ALFRED.

Moderatorius
 • PraneÅ¡imų skaičius

  303
 • Užsiregistravo

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  4,202 +Pervesti

ALFRED. paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 24 2018

ALFRED. turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

175 Kartais pasakantis ką gero

Apie ALFRED.

 • Nario rangas
  Dažnas dalyvis (-ė)

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  tgw#6003

Paskutiniai lankytojai

2.732 profilio peržiūros
 1. as tave myliu seni visada prisiminsiu aciu 

 2. ❤️

 3. ALFRED.

  Žaidimų kompiuteris iki 1,000~ eurų

  Ačiū, su minimaliais pakeitimais susidėjau @Tautedorus versiją.
 4. Sveiki, nusprendžiau po kiek laiko atsinaujinti savo asmeninį žaidimų kompiuterį. Senąjį planuoju atiduoti jaunesniam broliui, todėl reikėtų visų dalių. Kitą įrangą (monitorių, klaviatūrą, pelę, ...) jau turiu. Kompiuteris, kaip minėjau, būtų skirtas žaidimams. Jeigu kaina šiek tiek viršys nesudarys didelės problemos. Ačiū.
 5. ALFRED.

  Nesuprastas įspėjimas.

  Jeigu domina išsamesnė įspėjimo priežastis, apie tai reikėtų parašyti savaitės bėgyje asmeniškai, o ne laukt beveik mėnesį laiko ir reikšti nepasitenkinimus.
 6. Liko šiek tiek daugiau nei savaitė, kviečiu pamėginti! 

 7. Kaip jau minėjo, būtų gerai, jog klausimai būtų parašyti su Lietuvių k. rašyba, būtų maloniau juos skaityti. Svetainėje jau esu apsilankęs ne vieną ir ne du kartus, tačiau dažniausiai atsakęs į kelis klausimus ją palieku - klausimų kategorijos paprasčiausiai manęs nesudomina. Idealu būtų sukurti skirtingas kategorijas kaip muzikos, filmų, populiariosios kultūros, žaidimų, istorijos ir kt.
 8. ALFRED.

  Fake atsiliepimas

  Atsiliepimas nuimtas.
 9. ALFRED.

  Parduodamas SARLG.lt Domenas

  Autorius užblokuotas dėl taisyklių pažeidimų, tema rakinama.
 10. ALFRED.

  Kaip pakeisti forumo atsiliepimą?

  Lengviausia būtų pranešti temą/pranešimą, ant kurio uždėjai atsiliepimą ir parašyti, jog jį pakeistume. Alternatyviai gali parašyti asmeninę žinutę pateikiant reikiamą informaciją.
 11. ALFRED.

  Masinu sistema

  Parodyk kaip formatuoji užklausas.
 12. ALFRED.

  Kintamasis

  Nekurk kintamojo tris kartus jeigu jį vistiek panaudosi.
 13. ALFRED.

  RLS FM Hause lithuania

  Turbūt tai tikriausiai tik sutapimas, jog dažnai lankeisi projekto TS3 platformoje, ne vieną ir ne du kartus minėjai, kad kursi projektui radiją, ir galiausiai nesuteikus leidimo sukūrei rlsfm.lt, tikrai didelis sutapimas. https://www.radiorls.fr/ yra prancūzų radijo stotis kuri reiškia Radio La Sentinelle, ką reiškia tavoji taipogi galėtum pateikti, o kad įrodyt jog turi sindromą nereikėjo Vikipedijos nuorodos numesti.
 14. ALFRED.

  RLS FM Hause lithuania

  Ką reiškia "RLS" pavadinime?
 15. ALFRED.

  Pagalbos, del ginklu uzkrovimo

  Nurodyk MySQL versiją, nes kai kuriose cache_get_row_count() funkcija kaip parametrą priema connectionHandle, tuo atveju pagal tavo kodą niekada nieko ir neišgautum. Dėl optimizavimo taip pat gali, kaip ir minėjo, sumažinti užklausos masyvą. Nesuprantu tik vieno dalyko, kodėl kiekvieną kartą žaidėjui atsiradus užkrauni ginklus iš duomenų bazės, kai žaidėjui esant prisijungus juos gali lengvai manipuliuot kintamųjų pagalba? Užkrauti juos užtenka tik prisijungus. Jeigu nieko nesigaus, į ciklą gali įdėti žinutę kuri parodytų, ar iš duomenų bazės bent kažką išgavai.