlaikyti teorinį kelių eismo taisyklių (KET) egzaminą, kurio metu turi atsakyti teisingai į ne mažiau nei 80 procentų užduotų KET testų klausimų. Vėliau pastarųjų laukia praktinė dalis, kurios metu egzaminas tampa vis panašesnis į realų kasdienį vairavimą tiek aikštelėje, tiek ir gatvėje.
  Remiantis "Regitra" duomenimis, 2010-aisiais metais iš pirmo karto teorijos egzaminą išlaikė 74 procentai asmenų, tuo tarpu 2020 m. gerokai mažiau – vos 51%.  Laikant praktikos egzaminą pirmojo karto metu sėkmė 2010 m. aplankė 38%, o 2020 m. – tik 35%.
  Pasak automobilių vairavimo mokyklų specialistų, tokie statistikos pokyčiai įvyko dėl intensyvesnio tapusio eismo ir pora metų vykusios pandemijos. Sudėtingiau išlaikyti praktikos vairavimo egzaminą tampa taip pat dėl to, nes jis trunka ilgiau ne tai būdavo anksčiau, o užduotys tampa sudėtingesnės.
   

  • kesh
  2
  733

  Kaip tinkamai VMI deklaruoti kriptovaliutų sandorius ir veiklą

  Kriptovaliutų sandoriai vis dažniau atsiduria po VMI didinamuoju stiklu. Taip nutinka todėl, kad iš tokių sandorių gautos pajamos dažnai yra netinkamai deklaruojamos ar net vengiama jas deklaruoti, taip pat daroma klaidų apskaičiuojant mokėtinus mokesčius.
  Artėjant deklaravimo terminui, kviečiame į internetinį seminarą, kuriame teisės firmos „Sorainen“ mokesčių ekspertės atsakys į aktualiausius su pajamų iš kriptovaliutų apmokestinimu susijusius klausimus bei pateiks praktinius patarimus, kaip išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų.
  Vaizdo reportaže aptariama:
  Kas yra pajamos iš kriptovaliutų? Atsitiktinis sandoris ar individuali veikla? Kaip tinkamai deklaruoti ir apmokestinti pajamas iš kriptovaliutų? Kokių veiksmų imtis, jei mokesčiai taikyti netinkamai? Kaip galima atsidurti VMI akiratyje ir ką daryti, jei taip atsitiko? Kriptovaliutų diskusijas rasite čia. 
   

  • kesh
  0
  583

  Ukrainiečiai sukūrė kompiuterinį žaidimą, kuriame galima įveikti Putiną

  Ukrainos kūrėjai sukūrė nedidelį kompiuterinį žaidimą, leidžiantį išbandyti save milijardieriaus Elono Musko vaidmenyje ir įveikti Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną bei vieną pagrindinių jo pakalikų Ramzaną Kadyrovą. 
  Žaidimas Musk vs Putin ir veikia tiesiogiai naršyklėje. Kovinio žaidimo esmė labai paprasta: reikia valdyti Muską trimatėje erdvėje, kuri pirmiausia turi įveikti Kadyrovą, o paskui Putiną. „SpaceX“ įkūrėjas yra įgudęs smūgiuoti ir spardyti. Visi mūšiai vyksta nupieštų sunaikinto Mariupolio vaizdų fone. O mūšius lydi „Boombox“ solisto Andrejaus Chlivnyuko atliekama daina „Oy, u luzi chervona kalina“, rašo tv3.lt
  Projektas sukurtas humanitarinėms reikmėms renkančio fondo „Palianytsia“ iniciatyva. Nugalėję Putiną ir Kadyrovą, vartotojai gali siųsti lėšas organizacijai. Tokiu būdu jau buvo surinkta daugiau nei 10 tūkstančių dolerių. Kai kurios aukos buvo kriptovaliutos.
  Žaidimą kūrė penkių autorių komanda – vienas Unity specialistas ir keturi menininkai. Pastarieji prie projekto dirbo pakaitomis. Pagrindinis komandos tikslas buvo pasakoti apie karą. O įkvėpimo šaltinis buvo Elono Musko įrašas „Twitter“, kuriame jis metė Putinui iššūkį kovoti už Ukrainą.
  Kiekvienas galite išbandyti savo jėgas žaidime: musk-putin.com

  • kesh
  1
  666

  FIFA žaidime M. Greenwoodas pašalintas iš „Man Utd“ sudėties

  „Manchester United“ futbolininkas Masonas Greenwoodas ir toliau yra futbolo pasaulio dėmesio centre, tiesa, dėl itin nemalonių aplinkybių.
  Buvusi futbolininko mergina Harrieta Robson apkaltino „Manchester United“ talentą smurtavimu bei seksualine prievarta.
  Jau kiek anksčiau apie sustabdytą bendradarbiavimą su M. Greenwoodu paskelbė kompanija „Nike“, o antradienį krašto puolėjas buvo pašalintas iš „Man Utd“ sudėties kompiuteriniame žaidime FIFA 22.
  Tiesa, M. Greenwoodo neliko tik „Manchester United“ sudėtyje, o štai populiariausiame „Ultimate Team“ režime vis dar galima rasti futbolininką ir turėti jį savo svajonių komandoje.
  Įdomu tai, kad po kilusio skandalo M. Greenwoodas tapo vienu populiariausių žaidėjų „Ultimate Team“ režime, o jo virtuali kaina šoktelėjo net keletą kartų.
   

  0
  516

  „LT Game Jam 2022“ – sausio gale Lietuvos žaidimų kūrėjai sieks naujų rekordų

  Sausio 28-30 dienomis Lietuvą ir pasaulį sudrebins kasmetinis žaidimų kūrimo festivalis „Global Game Jam“. Pasaulinės šventės metu tūkstančiai žaidimų kūrėjų iš viso pasaulio susirenka vienam savaitgaliui, kad sukurtu naujo savo žaidimo prototipą. Lietuvoje „Global Game Jam“ renginiai organizuojami jau dvidešimt metų, o šiemet visų jo lankytojų laukia pluoštas puikių staigmenų!
  2021-ieji metai buvo sėkmingi tiek pasaulinei, tiek Lietuvos žaidimų kūrėjų bendruomenei. Vis nesitraukianti pandemija padėjo žmonėms atrasti naujas formas bendrauti ir būti kartu, neretai tos naujos formos – žaidimų pasauliai. Per prabėgusius metus Lietuva taip pat pritraukė naujų kūrėjų, Vilniuje savo padalinius steigia vis daugiau tarptautinių bendrovių.
  Ne tik kūryba, bet ir žinios Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija (LŽKA), tradiciškai organizuojanti „Global Game Jam“ renginius Lietuvoje, šiemet kviečia visus žaidimų kūrėjus bei žaidimų entuziastus prisijungti prie hibridinės iniciatyvos. Dalyvauti šių metų maratone gali visi norintys, o dėl pandeminių ribojimų dauguma tai galės daryti tiesiog iš namų.
  „Global Game Jam yra viena pagrindinių mūsų bendruomenės švenčių, kai po vienu stogu susirinkdavome visi: tiek pradedantieji, tiek seni patyrę vilkai ir kartu kurdavome žaidimus. Tai buvo puiki proga ne tik pristatyti savo idėjas ar išmokti kažko naujo, bet ir susipažinti su kolegomis, įgauti vertingos, praktinės patirties“, – sakė Gediminas Tarasevičius, LŽKA direktorius.
  „Šiemet mūsų asociacija gavo Lietuvos Kultūros tarybos paramą, tad nusprendėme pasinaudoti proga ir išplėsti „Game Jam“ renginio koncepciją. Renginys bus hibridinis, kai didesnė dalis jo dalyvių kurs namuose, tačiau turėsime ir saugias fizines lokacijas, o svarbiausia – turiningą transliacijų programą. Šių transliacijų metu bus galima ne tik stebėti maratono eigą, bet ir įgyti naujų žinių. Tuo pasirūpins patyrę pranešėjai iš didžiausių Lietuvoje veikiančių studijų, tokių kaip „Estoty Vilnius“, „TutoTOONS“, „Nordcurrent“, „Unity Technologies“ ir šiemet prie iniciatyvos prisijungianti „MS-1 Wargaming Studio“. Tikimės, kad išplėsta renginio programa padės bent iš dalies kompensuoti esamus suvaržymus bei užtikrinti kokybišką savaitgalį visiems prie mūsų prisijungsiantiems“ , – sakė Gediminas.
  Renginio programoje skaitomų pranešimų metu, dalyviai galės susipažinti su naujomis ir populiariomis žaidimų kūrimo technologijomis, išgirsti vertingų praktinių patarimų siekiant perteikti savo idėjas žaisme ir renginio metu kuriamuose prototipuose. O taip pat sužinoti apie karjeros kelius ir galimybes itin sparčiai augančioje Lietuvos žaidimų industrijoje.
  Laukiami ir stalo žaidimų kūrėjai
  Didžiausias dėmesys šiuose maratonuose tradiciškai tenka kompiuteriniams žaidimams, Lietuva garsėja kaip viena šalių, kurioje sukuriama daugiausiai žaidimų tūkstančiui gyventojų. Nepaisant to, „Game Jam“ maratonuose laukiami ir stalo žaidimų kūrėjai. Šių maratonų metu stalo žaidimai dažnai pelno ir kitų dalyvių pripažinimą. Štai pernai metais parduotuvių lentynas pasiekęs ir jau kelių papildomų leidybos tiražų sulaukęs žaidimas „Perekūpai“ taip pat buvo pradėtas kurti šiame maratone.
  „Kadangi šiemet turėsime išplėstą programą bei pranešėjus, labai norėčiau akcentuoti būtent tai, kad šis renginys yra dedikuotas naujų prototipų ir koncepcijų kūrimui. Norėčiau paraginti visus, kas svajoja apie karjerą žaidimų industrijoje, jungtis prie mūsų, nė nepaisant to, kad galbūt manote, kad jums trūksta įgūdžių“, – sako LŽKA valdybos narys ir vienas renginio kuratorių Ričardas Jaščemskas. „Norint dalyvauti „Game Jam“ renginyje pakanka idėjos, noro ir pieštuko. Prototipai neturi būti išbaigti, renginio metu svarbi tik jūsų idėja ir kaip ji atsiskleidžia žaisme, nesvarbu kompiuterinio, stalo ar dar kitokiame formate“.
  Šių metų „Global Game Jam“ renginiai Lietuvoje sugrįš į penkis Lietuvos miestus. Saugios maratono lokacijos lauks kūrėjų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje. Jei ketinate dalyvauti gyvai, kviečiame susipažinti su renginio taisyklėmis, taikomais ribojimais bei registruotis dalyvavimui iš anksto – informacija apie renginio vietas ir nuorodas registracijai rasite „LT Game Jam“ svetainėje.
  Renginys organizuojamas Lietuvos Žaidimų Kūrėjų Asociacijos bendradarbiaujant su didžiausiomis žaidimų kūrimo bendrovėmis šalyje: „Estoty Vilnius“, „MS-1 Wargaming Studio“, „Nordcurrent“, „TutoTOONS“ ir „Unity Technologies“. Visą „LT Game Jam“ festivaliui skirtą informaciją ir patarimų dėl dalyvavimo rasite renginio svetainėje https://www.gamejam.lt. Registruotis galima jau dabar, o pats renginys duris atvers sausio 28 dieną, 18 valandą.

  0
  555

  „Microsoft“ perka žaidimų bendrovę „Activision“

  „Microsoft“ už 68,4 mlrd. JAV dolerių perka žaidimų „Call of Duty“ ir „WoW“ kūrėją „Activision“. Po pranešimo prekyboje „Activision“ akcijos šovė aukštyn. Po sandorio  „Microsoft“ taps trečia didžiausia kompiuterinių žaidimų įmone pasaulyje po „Sony“ bei „Tencent“.
  „Žaidimai šiandien yra dinamiškiausia pramogų kategorija visose platformose ir jie vaidins esminį vaidmenį metavisatos platformų plėtroje“, – pranešime sakė Satya Nadella, „Microsoft“ vadovas. – Mes investuojame į aukščiausios kokybės turinį, bendruomenę ir debesiją. Norime žaidimus atvesti į naują erą, kurioje svarbiausi būtų žaidėjai ir kūrėjai, o žaidimai būtų saugūs, įtraukiantys ir prieinami visiems.“
  „Microsoft“ sinergija su „Activision“ ir „Blizzard“ žaidimų studijomis yra akivaizdi, nes ši technologijų milžinė gamina „Xbox“ konsoles. „Activision Blizzard“ kuria daugybę legendiniais tapusių žaidimų – pirmojo asmens šaudyklę „Call of Duty“, „Warcraft“ ir „Diablo“, „Candy Crush“.
   

  0
  379

  Lavinamieji žaislai „PlayShifu“ su AR technologija atkeliauja į Lietuvą

  „PlayShifu“ siūlo įvairius mokomuosius žaislus, kuriuos sudaro įtraukianti ir interaktyvi Papildyta Realybė (AR). Žaislai yra specialiai sukurti vaikams nuo 4 iki 12 metų ir ugdo pagrindinius STEAM įgūdžius (ang. Science, Technology, Engineering, Arts, Math - Mokslas, Technologijos, Inžinerija, Menai ir Kūryba, Matematika). „PlayShifu“ žaislai paverčia mokymąsi linksmu užsiėmimu, kuris patiks ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. 
  Šiais laikais tėvams vis labiau kelia nerimą jų vaikai, praleidžiantys tiek daug laiko prie ekranų. Du geri bičiuliai, tik tapę tėveliais, jau nuo 2016 metų pradėjo galvoti, kaip paversti vaikų praleistą laiką prie ekranų prasmingesniu ir tuo pačiu švietimą padaryti patrauklesniu naujai vaikų kartai Alfa. Taip gimė „Playshifu“ – žaislų įmonė, siūlanti įvairius žaislus, kurie sujungia fizinį ir skaitmeninį pasaulius bei paverčia mokymąsi daug smagesniu.
  Naujausi „PlayShifu“ išradimai yra „Plugo“ - įtraukianti, mokomoji Papildytos Realybės žaidimų sistema, mokanti vaikus būtinų „STEAM“ įgūdžių ir „Orboot“ - pirmasis Papildytos Realybės gaublys vaikams. Abi žaislų linijos sulaukė didelio pasisekimo ir pasiekė daugybę namų net 35 pasaulio šalyse. Dabar „Playshifu“ ieško mažmeninės prekybos partnerių Lietuvoje, kad galėtų pristatyti savo inovatyvius žaislus dar daugiau šeimų.
  „Plugo“ žaidimų sistemą sudaro vienas žaidimų pultelis, keturi keičiami žaidimų rinkiniai ir mobilioji programėlė. Kiekviename žaidimų rinkinyje yra 5 žaidimai su daugiau nei 300 lygių, kurie paverčia mokymąsi daug įdomesniu ir įtraukiančiu, nesvarbu, ar tai būtų matematika, žodynas, kritinis mąstymas ar loginis samprotavimas. Skirtingai nuo daugumos šio segmento mokomųjų žaislų, „Plugo“ pritaiko kiekvieno rinkinio programėlės iššūkius pagal vaiko amžių, kad jis galėtų tobulėti.
  „Plugo Count“ - praktinis matematikos rinkinys, įtraukiantis vaikus į pasakojimus, pagrįstus žodiniais uždaviniais, lavinantys matematikos įgūdžius, naudojant realius skaičius.
  „Plugo Letters“ - žodžių kūrimo rinkinys, padedantis vaikams išmokti naujų žodžių ir rašybos, naudojant foniką, bei tobulinti anglų kalbos gramatiką jaudinančių istorijų pagalba.
  „Plugo Link“- inžinerinių galvosūkių rinkinys, skatinantis vaikus rasti kūrybiškų STEM galvosūkių sprendimų, statant ir balansuojant magnetinius blokus žaidimų pulte.
  „Plugo Tunes“ - muzikos mokymosi rinkinys, padedantis išmokti groti pianinu naudojant unikalią techniką.
  Kita „Playshifu“ žaislų linija – interaktyvūs „Orboot“ Papildytos Realybės gaubliai. Naudodami „Orboot“ su tam skirta mobiliąją programėlę, vaikai gali virtualiai keliauti po septynis žemynus neišeinant iš savo namų su „Orboot Earth“, susipažinti su jau išnykusiusiais dinozaurais su „Orboot Dinos“ ir tyrinėti raudonąją planetą Marsą su „Orboot Mars“ žaidimų sistema.
  Įspūdingos ir interaktyvios „Orboot Earth“ papildytos realybės funkcijos nukelia vaikus į skirtingas šalis ir išskirtines vietas, kuriose jie gali sužinoti apie įvairias kultūras, išradimus, monumentus, laukinę gamtą, vietinę kulinarijos virtuvę ir oro sąlygas. Šis beribis gaublys skatina vaikus atrasti kiekvieną regioną bei sužinoti daugiau apie jo gamtos ir kultūros paveldą.
  „Orboot Dinos“ nukelia vaikus į 60 milijonų metų senumo žemes ir leidžia susipažinti su daugiau nei 400 faktų apie dinozaurus. Naudodami „Orboot Dinos“ vaikai gali keliauti laiku ir aplankyti Triaso, Juros ir Kreidos periodus, ir visą tai pažinti per pramoginį, mokomąjį žaidimo formatą.
  „Orboot Mars“ - tarpplanetinė kelionė, per kurią vaikai, padedami Padidintos Realybės technologijos, gali sužinoti daugiau nei 1000 faktų apie raudonąją planetą Marsą, keliaudami per iškilias planetoje esančias lygumas, kraterius, slėnius ir kalnus.
  „Orboot“ programėlė yra reguliariai atnaujinama, nuolatos įtraukianti naujų žaidimų ir funkcijų. „Orboot“ yra tobulas STEAM žaislas vaikams, sužadinantis jų smalsumą ir padedantis ugdyti kalbos ir pažinimo įgūdžius. „Orboot“ skatina jaunus protus pažinti skirtingas pasaulio kultūras ir žmones, paversdamas juos pasaulietiškais. Ar esate pasiruošę leistis į pasaulinį turą su savo vaikais?

  • kesh
  0
  1,6k

  Metavisata - kas tai?

  „Facebook“ prieš pora savaičių persivadino į kompaniją META ir taip pristatė, kad ateitį sieja su metavisata. O kas tai yra? 
  Knygos „Metavisatos pradžiamokslis“ autorius Matthew Ball aprašo, kad „Metaverslas – tai platus nuolatinių, realiuoju laiku atvaizduojamų trimačių pasaulių ir simuliacijų tinklas, kuris palaiko tapatybės, objektų, istorijos, mokėjimų ir teisių tęstinumą. Taip pat kurį sinchroniškai gali patirti neribotas naudotojų skaičius, kurių kiekvienas turi individualų buvimo jausmą“.
  Tuo tarpu kompanija „Meta“ šį procesą apibūdina kiek kitaip, teigdami, kad metavisata - virtualių erdvių rinkinys, kurį galite kurti ir tyrinėti kartu su kitais žmonėmis, kurie nėra toje pačioje fizinėje erdvėje.
  Plačiau kviečiame diskutuoti šioje temoje:
   

  • kesh
  2
  2,1k

  Kas yra kriptovaliuta?

  A. Tapinas apie kriptovaliutas kalbasi su Lietuvos banko valdybos nariu Mariumi Jurgilu ir kriptovaliutų prekybos platformos „CoinGate“ vadovu Dmitrijumi Borisenka. Laidoje aiškinamama, kaip veikia blokų grandinės (angl. blockchain) technologija, kada ir kokiu tikslu buvo sukurtos kriptovaliutos.
   
  Taip pat raginame pasidalinti informacija, kur ir kaip aiškiai lietuviškai paaiškina apie kriptovaliutų rinką, jos lyderius ir technologijas.

  • kesh
  6
  2,1k

  Kiečiausias žaidimų automatas su vaizdo žaidimų tema

  Pripažinkime, visi mėgsta vaizdo žaidimus. Jei esate vienas iš daugelio žmonių, mėgstančių žaisti vaizdo žaidimus, kodėl to nesuderinus su meile lošimams? Žaidimai ir lošimai turi daug bendro: abu yra kūrybiški ir susiję su strategija. O dabar, dėka automatų su vaizdo žaidimų tematika, galite turėti tai, kas geriausia iš abiejų pasaulių, kai kalbama apie žaidimų patirtį. 
  Jei pastaruoju metu lankėtės lošimo svetainėse, turbūt pastebėjote, kad, atrodo, beveik kasdien atsiranda nauja tematika. Matote, kad viskas, pradedant gyvūnais ir baigiant žmogaus anatomija, virsta lošimo automatais. Na, o kaip dėl vaizdo žaidimų? Nors iš pradžių tai gali atrodyti neįprastas derinys, o kai kurie gali net pagalvoti, kad tai nėra gera idėja, bet kiekvienas, kuris taip pat yra žaidimų gerbėjas, derinantis juos su kitu pomėgiu, pamatys, kad kalbant apie teminius žaidimų automatus yra daug daugiau galimybių, nei manome.
  Kuo puikūs internetinių vaizdo žaidimų teminiai lošimo automatai?
  Kai galvojame apie vaizdo žaidimus, dažnai galvojame apie daugelio žaidėjų žaidimus, kurie egzistuoja jau dešimtmečius. Tačiau yra daugybė kitų naujų ir įdomių vaizdo žaidimų idėjų, atsiradusių per pastaruosius porą dešimtmečių, kurias taip pat galima paversti lošimo automatais. Jei esate tikras tam tikro žaidimo gerbėjas ir mėgstate viską, kas su juo susiję, tuomet jo pavertimas lošimo automatu gali būti pats geriausias dalykas. 
  „Street Fighter II“ žaidimų automatas internetu
  Su šiuo žaidimu grįžtame į 1991-uosius metus. Kai kuriems iš jūsų tai atrodys lyg vakar. Kiti galbūt dar tada net nebuvo gimę! Tačiau visiems jums patiks šio lošimo automato, paremto bene geriausiu visų laikų koviniu žaidimu, atmosfera.
  Visi, kurie žaidė „Street Fighter II“ arba yra girdėję apie šią seriją, žino apie Ryu ir Keno personažus. Šie du kovotojai kovoja jau kelis dešimtmečius, o dėl serijos populiarumo šie personažai buvo perkelti į lošimo automatus.  „Street Fighter II“ lošimo aparatas turi daugybę funkcijų, dėl kurių žaidimas jaučiasi ir žaidžiamas labai panašiai kaip originali arkadinė versija; ta pati grafika, tos pačios emocijos ir tas pats kumščiais daužomas veiksmas! Pasirinkite vieną iš 8 veikėjų ir kovokite su atsitiktiniu priešininku.  Jei laimėsite kovą, gausite „Beat the Boss“ nemokamų sukimų. Nemokamuose sukimuose yra 4 bosų lygiai. Kiekviename lygyje siūlomas didesnis daugiklis. Tik nugalėję bosą galite pereiti į kitą lygį. Kiekviena pergalė padidina jūsų galimybes laimėti daug. Kovokite su priešininkais, kol susidursite su pačiu paskutiniu bosu - M. Bisonu!  Paslėptas bonus žaidimas leidžia valdyti savo veikėją taip, kaip originalioje arkadoje! Prisimenate žaidimo dalį, kurioje Ryu sudaužė automobilį? Ką gi, atėjo laikas tai padaryti dar kartą! Šį nuostabų žaidimą sukūrė online lošimų aparatų ekspertai „NetEnt“, ir jį galite rasti tokiose svetainėse kaip Optibet, 7bet ir kt.
  Kazino apžvalgos, padedančios rasti geriausius žaidimų automatus
  Jei jus ypač domina geriausi vaizdo žaidimais pagrįsti žaidimų automatai ar įsitikinti, kad žaidimas vertas jūsų laiko ir pinigų, tada rekomenduojame perskaityti keletą dedikuotų kazino apžvalgų svetainių. Kazino apžvalgos padės jums pradėti žaisti ir rasti geriausias pramogų svetaines. Online kazino pasaulis yra didelis ir visos svetainės turi skirtingus žaidimus ir pasiūlymus. Todėl apžvalgos svetainės gali būti tikrai naudingos Jums, ypač jei esate naujai pradedantis žaidėjas. Galiausiai nepamirškite, kad ne visi kazino internetu yra saugūs.

  1
  156

  EA nebeišgali mokėti FIFA už pavadinimo naudojimą

  Vienas iš populiariausių visų laikų kompiuterinių sporto žaidimų FIFA netrukus pakeis pavadinimą.
  EA bus priversta imtis tokio žingsnio dėl pasaulinės futbolo organizacijos reikalavimo.
  FIFA paprašė už jos vardo naudojimą nuo šiol mokėti po 1 milijardą JAV dolerių per ketverius metus. Be to, raginama atsisakyti papildomo apmokestinimo funkcijų pačiame žaidime.
  Kaip rašo IGN, jau aiškėja ir galimas naujas kompiuterinių žaidimų pavadinimas. Jau kitais metais futbolo fanai būsimą kūrinį greičiausiai vadins „EA Sports FC“.
   

  4
  1,4k

  „Project Quantum“ – projektas, siekiantis pakeisti požiūrį į kompiuterinius žaidimus. Konkursas.

  Kompiuteriniai žaidimai pastarąjį dešimtmetį išgyveno itin rimtus pokyčius, kurie kelia itin daug diskusijų ir klausimų. Žaidimų kūrėjai vis dažniau žaidėjams parduoda nepilnas žaidimo versijas ir už įvairius papildymus prašo sumokėti papildomai. Tokia praktika naudojama nemažoje dalyje didžiųjų studijų žaidimų, tačiau panašu, kad artimiausiu metu situacija gali apsisukti 180 laipsnių kampu.
  Visai neseniai įsikūrusi „Quantum Works“ žaidimų studija ruošiasi šios industrijos revoliucijai. Neseniai pranešta apie „Project Quantum“ žaidimą, kuris leis žaidėjams patiems užsidirbti.
  „Project Quantum“ tapo pirmuoju žaidimu, kurio kūrimas finansuojamas kripto valiutomis. Būtent šia valiuta apdovanojimus gaus ir žaidėjai, įvykdę tam tikras užduotis žaidimo pasaulyje. Tai – iki šiol nematyta praktika, kuri, tikimasi, iš esmės pakeis požiūrį ir į kriptovaliutų pritaikymą.
  Kūrėjai rimtai žiūri ir į patį žaidimą, prie kurio dirba gerai žinomi šios industrijos atstovai, anksčiau dirbę prie tokių projektų kaip „Uncharted“, „The Last of Us“ ar „Call of Duty“.
  Skelbiamas konkursas prisijungusiems prie Telegram grupės https://t.me/projectquantum_lithuania, laimėtojams bus pervesta 20$ vertės QBIT kriptovaliutos.
  Telegram: https://t.me/projectquantum_lithuania (Lietuvių bendruomenė) Svetainė: https://quantumworks.co.uk/ Discord: https://discord.gg/projectquantum

  0
  1,3k

  Naujausią Far Cry frančizės titulą bus galima žaisti turint silpnesnį kompiuterį (Far Cry 6)

  Naujausias Far Cry frančizės titulas, "Far Cry 6", yra planuojamas išleidimui spalio 7-ąją dieną (10.07), tačiau per pastaruosius metus žaidimų kompanija atsakinga už žaidimo kūrimą ("Ubisoft Toronto") su fanais pasidalino ne tik žaidimo istorija ir stulbinančiais vaizdais, tačiau ir gana žemais sistemos reikalavimais. Žinoma, turint stiprų kompiuterį galėsite mėgautis aukštomis grafikomis be jokių trikčių; tačiau žaidimo fanai, neturintys galingo kompiuterio, taip pat galės gana "sklandžiai" mėgautis šiuo intriguojančiu žaidimu. Žaidimo PC versija taip pat palaikys neribotą FPS kiekį, plataus monitoriaus bei kelių monitorių režimus. Apačioje nurodysime žemiausius sistemos reikalavimus įvairiems žaidimo grafikos/kokybės nustatymams.
   
  1080p, 30 FPS, be DirectX "ray-tracing":
  CPU: AMD Ryzen 3 1200 3.1GHz or Intel i5-4460 3.2GHz GPU: AMD RX 460 4GB or Nvidia GTX 960 4GB RAM: 8GB (dviejų kanalų) Storage: 60GB HDD (rekomenduojamas SSD)  
  1080p, 60 FPS, be DirectX "ray-tracing":
  CPU: AMD Ryzen 5 3600X 3.8GHz arba Intel i7-7700 3.6GHz GPU: AMD RX VEGA64 8GB arba Nvidia GTX 1080 8GB RAM: 16GB (dviejų kanalų) Storage: 60GB HDD (rekomenduojamas SSD)  
  1440p, 60 FPS, be DirectX "ray-tracing":
  CPU: AMD Ryzen 5 3600X 3.8GHz arba Intel i7-9700 3.6GHz GPU: AMD RX 5700XT 8GB arba Nvidia RTX 2070 Super 8GB RAM: 16GB (dviejų kanalų) Storage: 60GB HDD (rekomenduojamas SSD) + 37GB su HD tekstūromis (neprivaloma)  
  1440p, 60 FPS, su DirectX "ray-tracing":
  CPU: AMD Ryzen 5 5600X 3.7GHz arba Intel i5-10600 4.1GHz GPU: AMD RX 6900XT 16GB arba Nvidia RTX 3070 8GB RAM: 16GB (dviejų kanalų) Storage: 60GB HDD (rekomenduojamas SSD) + 37GB su HD tekstūromis (neprivaloma)  
  4K, 30 FPS, su DirectX "ray-tracing":
  CPU: AMD Ryzen 7 5800X 3.7GHz arba Intel i7-10700k 3.8GHz GPU: AMD RX 6800 16GB arba Nvidia RTX 3080 10GB RAM: 16GB (dviejų kanalų) Storage: 60GB HDD (rekomenduojamas SSD) + 37GB su HD tekstūromis (neprivaloma)  
  Jeigu jūsų kompiuteris pakankamai galingas palaikyti vieną iš viršuje nurodytų grafikos/kokybės nustatymų, rekomenduojame peržvelgti žaidimo anonsus, kurie aprodys stulbinančią žaidimo aplinką, eigą bei pagrindinio (-ės) veikėjo (-os) Dani ketinimą sukelti revoliuciją prieš Yara diktatorių Antón Castillo ir jo sūnų Diego.
  https://www.ubisoft.com/en-gb/game/far-cry/far-cry-6/buy
   
   

  3
  1,6k
 • Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

  • Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

×
×
 • Sukurti naują...