ALFRED.

Vyr. Moderatorius
 • PraneÅ¡imų skaičius

  319
 • Užsiregistravo

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  4,217 +Pervesti

ALFRED. paskutinį kartą laimėjo Kovo 5

ALFRED. turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

230 Turintis ką pasakyti

Apie ALFRED.

 • Nario rangas
  Dažnas dalyvis (-ė)

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  tgw#6003

Paskutiniai lankytojai

3.507 profilio peržiūros
 1. Mažai žinoma žaidimų kompanija "Goodbyeworld Games" ketvirtadienį paskelbė "Before Your Eyes" išleidimo datą. Šiame nuotykių žaidime savo veikėjo istorijoje galite progresuoti pasinaudojant vaizdo kamerą ir realiais akių mirktelėjimais (žaidimas taip pat palaiko paprastus pelės paspaudimus, tiems kurie neturi vaizdo kameros). Žaidime pergyvenate savo gyvenimo atsiminimus iš naujo (po mirties), tokius kaip žaidimą su žaislais, pirmąjį pasimatymą ir laidotuves. Visas keliones per šiuos atsiminimus veda "The Ferryman" veikėjas, dvasių ganytojas į pomirtinį gyvenimą. Apačioje galite peržiūrėti pilną žaidimo anonsą: Žaidimas turėtų pasirodyti "Steam" platformoje 2021/04/08 (balandžio aštuntąją). Norėdami prisidėti žaidimą į norimų žaidimų sąrašą, ar sužinoti daugiau informacijos, spauskite čia.
 2. "Epic Games" žaidimų kompanija, atsakinga už tokius žaidimus kaip "Fortnite", "Unreal Tournament" bei "Gears of War", nupirko "Tonic Games Group", motininę "Mediatonic" kompaniją. Pastaroji yra atsakinga už populiarų žaidimą "Fall Guys" kuris "Twitch" platformos dėka pasiekė 172,026 vienu metu žaidžiančių žaidėjų ("Steam" platformoje). Žaidimą taip pat išpopuliarino įvairūs "YouTube" vaizdo įrašai kuriuose buvo parodomi linksmiausi bei įdomiausi žaidimo momentai. Tačiau po kiek laiko žaidimo populiarumas pradėjo drastiškai leistis, ir per mažiau nei metus laiko aktyviai žaidžiančių žaidėjų skaičius nukrito virš 160,000. Šio reiškinio priežastys yra gana subjektyvios. Vieni mano, jog žaidėjų skaičius nukrito dėl išpopuliarėjusio "Among Us" žaidimo; antri, dėl kūrėjų tuo metinio "tingumo" ir didelės žaidimo monotonijos; treti, dėl masinių nelegalių programų naudotojų (kt. "čyterių"). Kad ir kaip bebūtų, naujas kompanijos įsigyjimas žada tikrai daug. "Tai yra labai didelis laimėjimas (mūsų žaidimui). Nuo Rugpjūčio mėnesio, kuomet žaidimas išpopuliarėjo, įdėjome visas (savo) pastangas (žaidimo tobulinimui), ir "Fall Guys" komandos narių skaičius drastiškai pakilo iš 35 iki 150+. Nepaisant to, (dar) turime daug įdėjų kurias norėtume įgyvendinti (savo) žaidėjams", pasakoja Oliver Hindle, parduotos kompanijos bendruomenės direktorius. "Prisijungimas prie "Epic Games" paspartins mūsų planus tobulinti žaidimą ir pristatyti "Fall Guys" kuo didesnei žaidėjų bendruomenei (...)". Pilną straipsnį, kartu su D.U.K, galite perskaityti paspaudus čia. Straipsnyje Oliver taip pat paminejo jog drastiškų pakeitimų šiuo metu nebus: "Fall Guys" išliks "Steam" platformoje ir netaps "Epic Games" ekskliuzyvinis žaidimas, bei ketinama pristatyti žaidimą į "Xbox" ir "Nintendo Switch" konsoles. Fanai spekuliuoja jog žaidimas taip pat galimai taps nemokamas, tačiau oficialaus patvirtinimo iš kompanijos nėra. Gana didelė žaidimo kaina atbaidė pagrindinę žaidimo demografiją, mažesnio amžiaus vaikus bei paauglius, kurie dažniausiai žaidžia žaidimus kaip "Fortnite" dėl galimybės išbandyti žaidimą nemokamai. Pasinaudojus "Steam Library Share" būdavo galimybė išbandyti žaidimą jo nenusipirkus, tačiau dėl didelio nelegalių programų naudotojų antplūdžio kompanija pašalino šią funkciją, kaip ir daugelis kitų "Steam" žaidimų. Šiuo metu žaidimas Lietuvoje kainuoja 19,99€; Rusijoje vos 5,24€. Jeigu norite sužinoti daugiau informacijos apie žaidimą, ar jį nusipirkti, spauskite čia.
 3. Vasario 1-ąją dieną "YouTube" asmenybė ZHC įkėlė vaizdo įrašą savo "YouTube" kanale kuriame praleido virš 100 valandų dekoruojant didžiausią pasaulyje veikiančią PS5 konsolę. Įspūdingos konsolės, sveriančios virš 226 kilogramų, aukštis yra virš 3 metrų ir bendras dydis šimtą kartų didesnis nei paprastos PS5 konsolės. Ji jam kainavo virš $70,000 (apie 57,701€) kartu su milžinišku pulteliu, kuris turi pilną normalaus dydžio pultelio funkcionalumą. Minėtame vaizdo įrašė ZHC surengė "varžybas" tarp savęs ir savo komandos narių. Jis dekoravo vieną gigantiškos konsolės dalį, o jo komandos nariai - kitą. Po galutinai užbaigto dekoravimo, jeigu komisija, susidaranti iš jo dviejų draugų bei vieno sekėjo, nuspręs, jog laimėjo jis, visiems priešingos komandos nariams nupirks naujas PS5 konsoles bei atiduos papildomų konsolių savo sekėjams/labdarai; jeigu pralaimės, atiduos savo milžinišką konsolę. Po intensyvaus ir ilgo darbo, laikas pasibaigė ir abu varžovai pateikė savo darbą komisijai. ZHC pabaigta dekoruota dalis: Priešingos komandos pabaigta dekoruota dalis: Po kiek apsvarstymo, varžybas laimėjo ZHC, tačiau vis tiek pažadėjo išdalinti šimtus PS5 konsolių savo sekėjams. Ką manote apie šią gigantišką konsolę jūs? Ar esant galimybei ją įsigytumėte?
 4. Iron Gate AB, švedų kompanija sukūrusi išlikimo žanro, vikingų stilistikos žaidimą "Valheim", trečiadienį per "Twitter" platformą pranešė jog per pirmąją savaitę pardavė virš 1 milijono žaidimo kopijų. Nors šis skaičius nenugali tokių gigantų kaip "Grand Theft Auto V", yra tikrai nuostabu kuomet nedidelės, nepriklausomos žaidimų kompanijos taip sudomina bendruomenę. Žaidimas "Steam" platformoje turi virš 22,000 atsiliepimų, iš kurių 96%~ yra teigiami. "Ar esate žaidę Rust? Valheim yra labai panašus į jį, tačiau tiek statymas, tiek pats "žemėlapis" yra 10 kartų geresnis bei įdomesnis. Su draugais žaidėme iki 7 ryto, nors ir turime eiti į darbą", pasakoja vienas iš žaidėjų, praleidęs jame virš 50 valandų rašant atsiliepimą. Šio žanro titulas susilaukė nemažai susidomėjimo ir "Twitch" platformoje, kurioje užima 16 vietą pagal statistiką bei turi 127,141 žiūrovų rekordą. Daugiausiai šį žaidimą žaidė 188,840 žmonių (per "Steam" platformą), šiuo metu žaidžia 121,989 žmonių. Norėdami sužinoti daugiau ar nusipirkti žaidimą, spauskite čia. Lietuvoje žaidimas kainuoja 16,79€; Rusijoje vos 4,86€. Ką manote apie šį žaidimą jūs? Ar jį turite nusipirkę/planuojate nusipirkti?
 5. "CD Projekt Red" (sutrumpintai CDPR), kompanija sukūrusi žaidimus kaip "Cyberpunk 2077" ir "The Witcher" trilogiją, pirmadienio vakarą patyrė ataką kurios metu buvo pažeisti vidiniai kompanijos duomenys. Kompanija parašė oficialų pranešimą "Twitter" platformoje: Prie pranešimo kompanija prikabino "komišką" žinutę kurią paliko atakuotojai, kurios pilną versiją galite paskaityti paspaudus čia. Šioje žinutėje atakuotojai (-as) paminėjo jog turi "Cyberpunk 2077", "Gwent" ir "Witcher 3" (kartu su neišleista žaidimo versija) kodą, kartu su kitais oficialiais kompanijos dokumentais. "Jeigu neprieisime prie kompromiso, jūsų žaidimų kodas bus parduotas arba nutekintas internete ir jūsų oficialūs dokumentai bus nusiųsti mūsų kontaktams žaidimų žurnalistikoje", rašoma paliktoje žinutėje. "Turite 48 valandas su mumis susisiekti". Oficialiame kompanijos atsakyme, ši paminėjo jog sustiprino savo IT infrastruktūrą ir pradėjo atkurti duomenis iš nepažeistų atsarginių kopijų, bei pranešė apie situaciją teisminiams IT specialistams ir PPDPO administratoriams. Pasak pagrindinių programuotojų, žaidėjų duomenys nebuvo pažeisti.
 6. Kompanija Expanscape pristatė naują nešiojamojo kompiuterio prototipą "Aurora 7" kuris turi net 7 nepriklausomus ekranus. Šio nešiojamojo kompiuterio konceptas jau buvo pristatytas kompanijos praeitais metais, tačiau visai neseniai buvo išleistos pilnos kompiuterio specifikacijos ir jo didinga išvaizda. "Aurora 7", taip vadinamas prototipinėje versijoje, buvo sukurtas įvairaus turinio kūrėjams, duomenų mokslininkams ir programuotojams kuriems reikia daug vizualios informacijos vienu metu, vienoje vietoje. Dabartinėje versijoje prototipas didžiuojasi savo keturiais 17.3 colių 4K UHD ir trimis 7 colių FullHD monitoriais (sulanksčius monitorius kompiuterio išoriniai išmatavimai 51 x 34 x 11 cm), tačiau sveria 12~ kilogramų. Kompiuterio vidus susidaro iš Intel Core i9-9900K 8 branduolių procesoriaus, 64 GB DDR4-2666 RAM, NVIDIA GeForce GTX 1060 vaizdo plokštės, 2.5 TB SSD atminties ir 2 TB HDD atminties. Kompanijos tikslas padidinti naudojamą RAM iki 128 GB, atmintį iki 16 TB, sumažinti kompiuterio svorį bent iki 10~ kilogramų ir padaryti jog visas kompiuterio dalis, įskaitant ir bateriją, būtų lengva pakeisti. Viduje taip pat yra 802.11ac Wi-Fi adapteris, Bluetooth 4.2 modulis, trys USB jungtys ir viena Thunderbolt jungtis, HDMI, integruoti stereofoniniai garsiakalbiai, žemų dažnių garsiakalbis, 2-MB kamera ir 104 klavišų apšviesta klaviatūra. Visas šias dalis maitina dvi vidinės baterijos; pirminė 82-Wh baterija maitina visą sistemą kuomet antrinė 148-Wh baterija maitina visus ekranus. Kompanija teigia, jog pilnai pakrautas kompiuteris gauna 140 minučių "gyvybės", tačiau nuo didesnės apkrovos šis skaičius drastiškai leidžiasi. Nors tai yra tik prototipas, kompanija jį parduoda pasirašius kontraktą (daugiau informacijos paspaudus čia). Ką manote jūs? Ar septyni ekranai kompiuteriui yra per daug?
 7. ALFRED.

  Geltonas filtras ant external monitoriaus

  Bandei išsijungt "Night Shift"?
 8. Naujausios Counter Strike frančizės titulo žaidėjas iš Čekijos pirmadienį tariamai pavogė $1,400 vertės skaitmeninį peilį ir sulauks bausmės iki aštuonerių metų kalėjimo. Minėtame žaidime yra nemažai skirtingų peilių išvaizdų. Šie yra gaunami tokiu pat būdu kaip ir skirtingos ginklų išvaizdos, pasinaudojant "Steam Community Marketplace" arba ištraukiant juos atidarant "dėžę". Žaidėjai taip pat gali pasinaudoti "Steam" platformoje esančią skaitmenininių daiktų keitimo sistemą, kur abu žaidėjai įdeda norimus daiktus ir sutinka su pasiūlymu. Papildomai egzistuoja trečiųjų šalių svetainės kurios palengvina visą procesą jį automatizuodami. Išvaizdų kainos priklauso nuo tipo, kokybės ir tekstūrų/dizainų. Kolekcionieriai sumoka nemažus pinigus už unikalius bei retus dizainus. Neseniai Čekijoje reto CS:GO skaitmeninio peilio savininkas nukentėjo $1,210 kuomet pirkėjui, sumokėjusiam $190 depozitą, nepavyko pristatyti likusios sumos pardavėjui, kuri turėjo būti sumokėta susitikus gyvai, pasakoja Pilsten miesto policijos atstovė Veronika Hokrov. Įvykus šiai apgavystei pardavėjas nedelsiant pranešė vietinei policijai, kuriai greitai sureagavus vagis buvo pagautas ir laukia bausmės, kuri gali siekti iki 8-ų metų kalėjimo. Iki šiol su panašiais atvejais Čekijos policija dar nebuvo susidūrusi. Bausmės Čekijoje tapo sugriežtintos po COVID-19 pandemijos. Būtent dėl šio sugriežtinimo už šią apgavystę gresia iki aštuonerių metų kalėjimo. Incidentas taip pat buvo praneštas Čekijos nacionalinės televizijos, kur CS:GO žaidėjas Tomáš Bílek pridėjo, "Šios retos išvaizdos ir yra svarbiausios kolekcionieriams. Funkcionalumas žaidime jiems nėra svarbus, tik išorinė išvaizda."
 9. Liko dvi dienos, kviečiame užpildyti!

 10. Sveiki, projekto komanda dar kartą sveikina visus bendruomenės narius su naujais metais. Paskutinė atranka į moderatorius vyko prieÅ¡ Å¡iek tiek daugiau nei pusę metų, kurioje buvo iÅ¡rinkti du, mÅ«sų manymu, kompetentingi asmenys Å¡iam darbui. Atrankoje penki potencialÅ«s kandidatai buvo iÅ¡rinkti iÅ¡ deÅ¡imčių pildžiusiųjų, iÅ¡ kurių moderatoriais tapo tik du, todėl jeigu dalyvavote praeitoje atrankoje, tačiau nepatekote, pasinaudokite proga ir dalyvaukite Å¡ioje, į jÅ«sų praeitą kandidatÅ«rą taip pat atsižvelgsime. Ä® moderatorių atranką kviečiame dalyvauti visus narius, kurie turi pakankamai laiko atlikti moderavimo pareigas ir atitinka apačioje nurodytus reikalavimus: Sąžiningas ir neÅ¡aliÅ¡kas forumo moderavimas. TaktiÅ¡kumas, profesionalumas ir etiÅ¡kumas. Aktyvumas forume. Kandidatas turi turėti laisvo laiko ir noro forumo moderavimui. Darbas nėra apmokamas realiais pinigais, todėl pildydami atsižvelkite į šį punktą. Turėti Discord ir mokėti naudotis juo. Supratimas, kad nuo moderatoriaus veiksmų bei veiklos tiek forume, tiek už jo ribų, priklauso ir forumo įvaizdis. Neturėti daugiau nei 3 įspėjimų arba neturėti nei vieno įspėjimo per pastaruosius metus. * Neturėti nei vieno pagrįsto neigiamo atsiliepimo. * Neturėti daugiau nei vienos aktyvios paskyros forume, jeigu turite daugiau nei vieną paskyrą turite jas paminėti anketoje. * * darome iÅ¡imtis jeigu anketa užpildyta kruopščiai arba turite "mėnesio pagalbininkas" medalį. Savo anketas pageidautina iÅ¡siųsti iki pirmosios vasario mėnesio dienos (02/01), turite apie dvi savaites laiko. Atranka gali bÅ«ti pabaigta ir ankščiau jeigu atrasime mÅ«sų reikalavimus atitinkančius kompetentingus asmenis. PraÅ¡ome pildyti pagal Å¡ią anketą. Anketą galima pildyti ir laisva forma, tačiau turite paminėti visus punktus nurodytus apačioje: JÅ«sų realus vardas bei nuoroda į forumo profilį (jeigu turite daugiau nei vieną paskyrą, pateikite nuorodas į visus, tačiau pagrindinį pažymėkite kita spalva): JÅ«sų amžius?: Kiek vidutiniÅ¡kai laiko per dieną, savaitę praleidžiate forume?: Kodėl turėtume pasirinkti bÅ«tent jus?: Kokius trÅ«kumus matote forume, kuriuos labiausiai norėtumėte taisyti?: Ar turite patirties moderuojant, jei taip, kokios (iÅ¡vardinkite projektų pavadinimus ir kaip jums sekėsi)?: Kokių idėjų turite kurias norėtumėte įgyvendinti jeigu taptumėte moderatoriumi (realiai įgyvendinami pavyzdžiai)?: Ar pateikėte savo kandidatÅ«rą į moderatorius praeitoje atrankoje?: Kuriose forumo skiltyse manote reikėtų daugiausiai pakeitimų ar atnaujinimų?: Kuriose forumo skiltyse dažniausiai lankotės? Ar dažnai jose pastebite pažeidimų? Jei taip, ar į juos yra sureaguojama greitai?: Ar sutinkate, jog patekus į forumo moderatorius jÅ«sų sprendimuose matysis neÅ¡aliÅ¡kumas ir sąžiningumas?: Ar mokate dirbti komandoje? Kuris asmuo dažniausiai bÅ«nate, ar tas kuris klauso ir vykdo nurodymus, ar tas kuris nurodinėja?: Ar esate buvę užblokuotas ar nuÅ¡alintas mÅ«sų forume? Jei taip, nurodykite priežastis ir ar jos buvo pateisintos: Ar turite patirties ties naujienų raÅ¡ymu (nėra reikalavimas, tačiau į tai bus dalinai atsižvelgta)?: ParaÅ¡ykite apie esamą mÅ«sų moderatorių komandą. Ar savo darbą atlieka gerai ar turite papildomų pastebėjimų kurie praverstų dabartinei komandai? Jeigu galima, pateikite pavyzdžių: Kontaktai (Discord arba elektroninis paÅ¡tas): Trumpos situacijos (atsakyti Å¡abloniÅ¡kai): Du moderatoriai, abu objektyviai neÅ¡aliÅ¡ki, peržiÅ«ri narių praneÅ¡tą turinį. Moderatorius A peržiÅ«rėjo praneÅ¡imą kuris pažeidė 1.20 taisyklę, tačiau narys pažeidęs taisyklę nebuvo nubaustas forumo įspėjimu. Moderatorius B peržiÅ«rėjo praneÅ¡imą kuris pažeidė tą pačią taisyklę tačiau buvo nubaustas forumo įspėjimu. Kodėl? Narys A paskelbė temą kurioje praÅ¡o įvertinti savo atliktą kÅ«rinį. Narys B ant Å¡ios temos uždėjo neigiamą reputacijos taÅ¡ką ir parašė komentarą kuriame konstruktyviai kritikuojamas pirmojo nario turinys. Narys A, iÅ¡ pykčio, uždeda nariui B neigiamos reputacijos limitą (ant skirtingų temų). Narys B padaro tą patį, tačiau neigiami reputacijos taÅ¡kai uždėti ant originalios temos. Narys B tuomet paraÅ¡o jums asmeninę forumo žinutę jog nubaustumėte narį A. Kaip susitvarkysite su Å¡ia situacija? Nurodykite taisyklę (-es) kurias pritaikytumėte Å¡iai situacijai: Narys A paskelbia temą kurioje parduoda Steam paskyrą. Narys B, norintis peržiÅ«rėti parduodamą paskyrą, paspaudžia ant nuorodos, tačiau Å¡i nukreipia į visiÅ¡kai kitą svetainę. Narys B, pasipiktinęs, praneÅ¡a apie tai moderatoriams. Kaip susitvarkysite su Å¡ia situacija? Nurodykite taisyklę (-es) kurias pritaikytumėte Å¡iai situacijai: Narys A paskelbia temą kurioje parduoda Facebook grupes. Narys B, kuris taip pat parduoda Facebook grupę, pasinaudoja proga ir paraÅ¡o komentarą kuriame nurodo jog taip pat parduoda Facebook grupę. Ar tai leistina? Nurodykite taisyklę (-es) kurias pritaikytumėte Å¡iai situacijai: (Situacija iÅ¡ praeitos atrankos) Narys A sukÅ«rė temą skiltyje Bendruomenės atsiliepimai, temos pavadinimas "Nepatikimas narys B, facebook Vardenis Pavardenis", temos turinys "Sveiki, buvau apgautas nario B, Facebook Vardenis Pavardenis, gyvenamoji vieta Griovių g., namas 5 , banko sąskaita: LT570000000, asmens kodas, 570000000, apačioje pateiksiu nuotraukas su įrodymais ir nario asmens tapatybės kortelės nuotrauka." Ar tai leistina? Ką reikėtų pakeisti prieÅ¡ patvirtinant temą?: (Situacija iÅ¡ praeitos atrankos) Narys A paplatino nario B projekto failus. Po kelių minučių jums paraÅ¡o žinutę narys B kurioje jis praÅ¡o jog tema su platintais projekto failais bÅ«tų paÅ¡alinta ir narys bÅ«tų įspėtas. Kaip susitvarkytumėte su Å¡ia situacija?: Anketą iÅ¡siųskite el. paÅ¡tu [email protected] Linkime sėkmės!
 11. ALFRED.

  Dėl sscanf.

  https://github.com/maddinat0r/sscanf/releases
 12. ALFRED.

  Earbuds'ai tarp 50-100 EUR. Patarkit

  Naudosi tik muzikai ar ir sportui?
 13. ALFRED.

  Kokie TV tinkamiausi Playstation 5 ir Xbox Series X?

  Šaunus gidas! Pats planuoju atsinaujinti į PS5 po kelių mėnesių (kai sutvarkys didžiąją dalį matytų klaidų) ir tuo pačiu prigriebti naują televizorių (gal dar pasiseks nužiūrėti su akcija), tad informacija tikrai aktuali ir naudinga
 14. ALFRED.

  Apie merginas

  Taip, po šeštos ar septintos analogiškos temos galiausiai galime prieiti prie to, jog forumo narių patarimai tau nepadeda ir nepadės. Sekanti tokio pačio pobūdžio sukurta tema bus traktuojama kaip pažeidus 1.4 taisyklę (kodėl anksčiau ji nebuvo taikoma neįsivaizduoju). Tema rakinama.