Peršokti į turinį

ALFRED.

Moderatorius
 • Pranešimų skaičius

  298
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  4,181 +Pervesti

ALFRED. paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 24 2018

ALFRED. turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

170 Kartais pasakantis ką gero

Apie ALFRED.

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)

Susisiekimo būdai

 • Skype
  live:freshlyboiledegg

Paskutiniai lankytojai

2.251 profilio peržiūros
 1. ALFRED.

  Fake atsiliepimas

  Atsiliepimas nuimtas.
 2. ALFRED.

  Parduodamas SARLG.lt Domenas

  Autorius užblokuotas dėl taisyklių pažeidimų, tema rakinama.
 3. ALFRED.

  Kaip pakeisti forumo atsiliepimą?

  Lengviausia būtų pranešti temą/pranešimą, ant kurio uždėjai atsiliepimą ir parašyti, jog jį pakeistume. Alternatyviai gali parašyti asmeninę žinutę pateikiant reikiamą informaciją.
 4. ALFRED.

  Masinu sistema

  Parodyk kaip formatuoji užklausas.
 5. ALFRED.

  Kintamasis

  Nekurk kintamojo tris kartus jeigu jį vistiek panaudosi.
 6. ALFRED.

  RLS FM Hause lithuania

  Turbūt tai tikriausiai tik sutapimas, jog dažnai lankeisi projekto TS3 platformoje, ne vieną ir ne du kartus minėjai, kad kursi projektui radiją, ir galiausiai nesuteikus leidimo sukūrei rlsfm.lt, tikrai didelis sutapimas. https://www.radiorls.fr/ yra prancūzų radijo stotis kuri reiškia Radio La Sentinelle, ką reiškia tavoji taipogi galėtum pateikti, o kad įrodyt jog turi sindromą nereikėjo Vikipedijos nuorodos numesti.
 7. ALFRED.

  RLS FM Hause lithuania

  Ką reiškia "RLS" pavadinime?
 8. ALFRED.

  Pagalbos, del ginklu uzkrovimo

  Nurodyk MySQL versiją, nes kai kuriose cache_get_row_count() funkcija kaip parametrą priema connectionHandle, tuo atveju pagal tavo kodą niekada nieko ir neišgautum. Dėl optimizavimo taip pat gali, kaip ir minėjo, sumažinti užklausos masyvą. Nesuprantu tik vieno dalyko, kodėl kiekvieną kartą žaidėjui atsiradus užkrauni ginklus iš duomenų bazės, kai žaidėjui esant prisijungus juos gali lengvai manipuliuot kintamųjų pagalba? Užkrauti juos užtenka tik prisijungus. Jeigu nieko nesigaus, į ciklą gali įdėti žinutę kuri parodytų, ar iš duomenų bazės bent kažką išgavai.
 9. ALFRED.

  RLS.LT | Realus Lietuvos Serveris

  Vadovautis principu "niekur neparašyta — nieko nežinau" nėra gera idėja. Viename iš kanalų taipogi yra minima, kad jeigu taisyklėse tam tikras veiksmas nėra paminėtas, nereiškia, jog už tai lankytojas nebus nubaustas: Kalbant apie pagrindinį įvykio dalyvį, užtildytas buvo ne vieną kartą, dažnai pradėdavo konfliktus su kitais nariais ar juos provokuodavo, ir galiausiai už tai buvo užblokuotas. Vietoje to, jog pateiktų savo nepasitenkinimą užblokavimu parašant asmeninę žinutę tiek forume, tiek pačiame Discord, laukė progos kol bus pateiktas smulkiausias nepasitenkinimas projektu (kurį jau projekto savininkas sutvarkė). Kad nekiltų daugiau nesusipratimų, ateityje sukursiu taisyklių patvirtinimą, ačiū už atsiliepimus.
 10. ALFRED.

  RLS.LT | Realus Lietuvos Serveris

  Discord yra bendravimo platforma, jeigu vienas iš mūsų Discord serverio lankytoju yra įkyrus ir provokuojantis, kodėl jo neužblokavus? Pagal tave reikėtų jam leisti jame pasilikti, jog toliau darytų ar rašytų ką nori, nes juk pagarbiai su lankytojais elgtis reikia, tačiau lankytojams su administracija ar kitais nariais pagarbiai elgtis nereikia?
 11. ALFRED.

  RLS.LT | Realus Lietuvos Serveris

  Užblokuotas buvai už pastovų administracijos ir kitų bendruomenės narių provokavimą, neprivalome tavęs laikyti serveryje, kuriame akivaizdžiai nenori būti. Kuri radiją su mūsų projekto pavadinimu, ką dar įdomaus pasakysi?
 12. ALFRED.

  Pagalbos su script

  Daug pavyzdžių įvairiose temose kaip padaromas spidometras, viena iš jų: https://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=625685, bet jeigu nori pabandyti pats gali panaudoti šias funkcijas: https://wiki.sa-mp.com/wiki/TextDrawCreate https://wiki.sa-mp.com/wiki/PlayerTextDrawCreate Dėl stebėjimo režimo panaudok https://wiki.sa-mp.com/wiki/GetPlayerState funkcija. 9 PLAYER_STATE_SPECTATING Player is spectating
 13. ALFRED.

  Ieškomas Moderatoriaus Discord

  ARTacp#2878 Būtų buvę daug greičiau nuvykti į jo projekto Discord.
 14. ALFRED.

  LibertyCity.lt - Modifikacija

  Pašalink SQL dump'us iš atsisiuntimo nuorodų.
 15. ALFRED.

  Priminkite kokia funkcija atlieką...

  Zonos su IsPlayerInRangeOfPoint nesukursi, naudok https://github.com/samp-incognito/samp-streamer-plugin/wiki/Natives-(Areas).

×