Peršokti į turinį
 • ŽAIDIMAI
 • , ŽAIDIMAI
 • ŽAIDIMAI

 • Naujienos

  SuperGames rašomi straipsniai apie IT naujienas, žaidimus

  Futbolo žaidėjas tapo veikėju mobiliajame žaidime

  Garsus futbolininkas E. Haalandas pasirašė sutartį su naujais rėmėjais ir žaidime atsiras jau nuo rytojaus.
  Telefono žaidimas „Clash of Clans“, egzistuojantis nuo 2012 metų, paskelbė, kad komandos „Manchester City“ žaidėjas jų žaidime bus naujas veikėjas.
  Iš pradžių jie atsirado „iOS“ sistemoje, o vėliau ir „Android“ sistemoje.


  0
  246

  330€ žaidimas? Escape From Tarkov išleidžia “The Unheard” versiją

  Rusų kompanija Battlestate Games atskleidė naują 250€ Escape From Tarkov žaidimo versiją, kuri suteikia prieigą prie PvE (Player versus Environment, liet. Žaidėjas prieš aplinką) žaidimo režimo. Jame papildomai galimas žaidimas kartu su draugais ar kitais žaidėjais. Po mokesčių (žaidimo puslapyje kaina nurodoma be papildomai taikomų mokesčių) ši žaidimo versija vidutiniškai kainuoja apie 330€.
  Iš pradžių apie naujai paskelbtą PvE žaidimo režimą didžioji dalis bendruomenės buvo apsidžiaugusi, kadangi pats žaidimas yra vos ne visiškai orientuotas į PvP (Player versus Player). Nauja galimybė dalį žaidimo patirti kartu su draugais, be jokios panikos, kad prie išėjimo krūmuose jus su kulka pasitiks kiti žaidėjai, yra gana patraukli (ypač tiems žaidėjams, kurie ypatingai gerai nepasirodo kovose prieš kitus tokio tipo šaudyklėse).
  Kūrėjai pažadėjo jog žaidėjai nusipirkę 150€ (prieš mokesčius) “Edge of Darkness” versiją, kurios nusipirkti kurį laiką nebėra įmanoma, turės prieigą prie visų ateinančių papildomų žaidimo DLC (liet. Parsisiunčiamo turinio paketas). Tačiau pasak jų, naujas PvE žaidimo režimas nėra priskaitomas prie žaidimo DLC — tai yra nauja, atskira ir unikali žaidimo funkcija.
  “DLC reiškia papildomą turinį. PvE yra naujos žaidimo versijos funkcija ir režimas. Nors ir visi manote, jog tai turėtų būti DLC, taip nėra” pakomentavo žaidimo bendruomenės vyriausiasis atstovas oficialiame Discord serveryje. 
  “Nusipirkau Edge of Darkness versiją būtent dėl prieigos prie visų būsimų DLC. Visiškas antausis man ir nuoširdžiai pasakius paskutinis lašas. Žaidžiu [Escape from] Tarkov jau apie metus laiko ir su šiomis naujienomis, velniop šį žaidimą ir Battlestate Games”,
  “Tai yra [Escape from] Tarkov pabaiga — kaip ilgalaikis žaidėjas ir Edge of Darkness versijos savininkas mečiau žaidimą dėl nelegalių programų naudotojų (čyterių) [...] tačiau čia yra viršūnė. Nebepalaikau žaidimo ar jo kūrėjų” pakomentavo pasipiktinę žaidėjai Reddit puslapyje

  3
  302

  „Counter-Strike 2“ pasaulio čempionas prie žaidimo praleido 20 000 valandų

  Lietuva nuo šiol gali girtis ne tik krepšinio, bet ir elektroninio sporto talentais. Kaunietis Justinas Lekavičius tapo kompiuterinio žaidimo „Counter-Strike 2“ pasaulio čempionu, turnyro naudingiausiu žaidėju ir kartu su ukrainiečių komanda „NAVI“ pasidalijo pusės milijono dolerių vertės prizą. Į Lietuvą iš Kopenhagos, kur ir vyko turnyras, grįžęs čempionas norėtų, kad Lietuvoje e. sportas dar labiau išpopuliarėtų, pasakoja, kad norint laimėti aukščiausios klasės turnyrus reikia paaukoti daugybę žaidimo valandų. Daugiau video reportaže čia.
  O gal ir Jūs buvote grįžimo sutikime?
  Plačiau apie pergalę 
   

  0
  409

  Alternatyvios interneto naršyklės Europoje 2024

  Europos Sąjungoje šiemet įsigaliojus naujoms taisyklėms, skirtoms apriboti „Alphabet“, „Microsoft“ ar „Apple“ galią, išpopuliarėjo mažesnių bendrovių vystomos interneto naršyklės.
  Kaip teigia „Aloha Browser“, kad jos naršyklės naudotojų skaičius kovo mėnesį paaugo 250%. Apie paaugusį naršyklių naudojimą patvirtina „Vivaldi“, „Ecosia“ ir „Brave“.
  Kiek populiaresnės ir žinomesnės naršyklės, pavyzdžiui, „DuckDuckGo“ ir „Opera“, bet jos akcentuoja, kad pokyčiai dar nėra visiškai įgyvendinti.
  Atsiverti konkurencijai „Apple“ ir „Google“ verčia prieš kiek daugiau nei mėnesį įsigaliojęs ES Skaitmeninių rinkų aktas (angl. Digital Markets Act, DMA), kurio tikslas – apriboti didžiausių pasaulio technologijų kompanijų įtaką skaitmeninei ekonomikai.
  Įsigaliojus DMA, „iOS“ ir „Android“ telefonų naudotojams ES privaloma parodyti langą su galimybe pasirinkti jų pageidaujamą numatytąją naršyklę. „Apple“ šį reikalavimą įgyvendino kovą, kartu su bendrovės operacinės sistemos versija „iOS 17.4“ ir dabar rodo galimybę pasirinkti iki 11-os alternatyvių naršyklių.
  „Google“ naršyklių pasirinkimo langą įjungė savo pačios gaminamuose įrenginiuose, o artimiausiais mėnesiais teigia tą patį padarysianti ir visuose „Android“ įrenginiuose.
  O kurias naršykles naudojate Jūs?

  8
  219

  „World of Warcraft“ sugrįžta į Kiniją

  Populiarus interneto žaidimas „World of Warcraft“ (WoW) šią vasarą grįžta į Kiniją, trečiadienį pranešė jo kūrėjas ir vietos partneris, praėjus daugiau nei metams po to, kai nepavykus susitarti dėl licencijavimo iš didžiulės rinkos buvo pašalinti šis ir kiti žaidimai.
  JAV žaidimų kūrėja „Blizzard“ ir Kinijos bendrovė „NetEase“ sakė, kad pagal naują susitarimą WoW sugrįš kartu su pirmojo asmens šaudykle „Overwatch“ ir kitais žaidimais, tokiais kaip „Hearthstone“.
  Kinijos WoW serveriai buvo išjungti 2023 m. sausį, o tai sukėlė milijonų gerbėjų, kurie daugelį metų kaupė žaidimo taškus, liūdesio ir pykčio bangą.
  „Be galo džiaugiuosi šiuo sugrįžimu! Tikiuosi, kad abi bendrovės ir toliau bendradarbiaus, kad jos susigrąžins senuosius žaidėjus ir pritrauks naujų“, – naujienų agentūrai AFP Pekine sakė 25 m. žaidėjas Zhao Xuejia.
  „Visi laukėme, kol sužinosime, su kuo „Blizzard“ bendradarbiaus, kad galėtų grįžti į Kiniją. Tai, kad tai vėl „NetEase“, yra gerai, bus lengviau“, – sakė kitas žaidėjas Fu Tianze.
  „Džiaugiuosi, kad netrukus atgausiu savo paskyrą“, – teigė jis.
  Kinijos socialinių tinklų vartotojai taip pat dalijosi džiugesiu: „Blizzard“ skelbia apie sugrįžimą“ ir „NetEase“ ir „Blizzard vėl susituokė“ buvo populiariausios frazės, ieškotos „Weibo“ platformoje.
  „Šiandien sugrįžta mūsų seniai prarastas senas draugas, sugrįžta mūsų mylimiausias žaidimas“, – „Weibo“ žinutėje rašė žaidimų tinklaraštininkas slapyvardžiu „Scarlet Bunny“.
  „Sugrįžk į gyvenimą, mano mylimasis!“ – rašė kitas gerbėjas.
  „Eiti vienu keliu“
  Visame pasaulyje populiarus WoW yra internetinis daugelio žaidėjų vaidmenų žaidimas. Jo veiksmas vyksta fantastiniame Viduramžių pasaulyje, kuriame gėris kovoja su blogiu.
  Jis garsėja įtraukumu, o žaidėjai prie kompiuterių gali praleisti šimtus valandų.
  „Blizzard“ žaidimai Kinijoje – didžiausioje pasaulyje žaidimų rinkoje – pasirodė 2008 metais, bendradarbiaujant su interneto milžine „NetEase“.
  Pagal vietos įstatymus užsienio kūrėjai, norėdami patekti į rinką, privalo bendradarbiauti su Kinijos įmonėmis.
  2022-ųjų lapkritį, praėjus 14 metų ir WoW įgijus milijonus žaidėjų Kinijoje, „Blizzard“ ir „NetEase“ paskelbė, kad nepavyko susitarti dėl sutarties pratęsimo.
  Tačiau po pastaraisiais metais tęstų diskusijų trečiadienio pareiškime abi bendrovės teigė, kad „džiaugiasi galėdamos vėl eiti vienu keliu tolyn“ ir sudarė „atnaujintą leidybos sutartį“.
  „Blizzard“ požiūriu, Kinija yra rinka, kurios bendrovė akivaizdžiai negali ignoruoti [...] Jei jie vėl atidarys serverius, akivaizdu, kad tai sugrąžins daug žaidėjų“, – AFP sakė 21 metų žaidėjas Tian Yiranas.
  Tačiau kai kurie ilgamečiai WoW žaidėjai tebelaikė kartėlį dėl to, kad žaidimas ilgą laiką neveikė Kinijoje.
  „Kinijos rinka nėra „Blizzard“ salonas, į kurį ateini ir išeini kaip nori. Žaidėjai nėra žaislai „Blizzard“ rankose, kuriuos gali imti arba palikti savo nuožiūra“, – „Weibo“ rašė vienas žaidėjas, ragindamas boikotuoti žaidimą.
  Žaidimų tyrimų bendrovės „Niko Partners“ vadovas Kinijoje Zeng Xiaofengas AFP sakė manantis, kad, nepaisant ilgos pertraukos, WoW gerbėjai šalyje „vis dar užtikrins didelę paklausą“.
  „Kai kurie žaidėjai, kai žaidimai nustojo veikti, vis dar žaidė [...] kituose Azijos serveriuose“, – sakė Zeng Xiaofengas, turėdamas omenyje kitose šalyse prieinamas WoW versijas.
  Jis teigė, kad nors sunku „sužinoti tikrąją istoriją“, tikėtina, kad JAV technologijų milžinės „Microsoft“ praėjusių metų spalį baigtas „Blizzard“ įsigijimas paskatino pakeisti žaidimų leidėjo strategiją.
  Ši žinia veikiausiai bus pozityvus postūmis „NetEase“, kuri, kaip ir daugelis Kinijos technologijų milžinių, kelerius metus išgyvena sunkius laikus dėl industriją paveikusių vyriausybės veiksmų.
  Nuo 2021 m. jaunesniems nei 18 metų vaikams penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais per mokslo metus internetinius žaidimus leidžiama žaisti tik nuo 20 iki 21 valandos.
  Siekiant užtikrinti, kad nepilnamečiai nemeluotų apie savo amžių, reikalaujama, jog registruodamiesi žaisti internete žaidėjai naudotųsi asmens tapatybės kortelėmis.
  Kinijos įmonėms taip pat draudžiama siūlyti žaidimus jaunimui ne vyriausybės nustatytomis valandomis.

  0
  144

  5 esporto varžybos, kurių negalima praleisti

  Ši sritis jau tikrai nėra naujiena, tuo labiau, kad daugybė komandų visame pasaulyje sėkmingai varžosi dėl geriausiųjų vardo bei titulų. Patys įvairiausi žaidimai, pradedant nuo klasika tapusių kompiuterinių ir baigiant tradicinėmis sporto šakomis, kurios sėkmingai buvo perkeltos į virtualųjį pasaulį. Kiekvienais metais esporto kalendoriuje gausu išskirtinių įvykių, kurių tikrai nederėtų praleisti. Neišdildomos emocijos, pamokos, patirtis bei galbūt net laimėjimai gali laukti kiekvieno iš jūsų.
  League of Legends pasaulio čempionatas
  Tai yra vienas prestižiškiausių ir laukiamiausių šių metų esporto renginių. Riot Games organizuojamame turnyre kasmet susirenka geriausios profesionalios komandos iš viso pasaulio, kurios varžosi dėl Summoner taurės ir pripažinimo. Turnyras pasižymi didžiuliu gerbėjų skaičiumi ir nenuspėjamu žaidimu, kas garantuoja išskirtinę patirtį kiekvienam šio žaidimo mėgėjui. Komandoms kovojant Rift galima drąsiai tikėtis nuožmios konkurencijos. Todėl vykstant LOL čempionatui atliekami patys įvairiausi statymai, kas suteikia didžiausiems gerbėjams galimybę lažintis dėl rezultatų bei nugalėtojų. O laimingiesiems tai gali garantuoti ir gana nemažą laimėjimų sumą, ypač, jeigu nusišypso sėkmė. Tad jos šiame žaidime prireiks kiekvienam.
  The International - kasmetinis Dota 2 turnyras
  Korporacijos Valve Corporation, kuri ir yra šio žaidimo kūrėja, kasmet organizuojamas turnyras sulaukia milijonų žaidėjų dėmesio visame pasaulyje. Tuo labiau, kad ir pats žaidimas išsiskiria savo sudėtingumu, todėl kaskart galima stebėti nenuspėjamą kovą, kuri nustebina tiek lyderių pralaimėjimais, tiek ir netikėtais sugrįžimais tų, kurie jau buvo nurašyti. Be to, 16 geriausiųjų komandų varžosi ne tik dėl išskirtinio titulo, bet ir gana nemažo prizinio fondo, dėl ko ši kova tampa dar atkaklesnė. O žiūrovams tai dovanoja puikią patirtį bei emocijas.
  Overwatch lygos didysis finalas
  Blizzard Entertainment kūrėjų žaidimas nuo pat pirmųjų dienų susilaukė išskirtinio dėmesio. Žaidimų pasaulį labiausiai sužavėjo greito veiksmas derinimas su strateginiu komandiniu žaidimu. O didysis finalas tampa sezono kulminacija, kuriame geriausios lygos komandos kovoja tarpusavyje dėl čempionų titulo. Kartu tai tampa tikra švente šio žaidimo gerbėjams, kadangi atkakli kova suteikia itin daug emocijų.
  Fortine pasaulio taurė
  Šis Epic Games kūrinys tapo tikru fenomenu sužavėjusiu labai įvairaus amžiaus žaidėjus. Todėl tikrai nenuostabu ir tai, jog 2019 m. pristatytas Fortnite pasaulio taurės turnyras greitai atrado savo vietą tarp didžiausių esporto renginių. Tuo labiau, kad prizinį fondą sudaro milijonai dolerių. Kovos vyksta tiek tarp individualių žaidėjų, tiek ir tarp komandų iš dviejų žmonių. Žiūrovams demonstruojami geriausių žaidėjų įgūdžiai ir kūrybiškumas. Kartu tai puiki galimybė bendraminčiams visame pasaulyje susiburti svarbiausiam metų įvykiui, juk šio žaidimo gerbėjų bendruomenė itin didelė. O išskirtinis prizas pritraukia dar daugiau smalsuolių, todėl tikrai nederėtų praleisti šio įvykio.
  Capcom taurė - Street Fighter V žaidėjų kova
  Šios dienos laukia visi kovinių žaidimų gerbėjai. Kadangi būtent šiame turnyre varžosi geriausieji iš geriausiųjų, kurie demonstruoja išskirtinius įgūdžius bei patirtį. Kiekviena kova yra nauja ir nenuspėjama, kur vien tik geros strategijos tikrai nepakaks. Tuo šis žaidimas išsiskiria iš kitų ir atranda savo vietą tarp kovinio sporto gerbėjų.
  Taigi, visai nesvarbu, kuris žaidimas yra jūsų mėgstamiausias, kadangi kiekvienas esporto gerbėjas gali atrasti ne vieną išskirtinę datą 2024 metais, kuri padovanos tikrai įsimintinas emocijas. O kartu tai gali būti puiki proga pasimokyti bei patobulinti savo įgūdžius stebint pačius geriausius. Be to, visuomet galima pridėti intrigos įsitraukiant į lažybas dėl nugalėtojų.

  0
  50

  Populiarios technologijos, kurios jau netrukus užkariaus internetinius kazino

  Jei galvojate, kad jau viską išbandėte online kazino ir niekas negali jūsų nustebinti - klystate. Skaitmeninė pažanga juda su nenumaldoma jėga ir tik dar labiau įsibėgėja. Verde casino atsiliepimai primena, jog daugelis naujausių technologijų gali būti pritaikytos ir lošimų pasaulyje. Lietuvosonlinekazino.com tai aiškiai parodo, todėl sužinokite jau dabar, ką naujo galėsite išbandyti artimiausiu metu.
  Naujausios technologijos lošimuose
  Tokios jau įprastomis tampančios technologijos kaip Virtualioji Realybė (VR) bei Dirbtinis Intelektas (DI) leidžia dar labiau išvystyti žaidimų galias, o tuo pačiu sukuria nepamirštamą patirtį žaidimuose. 
  Jau dabar lošėjai gali bendrauti su žaidėjais iš viso pasaulio bei tikru krupje, dalyvauti virtualaus sporto varžybose ir atlikti statymus. O kur dar neišsemiamos Bitcoin ir Ethereum galimybės bei papildomos saugumo garantijos. 
  Technologijos kuriamos labai sparčiai ir turi didelę įtaką online kazino platformoms.
  Skaitmeniniai patobulinimai
  Online kazino vis labiau užkariauja lošimų rinką ir nustumia įprastus kazino salonus į antrą planą. Nes su kiekvienais metais vis labiau tobulina savo paslaugas ir suteikia tokias galimybes kaip:
  Patogumas - galite žaisti iš bet kurios pasaulio vietos be jokių laiko arba vietos apribojimų.
  Įvairiapusiškumas - daug žaidimų vienoje vietoje su daug didesniu asortimentu nei įprastuose kazino.
  Premijos ir kt. pasiūlymai - online kazino jau sunkiai įsivaizduojamas be vertingų premijų pasiūlymų.
  Prieinamumas - jokių sienų. Visas pasaulis pasiekiamas vieno mygtuko paspaudimu.
  Saugumas - pažangios šifravimo technologijos apsaugo jūsų asmeninius duomenis bei pinigus.
  Žaidimai mobiliuose įrenginiuose
  Pastaraisiais metais įspūdingu greičiu populiarėja lošimai mobiliuose telefonuose bei planšetėse. Jokių vietos ar laiko apribojimų nes galima žaisti bet kurią laisvą akimirką, o kompiuteris jau nebereikalingas, nes siūlomas:
  Prieinamumas: galite žaisti kada tik norite. Patogiai įsitaisykite paplūdimyje arba ant sofutės. Visas pasaulis po jūsų kojomis.
  Optimizavimas: visi online kazino pritaikyti mažiems ekranams arba net siūlo savo app.
  Pranešimai realiuoju laiku: viską sužinosite iš karto su ‘push app’ galimybe.
  Dabar beveik kiekvienas pasaulio gyventojas turi bent vieną mobilaus telefono įrenginį, todėl lošimų platformos bei žaidimų kūrėjai koncentruojasi į paslaugų bei produktų gamybą skirtą būtent mažiems ekranams, siekiant sukurti neišdildomą įspūdį be jokių trukdžių su vienodomis galimybėmis kaip ir įprastuose stacionariuose kompiuteriuose.
  Virtuali Realybė žaidimuose
  VR galimybės dar tikrai nėra išsemtos ir sulauksite daugybės staigmenų artimiausiose ateityje. Ji jums suteiks:
  Tikro kazino aplinką - kam kažkur keliauti, gaišti laiką, kai galite atsidurti tikrame kazino tą pačią akimirką su VR galimybėmis.
  Žaidimų grafika - 3D grafika ir labai tikroviški garso efektai jūsų ekrane.
  Socialinis bendravimas - galite komunikuoti su žaidėjais iš viso pasaulio.
  Žaidimų gausa - tai ne tik lošimo automatai bet ir gausybė stalo žaidimų.
  Dirbtinis intelektas
  Kasdieniame gyvenime susiduriame su DI galimybėmis ir jis daro didelę įtaką lošimams internete. Pasinaudokite jo pagalba ir mėgaukitės papildomais malonumais, kurių tik didės:
  Žaidimų rekomendacijos - jums suteikiamos individualios rekomendacijos atsižvelgiant į jūsų pomėgius.
  Žaidimų strategijos - DI gali pagelbėti ieškant naujos, geresnės lošimo strategijos siekiant pagerinti savo žaidimo rezultatus.
  Klientų aptarnavimas: DI greitai ir išsamiai atsakys į jūsų klausimus bei pagelbės netikėtose situacijose žaidimo metu.
  Blockchain technologija
  Kriptovaliutos ir jų blockchain technologija vis labiau įsilieja į lošimų rinką, siūlydamos papildomą saugumą bei anonimiškumą. Technologija visą laiką tobulinama ir jau dabar gali pasiūlyti tokias galimybes kaip:
  Anonimiškumas - lošimai be savo asmenybės atskleidimo.
  Saugumas - blockchain atliekamos operacijos žada didesnį saugumą.
  Greitis - piniginiai sandoriai atliekami akimirksniu.
  Mokesčiai - siūlomi mažesni piniginių operacijų mokesčiai.
  Sąžiningas žaidimas - siūlomas sąžiningesnis ir skaidresnis žaidimas.
  Jau dabar galite peržiūrėti tam tikro žaidimo galimybes bei žaidimų rezultatus ir įsitikinti jo sąžiningumu. Dar ne visos galimybės išbandytos ir daug naujovių jus pasieks artimiausiu metu.
  Su technologijų pažanga susijusios grėsmės
  Bet kokia pažanga yra sveikintina, tačiau toks spartus pasikeitimas neišvengiamai atneša ir tam tikrų pavojų, į kuriuos turėtume atsižvelgti mes - lošėjai bei pačios lošimų platformos. Štai keletas svarbių dalykų, į kuriuos turėtume atkreipti dėmesį:
  Kibernetinis saugumas - reikia rūpintis savo duomenų saugumu nes padidėja kibernetinių atakų galimybė.
  Priklausomybė - kartais mes per daug pasikliauname dirbtiniu intelektu.
  Reguliavimas - kartais institucijos, kurios rūpinasi žaidėjų saugumu nespėja paruošti naujų teisinių saugiklių ir atsilieka nuo technologijų spartos.
  Atminkite, jog skaitmeninės platformos, kad ir kaip stipriai besirūpintų saugumu - nėra apsaugotos nuo netikėtų techninių trukdžių.
  Artimiausios prognozės online lošimų rinkoje
  Kaip jau minėjome, technologijos vystosi nenumaldomu greičiu ir žada mums daugybę staigmenų lošimuose artimiausiu metu. Štai keletą tendencijų, kurios leis pajusti naujų įspūdžių jūsų kasdieniuose lošimuose internete:
  Papildytos realybės žaidimai - AR žada dar daugiau įtraukiančios patirties lošimuose. Virtuali realybė ir tikrasis pasaulis susijungs į vieną neužmirštamą patirtį žaidime.
  Išmanios sutartys - blockchain leis žaisti skaidrius ir sąžiningus žaidimus su išmaniosiomis sutartimis.
  Live krupje žaidimai - tiesioginės transliacijos galimybės dar labiau tobulėja. Todėl žaidimas taps dar tikroviškesnis ir interaktyvus.
  Gamification - dar daugiau galimybių žaidimuose, tokių kaip lyderių lentelės ir kitos papildomos funkcijos.
  Tvarus žaidimas - atsakingo lošimo skatinimas ir siekis išvengti lošimo priklausomybės.
  Tai tik keletas mūsų paminėtų naujovių, kurios jau dabar veržiasi į jūsų kasdienį lošimo pasaulį online kazino. Todėl siūlytume sekti technologijų naujienas, kad galėtumėte pirmieji išbandyti išskirtinius žaidimus, žadančius dar daugiau adrenalino ir išskirtinio žaidimo. Nepraleiskite progos atrasti kažką naujo ir visai netikėto savo jau įprastame lošimų pasaulyje.

  0
  58

  Pirmą kartą istorijoje lietuvis tapo „Counter Strike“ pasaulio čempionu

  Dar prieš metus pirmą kartą Lietuvos vėliavą į pasaulio CS čempionato atkrintamąsias atnešęs J.Lekavičius po metų tapo ir šio prestižinio turnyro čempionu. Danijos širdyje Kopenhagoje vykusiame „PGL Major Copenhagen“ turnyre lietuvio atstovaujama „Natus Vincere“ (NaVi) ekipa nerado lygių ir finale nugalėjo jau kartą pasaulio čempionais tapusią „FaZe Clan“ ekipą. NaVi su lietuviu prieaškyje namo parsiveš ir didžiausią prizinio fondo dalį - 500 tūkst. eurų. Finalinė dvikova buvo ypatinga ir tuo, kad joje žaidė atstovai iš visų trijų Baltijos šalių – Lietuvos, Latvijos ir Estijos.
  Nuostabų žaidimą demonstravę NaVi žaidėjai jau susitikimo pradžioje susikūrė pranašumą, o įstabus „jL“ pasirodymas leido sėkmingai užbaigti finalą. Viso čempionato metu rekordus laužęs J.Lekavičius buvo pripažintas šio prestižinio turnyro naudingiausiu žaidėju (MVP). Tai pirmasis lietuvis istorijoje tapęs ne tik tapo pasaulio čempionu, bet ir šio turnyro naudingiausiu žaidėju.
   

  2
  1.3k

  TOP 5 Xbox konsolės žaidimai

  Šiame straipsnyje pasidalinsime su jumis informacija apie kelis žaidimus, kurie pastaruoju metu labai populiarūs ir vertinami ypatingai gerai tarp Xbox konsolių vartotojų. Svarbu pažymėti, kad šių žaidimų populiarumas ir vertinimai gali keistis, atsižvelgiant į naujus žaidimus ir bendruomenės nuomonę.
  1. "Halo Infinite"
  Naujausias pridėtinis prie garsiosios "Halo" serijos, "Halo Infinite" siūlo įspūdingą vieno žaidėjo kampaniją ir dinamišką, daugelio žaidėjų mūšių areną. Su naujaisiais mechanizmais, tokiu kaip "Grappling Hook", ir gerai pažįstamu epiniu naratyvu, šis žaidimas yra būtinas kiekvienam "Halo" gerbėjui ir FPS žanro mėgėjui.
  2. "Forza Horizon 5"
  Apdovanotas už įspūdingą grafiką ir atvirą pasaulio dizainą, "Forza Horizon 5" veiksmas vyksta Meksikoje ir siūlo vieną iš įtraukiančiausių virtualių lenktynių patirčių. Žaidimas garsėja įvairiomis transporto priemonėmis, realistiškomis oro sąlygomis ir tiksliu valdymu.
  3. "Elden Ring"
  Nors "Elden Ring" nėra išskirtinis Xbox žaidimas, jis tapo vienu iš labiausiai vertinamų žaidimų visose platformose. Sukurtas bendradarbiaujant su George R. R. Martinu, šis atviras pasaulio RPG žanro žaidimas žaidėjus įtraukia į sudėtingą pasakojimą ir siūlo milžinišką, detalų pasaulį, pilną iššūkių ir paslapčių.
  4. "The Witcher 3: Wild Hunt"
  Nepaisant to, kad "The Witcher 3: Wild Hunt" buvo išleistas 2015 m., jis vis dar išlieka vienu iš geriausių RPG žaidimų Xbox konsolėje, ypač po "Next-Gen" atnaujinimo, kuris pagerino grafiką ir našumą naujausiose konsolėse. Žaidėjai įsijungia į Geralt iš Rivijos vaidmenį, tyrinėjantį milžinišką fantastinį pasaulį.
  5. "Sea of Thieves"
  "Sea of Thieves" suteikia unikalią piratų MMO patirtį, kurioje žaidėjai gali tyrinėti atviras jūras, kautis su kitais piratais ir ieškoti lobio savo keliu tapti legendiniais piratais. Žaidimo bendradarbiavimas ir atviras pasaulis suteikia begalę įdomių ir neplanuotų nuotykių.
  Atraskite savo favoritą
  Šie žaidimai yra tik keletas pavyzdžių iš plataus Xbox žaidimų pasiūlymų, kurie apima įvairius žanrus ir siūlo skirtingas patirtis, pritaikytas įvairiems žaidėjų skoniams. Naujausi leidimai ir bendruomenės atsiliepimai gali lemti kitus favoritus, tačiau šie penki žaidimai yra puikus pradžios taškas tiems, kurie ieško kokybiškų patirčių Xbox konsolėse. Svarbu prisiminti, kad norint mėgautis šiais žaidimais, galima juos pirkti per oficialias skaitmenines parduotuves arba fizinėse prekybos vietose, kur dažnai galima rasti įvairių pasiūlymų ar nuolaidų. Pirkti Xbox žaidimus taip pat reiškia prisidėti prie kūrėjų darbo ir bendruomenės, suteikiant galimybę mėgautis dar kokybiškesnėmis ateities išleistomis patirtimis. Be to, ieškant geriausių pasiūlymų, verta atidžiai sekti skelbiamas akcijas ir išpardavimus, kad galėtumėte įsigyti norimus žaidimus palankiausiomis sąlygomis.

  0
  154

  Epic Games CEO Timas Sweeney piktu el.laišku kreipėsi į Gabe'ą Newellą

  Šiuo metu "Valve" yra įsitraukusi į JAV antimonopolinį ieškinį prieš žaidimų kūrėją "Wolfire", kuris teigia, kad "Steam" platformos valdytojas naudojasi savo padėtimi, kad nesąžiningai išstumtų konkurentus ir kontroliuotų žaidimų kainas. "Valve" siekė, kad ieškinys būtų atmestas, tačiau 2022 m. gegužės mėn. teismas nusprendė, kad ieškinys gali būti nagrinėjamas toliau, atlikus tam tikrus pakeitimus, ir pradėjo atskleidimo etapą - pikantiškiausią teisinio proceso dalį, kurios metu, be kita ko, paviešinama daugybė vidinio susijusių bendrovių susirašinėjimo.
  Tarp šių dokumentų yra keletas pikantiškų "Epic" generalinio direktoriaus Timo Sweeney ir "Valve" generalinio direktoriaus Gabe'o Newell'o, COO Scott'o Lynch'o ir projekto vadovo Erik'o Johnson'o susirašinėjimų (pirmas juos pastebėjo Simon'as Carless'as iš "GameDiscoverCo"). Abiejų pokalbių kontekstas - parduotuvių kainodara ir komisiniai, kuriuos "Valve" ima už "Steam" pardavimus, o tai yra vienos mėgstamiausių Sweeney temų. Pirmąjį pasipiktinimą 2017 m. sukėlė būtent nutekintas komentaras iš "Steam" kūrėjų forumo, kuriame "Valve" atstovas Seanas Jenkinsas klaidingai teigė, kad "Steam" gali pradėti riboti kūrėjams teikiamus raktus.
  Sweeney rašo elektroninius laiškus Gabe'ui Newellui ir Scottui Lynchui ir iš pradžių išdėsto savo problemas su "Apple", o paskui pasakoja jiems apie artėjantį "Epic Games Store" paleidimą. Tai tiesioginis "Steam" konkurentas ir, reikia pripažinti, kad "Epic" pinigus įdėjo ten, kur Sweeney kalbėjo, ir pradėjo veiklą taikydama 12 % platformos mokestį. Sweeney nori, kad "Valve" į tai sureaguotų, daugiausia dėl to, kad tai sustiprintų "Epic" pozicijas prieš "Apple", tačiau akivaizdu, kad jis neturėjo daug įtikinėjimo meno pamokų:
  "Dabar jūs, asilai, sakote pasauliui, kad stipriesiems ir galingiesiems taikomos ypatingos sąlygos, o 30 proc. skirta mažiems žmonėms", - rašo Svynis. "Mūsų visų laukia ilgalaikis mūšis, jei "Apple" bandys išlaikyti savo monopolį ir 30 %, sudarinėdama užkulisinius susitarimus su didžiaisiais leidėjais, kad šie tylėtų. Kodėl nesuteikus VISIEMS kūrėjams geresnių sąlygų? Ar yra geresnis būdas greitai įtikinti "Apple", kad jų modelis dabar yra visiškai neperspektyvus?"
  Kitą dieną "Valve" atstovas Scottas Lynchas nusiunčia šį elektroninį laišką tiek Gabe'ui Newellui, tiek Erikui Johnsonui su vienos eilutės komentaru: "Tu supykęs, brolau?" (angl. you mad bro?).
  "Wolfire" ieškinys yra daug platesnis nei tik šie el. laiškai, o Carlessas kelia įdomų klausimą, kas tiksliai finansuoja mažesnę žaidimų bendrovę prieš "Valve". Tokio masto bylinėjimasis yra nepaprastai brangus, nors "Valve" turi dideles kišenes, neaišku, iš kur "Wolfire" gauna pinigų. Šiuo metu jie prašo teismo išspręsti ieškinį kaip grupės ieškinį ir dar kartą išdėstė pagrindinius savo argumentus dėl kainų nustatymo, per kuriuos juokingai apšaukė "Epic Games Store" ("žaidimų leidėjai turi mažai paskatų siūlyti žaidimus EGS, o vartotojai turi mažai paskatų naudotis šia platforma").
   

  eSports: nauja konkurencijos era

  E-sportas sparčiai populiarėja visame pasaulyje, iš nišinio pomėgio pavirtęs masiniu reiškiniu. Ši nauja konkurencijos forma, kurioje žaidėjai varžosi vaizdo žaidimuose, pritraukia milijonus žiūrovų ir sukuria pramonę su kelių milijonų dolerių prizais. Daugiau apie tai galite sužinoti ggbet, bet kol kas pakalbėkime apie e-sporto populiarumą apskritai.
  Populiarios eSporto disciplinos
  Šiuolaikinis eSportas apima daugybę disciplinų, kurių kiekviena turi savo auditoriją ir ypatybes. Štai keletas populiariausių esporto žanrų:
  ●       Pirmojo asmens šaudyklės (FPS): Counter-Strike: Global Offensive, Overwatch, Call of Duty. Šie žaidimai reikalauja iš žaidėjų greitos reakcijos, tikslaus šaudymo ir gebėjimo dirbti komandoje.
  ●       Kelių žaidėjų internetinės arenos (MOBA): Dota 2, League of Legends, Heroes of the Storm. Šiuose žaidimuose dvi žaidėjų komandos kovoja tarpusavyje, valdydamos savo herojus su unikaliais sugebėjimais, siekdamos sunaikinti priešo bazę.
  ●       Realaus laiko strategija (RTS): StarCraft II, Warcraft III. Žaidėjai turi rinkti išteklius, statyti bazes ir vadovauti armijai, kad nugalėtų savo priešininkus. Šie žaidimai reikalauja strateginio mąstymo ir greito sprendimų priėmimo.
  ●       Koviniai žaidimai: Street Fighter, Tekken, Super Smash Bros. Šiuose žaidimuose du žaidėjai supriešinami, naudojant skirtingus simbolius su unikaliais kovos stiliais ir technikomis.
  ●       Sporto simuliatoriai: FIFA, NBA 2K, Rocket League. Šie žaidimai imituoja tikrą sportą, leisdami žaidėjams valdyti savo mėgstamas komandas ar sportininkus.
  Pelningiausi ir populiariausi žaidimai yra tokie MOBA kaip Dota 2 ir League of Legends, kurių turnyrai pritraukia dešimtis tūkstančių žiūrovų stadionuose ir milijonus internete. Šie žaidimai pritraukia didžiulę auditoriją dėl greito žaidimo, strateginio gylio ir konkurencinio intensyvumo profesionaliu lygiu.
  Profesionalus eSportas ir lažybos
  Didėjantis eSporto populiarumas paskatino profesionalių komandų atsiradimą, kurių žaidėjai treniruojasi daug valandų per dieną, kad išliktų savo žaidimo viršūnėje. Geriausi eSporto žaidėjai tampa tikromis įžymybėmis su gerbėjų armijomis ir įspūdingomis pajamomis iš prizų ir rėmimo sutarčių.
  Svarbi esporto ekosistemos dalis yra lažybų bendrovės, siūlančios statymus dėl rungtynių rezultatų. Vienas iš šios srities lyderių yra GGBET, siūlantis platų eSporto įvykių pasirinkimą ir patrauklius koeficientus. GGBET platforma leidžia eSports gerbėjams ne tik mėgautis žaidimų žiūrėjimu, bet ir suteikia jaudulio lažinantis už mėgstamas komandas.
  ESporto plėtros perspektyvos
  Didėjant investicijoms ir tradicinių sporto organizacijų bei pagrindinių prekių ženklų susidomėjimui, esporto ateitis atrodo daug žadanti. Ekspertų teigimu, iki 2025 metų pasaulinė eSporto auditorija viršys 600 milijonų žmonių, o bendras rinkos dydis sieks 1,5 mlrd. Galbūt vieną dieną eSportas netgi taps olimpinių žaidynių dalimi, įtvirtindamas savo, kaip visavertės sporto šakos, statusą.

  0
  168

  Sutriko socialinio tinklo „Facebook“ veikla

  „Facebook“ vartotojai antradienį, apie 17.30 valandą Lietuvos laiku, susidūrė su problemomis – dalis bandydami pasinaudoti socialiniu tinklu pastebėjo, kad nuo socialinio tinklo yra atjungti.
  Downdetector.com tinklalapyje, fiksuojančiame „Facebook“ nesklandumus, matoma, kad sparčiai daugėja pranešimų dėl šio socialinio tinklo – per kelias minutes sulaukta apie 44,5 tūkst. pranešimų. Norėdami nueiti į savo „Facebook“ paskyrą, vartotojai pastebėjo, kad nuo socialinio tinklo yra atjungti. Prisijungti nepavyko ir pasikeitus slaptažodį. Su nesklandumais susiduria ne tik Lietuvos, bet ir JAV bei kitų šalių vartotojai. Neveikia tiek tinklalapis, tiek ir „Messenger“ programėlė. Vartotojai negali prisijungti ir prie „Instagram“ socialinio tinklo.

   
  Downdetector.com tinklalapyje, fiksuojančiame „Facebook“ nesklandumus, matoma, kad sparčiai daugėja pranešimų dėl šio socialinio tinklo – per kelias minutes sulaukta apie 44,5 tūkst. pranešimų. Norėdami nueiti į savo „Facebook“ paskyrą, vartotojai pastebėjo, kad nuo socialinio tinklo yra atjungti. Prisijungti nepavyko ir pasikeitus slaptažodį. Su nesklandumais susiduria ne tik Lietuvos, bet ir JAV bei kitų šalių vartotojai. Neveikia tiek tinklalapis, tiek ir „Messenger“ programėlė. Vartotojai negali prisijungti ir prie „Instagram“ socialinio tinklo.

  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/mokslas-it/facebook-vartotojai-susidure-su-problemomis-negali-prisijungti-1290-2202974?utm_medium=copied

  Paaiškėjo Esporto „UEFA eEURO 2024” grupės

  Prieš „UEFA eEURO 2024” turnyrą, kuri numatyta kovo 16 dieną, UEFA atstovai suorganizavo grupių burtų traukimo ceremoniją, kurios metu nacionalinės esporto rinktinės buvo suskirstytos į grupes, kuriose šiame etape UEFA narės rungtyniaus virtualiame futbole.
  Ištraukus burtus paaiškėjo, kad Lietuva pateko į E grupę. Šioje grupėje mūsų šaliai teks susirungti su šiomis komandomis:
  Portugalija, Rumunija, Slovakija, Norvegija, Islandija, Armėnija. Po grupių etapo paaiškės stipriausios komandos, galinčios tęsti kovą dėl turnyro titulo.
  UEFA eEURO 2024 yra unikalus ir inovatyvus turnyras, kuris suteikia galimybę Europos šalims varžytis ne tik tradiciniame, bet ir virtualiame futbole.
  Lietuvos esporto rinktinei atstovaus Titas Petraitis ir atsarginis žaidėjas Ainoras Baniulis.

  0
  227

  Kiniečių internetinės parduotuvės: Temu ar Aliexpress?

  Kinijos internetinės parduotuvės tapo neatsiejama daugelio vartotojų gyvenimo dalimi, siūlydamos platų prekių asortimentą už pasiekiamas kainas. Dvi iš populiariausių tokių platformų yra Tema ir Aliexpress. Kadangi gan plati tema apie Temu Lietuvos parduotuvę aprašė mūsų narys temoje žemiau.
  Norėtume sužinoti kokias pagrindines kinietiškų prekių elektronines parduotuves naudojate? Galbūt tai nėra vien tik Temu ar Aliexpress, bet panašų asortimentą turi ir kitos parduotuvės bei nekyla problemų su siuntimais į Lietuvą.
   

  6
  790

  Reta "Team Fortress 2" kepurė "The Crone's Dome" parduodama už rekordinę sumą

  Šią savaitę įvyko brangiausia prekyba kepurėmis "Team Fortress 2" istorijoje: vienas žaidėjas iškeitė daugiau nei 10 000 žaidimo dėžių raktų (maždaug po 1,80 JAV dolerio) vertės prekes į neįprastą "Arcana Crone's Dome" kepurę, kuri dėl savo savybių yra vienintelė egzistuojanti. Iš esmės tai raganos skrybėlė su tam tikrais Helovino efektais, o prekybą pirmasis pastebėjo PyroJoe portale X (buvęs "Twitter"), kuris pavadino ją "didžiausia vienintele neįprasta TF2 skrybėlės prekyba" žaidimo istorijoje.
  Skrybėlių mėgėjas yra žaidėjas Gummy iš Singapūro, kuris apsikeitė įvairiais daiktais (įskaitant mažesnį Crone's Dome), kurių vertė buvo maždaug 10 000 raktų, kai jie buvo imami kaip visuma. PyroJoe sakė PCG, kad dabar tai yra brangiausias kepurės sandoris TF2 istorijoje, nors apskritai tai nėra didžiausias sandoris.
  "Tai maždaug 18 000 JAV dolerių atitikmuo, raktus įkainojus 1,80 JAV dolerio, o tai yra standartinė trečiųjų šalių prekyviečių, tokių kaip Marketplace.tf, kaina", - sakė PyroJoe. "Tai taip pat yra brangiausias kepurių pardavimas per visą istoriją dabar! Yra buvę ir kitų brangesnių sandorių, bet paprastai jie buvo sudaryti dėl įvairių daiktų (daiktų, kuriuos galima dėvėti PRIEŠ kepures, kad galėtumėte derinti efektus)."

  Bet kuriuo atveju tai yra didžiulis skrybėlės vertės šuolis, o PyroJoe negali patikėti skaičiais. "Paskutinį kartą [ši kepurė] buvo parduota už 2900 raktų, o tai tuo metu taip pat buvo beprotiška", - sakė PyroJoe. "Akivaizdu, kad tai yra maždaug 3/10 to, kiek ji verta dabar." Jis taip pat mano, kad ji neturėjo pasiekti daugiau nei 8000-9000 raktų, o tai būtų buvęs santykinis šnipštas už maždaug 14000-16000 JAV dolerių vertės kepurę.
  Didelis klausimas, kodėl ji tokia vertinga. Kainą lemia retumas retume. "Tai neįprastas [Krono kupolo] variantas, o tai reiškia, kad jis turi papildomą efektą", - sako PyroJoe (kurio "YouTube" kanalas yra absoliutus su TF2 susijusio turinio lobynas). "Arcana" efektas buvo išleistas dar 2013 m. ir išpakuotas tik 2013 m. Helovino laikotarpiu. Taigi jo buvimas ant "Crone's Dome" kepurės iš esmės reiškia, kad jis yra vienintelis toks ir daugiau niekada nebus išpakuotas, nes yra toks senas, geidžiamas efektas."
   

  0
  536

  GTA V žaidimų serveriai Lietuvoje

  Ilgametis žaidimų portalo SuperGames narys @Ridas sukūrė aktualią temą GTA V žaidėjams apie šiuo metu populiariausius GTA V serverius Lietuvoje, informacija forumo temoje žemiau.
  Grand Theft Auto V (GTA V arba GTA 5) – atvirojo pasaulio, veiksmo-nuotykių kompiuterinis žaidimas, sukurtas studijos „Rockstar North“ ir 2013 m. rugsėjo 17 d. išleistas žaidimų studijos „Rockstar Games“. 
  Pasak leidėjo, per pardavimų debiuto savaitę žaidimas surinko 1 mlrd. JAV dolerių pajamų ir 2018 m. duomenimis – daugiau nei 6 mlrd. JAV dolerių pajamų tapdamas finansiškai sėkmingiausiu pramogų verslo produktu.
  Apie GTA V žaidimą
  Tai veiksmo-nuotykių atvirojo pasaulio žanro kompiuterinis žaidimas. „Grand Theft Auto V“ yra pirmas visiškai naujas „GTA“ serijos žaidimas nuo 2008 metais pasirodžiusio „Grand Theft Auto IV“. „GTA V“ veiksmas sugrįžo į Los Santos miestą bei San Andreas apylinkes, paremtus Los Andželu, tačiau šį kartą miestas, bei visas žaidimo pasaulis yra daug didesnis bei detalesnis. Taip pat pirmą kartą „GTA“ žaidimų serijos istorijoje, naujoji dalis turi 3 pagrindinius veikėjus: Michael, Franklin ir Trevor. Žaidimo eigoje tenka žaisti su kiekvienu iš jų, o kai kurias misijas teks atlikti žaidžiant visais trimis.
  Žaidimo prologas
  Maiklas ir Trevoras – buvę seni bičiuliai ir bendradarbiai, prieš dešimt metų guldę galvas už vienas kito gyvybes ir per nesėkmingai įvyksiantį apiplėšimą išskiriami likimo valiai. Dėl prastai susiklosčiusios situacijos, Maiklas apsisprendžia melo pagalba viską mesti ir bėgti su šeima nuo savo draugų, o kartu ir nuo problemų.
  Praėjo visas amžius ir pagaliau atrodo viskas užsimiršo. Maiklas su šeima gyvena nuostabų gyvenimą savo viloje, bet dėl savo problematiškų santykių jis įklimpsta į bėdą, iš kurios nusprendžia gelbėtis pradėdamas tą, ką baigė prieš 10 metų, tuo pačiu įtraukdamas ir savo naująjį bičiulį Frankliną, kuris jau ilgą laiką ieško savo gyvenime pokyčių.
  Maiklas sugeba išklimpti ir dar kartą, bet jo nelaimei niekas nepraslysta pro jo, jau nebe bičiulio Trevoro, ausis. Dėka jo, visi vėl pasijus kaip praėjusiame dešimtmetyje.
  Plačiau apie žaidimą
  Žaidimo siužetinė linija visą istoriją labai įtempta. Tai šį žaidimą daro vienu iš geriausių serijos dalių.
  „Rockstar Games“ kurdami žaidimą didelį dėmesį atkreipė į orų permainas ir dangaus bei apšvietimo kokybę. „GTA V“ naudoja naujausias technologijas ir techninius sprendimus, todėl žaidėjai kiekvieną akimirką pamatys kažką naujo ir įspūdingo.
  Nemažiau dėmesio sulaukė ir pagrindinių personažų emocijų atkūrimas ir detalumas. „Rockstar Games“ prieš išleidimą minėjo, kad pagrindiniai veikėjai žaidime bus sudaryti iš daugiau poligonų, negu „GTA IV“, „GTA San Andreas“ ir likę serijos žaidimai sudėjus.
  GTA VI žaidimas
  Kompanija „Rockstar Games“ 2023 gruodžio mėnesį išleido naujausios perkamiausios „Grand Theft Auto“ (GTA) vaizdo žaidimų serijos dalies treilerį, taip užbaigdama ilgus metus trukusį laukimą. „GTA VI“ bus išleistas 2025 m., teigiama studijos „YouTube“ kanale paskelbtame treileryje, kurį kompanija pristatė anksčiau laiko.
   
   

  0
  763

  Kaip atpažinti sukčius ir apsimetėlius internete?

  Gavai Facebook’e žinutę iš draugo su prašymu paskolinti pinigų?
  Neskubėk pervedinėti!
  Pastaruoju metu socialiniuose tinkluose padaugėjo atvejų, kai iš pavogtų anketų sukčiai rašo draugams ir prašo paskolinti pinigų. Jeigu gavai tokį prašymą, visada pasitikrink ar tikrai rašo tavo draugas, paskambink jam ar parašyk trumpąją žinutę.
  Sukčiai niekada nenustoja ieškoti naujų būdų kaip mus apgauti. Būkime budrūs ir netapkime jų aukomis!

   


  0
  247

  Sukčiavimas internete - uždarbis žiūrint vaizdo turinį

  „Swedbank“ saugumo ekspertai perspėja, kad pastaruoju metu ėmė plisti naujas sukčiavimo būdas – per įvairias pokalbių programėles siunčiamose žinutėse siūloma užsidirbti, peržiūrėjus „Youtube“ vaizdo įrašus.
  „Atsitiktiniais numeriais žinutes siunčiantys sukčiai žada 2–5 eurų dydžio atlygį už „Youtube“ vaizdo įrašų žiūrėjimą ir patiktukų uždėjimą. Žinutės gavėjui sutikus, sukčiai nurodo peržiūrėti ir pamėgti 3–4 pavyzdinius vaizdo įrašus bei atsiųsti ekrano nuotraukas. Atsiuntus ekrano nuotraukas, sukčių aukoms iš tiesų visai netrukus sumokamos sumos už peržiūras. Tačiau tai – tik dar vienas sukčių kabliukas pasitikėjimui pelnyti“, – sako „Swedbank“ Aktyviosios kibernetinės saugos ir atakų imitavimo tarnybos vadovė Erika Vadapalė.
  „Swedbank“ atstovė pažymi, kad smulkūs mokėjimai už peržiūras bei patiktukus sukčių aukoms paprastai atliekami iš skirtingų fizinių asmenų sąskaitų.
  Vėliau į sukčiavimo schemą patekusiems gyventojams nurodoma parsisiųsti „Telegram“ susirašinėjimų ir pokalbių programėlę bei parašyti žinutę tam tikru vartotojo identifikaciniu numeriu. Sukčius prisistato kaip išmokas tvarkantis vadybininkas, ir taip sukuriamas pamatas tolesniems veiksmams, kurie veda gyventojus prie nuostolių.
  „Uždarbiavimo galimybe patikėjusio vartotojo tuomet paprašoma susimokėti narystės mokestį tam, kad taptų prieinamos kito lygio geriau apmokamos užduotys. Tokio mokesčio suma gali siekti 1–5 tūkst. eurų. Jeigu sukčiavimo auka sumoka nurodytą mokestį, sukčiai paprasčiausiai nustoja jam atsakinėti arba jį užblokuoja susirašinėjimų platformoje“, – liūdną baigtį patekus į tokią schemą nupasakoja E. Vadapalė.
  Tiesa, kartais, kaip pažymi „Swedbank“ Aktyviosios kibernetinės saugos ir atakų imitavimo tarnybos vadovė, sukčiai gali paprašyti susimokėti papilomai ir stengtis išvilioti kuo didesnę sumą, motyvuodami, kad užduotis buvo atlikta neteisingai ar viena iš skirtų užduočių buvo neįgyvendinta.
  „Į žinutes su uždarbio ar kitu praturtėjimo pasiūlymu iš nežinomo numerio visuomet reikėtų žiūrėti su didžiule atsarga – patikimi darbo pasiūlymai tokia forma nepateikiami. Visgi, jei tokiose žinutėse esama aktyvios nuorodos, jokiu būdu nereikėtų jos spausti, mat tokiose nuorodose neretai gali būti virusų, kuriais siekiama užvaldyti įrenginį ar pasisavinti asmeninius duomenis“, – sako „Swedbank“ ekspertė.
  Kaip pastebi E. Vadapalė, ieškodami būdų praturtėti gyventojai patiki ir iš nepatikimų šaltinių gaunamais investavimo pasiūlymais. Vien dėl šio sukčiavimo būdo per 11 praėjusių metų mėnesių „Swedbank“ pradėjo daugiau nei 900 tyrimų, o bendra klientų nuostolių suma sudarė beveik 890 tūkst. eurų. Nuostolių suma būtų buvusi kur kas didesnė, tačiau bankui pavyko gyventojams išsaugoti beveik 600 tūkst. eurų.
  Iš viso per 11 praėjusių metų mėnesių „Swedbank“ pradėjo beveik 6 tūkst. tyrimų dėl sukčiavimo atvejų, o bendra gyventojų ir įmonių nuostolių suma sudarė daugiau kaip 2,8 mln. eurų. Banko sustabdyti nuostoliai per minimą laikotarpį klientų nuostolius viršijo beveik du kartus ir siekė 5,4 mln. eurų.

  0
  315

  Paskelbtas šauktinių sąrašas 2024

  Lietuvos kariuomenė skelbia 2024 m. šauktinių sąrašą. Į jį šiemet įtraukta per 27 tūkst. 18–23 metų jaunuolių. Iš viso šiemet į tarnybą pašaukti planuojama 3845 jaunuolius, dar 210 aukštųjų mokyklų studentų ar absolventų tarnybą galės atlikti Jaunųjų karininkų vadų mokymuose (JKVM), skelbia Lietuvos kariuomenė. Savo vietą sąraše šaukiamo amžiaus vaikinai gali pasitikrinti internetiniame puslapyje sauktiniai.karys.lt
  Plačiau ir diskusijos
   

  1
  406

  LT ID - sukurtas nemokamas elektroninis parašas ir spaudas

  Neseniai atsirado nauja paslauga pavadinimu LT ID, jinai yra alternatyva m-parašui už kurį tenka mokėti norint naudotis, tuo tarpu LT ID paslauga elektroninio parašo ir elektroninio spaudo yra visiškai nemokama.

  Gaila, bet jeigu neturite mobilaus parašo, jums reikės eiti į Registrų Centrą, čia lygiai identiškai kaip su Smart ID.
  Kaip veikia LT ID?
  Atsisiųskite programėlę LT ID Susiekite įrenginį su paskyra Pradėkite naudotis Paslaugos svetainė: https://ltid.lt/
  Nors LT ID yra beta stadijoje, bet visi yra kviečiami ja išbandyti ir radus kokias nors spragas pranešti el.laišku į [email protected].

  Pirmuoju kibersportininku milijonieriumi tapo 22 metų vaikinas

  Helvijas Saukantas, pseudonimu broky, tapo pirmu Latvijos kibersportininku, per savo karjerą uždirbusius daugiau nei milijoną JAV dolerių. 120 22 m. H. Saukantas per savo karjerą uždirbo 1 017 832,41 JAV dolerį ir užėmė 164-ą vietą daugiausiai uždirbančių pasaulio kibersportininkų sąraše. Kibersporto srityje mažiausiai vieną milijoną uždirbo 167 žmonės visame pasaulyje. Per pastarąjį mėnesį H. Saukantas papildė savo piniginę 67 tūkst. JAV dolerių (43-ia vieta pasaulyje), o per tris mėnesius jis uždirbo 192 tūkst. JAV dolerių (18-a vieta pasaulyje).
  H. Saukantas yra profesionalios komandos „FaZe Clan“ narys ir žaidžia daugiausiai „Counter Strike 2“ (CS2). Komanda „FaZe“ nepraleido nė vieno finalo CS2 aukščiausiojo lygio turnyruose, laimėjo tris iš penkių finalų. Neseniai „FaZe“ užėmė antrą vietą HLTV (hltv.org) reitinge, pirmą vietą užėmė „Vitality“ – komanda, kuriai jie pralaimėjo dviejuose pastaruosiuose finaluose. Latvija užima tik 55-ą vietą daugiausiai uždirbančių žaidėjų reitinge: 325 žaidėjai iš viso uždirbo 2 711 436,05 JAV dolerius. Antras pagal uždirbtas pajamas Latvijoje – Andrejus Piratovas (merstachhh), jis uždirbo 463 931,79 JAV dolerį, žaisdamas „Fortnite“. Trečią vietą užėmė CS2 žaidėjas – Marekas Galinskis (YEKINDAR), jis uždirbo 427 489,57 JAV dolerius.

  Nemokamas Discord Nitro mėnesiui!

  Discord sugalvojo padalinti šventinių dovanų ir turite puikią galimybę gauti nemokamą Discord Nitro mėnesiui!
  Kas jį gali gauti?
  Ši "Nitro" akcija negalioja tiems kurie per pastaruosius 12 mėnesių turėjo aktyvią "Nitro" narystę.
  Kaip jį gauti?
  1. Nueinate į https://www.opera.com/gx/discord-nitro
  2. Puslapio apačioje rasite "Download Opera GX", parsisiunčiate jį ir instaliuojate.
  3. Atsidarykite naršyklę "Opera GX" ir nueinate į https://www.opera.com/gx/discord-nitro
  4. Spaudžiate ant "Claim Now!" ir atsiimate savo 1 mėnesio Discord Nitro prenumeratą.
  Kiek laiko galioja ši akcija?
  Ši akcija galioja iki 2024 m. birželio 17 d.
  Ar "Claim Now! mygtukas sugeneruoja vis naujas Discord Nitro prenumeratas?
  Taip, galite jį spaudinėti kiek norite ir jums jis sugeneruos vis nauja nuoroda su Discord Nitro prenumerata.
   
   

  5
  882

  Žaidimų kūrėjo CV: Sėkmingas kelias į žaidimų kūrimo sėkmę

  Norite įsilieti į dinamišką žaidimų kūrimo pasaulį, bet nežinote, kaip sukurti įtikinamą gyvenimo aprašymą, kuris išsiskirtų šioje konkurencingoje srityje? Įspūdingo žaidimų kūrėjo gyvenimo aprašymo kūrimas yra labai svarbus žingsnis siekiant atskleisti savo įgūdžius, patirtį ir aistrą žaidimų kūrimui. Šis išsamus vadovas padės jums sukurti išsiskiriantį ir potencialių darbdavių dėmesį patrauksiantį gyvenimo aprašymą.
  Žaidimų kūrėjo gyvenimo aprašymai
  Šiuolaikinėje žaidimų pramonėje gerai parengtas gyvenimo aprašymas yra jūsų vartai į galimybių užtikrinimą. Tai ne tik dokumentas, bet ir jūsų gebėjimų ir kūrybiškumo atspindys. Įspūdingo gyvenimo aprašymo parengimas - tai jūsų galimybė pristatyti save kaip kvalifikuotą specialistą, galintį prisidėti prie novatoriškų idėjų kūrimo komandoms.
  Išskirtinio gyvenimo aprašymo kūrimas
  Gyvenimo aprašymo struktūra
  Jūsų gyvenimo aprašymo struktūra yra labai svarbi siekiant patraukti įdarbintojų dėmesį. Aiškios struktūros skyrių, pavyzdžiui, kontaktinė informacija, išsami santrauka, įgūdžiai, patirtis, išsilavinimas ir projektai, struktūra užtikrina nuoseklią eigą ir lengvą skaitymą.
  Įgūdžių ir patirties pabrėžimas
  Pabrėžkite atitinkamus įgūdžius ir patirtį, susijusią su žaidimų kūrimu. Parodykite programavimo kalbų, žaidimų variklių, dizaino principų ir bet kokios ankstesnės patirties šioje srityje žinias. Jei įmanoma, nurodykite kiekybinius pasiekimus, kad įrodytumėte poveikį.
  Projektų ir portfelio pristatymas
  Jūsų portfelis - tai jūsų gebėjimų įrodymas. Išryškinkite asmeninius projektus, žaidimų kūrimą ar indėlį į jau sukurtus žaidimus. Vaizdinės priemonės, pavyzdžiui, ekrano nuotraukos arba nuorodos į žaidžiamas demonstracines versijas, gali gerokai padidinti jūsų gyvenimo aprašymo patrauklumą.
  Pagrindinės žaidimų kūrėjo gyvenimo aprašymo dalys
  Kontaktinė informacija ir antraštė
  Pasirūpinkite, kad jūsų kontaktinė informacija būtų matomoje vietoje. Nurodykite savo vardą ir pavardę, profesinį el. paštą, telefono numerį ir nuorodą į savo portfelį arba "LinkedIn" profilį.
  Santrauka arba tikslo formuluotė
  Parenkite glaustą, bet paveikią santrauką, kurioje būtų aprašyti jūsų įgūdžiai, patirtis ir karjeros siekiai žaidimų pramonėje. Pritaikykite ją konkrečiai darbo vietai, į kurią kandidatuojate.
  Įgūdžiai ir techninė kompetencija
  Išvardykite su žaidimų kūrimu susijusius techninius įgūdžius, įskaitant programavimo kalbas, programinę įrangą, žaidimų variklius ir bet kokias specializuotas žinias.
  Profesinė patirtis
  Išsamiai aprašykite savo atitinkamą darbo patirtį, stažuotes ar laisvai samdomų darbuotojų projektus. Daugiausia dėmesio skirkite pasiekimams, pareigoms ir indėliui, tiesiogiai susijusiam su žaidimų kūrimu.
  Išsilavinimas ir sertifikatai
  Pabrėžkite savo išsilavinimą, laipsnius, sertifikatus ir bet kokius specializuotus kursus, susijusius su žaidimų kūrimu.
  Projektai ir portfelis
  Skirkite skyrių savo portfolio pristatymui, pateikdami nuorodas į projektus, kurie rodo jūsų įgūdžius ir kūrybiškumą.
  Pritaikymas konkretiems vaidmenims ir įmonėms
  Pritaikykite savo gyvenimo aprašymą kiekvienai darbo paraiškai. Išnagrinėkite įmonę ir darbo vietą, kad suderintumėte savo įgūdžius ir patirtį su jos reikalavimais.
  Formatavimo ir dizaino patarimai
  Išlaikykite švarų, profesionalų ir vizualiai patrauklų dizainą. Naudokite įskaitomą šriftą, o turinį suskirstykite punktais ir antraštėmis, kad jį būtų lengviau nuskaityti.
  Optimizavimo įrankiai ir raktiniai žodžiai
  Įtraukite pramonei svarbius raktinius žodžius ir įrankius, kad optimizuotumėte savo gyvenimo aprašymą daugelio darbdavių naudojamoms pretendentų stebėjimo sistemoms (ATS).
  Prisistatymas internete
  Apsvarstykite galimybę susikurti internetinį portfelį arba asmeninę svetainę, kurioje išsamiai pristatytumėte savo darbą. Stiprus buvimas internete gali papildyti jūsų gyvenimo aprašymą ir palikti neišdildomą įspūdį.
  Norint parengti veiksmingą žaidimų kūrėjo CV, reikia atkreipti dėmesį į detales, pabrėžti savo unikalius įgūdžius, patirtį ir aistrą žaidimų kūrimui. Vadovaudamiesi šiomis strategijomis ir pritaikydami savo gyvenimo aprašymą taip, kad jis išsiskirtų iš kitų, galite nutiesti kelią į sėkmingą karjerą dinamiškame žaidimų kūrimo pasaulyje.

  • kesh
  0
  411

  Ilgai lauktas GTA 6 traileris!

  Nors buvo pranešta, kad GTA 6 traileris pasirodys šiandien 15 val. Lietuvos laiku, bet atsirado žmonių kurie nutarė jį paleakinti ankščiau ir Rockstar Games nutarė jį parodyti ankščiau laiko.
  GTA VI išleidimo metai yra 2025, bet tikslios datos dar kolkas niekur nėra nurodyta.
  Ar likote nustebinti pasirodžiusiu traileriu? ar buvo verta laukti 10 metų? Lauksime jūsų komentarų ir įspūdžių

  6
  1.4k

  Nemokami TikTok mokymai ir pamokos lietuviškai

  Vienas iš SuperGames.lt lankytojų pasidalino nemokama patyrusio TikTok vartotojo parašyta knyga, kurią siūlome perskaityti šioje forumo dalyje.
  Kodėl TikTok? 3 priežastys:
  Vaizdo turinys itin išpopuliarėjęs Nesudėtinga kurti turinį Didelis pasiekiamumas lyginant su kitais socialiniais tinklais  

  • kesh
  0
  845

  Ilgai lauktos naujienos: Rockstar Games oficialiai pranešė apie GTA 6

  Remiantis nauju "Bloomberg" pranešimu, apie "Grand Theft Auto 6" bus oficialiai paskelbta iki šios savaitės pabaigos, o treileris pasirodys gruodžio mėnesį. Pranešime cituojami "su Rockstar planais susipažinę žmonės".
  Jei tai pasitvirtins - o šaltinis toli gražu nekelia abejonių - tai reiškia, kad "oficialaus" GTA 6 anonso sulauksime praėjus beveik lygiai 12 metų po to, kai 2011 m. lapkričio 3 d. įvyko GTA 5 anonsas. Tai ilgas laiko tarpas, tačiau "Rockstar" patronuojančioji bendrovė "Take-Two" deda daug vilčių. "Viena vertus, tai turi būti kažkas, ko dar nematėte ir kita vertus, tai turi atspindėti jausmą, kurį mes jaučiame "Grand Theft Auto", - gegužę sakė "Take-Two" generalinis direktorius Straussas Zelnickas. "Tai didelis iššūkis komandai".
  Žinoma, toli gražu ne paslaptis, kad "Rockstar" dirba prie "GTA 6": praėjusiais metais įvyko vienas didžiausių visų laikų vaizdo žaidimų nutekinimų, atskleidęs daugybę filmuotos medžiagos ir detalių, kurios gali patekti į galutinį produktą, bet gali ir nepatekti. Įtariami įsilaužėliai rugpjūčio mėn. stojo prieš teismą ir laukia tolesnio nuosprendžio.
  Tikriausiai neatsitiktinai (lapkričio 8 d.) "Take-Two" pristatys 2024 finansinių metų antrojo ketvirčio finansinius rezultatus.

  4
  975

  „Facebook“ ir „Instagram“ prenumeratos be reklamos

  „Meta“ pirmadienį paskelbė, kad nuo kito mėnesio „Facebook“ ir „Instagram“ naudotojai Europoje galės nusipirkti prenumeratą, leisiančią naudotis šiais socialiniais tinklais be jokios reklamos.
  Įmonė teigė, kad Europos naudotojai galės užsiprenumeruoti paslaugą už 9,99 Eur per mėnesį internete arba 12,99 Eur „iOS“ ir „Android“ sistemose.
  Prenumerata bus pradėta platinti lapkričio mėnesį, „Meta“ siekiant laikytis, kaip ji teigia, besikeičiančių Europos reglamentavimo taisyklių.
  „Siekdami laikytis besikeičiančių Europos reglamentų, ES, EEE (Europos ekonominėje erdvėje) ir Šveicarijoje pristatome naują prenumeratos galimybę“, – sakoma pranešime.
  Šį sprendimą „Meta“ priėmė po to, kai įsigaliojo virtinė griežtesnių Europos Sąjungos taisyklių, įskaitant Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR).
  ES taisyklės kelia grėsmę didelėms „Meta“ pajamoms iš reklamos, nes jų tikslas – užkirsti kelią vartotojų duomenų naudojimui negavus sutikimo.
  „Meta“ teigė, kad socialinių tinklų naudotojai ir toliau turės nemokamą prieigą prie platformų su reklama, tačiau paslaugą įsigijusių asmenų asmeninė informacija „nebus naudojama reklamai“.
  Prenumeratą galės įsigyti tik 18 metų ir vyresni asmenys.
  „Meta“ mano, kad šis žingsnis sumažins ES reguliavimo institucijų susirūpinimą dėl bendrovės duomenų rinkimo ir tikslinės reklamos.
  „Galimybė žmonėms įsigyti prenumeratą be reklamos suderina Europos reguliavimo institucijų reikalavimus, suteikia naudotojams pasirinkimo galimybę ir leidžia „Meta“ toliau teikti paslaugas visiems ES, EEE ir Šveicarijos gyventojams“, – teigiama pranešime.
  JAV technologijų bendrovė taip pat atkreipė dėmesį į Skaitmeninių rinkų aktą, pilnai įsigaliosiantį kitąmet.
  Tokie technologijų gigantai kaip „Meta“ jau turi laikytis griežtesnių taisyklių pagal Skaitmeninių paslaugų aktą, kuriuo reikalaujama griežčiau kontroliuoti turinį internete.
  „Gerbiame šių besikeičiančių Europos reglamentų dvasią ir tikslą ir esame pasiryžę jų laikytis“, – teigė „Meta“.
  Šaltinis BNS

  0
  525

  4 Įdomios Savaitgalio Skrydžio Kryptys

  Jei norite savo laiką praleisti neįprastai ir atrasti gražiausias vietas Europoje, tai yra teisingas kelias. Šiame straipsnyje pristatysime jums net 4 potencialias skrydžių kryptis, kurios puikiai tinka savaitgalio (2-4 dienų) kelionei!
  Gdanskas – Baltijos Paplūdimų Grožis
  Gdanskas, Lenkijos miestas šalia Baltijos jūros, yra puikus pasirinkimas savaitgalio kelionei. Tai miestas, kuriame gausu istorinių lankytinų vietų ir nuostabių paplūdimių. Vilnius - Gdanskas skrydis suteiks jums galimybę greitai pasiekti šį grožį.
  Gdansko senamiestis - tai puikus pasivaikščiojimo objektas su senovinėmis architektūrinėmis detalemis ir jūrų uostu, kuriame galėsite ragauti šviežią jūros maistą. Netoli miesto yra ir kitos lankytinos vietos, tokių kaip Sopot su žymiais Baltijos jūros kurortais. Gdanskas tikrai nusipelno dėmesio savaitgalio kelionei.
  Amsterdamas – Atvykus Jausitės Kaip Nekeliantis
  Nyderlandų sostinė Amsterdamas žavi ne tik tiesiogiai, bet ir per nuotraukas. Šis miestas, įsikūręs tarp kanalų, turi beveik magišką patrauklumą. Gaukite pasižvalgyti senamiesčio gatvėmis, lankytinos vietos yra kupinos istorijos. Nors mieste yra ir daug modernios kultūros, įspūdingiausios vietos yra tos, kurios slepia istorinę praeitį.
  Lankydami Amsterdame būtinai susipažinkite su vietiniu sūrio gamybos procesu, apsilankykite Rijksmuseum ir pereikite per žydų kvartalą - senovinę dalį miesto, nuo kurio atsiveria kvapą gniaužianti panorama. Smagu tai, kad Amsterdamą supa nuostabi gamta.
  Paryžius – Kai Norisi Romantikos
  Prancūzijos sostinė Paryžius yra tikras romantiškumo ir grožio šaltinis. Gražios gatvės, kultūriniai paminklai ir puikūs restoranai yra nepriklausomai prieinami. Paryžius siūlo nepamirštamas savaitgalio kelionės galimybes tiems, kurie ieško puikaus derinio tarp kultūros, mados ir pramogų.
  Pusryčiai pas mus, obuolių pyragas pertraukiant, ir viena diena skirta pasivaikščiojimui po Senosios miesto dalį. Paryžius taip pat garsus dėl savo išskirtinės virtuvės, tad pasirinkite vieną iš jaukių kavinių ir pamėginkite vieną iš geriausių pasaulyje keptų brioselių.
  Stokholmas – Švedijos Širdis
  Švedijos sostinė Stokholmas tikrai nusipelno dėmesio. Tai miestas, kuriame beveik kiekvienas kampelis atrodo it kažkas iš pasakos. Stokholmas yra išsidėstęs salų archipele, siūlo galimybę atrasti kažką ypatingo.
  Karališkosios Drotningholmo pilys ir senovinės gamtos rezervatai yra labiausiai pastebimos lankytinos vietos. Stokholme taip pat galite išbandyti vietinės virtuvės patiekalus, keliaukite kanalais ir apsilankykite Gamla Stan - senosios miesto dalis, kurioje atsiveria nuostabios panoramos.
  Išleiskite įdomią savaitgalio kelionę, patirkite įkvepiančius nuotykius ir sukurkite nepakartojamas prisiminimas apie šiuos nuostabius kelionių tikslus.
   

  4
  424
 • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

  • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
 • Sukurti naują...