Peršokti į turinį
 • Informacija

  Vertingi straipsniai, kuriuose yra naudingos informacijos

  50 straipsniai Å¡ioje rubrikoje

  1. Lengvas būdas dienyne 2 pakeisti į 10

   Vėl dienyne prastas pažymys, o tėvai jau po paskutinio dvejeto sakė, kad išmes iš namų?   Mokykis daug paprasčiau su kiečiausiais korepetitoriais mokosi.lt     Kodėl mokosi.lt?    Individualiai - pamokoje tik tu ir mokytojas, aiškinsimės būtent tau iškilusius neaiškumus

   Online - taupyk laiką ir mokykis šiuolaikiškai nesvarbu kur būtum tu ar tavo norimas mokytojas

   Savo pasirinktu laiku - jokių iš anksto nustatytų tvarkaraščių, mokykis tada, kada tau patogu

   Už tinkamą kainą - tarp plataus mokytojų pasirinkimo tikrai rasi sau tinkamą

   Jokių ilgalaikių sutarčių - mokykis nuosekliai visus metus ar vienos pamokos metu pasikartok artėjančiam atsiskaitymui   Su kodu ,,Zibute'' gauk 10% nuolaidą pirmai pamokai ir žibėk klasėje.
   Mokykis kur nori, kiek nori ir kada nori su www.mokosi.lt    

   • kesh
   0
   142
  2. Artėja didžiausias žaidimų kūrybos hakatonas „LT Game Jam 2023“

   Metų pradžia žaidimų kūrybos bendruomenei yra svarbi dėl didžiausio kasmetinio festivalio „Global Game Jam“, kuris šiemet prasidės jau kitą savaitę, o pagrindiniai renginiai daugelyje pasaulio šalių, tarp jų ir Lietuvoje, vyks vasario 3-5 dienomis. Šio renginio tikslas – paskatinti domėtis žaidimų kūryba, išbandyti savo žinias bei įgūdžius ir kartu su šimtais kitų kūrėjų per vieną savaitgalį sukurti žaidimo prototipą.
   Lietuvoje „LT Game Jam“ renginiai turi ypatingą istoriją, mat dar 2002 m. buvo surengtas antrasis tokio tipo žaidimų kūrybos hakatonas pasaulyje, o prieš dešimt metų tai buvo pirmasis naujai įsteigtos Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacijos(LŽKA) organizuotas renginys. Pasak asociacijos direktoriaus Gedimino Tarasevičiaus, „Lietuviška Global Game Jam interpretacija kasmet pažymi naujų asociacijos veiklų sezono pradžią, pakviesdama tiek žaidimų kūrybos profesionalus, tiek mėgėjus iš visos Lietuvos susitikti ir kartu kurti žaidimus. Didžiuojamės, kad net ir pasaulinės pandemijos bei kitų globalių sukrėtimų kontekste, mums pavyko nepertraukiamai tęsti šią tradiciją. Lietuvos kultūros tarybos finansavimo ir žaidimų industrijos rėmėjų pagalbos dėka 2022-ųjų metu kalendorius buvo užpildytas įvairiais žaidimų indusrijos renginiais, kuriuos aplankė per 2000 esamų ir būsimų žaidimų kūrėjų. 2023-uosius atidarome vildamiesi, kad į mūsų veiklas ir iniciatyvas įsitrauks dar didesnis būrys ateities kūrėjų - tiek didžiuosiuose Lietuvos miestuose, tiek savo potencialo dar neatskleidžiusiuose regionuose.”
   Šiais metais „LT Game Jam“ renginiai tradiciškai vyks Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje. Dalyviai laukiami atidarymuose vasario 3 d. vakare, kuomet paskelbiama kasmet nauja pasaulinio „Game Jam“ tema, pasidalinama pirminėmis žaidimų prototipų idėjomis ir formuojamos komandos. Pati kūryba vyksta iki sekmadienio vidurdienio, tuomet sukurti žaidimų prototipai keliami į pasaulinę renginio svetainę, o renginio vietose vyksta žaidimų vaizdo klipų peržiūros bei žaidimų bandymai.
   Be žaidimų prototipų kūrimo, „LT Game Jam“ tampa ir erdve daugiau sužinoti apie įvairius žaidimų kūrybos aspektus, reikalingas žinias ir įgūdžius, o savo patirtimi ir patarimais dalijasi profesionalai iš įvairių Lietuvos žaidimų studijų. „Kasmet į programą stengiamės įtraukti su žaidimų kūrybos edukacija susijusias temas, paskatinti labiau patyrusius kūrėjus tapti mentoriais“, – pasakojo LŽKA projektų vadovas ir vienas iš renginio organizatorių Ričardas Jaščemskas. „Šiemet norime šiek tiek praplėsti „LT Game Jam“ formatą ir jau nuo pirmadienio, sausio 30 d. pakviesti jo dalyvius paklausyti virtualių paskaitų. Vakarais renginio „Discord“ serveryje ir LŽKA „YouTube“ kanale trasliuojamuose pranešimuose įvairias temas pristatys „Nordcurrent“, „TutoTOONS“, „Wargaming“, „Estoty“ ir kitų studijų atstovai.“
   „LT Game Jam“ renginiuose laukiami ne tik vaizdo žaidimų programuotojai, dizaineriai, grafikos kūrėjai ar šiomis sritimis besidomintys kūrybos entuziastai. Žaidimų kūryba yra itin plati sritis, kuri apima ir scenarijaus, garsų, muzikos kūrybą. Taip pat žaidimų prototipus galima kurti ne tik kompiuteriais, bet ir pasitelkiant popierių ir pieštuką – stalo žaidimų kūryba pastaruoju metu Lietuvoje itin populiarėja.
   „LT Game Jam 2023“ organizuoja Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija, kurią finansuoja Lietuvos kultūros taryba. Prie renginio prisideda didžiausios žaidimų kūrimo bendrovės šalyje: „Nordcurrent“, „Estoty“, „SneakyBox“, „TutoTOONS“ ir „Wargaming“. Visą „LT Game Jam 2023“ festivaliui skirtą informaciją ir patarimų dėl dalyvavimo rasite renginio svetainėje https://www.gamejam.lt.

   1
   371
  3. Nuteistas filmai.in administratorius, konfiskuota turto už 200 tūkst. eurų

   Praėjusį penktadienį, sausio 27 d., Kauno apylinkės teismas išnagrinėjo vadinamąją „Filmai.in“ bylą. Šios bylos nagrinėjimas truko daugiau nei penkerius metus. Joje du Lietuvos piliečiai buvo teisiami dėl piratinės svetainės „Filmai.in“, kurioje be autorių teisių subjektų leidimo skelbiami ir atgaminami filmai, administravimo, rašoma pranešime spaudai.
   Šioje nelegalioje svetainėje registruoti vartotojai už atlygį filmus gali žiūrėti tiesiogiai arba atsisiųsti į savo kompiuterį ar telefoną. Vieną iš dviejų kaltinamųjų teismas išteisino. Asmeniui, kurio atžvilgiu teismas priėmė apkaltinamąjį nuosprendį, paskirta 15 tūkst. eurų dydžio bauda. Taip pat iš jo priteisti 38 tūkst. eurų kolektyviai autorių teises administruojančios asociacijos LATGA naudai ir per 11 tūkst. eurų UAB „All Media Lithuania“ (TV3 televizija) naudai pagal pateiktus civilinius ieškinius.
   Negana to, priimtas sprendimas iš nuteistojo konfiskuoti turto už beveik 200 tūkst. eurų. Kaltinamasis turės padengti ir Asociacijos LATGA išlaidas advokatų paslaugoms. „Mus, autorių atstovus, Kauno apylinkės teismo nuosprendis vadinamoje „Filmai.in“ byloje neabejotinai džiugina. Kartu tai yra ir priminimas visiems, kad teisių turėtojai, pastebėję, kad jų kūriniai neteisėtai platinami internete, gali kreiptis ne tik dėl neteisėtų svetainių blokavimo į Lietuvos radijo ir televizijos komisiją ar prašyti svetainių administratorių pašalinti jų kūrinius. Teisės aktuose taip pat numatyta galimybė kreiptis dėl baudžiamosios atsakomybės taikymo konkretiems asmenims, administruojantiems neteisėtus tinklalapius ir gaunantiems iš tokios veiklos finansinę naudą, kartu pareiškiant jiems ir reikalavimus atlyginti turtinę žalą. Šis teismo sprendimas tik patvirtina, kad autorių teisių pažeidimai yra vertinami rimtai ir gali sukelti iš tiesų rimtų teisinių pasekmių“, – sako LATGA direktorė Laura Baškevičienė.
   „Apkaltinamasis Kauno apylinkės teismo nuosprendis „Filmai.in“ byloje sukuria tam tikrą autorių teisių apsaugos standartą, lemiantį griežčiausios teisinės – baudžiamosios – atsakomybės pritaikymą autorių teises pažeidžiantiems asmenims“, – sako asociacijai LATGA byloje atstovaujantis „Noor“ advokatas Vykintas Gutauskas.
   Kaip jūs manote, ar su šita byla bus padėti pamatai filmų piratavimo stabdymui ir kitos panašaus tipo svetainės pradės rimčiau žiūrėti į nelegalu filmų talpinimą internete?
    

   7
   684
  4. Siūlome korepetitoriaus darbą šalia studijų

   COREPETITUS – didžiausia Lietuvoje individualaus nuotolinio mokymo akademija siūlo dirbti korepetitoriumi.
   Nuotolinis darbas Tik 10 val. / sav. VBE bent 75% Darbas patogiu laiku Susisiekti dėl darbo galite čia.

   Apie COREPETITUS
   Mes, COREPETITUS komanda, tikime ir esame tam, kad įrodytume – kiekvienas mokinys gali pasiekti aukštesnių rezultatų.

   COREPETITUS komandą sudaro korepetitoriai iš geriausių pasaulio ir Lietuvos universitetų, tarptautinių olimpiadų, konkursų nugalėtojai, turintys puikius bendravimo įgūdžius.

   Mūsų įmonės išskirtinumas - šiuolaikiški, profesionalūs korepetitoriai, kurie ne tik dalinasi žiniomis, bet ir sudomina mokinius individualių nuotolinių pamokų metu. Mokiname visų disciplinų/ klasių mokinius Lietuvoje ir už jos ribų.

   Šiuo metu mūsų komandoje yra virš 200 korepetitorių.
    

   • kesh
   0
   727
  5. Pasaulio futbolo čempionato konkursas - Playstation5 pagrindinis prizas

   Artėjančio Pasaulio futbolo čempionato proga futbolo naujienų portalas „EuroFootball.lt“ kviečia lankytojus dalyvauti konkurse Playstation 5 prizui laimėti.
   Pasibaigus pasaulio futbolo čempionato spėlionei, trys geriausi spėjikai sulauks puikių prizų.
   Nugalėtojui atiteks žaidimų konsolė „PlayStation 5“. Antros vietos laimėtojas džiaugsis originaliu čempionato kamuoliu „Al Rihla League Replica“. Trečiai vietai atiteks D. Hillo knyga „Sutartos futbolo rungtynės. Žvilgsnis iš vidaus“. DALYVAUTI KONKURSE
    


   • kesh
   3
   482
  6. „Game Wave Festival“ festivalis kviečia lietuvius prisijungti šį rudenį

   “Game Wave Festival” festivalio datos pasikeitė, kad galėtų surengti “Nordic Game Discovery Content” konkurso didįjį finalą „Game Wave Festival“ (GWF) paskelbė naujas renginio datas.
   Festivalis vyks lapkričio 28-29 dienomis Taline, Estijoje, Tallink Spa & Conference Hotel.
   „Game Wave Festival“ taip pat didžiuojasi galėdamas surengti „Nordic Game Discovery Contest“ (NGDC) Baltijos šalių pusfinalius, vedančius iki NGDC didžiojo finalo.
   „Pakeitėme konferencijos datas, nes gavome unikalią galimybę pirmą kartą Baltijos regione surengti NGDC VI sezono didįjį finalą“, – sako Latvijos technologijų centro valdybos pirmininkas Ints Viksna.
   „Game Wave Festival“ – tai verslo, švietimo ir pramogų renginys žaidimų industrijos profesionalams ir megejams. Pirmą kartą jis sekmingai įvyko 2021 metų rugsėjį Jūrmaloje, Latvijoje, pritraukdamas dalyvius iš 25 šalių. „Game Wave Festival“ kuria smagią ir atpalaiduojančią atmosferą, kurią galima patirti ir kituose pasauliniuose ir regioniniuose žaidimų renginiuose. GWF yra pakankamai didelis, kad apžvelgtų pagrindines Šiaurės ir Baltijos regiono tendencijas, ir pakankamai mažas, kad skatintu glaudu bendravimą tarp dalyviu – draugystės, kurias užmegsite GWF, lydės jus visą gyvenimą.
   Daugiau informacijos apie “Game Wave Festival” rasite čia: https://www.gamewave.eu/


   1
   737
  7. 10 idėjų, kaip užsidirbti pinigų karantino metu

   Neseniai planetą užplūdo koronavirusas, kurio pasekmės dar neaiškios, o Lietuva nukentėjo kaip nė viena šalis. Tačiau ar yra būdų, kaip išnaudoti papildomą laiką, kurį praleidžiame namuose, savo naudai?
   Atsakymas - taip; yra daug teisėtų ir unikalių būdų, kaip karantino metu užsidirbti pinigų namuose. Geriausia tai, kad nėra jokių įsipareigojimų ir galite dirbti pagal savo tvarkaraštį.
   Padedami mūsų autoriaus Vitalijaus Kuzmičiaus, sudarėme sąrašą efektyviausių būdų, kaip užsidirbti pinigų Lietuvoje karantino metu.
   Internetiniai kazino žaidimai
   Azartiniai lošimai - tai smagus būdas užsidirbti pinigų be vargo internetiniuose kazino. Tačiau, kad ir kiek sėkmės ir malonumo patirsite lošdami karantino metu, būkite atsargūs, kad pernelyg neįsitrauktumėte.
   Būkite atsakingi, jei nusprendėte užsidirbti pinigų lošimų platformose. Gerai atlikite tyrimus, gaudami pagalbą iš kai kurių ekspertų sąrašų akimirksniu atsiimti kazino LT, kad greitai gautumėte savo laimėjimus, ir ištirkite naudingas strategijas, kurios gali atnešti jums sėkmę lošiant namuose.
   Be abejo, kai kurioms įmonėms 2020 m. Dėl pandemijos buvo sunkūs laikai, tačiau kai kurios uždirbo daugiau žinomumo. Kazino online pramonė yra viena iš jų, nes sausumos kazino turėjo likti uždaryti kelis mėnesius.
   Fotografija
   Yra keletas internetinių atsargų paslaugų, kuriose galite užsidirbti pinigų. Jei turite talentą fotografuoti, gerą fotoaparatą - DSLR arba mobilųjį telefoną - tai puiki galimybė gauti papildomų pajamų.
   Galite paklausti savęs: "Kaip galiu padaryti pakankamai geras nuotraukas, kad galėčiau jas parduoti namuose?". Na, fotografija - tai kūrybiškumas. Namuose galite rasti tūkstančius įdomių idėjų, taip pat galite ieškoti pavyzdžių ir įtakos internete.
   Virtualus asistentas
   Kitas būdas užsidirbti pinigų namuose - padėti kitiems atlikti užduotis kaip virtualiam asistentui. Jei turite gerus organizacinius įgūdžius ir galite tinkamai tvarkyti savo laiką, jums puikiai tiks virtualaus padėjėjo vaidmuo.
   Šiuo metu, ypač Lietuvoje, daugėja tam tikrų platformų, kuriose laisvai samdomi darbuotojai gali skelbti apie savo įvairius įgūdžius. Manote, kad galite gerai rašyti, kurti trumpus garso takelius ar piešti logotipus? Tuomet tikrai turėtumėte apsvarstyti galimybę parduoti savo įgūdžius internete.
   Mokymas
   Anglų kalba šiuolaikiniame pasaulyje yra labai paklausi, tačiau lietuvių kalba taip pat gali būti naudinga. Didelis LT žmonių privalumas yra tas, kad jie iš prigimties puikiai kalba lietuviškai. Taigi galite mokyti lietuvių kalbos internetu ir lengvai užsidirbti pinigų.
   Taip pat galite mokyti tokių dalykų kaip matematika, gamtos mokslai ar muzikos instrumentai, pavyzdžiui, fortepijonas ar smuikas, taip pat daugelio kitų dalykų.
   Prekyba kriptovaliutomis
   Kriptovaliutos vystosi kiekvieną dieną. Atrodo, kad ateityje jos bus pageidaujamas mokėjimo būdas. Todėl galite pasinaudoti dabartiniu pakilimu ir pradėti prekiauti kriptovaliutomis.
   Balso užsklanda
   Sukurti užkadrinį balsą paprasta - tereikia garsiai perskaityti pateiktą tekstą. Šis darbas labai reikalingas žmonėms, mokantiems anglų kalbą. Pasirodymų galite rasti daugelyje interneto platformų.
   Apmokamos apklausos
   Tūkstančiai apklausų laukia, kol bus užpildytos internete. Geriausia tai, kad dauguma apklausų temų skirtos angliškai kalbantiems žmonėms. Užpildę apklausą gausite taškų, kuriuos galėsite iškeisti į pinigus ar net dovanų korteles.
   Grafinis dizainas
   Grafinį dizainą nėra lengva pradėti kurti. Jei jau turite patirties, tuomet jums pasisekė, nes pastaruoju metu jis labai paklausus. Tačiau net jei nesate patyręs dizaineris, jums nereikia nerimauti, nes galite mokytis ir pradėti eksperimentuoti pramogaudami namuose.
   Kai jums pavyks tapti pakankamai geru, kad galėtumėte parduoti savo darbus, galite būti tikri, kad uždirbsite daug pinigų.
   Srautinė transliacija
   Transliavimas iš tikrųjų daugeliu atžvilgių panašus į tinklaraščio rašymą. Galite rinktis iš begalės temų, įskaitant vaizdo žaidimus, vlogus, maisto gaminimą ir pan. Jums tereikia būti atsidavusiems ir kūrybingiems, kalbant apie turinio pateikimo būdą.
   IÅ¡vada
   Kaip matote iš šio straipsnio, nėra nieko, kas galėtų sutrukdyti jums uždirbti pinigus namuose karantino metu.

   0
   227
  8. Top 5 internetiniai FPS žaidimai 2022

   Šiuo metu vienas populiariausių vaizdo žaidimų žanrų yra ,,first-person“ šaulys. Išties, tai sunkiai apibūdinamas jausmas, kai gali panaudoti visus savo sugebėjimus prieš geriausius oponentus internetu. Šis žanras šiuo metu yra nepaprastai populiarus.
   Dar viena gera žinia, jog dabar koviniams kompiuteriniams žaidimams taikomos puikios nuolaidos. Kai kuriems šio žanro žaidimams nuolaidos taikomos jau daugybe metų.
   Iš tokios gausybės puikių žaidimų tikrai sunku atsirinkti geriausius. Todėl sudarėme 2022 – ųjų metų populiariausių kompiuterinių žaidimų sąrašą.
   Battle Royale – Apex Legends
   Battle Royale žanras į rinką atėjo su didžiuliu griausmu. Gali rinktis nesuskaičiuojamą kiekį nuostabių kovinių žaidimų nuo PUBG iki pat Fortnite bei Call of Duty: Warzone. Vis dėl to, EA’s Apex Legends kompiuterinis žaidimas yra vienas iš populiariausių gamecamp.gg platformoje.
   Žaidimo grafika ir siužeto linija panaši į Fortnite bei PUBG komandinius žaidimus.
   Apex legends kompiuterinio žaidimo patobulinimas vertas puikaus įvertinimo. Battle Royale žaidimas laikomas vienu geriausiu dėl puikiai išvystytų veikėjų charakterių, jų siekių bei įtraukiančio scenarijaus.  Battle Royale šiuo metu yra geriausias FPS žanro žaidimas.
   Old School – Counter-Strike: Global Offensive
   CS:GO jau dešimtmetį, nuo pat 2012 metų premjeros, sugeba išlaikyti savo vertę.
   Vos pasirodžius CS:GO kompiuteriniam žaidimui, jis iškart buvo priskirtas prie taktinių-kovinių žaidimų kategorijos. Ypač CS:GO buvo priskiriamas prie rungtynių žaidimų. CS:GO panašus į standartinį 5v5 bei Battle Royal vaizdo žaidmus.
   CS:GO kompiuterinis žaidimas išties stulbinantis. Kadangi CS:GO jau senai dalyvauja žaidimų rinkoje, tad per šį laikotarpį susibūrė išskirtinė žaidėjų bendruomenė. Deja, naujokams čia ypač sunku pritapti. Naujiems žaidėjams tenka dvigubai daugiau treniruotis, jog pasiektų bendruomenės lygį ir atiktikų jų standartus. Vis dėl to, jeigu ieškai žaidimo, kuriame galėtum pagerinti savo FPS sugebėjimus, CS:GO žaidimas skirtas būtent tau.
   Įprasti – Overwatch
   2016 Overwatch kompiuterinis žaidimas staiga išpopiuliarėja ir tampa dažniausiai žaidžiamu internetiniu žaidimu. Prie tokios didelės žaidimo sėkmės prisidėjo platus herojų pasirinkimo spektras.
   Artėjant Overwatch 2 išleidimui, Overwatch tarsi atgyja: sparčiai pradeda augti žaidėjų skaičius.
   Be to, bėgant metams, Blizzard pridėjo daugybe patobulinimų. Taigi, jei ilgai nežaidei šio žaidimo, dabar gali džiaugtis galybe puikių patobulinimų.
   Komandiniai žaidimai – Valorant
   Jeigu sujungtum Overwatch ir CS:GO kompiuterinius žaidimus, gautum kažką panašaus į Valorant.
   Riot Games’ priskiriami komandiniams žaidimams. Tai yra vienas naujausių kompiuterinių žaidimų iš šio sąrašo - bet ne prasčiausias.
   Nors jau išvardijome naujausius patobulinimus, būtent dabar yra puikus metas pradėti žaisti šiuos žaidimus!
   Hardcore – Escape from Tarkov
   Jeigu manei, kad CS:GO žaidimas yra labai įtemptas, teks suabejoti.
   Escape from Tarkov tai ne įprastas FPS žanro žaidimas. Čia vaizduojamas itin tikroviškas karas, kuriame tu turi įveikti užduotis, tyrinėti vietovę, dalyvauti įtemptose kovose, ir, nepaisant to, sugebėti įveikti mirties baimę. Tai išties kupinas įtampos žaidimas.
   Unikalus derinys: hardcore shooter ir MMO patobulinimai, Escape from Tarkov žaidimui suteikia unikalumo. Turbūt niekada nesi žaidęs kažko panašaus.
   Tikrieji FPS hitai išleidžiami tik kas keletą metų, tad šis sąrašas gali būti nepaprastai svarbus tau. Galbūt jau esi veteranas viename iš šių žaidimų?
   Galime padėkoti aktyviems žaidimų kūrėjams, nuolat besistengiantiems sukurti įtraukiantį turinį tau.

   • kesh
   4
   852
  9. PotionGames - kaip atšaukti prenumeratą?

   Kiekvieną savaitę gauname laiškus, asmenines žinutes, žinutes socialiniuoe tinkluose, kad nutrauktume Potiongames prenumeratą, su kuria Supergames.lt nėra niekaip susijęs.
   Pasikartosime dar kartą, mes jokiais žaidimų kodais ar prenumeratomis neprekiavome ir neprekiaujame, todėl tai turėtų būti adresuota tiems, kur šią paslaugą užsisakėte.
   Yra du variantai atsisakyti POTIONGAMES prenumeratos, kuri kas mėnesį dažniausiai nuskaičiuoja nuo 3 eurų iki 6 eurų.
   1 variantas atsisakyti POTIONGAMES prenumeratos (lietuvos operatoriai atsiuntė informaciją):
   Siųsti tekstą STOP POTILT numeriu 1394 (kaina 10ct).
   2 variantas atsisakyti POTIONGAMES prenumeratos (išsibandėme ir rašinėjome patys):
   Išbandėme variantą, kuris tikrai sėkmingas ir apie tai taip pat ir internete rašoma. Taigi žingsniai tokie:
   atsidarote jų oficialius kontaktus http://www.lt.potiongames.com/info/contact užpildote formą nepamirÅ¡dami bÅ«tinai nurodyti telefono numerį ir po maždaug dienos bėgyje gauna atsakymą, kad paslauga iÅ¡jungta. Jokių kitų kontaktų apart Å¡io el. paÅ¡to [email protected] rasti ir iÅ¡traukti nepavyko.

    

   1
   7,1k
  10. Ką naudinga žinoti apie piešimo planšetes ir kaip pasirinkti tinkamą?

   Šiomis dienomis, išmaniųjų technologijų rinkoje galime rasti įvairiausių įrenginių. Tai ir paprasti, o taip pat ir žaidimų (gaming) kompiuteriai, planšetiniai kompiuteriai, išmanieji telefonai, laikrodžiai bei daugybė kitų įrenginių, kuriuos naudojame ir darbui, ir laisvalaikiui. Tiesa, naudinga paminėti ir piešimo arba grafines planšetes, apie kurias dalis žmonių nieko nežino. Tai įrenginys, kuris yra naudojamas piešimui, braižybai ir sugeba perkelti informaciją iš ranka piešto į skaitmeninį formatą. Specialus su planšete naudojamas rašiklis, pieštukas veikia kaip teptukas, standartinis pieštukas ir padeda nupiešti ir išgauti norimus brėžinius ir piešinius. Tokias planšetes naudoja dailininkai, menininkai, architektai ir inžinieriai, grafikos dizaineriai, iliustruotojai, animacijų kūrėjai. Tai neatsiejamas kūrybiško, meniško žmogaus įrankis, padedantis piešinius greitai ir efektyviai perkelti į fizinę formą. Tačiau, piešimo planšečių galima rasti įvairiausių, o pasirinkti tinkamą ir kokybišką gali būti ne taip paprasta kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Dėl šios priežasties, šiame straipsnyje pateiksime kelis patarimus, kurie padės pasirinkti tinkamą ir gerą piešimo planšetę. 
   Trumpa piešimo planšečių istorija 
   Piešimo arba grafinės planšetės yra puikūs, išmanūs ir labai praktiški įrenginiai, kurių dėka, ranka nupieštus piešinius ir brėžinius galima akimirksniu pamatyti kompiuterio ekrane, skaitmeniniu formatu. Šias planšetes naudoja įvairūs menininkai, inžinieriai, dizaineriai. Pirmoji piešimo planšetė buvo sukurta dar 1984 metais ir vadinosi KoalaPad. Ši planšetė buvo naudojama kartu su Apple II kompiuteriu, o vėliau buvo suderinama ir su IBM PC kompiuteriais. Šiomis dienomis, grafinių, piešimo planšečių pasirinkimas yra be galo platus. Jos naudojamos ne tik piešimui ar braižymui, bet ir parašų nuskaitymui bei panašiems tikslams. Na, o toks platus pasirinkimas tik užtikrina, kad kiekvienas gali rasti ir pasirinkti sau tinkamą grafinę planšetę. 
   Tipas 
   Naudinga paminėti, kad piešimo planšetės gali būti skirtingų tipų, kurių kiekvienas pasižymi savais privalumais ir ypatybėmis. Pirmasis tipas - paprastos piešimo planšetės be ekrano. Tai standartinės piešimo planšetės ant kurių piešiant reikia žiūrėti ir į kompiuterio ekraną. Žinoma, tokios planšetės naudojimas reikalauja tam tikrų įgūdžių, įpratimo, rankos-akies koordinacijos lavinimo. Tačiau, prasilaužus ir įgijus patirties, jomis naudotis bus labai paprasta ir patogu. Teigiama, kad šio tipo piešimo planšetės yra tinkamos tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems naudotojams. Negana to, jos yra ir labai nebrangios. Dauguma skaitmeninių menininkų pradeda savo meninį kelią būtent su šio tipo planšetėmis. Kitas tipas - piešimo planšetės su ekranu. Kaip ir nurodo pavadinimas, šios planšetės turi integruotą ekraną. Jos yra brangesnės nei anksčiau aptartos planšetės ir, dažniausiai, yra naudojamos jau pažengusių, profesionalių naudotojų. Kadangi, piešimo metu viskas matosi ant ekrano, dalis laikosi nuomonės, kad šiomis planšetėmis naudotis yra patogiau ir patogiau. Taip yra todėl, kad dirbant, piešiant nereikia žvalgytis į kompiuterio ekraną, siekiant pamatyti nupieštą rezultatą. Galima rasti ir piešimo planšečių su integruotu kompiuteriu. Jei anksčiau aptarti piešimo planšečių tipai privalo būti prijungti prie kompiuterio, kad veiktų, šio tipo planšetė turi integruotą kompiuterį. Tokios piešimo planšetės be galo praverčia keliaujant, kai su savimi negalite turėti kompiuterio, bet norite užsiimti kūryba. Tačiau, šios piešimo planšetės yra brangiausios iš visų tipų. Naudinga paminėti ir tai, kad šio tipo piešimo planšečių nerekomenduojama naudoti pradedantiesiems, kadangi, šios planšetės skiriasi savo dydžiu, galia ir kitomis ypatybėmis.
   Svarbios ypatybės, į kurias naudinga atsižvelgti
   Renkantis svarbus ne tik tipas, bet ir kiti aspektai, kurie lemia kaip patogiai ir efektyviai pavyks dirbti su piešimo planšete. Svarbus yra dydis. Nuo jo priklauso ne tik darbo patogumas, bet ir tai, kaip patogiai pavyks planšetę pasidėti ant darbo stalo. Jei darbo vietos turite mažai, nereikėtų rinktis pačio didžiausio modelio. Tam puikiai pasitarnaus ir kompaktiškas modelis, kuris neapkraus visos darbo vietos. Taip pat, renkantis būtina atsižvelgti ir į spaudimo lygį. Kuo jis didesnis, tuo geriau, kadangi, padės išgauti skirtingas linijas. Daug dėmesio reikėtų skirti ir programinei įrangai. Labai svarbu, kad piešimo planšetė būtų suderinama su jūsų kompiuterio operacine sistema. Jei kompiuteris naudoja Windows, praktiškai, visos planšetės bus tinkamos ir suderinamos. Jei esate Apple produkcijos naudotojas, pasirinkimą turėsite mažesnį. Atsako dažnis - dar vienas svarbus kriterijus. Jei piešiate itin greitai, tikrai prireiks didelį atsako dažnį turinčios planšetės. Tačiau, per didelis greitis gali sumažinti piešinio tikslumą. Galiausiai, turite nuspręsti ar jums reikalinga laidinė ar belaidė planšetė. Na, o čia viskas priklauso nuo jūsų poreikių bei norų. 
   Itin platų ir įvairų piešimo planšečių pasirinkimą rasite Varle.lt svetainėje. Čia visada žemos kainos!

   • kesh
   0
   428
  11. Populiariausios sukčiavimo schemos - būkite atsargūs

   Policijos pareigūnai įspėja - sukčiavimų nemažėja, o šiuo metu populiariausios tokios schemos:
   Schema Nr. 1.
   Pareiškėjui gavus nuorodą, susijusią su „Vinted“, „DPD“, „Skelbiu.lt“, „LP Express“ ir kt. internetinėmis platformomis, kuriose prašoma suvesti banko kortelės duomenis (kortelės CCV/CVV numerį, galiojimo datą ir kortelės numerį) ir, atlikus nurodytus veiksmus, sukčiai, neteisėtai įgiję asmens mokėjimo kortelės duomenis, juos neteisėtai panaudoja, atsiskaitydami internetinėse svetainėse už prekes ar paslaugas.
   Schema Nr. 2.
   Sukčius, paskambinęs pareiškėjui ir prisistatęs banko darbuotoju, siekdamas suklaidinti nukentėjusįjį, nurodo apgaulingą informaciją (pvz. pareiškėjo atžvilgiu daromas nusikaltimas arba būtina atlikti tariamą elektroninės bankininkystės paskyros saugos užtikrinimą ar programinės įrangos atnaujinimą), ir išvilioja elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenis, t. y. nukentėjusiojo asmens kodą, prisijungimo prie elektroninės bankininkystės kodus, kuriuos, prisijungęs prie informacinės sistemos, neteisėtai panaudoja inicijuodamas finansines operacijas.
   Schema Nr. 3.
   Pareiškėjas į mobiliojo ryšio telefoną tariamai iš banko gauna žinutę (pvz. paskyra yra užblokuota arba neteisėtai nuskaityti pinigai), kurioje nurodyta, kad, norint atblokuoti sąskaitą arba blokuoti neteisėtus pinigų pervedimus, būtina paspausti pateiktą nuorodą (pvz. (seb)-accpaslaugos.(com), e-seb-saskaita.(com), (seb).login20.(com), seb.login26.(com), (swed).pagalba-palaikymas.(com) ir kt.).
   Paspaudus gautą aktyvią nuorodą, nukentėjusiajam nurodoma suvesti savo elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenis (pvz. asmens kodą, banko kliento kodą), juos suvedus, iš nukentėjusiojo banko sąskaitos atliekamos neteisėtos finansinės operacijos.
   Būkite atidūs, pasidalinkite su draugais!

   • kesh
   3
   586
  12. „Regitroje“ KET testai pasidarė sunkiau išlaikomi

   Kaip visi žinome būsimiems vairuotojams iš pradžių reikia išlaikyti teorinį kelių eismo taisyklių (KET) egzaminą, kurio metu turi atsakyti teisingai į ne mažiau nei 80 procentų užduotų KET testų klausimų. Vėliau pastarųjų laukia praktinė dalis, kurios metu egzaminas tampa vis panašesnis į realų kasdienį vairavimą tiek aikštelėje, tiek ir gatvėje.
   Remiantis "Regitra" duomenimis, 2010-aisiais metais iš pirmo karto teorijos egzaminą išlaikė 74 procentai asmenų, tuo tarpu 2020 m. gerokai mažiau – vos 51%.  Laikant praktikos egzaminą pirmojo karto metu sėkmė 2010 m. aplankė 38%, o 2020 m. – tik 35%.
   Pasak automobilių vairavimo mokyklų specialistų, tokie statistikos pokyčiai įvyko dėl intensyvesnio tapusio eismo ir pora metų vykusios pandemijos. Sudėtingiau išlaikyti praktikos vairavimo egzaminą tampa taip pat dėl to, nes jis trunka ilgiau ne tai būdavo anksčiau, o užduotys tampa sudėtingesnės.
    

   • kesh
   2
   846
  13. Kaip tinkamai VMI deklaruoti kriptovaliutų sandorius ir veiklą

   Kriptovaliutų sandoriai vis dažniau atsiduria po VMI didinamuoju stiklu. Taip nutinka todėl, kad iš tokių sandorių gautos pajamos dažnai yra netinkamai deklaruojamos ar net vengiama jas deklaruoti, taip pat daroma klaidų apskaičiuojant mokėtinus mokesčius.
   Artėjant deklaravimo terminui, kviečiame į internetinį seminarą, kuriame teisės firmos „Sorainen“ mokesčių ekspertės atsakys į aktualiausius su pajamų iš kriptovaliutų apmokestinimu susijusius klausimus bei pateiks praktinius patarimus, kaip išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų.
   Vaizdo reportaže aptariama:
   Kas yra pajamos iš kriptovaliutų? Atsitiktinis sandoris ar individuali veikla? Kaip tinkamai deklaruoti ir apmokestinti pajamas iš kriptovaliutų? Kokių veiksmų imtis, jei mokesčiai taikyti netinkamai? Kaip galima atsidurti VMI akiratyje ir ką daryti, jei taip atsitiko? Kriptovaliutų diskusijas rasite čia. 
    

   • kesh
   0
   672
  14. „Microsoft“ perka žaidimų bendrovę „Activision“

   „Microsoft“ už 68,4 mlrd. JAV dolerių perka žaidimų „Call of Duty“ ir „WoW“ kūrėją „Activision“. Po pranešimo prekyboje „Activision“ akcijos šovė aukštyn. Po sandorio  „Microsoft“ taps trečia didžiausia kompiuterinių žaidimų įmone pasaulyje po „Sony“ bei „Tencent“.
   „Žaidimai šiandien yra dinamiškiausia pramogų kategorija visose platformose ir jie vaidins esminį vaidmenį metavisatos platformų plėtroje“, – pranešime sakė Satya Nadella, „Microsoft“ vadovas. – Mes investuojame į aukščiausios kokybės turinį, bendruomenę ir debesiją. Norime žaidimus atvesti į naują erą, kurioje svarbiausi būtų žaidėjai ir kūrėjai, o žaidimai būtų saugūs, įtraukiantys ir prieinami visiems.“
   „Microsoft“ sinergija su „Activision“ ir „Blizzard“ žaidimų studijomis yra akivaizdi, nes ši technologijų milžinė gamina „Xbox“ konsoles. „Activision Blizzard“ kuria daugybę legendiniais tapusių žaidimų – pirmojo asmens šaudyklę „Call of Duty“, „Warcraft“ ir „Diablo“, „Candy Crush“.
    

   0
   418
  15. Lavinamieji žaislai „PlayShifu“ su AR technologija atkeliauja į Lietuvą

   „PlayShifu“ siūlo įvairius mokomuosius žaislus, kuriuos sudaro įtraukianti ir interaktyvi Papildyta Realybė (AR). Žaislai yra specialiai sukurti vaikams nuo 4 iki 12 metų ir ugdo pagrindinius STEAM įgūdžius (ang. Science, Technology, Engineering, Arts, Math - Mokslas, Technologijos, Inžinerija, Menai ir Kūryba, Matematika). „PlayShifu“ žaislai paverčia mokymąsi linksmu užsiėmimu, kuris patiks ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. 
   Šiais laikais tėvams vis labiau kelia nerimą jų vaikai, praleidžiantys tiek daug laiko prie ekranų. Du geri bičiuliai, tik tapę tėveliais, jau nuo 2016 metų pradėjo galvoti, kaip paversti vaikų praleistą laiką prie ekranų prasmingesniu ir tuo pačiu švietimą padaryti patrauklesniu naujai vaikų kartai Alfa. Taip gimė „Playshifu“ – žaislų įmonė, siūlanti įvairius žaislus, kurie sujungia fizinį ir skaitmeninį pasaulius bei paverčia mokymąsi daug smagesniu.
   Naujausi „PlayShifu“ išradimai yra „Plugo“ - įtraukianti, mokomoji Papildytos Realybės žaidimų sistema, mokanti vaikus būtinų „STEAM“ įgūdžių ir „Orboot“ - pirmasis Papildytos Realybės gaublys vaikams. Abi žaislų linijos sulaukė didelio pasisekimo ir pasiekė daugybę namų net 35 pasaulio šalyse. Dabar „Playshifu“ ieško mažmeninės prekybos partnerių Lietuvoje, kad galėtų pristatyti savo inovatyvius žaislus dar daugiau šeimų.
   „Plugo“ žaidimų sistemą sudaro vienas žaidimų pultelis, keturi keičiami žaidimų rinkiniai ir mobilioji programėlė. Kiekviename žaidimų rinkinyje yra 5 žaidimai su daugiau nei 300 lygių, kurie paverčia mokymąsi daug įdomesniu ir įtraukiančiu, nesvarbu, ar tai būtų matematika, žodynas, kritinis mąstymas ar loginis samprotavimas. Skirtingai nuo daugumos šio segmento mokomųjų žaislų, „Plugo“ pritaiko kiekvieno rinkinio programėlės iššūkius pagal vaiko amžių, kad jis galėtų tobulėti.
   „Plugo Count“ - praktinis matematikos rinkinys, įtraukiantis vaikus į pasakojimus, pagrįstus žodiniais uždaviniais, lavinantys matematikos įgūdžius, naudojant realius skaičius.
   „Plugo Letters“ - žodžių kūrimo rinkinys, padedantis vaikams išmokti naujų žodžių ir rašybos, naudojant foniką, bei tobulinti anglų kalbos gramatiką jaudinančių istorijų pagalba.
   „Plugo Link“- inžinerinių galvosūkių rinkinys, skatinantis vaikus rasti kūrybiškų STEM galvosūkių sprendimų, statant ir balansuojant magnetinius blokus žaidimų pulte.
   „Plugo Tunes“ - muzikos mokymosi rinkinys, padedantis išmokti groti pianinu naudojant unikalią techniką.
   Kita „Playshifu“ žaislų linija – interaktyvūs „Orboot“ Papildytos Realybės gaubliai. Naudodami „Orboot“ su tam skirta mobiliąją programėlę, vaikai gali virtualiai keliauti po septynis žemynus neišeinant iš savo namų su „Orboot Earth“, susipažinti su jau išnykusiusiais dinozaurais su „Orboot Dinos“ ir tyrinėti raudonąją planetą Marsą su „Orboot Mars“ žaidimų sistema.
   Įspūdingos ir interaktyvios „Orboot Earth“ papildytos realybės funkcijos nukelia vaikus į skirtingas šalis ir išskirtines vietas, kuriose jie gali sužinoti apie įvairias kultūras, išradimus, monumentus, laukinę gamtą, vietinę kulinarijos virtuvę ir oro sąlygas. Šis beribis gaublys skatina vaikus atrasti kiekvieną regioną bei sužinoti daugiau apie jo gamtos ir kultūros paveldą.
   „Orboot Dinos“ nukelia vaikus į 60 milijonų metų senumo žemes ir leidžia susipažinti su daugiau nei 400 faktų apie dinozaurus. Naudodami „Orboot Dinos“ vaikai gali keliauti laiku ir aplankyti Triaso, Juros ir Kreidos periodus, ir visą tai pažinti per pramoginį, mokomąjį žaidimo formatą.
   „Orboot Mars“ - tarpplanetinė kelionė, per kurią vaikai, padedami Padidintos Realybės technologijos, gali sužinoti daugiau nei 1000 faktų apie raudonąją planetą Marsą, keliaudami per iškilias planetoje esančias lygumas, kraterius, slėnius ir kalnus.
   „Orboot“ programėlė yra reguliariai atnaujinama, nuolatos įtraukianti naujų žaidimų ir funkcijų. „Orboot“ yra tobulas STEAM žaislas vaikams, sužadinantis jų smalsumą ir padedantis ugdyti kalbos ir pažinimo įgūdžius. „Orboot“ skatina jaunus protus pažinti skirtingas pasaulio kultūras ir žmones, paversdamas juos pasaulietiškais. Ar esate pasiruošę leistis į pasaulinį turą su savo vaikais?

   • kesh
   0
   1,7k
  16. Metavisata - kas tai?

   „Facebook“ prieš pora savaičių persivadino į kompaniją META ir taip pristatė, kad ateitį sieja su metavisata. O kas tai yra? 
   Knygos „Metavisatos pradžiamokslis“ autorius Matthew Ball aprašo, kad „Metaverslas – tai platus nuolatinių, realiuoju laiku atvaizduojamų trimačių pasaulių ir simuliacijų tinklas, kuris palaiko tapatybės, objektų, istorijos, mokėjimų ir teisių tęstinumą. Taip pat kurį sinchroniškai gali patirti neribotas naudotojų skaičius, kurių kiekvienas turi individualų buvimo jausmą“.
   Tuo tarpu kompanija „Meta“ šį procesą apibūdina kiek kitaip, teigdami, kad metavisata - virtualių erdvių rinkinys, kurį galite kurti ir tyrinėti kartu su kitais žmonėmis, kurie nėra toje pačioje fizinėje erdvėje.
   Plačiau kviečiame diskutuoti šioje temoje:
    

   • kesh
   2
   2,2k
  17. Kas yra kriptovaliuta?

   A. Tapinas apie kriptovaliutas kalbasi su Lietuvos banko valdybos nariu Mariumi Jurgilu ir kriptovaliutų prekybos platformos „CoinGate“ vadovu Dmitrijumi Borisenka. Laidoje aiškinamama, kaip veikia blokų grandinės (angl. blockchain) technologija, kada ir kokiu tikslu buvo sukurtos kriptovaliutos.
    
   Taip pat raginame pasidalinti informacija, kur ir kaip aiškiai lietuviškai paaiškina apie kriptovaliutų rinką, jos lyderius ir technologijas.

   • kesh
   6
   2,1k
  18. „Project Quantum“ – projektas, siekiantis pakeisti požiūrį į kompiuterinius žaidimus. Konkursas.

   Kompiuteriniai žaidimai pastarąjį dešimtmetį išgyveno itin rimtus pokyčius, kurie kelia itin daug diskusijų ir klausimų. Žaidimų kūrėjai vis dažniau žaidėjams parduoda nepilnas žaidimo versijas ir už įvairius papildymus prašo sumokėti papildomai. Tokia praktika naudojama nemažoje dalyje didžiųjų studijų žaidimų, tačiau panašu, kad artimiausiu metu situacija gali apsisukti 180 laipsnių kampu.
   Visai neseniai įsikūrusi „Quantum Works“ žaidimų studija ruošiasi šios industrijos revoliucijai. Neseniai pranešta apie „Project Quantum“ žaidimą, kuris leis žaidėjams patiems užsidirbti.
   „Project Quantum“ tapo pirmuoju žaidimu, kurio kūrimas finansuojamas kripto valiutomis. Būtent šia valiuta apdovanojimus gaus ir žaidėjai, įvykdę tam tikras užduotis žaidimo pasaulyje. Tai – iki šiol nematyta praktika, kuri, tikimasi, iš esmės pakeis požiūrį ir į kriptovaliutų pritaikymą.
   Kūrėjai rimtai žiūri ir į patį žaidimą, prie kurio dirba gerai žinomi šios industrijos atstovai, anksčiau dirbę prie tokių projektų kaip „Uncharted“, „The Last of Us“ ar „Call of Duty“.
   Skelbiamas konkursas prisijungusiems prie Telegram grupės https://t.me/projectquantum_lithuania, laimėtojams bus pervesta 20$ vertės QBIT kriptovaliutos.
   Telegram: https://t.me/projectquantum_lithuania (Lietuvių bendruomenė) Svetainė: https://quantumworks.co.uk/ Discord: https://discord.gg/projectquantum

   0
   1,4k
  19. Populiariausi kazino žaidimai Lietuvoje

   Kazino pastarąjį dešimtmetį išgyveną tranziciją, kurios metu didžioji dalis žaidėjų persikelia iš stacionarių kazino į internetines lažybų platformas. Žinoma, didieji ir ikoniniai kazino pasaulyje toliau išlieka milžiniškais traukos centrais, tačiau kalbant apie mažesnes valstybes, kurioms priskiriama ir Lietuva, kur kazino kultūra nėra taip stipriai išplitusi, azartiniai žaidimai vis dažniau persikelia į internetinę erdvę. 
   Tiesa, kazino žaidimų motyvų šiais laikais galime atrasti labai daug kur, net ir kompiuteriniuose žaidimuose, ypač, kai kalbame apie internetinius žaidimus. Šiuose žaidimuose žaidėjai neretai viliojami leisti realius pinigus už galimybę gauti geresnių daiktų. Taip, mes nesuklydome, žodis „galimybė“ šioje vietoje yra būtent tai, ką ir turėjome omenyje. Žaidimų kūrėjai savo žaidėjams siūlo pirkti įvairius „loot boxus“, iš kurių galima gauti itin vertingų arba niekam nereikalingų daiktų. Ką jums tai primena? Būtent, kazino lošimų automatus, kuriose žaidėjai viliojami galimybe padarius mažą investiciją akimirksniu praturtėti. Tiesa, praturtėjimas aplanko tik labai mažą procentą žaidėjų, kaip ir kompiuteriniuose žaidimuose, vertingiausius daiktus gauna tik mažoji dalis susigundžiusiųjų įsigyti „loot boxus“. 
   Akivaizdu, kad kazino žaidimų koncepcija persikelia ir į kompiuterinius žaidimus ir nors su tuo dalis valstybių bando kovoti, vis daugiau žaidimų kūrėjų išnaudoję šią galimybė užsidirbti papildomų pinigų. Panašu, kad tai jiems daryti sekasi labai sėkmingai, kadangi internete labai dažnai cirkuliuoja vaizdo įrašai, kuriose žaidėjai išleidžia įspūdingas sumas tam, kad atidarytų kuo daugiau „loot boxų“. Galima teigti, kad internete išplito visiškai nauja turinio kategorija, kurioje žaidėjai nežaidžia žaidimų, tačiau tik atidarinėja „loot boxus“ ir laukia itin vertingų daiktų, kurie kartais savo verte gali atpirkti ir visas investicijas. 
   Vis tik šiame tekste daugiau dėmesio skirsime įprastojo kazino žaidimams ir pažiūrėsime, kokius žaidimus lietuviai dažniausiai renkasi žaisdami kazino Lietuvoje.
   Internetinio kazino pasirinkimas 
   Norint pradėti kalbėti apie online casino žaidimus, būtina suprasti, kaip tinkamai išsirinkti internetinio kazino platformą. Internetas atvėrė galimybes atsirasti kur kas daugiau kazino, kurie mažiau dėmesio skiria stacionariems lošimų namams ir koncentruojasi į online casino. Tai tuo pačiu yra ir pliusas, ir minusas. 
   Didelis kiekis kazino reiškia ir milžinišką konkurenciją, dėl kurios daug bonusų gauna vartotojai, kurie lošimų organizatoriams tampa itin brangūs, todėl juos siekiama prisivilioti įvairiomis akcijomis ar bonusais. Tiesa, verta pažymėti, kad Lietuvoje azartinių lošimų organizatoriams yra uždrausta klientus vilioti bonusais ar akcijomis, todėl norėdami pasinaudoti šiomis privilegijomis turėsite susikurti paskyrą užsienio lažybų ar kazino bendrovėse. 
   Kalbant apie minusus, tai internetas leidžia kurtis mažiau patikimiems kazino online, kurie pradžioje galbūt ir užtikrina sklandžias paslaugas ir pinigų išmokėjimus, tačiau ilgainiui gali susidurti su problemomis, o tai yra tiesioginė rizika jūsų pinigams ir kartais net asmeniniams duomenims. 
   Dėl šių priežasčių labai svarbu tinkamai išsirinkti internetinio kazino platformą, kuri ne tik atitiktų visus jūsų keliamus lūkesčius, bet tuo pačiu ir užtikrintų maksimalų jūsų duomenų bei pinigų saugumą. Taip svarbu įsitikinti, kad pasirinkta lošimų platforma siūlo jums tinkamą pinigų įnešimo ir išmokėjimo būdą, kadangi vėliau dėl to gali kilti nesklandumų, kurių patirti tikrai nenorite. 
   Klasikiniai kazino žaidimai 
   Kalbant apie populiariausius kazino žaidimus Lietuvoje, pradėti reikėtų nuo visiems gerai žinomų klasikinių žaidimų, kurie puikiai pažįstami tiek vyresniems, tiek naujajai kartai. 
   Tikra žanro klasika galime vadinti ruletę, kuri labai sėkmingai atrado savo vietą ir internetiniame kazino. Tiesa, daugelis žaidėjų mieliau renkasi gyvą ruletės žaidimą, kadangi tai suteikia daugiau emocijų, tačiau internetinė žaidimo versija veikia be jokių priekaištų, o pats žaidimas vyksta dinamiškiau ir greičiau. 
   Dar vienas klasikinis kazino žaidimas, puikiai pritapęs online casino – BlackJack. Internetinėse kazino platformose galima rasti be galo daug šio žaidimo variacijų, todėl sau tinkamą variantą ras kiekvienas. Online casino suteikia galimybę žaidėjams vienu metu žaisti kelias partijas, todėl visas veiksmas vyksta greičiau. Tiesa, dalis žaidėjų kelia sąmokslo teorijas, jog internetiniuose kazino specialūs algoritmai kompiuteriui padalina reikiamas kortas, tačiau reikia suprasti, kad internetinės azartinių lošimų platformos yra griežtai kontroliuojamos, todėl pasitaikius tokiam atvejui kompanija rizikuoja prarasti galimybę organizuoti nuotolinius lošimus. 
   Lošimų automatai internete 
   Ruletė ir BlackJack yra klasikiniai stalo žaidimų pavyzdžiai, tačiau internetiniuose kazino randame begalę lošimų automatų, kurie siūlo pačius įvairiausius žaidimus. 
   Konservatyvesni žaidėjai Lietuvoje renkasi paprastesnius lošimų automatus, kuriuose dažniausiai tiesiog laukiama tam tikros kombinacijos, kuri lemia, ar žaidėjas laimi, ar pralaimi. 
   Jaunosios kartos lošėjai mėgsta išbandyti naujesnius lošimų automatų žaidimus, kuriuose naudojama kur kas įdomesnė grafika, o pats žaidimas suskirstytas į kelis lygmenis. Pavyzdžiui, žaidėjui išsukus reikiamą kombinaciją jis turi pasirinkimą rizikuoti savo pinigais papildomame žaidimo lygyje. Tai yra gerokai įdomiau, tačiau tuo pat metu – ir rizikingiau.

   0
   233
  20. Kas laukia futbolo žaidimų mėgėjų po EA ir FIFA išsiskyrimo?

   Kompiuterinių žaidimų industrija per pastarąjį dešimtmetį keitėsi itin stipriai, todėl ir pats suvokimas apie kompiuterinius žaidimus dabar yra visiškai kitoks, nei, tarkime, šio amžiaus pradžioje.
   Anksčiau kompiuterinius žaidimus vartotojai suprasdavo kaip kūrinį, kurį nusiperkame pilnai išbaigtą ir perėjus jį jis tiesiog pasibaigia. Su laiku ši koncepcija gerokai keitėsi ir dabar kompiuteriniai žaidimai suprantami visiškai kitaip.
   Šiais laikais žaidimų kūrėjai nesidrovi savo klientams pasiūlyti nebūtinai išbaigtą žaidimą, kurį vėliau pažada atnaujinti ir sutvarkyti, kadangi visa tai gali padaryti dėl interneto pagalba įdiegiamų atnaujinimų. Tam tikrais atvejais tai yra didžiulis pliusas, kadangi kūrėjai gali ištaisyti savo pražiopsotas klaidas, tačiau kitais atvejais tai tampa tikru galvos skausmu, kai tie patys kūrėjai ima piknaudžiauti turimomis galimybėmis.
   Atsiradęs internetas taip pat leidžia kūrėjams užsidirbti papildomų pinigų parduodant turinį už realius pinigus jau pačiame žaidime. Tai ypač populiaru internetiniuose žaidimuose, kuriuose žaidėjai nori tokiu būdu įgauti pranašumą prieš varžovus.
   Visa tai nebūtų taip blogai, jei kūrėjai nebūtų atradę dar vienos schemos, kuri labai primena kazino internete Lietuva, kadangi žaidėjai tiesiog perka „loot boxus“, iš kurių galima gauti arba labai vertingų, arba visiškai nereikalingų daiktų. Tai iš tiesų labai primena kazino, o tokius „loot boxus“ ypač mėgsta kompanija EA, kuri juos naudoja ir vienoje populiariausių savo žaidimų serijoje FIFA. Tiesa, nuo 2023 EA ir FIFA bendradarbiavimas bus nutrauktas, todėl pabandykime pažvelgti, kas gali laukti futbolo mėgėjų ateityje.
   Dar daugiau „loot boxų“?
   EA jau paskelbė, kad artėjantį rudenį pasirodysiantis futbolo simuliatorius bus paskutinis, kuris turės FIFA serijos pavadinimą. Vėliau žaidimas turės naują pavadinimą – EA Sports FC. Nors EA neteks FIFA licencijos, žaidime ir toliau liks didžioji dalis lygų, klubų bei žaidėjų, kadangi jų licencijas valdo ne pati FIFA. Maža to, žaidime ir toliau bus UEFA organizuojami turnyrai – Čempionų, Europos ir Konferencijų lygos.
   Vis tik tai galimai reiškia, kad žaidime dar labiau bus išnaudojami „loot boxai“, kadangi FIFA stengdavosi šiek tiek prilaikyti EA ir stabdė šios sistemos plėtimą.
   Auganti konkurencija
   Nors EA su FIFA seriją ilgus metus dominavo rinkoje, panašu, kad futbolo simuliatorių rinka pastaruoju metu gali plėstis. Jau ilgą laiką iššūkį EA bando mesti „Konami“ ir jų futbolo simuliatorius „eFootball“, anksčiau žinomas kaip PES. Tiesa, praėjusių metų žaidimas virto milžiniška nesėkme, todėl „Konami“ privalo pasitempti, jei nori išlikti kovoje.
   Dar vienas galimas naujas žaidėjas rinkoje – UFL. Tai kol kas itin mistinis projektas, kuris žada nemokamą futbolo simuliatorių su „sąžininga“ aplinka visiems žaidėjams. Darome išvadą, kad šiame žaidime bus atsisakyta būtent jau minėtos „loot boxų“ sistemos.

   • kesh
   0
   338
  21. „Google“ svarstė galimybę įsigyti „Epic Games“

   2020 metų rugpjūčio mėnesį „Epic Games“ kompanija pradėjo ieškinį prieš „Apple“ dėl „monopolinės praktikos“ „App Store“  parduotuvėje. Vėliau tą pačią dieną įmonė ėmėsi teisinių veiksmų prieš „Google“. Nepaisant parduotuvių skirtumų ir to, ką jie leidžia, skundai iš esmės yra identiški: reikalaujama, jog programų kūrėjai pirkimus programoje apdorotų naudodamiesi savo vidinėmis mokėjimo sistemomis.
   Tai yra labai svarbu, kadangi „Epic Games“ pergalė beveik neabejotinai sukeltų didmeninius „App Store“ ir „Google Play“ pakeitimus, kurie „Apple“ ir „Google“ kainuotų daug pinigų. Savaime aišku, jog nei viena įmonė to nenori. Pagal naujausia oficialią informaciją, kompanija „Google“ netgi svarsto galimybę įsigyti dalį ar visą „Epic Games“, jog pašalinti konkurenciją.
   Generalinis „Epic Games“ kompanijos direktorius Tim Sweeney savo „Twitter“ paskyroje pareiškė - Jog jis apie šį „Google“ įmonės ketinimą sužinojo neperseniausiai dėl tuo metu vykusio teismo apsaugos nurodymu ir jis nežino, ar tai būtų ketinimas įsigyti kompaniją, ar priešiškas bandymas ją perimti.

    

   0
   641
  22. "Microsoft" ketina pirkti "Discord"?

   "Discord" yra bendravimo platforma gerai žinoma tarp įvairių žaidimų bei kt. susidomėjimų bendruomenių. Daugelis jos narių verčiau naudotų ją nei pirmųjų šalių alternatyvas kurias suteikia pačios žaidimų kompanijos kaip "Valve" (Counter Strike: Global Offensive) ar "Riot Games" (League of Legends, Valorant).
   "Discord" kompanija neseniai paminėjo, jog yra atvira pasiūlymams. Pasak Bloomberg, "Microsoft" ketina pirkti "Discord" platformą už daugiau nei 10 milijardų JAV dolerių. Straipsnyje taip pat minima, jog bendravimo platforma turėjo panašių diskusijų praeityje su "Amazon" ir "Epic Games" kompanijomis.
   Apart to, pati kompanija yra atskleidus jog ji nėra pelninga. Nepasaint to, praeitų metų gruodį platformą aktyviai naudojo virš 140 milijonų unikalių vartotojų, bei kompanijos vertinimas padvigubėjo iš 3.5 bilijonų dolerių birželyje iki 7 bilijonų dolerių lapkrityje. Daugiau informacijos apie platformos statistiką galite sužinoti paspaudę čia.
   "Microsoft" kompanija įsigydama "Bethesda" išleido apie 7.5 bilijonų dolerių, mažiau nei pranešamas 10 bilijonų naujam bendravimo platformos įsigyjimui. Dėl platformos įsigyjimo galimai "kovoja" kelios kompanijos, tad galime tik spekuliuoti kuri kompanija nugalės finansiškai.
   O gal bendravimo platforma atsisakys pasiūlymų ir tęs darbą? Ką manote jūs?

   23
   2,6k
  23. Nubaustas 17 metų jaunuolis atsakingas už >$117,000 apgaulę

   Praeitų metų vasarą "Twitter" platformoje pasirodė daugelis žinučių iš žymių asmenybių ir kompanijų, kurių turinys siekė "atiduoti atgal" asmenybių kaip Elon Musk, Barack Obama, Joe Biden ir Bill Gates, ar kompanijų kaip Apple ir Uber gerbėjams už jų palaikymą. Ši "akcija" buvo išreklamuota kaip būdas padėti žmonėms per COVID-19 pandemiją.

   "Apple" kompanijos "Twitter" profilyje buvo paskelbta ši žinutė: "Mes atiduodame atgal savo bendruomenei. Mes palaikome Bitcoin ir manome (jog) turėtumėte ir jūs! Visi Bitcoin išsiųsti toliau nurodytu adresu bus atsiųsti atgal dvigubai!"
   Visa ši "akcija" buvo viena didelė apgaulė, ir po kelių savaičių nagrinėjimo paaiškėjo jog visą operaciją kuravo 17 metų vaikinas iš Tampa miesto Floridoje, Graham Ivan Clark. Šis jaunuolis bendrai iš visų nulaužtų "Twitter" paskyrų gavo apie 12.86 BTC (tuo metu verta virš $117,000, šiuo metu būtų verta virš $746,800).
   Graham pripažino kaltę ir buvo nuteistas 3 metų kalėjimui ir 3 metų probacijos laikotarpiui. Kadangi įvykio metu šiam buvo tik 17, Floridos valstijoje anksčiau nurodyta bausmė yra didžiausia kurią gali gauti nepilnametis. Jaunuoliui pažeidus probacijos laikotarpį gresia mažiausiai 10 metų kalėjimo. Taip pat buvo sulaikyti 19 metų Mason Sheppard ir 22 metų Nima Fazeli, kurie dar laukia teismo sprendimo.
   Praėjus kelioms savaitėms po įvykio, "Twitter" kompanija atskleidė jog Graham pavyko nulaužti paskyras apgaunant pačius darbuotojus, teigiant jog jis yra iš kompanijos IT skyriaus, galų gale gaudamas prieigą prie kompanijos vidinių įrankių paskyrų tvarkymui. 
   Visi gauti Bitcoin buvo konfiskuoti teisėsaugos agentūrų, ir yra tikimasi jog šie bus grąžinti savo savininkams. 

   6
   1,5k
  24. OVH duomenų centro gaisras

   Tikriausiai ne vienas iš jūsų pastebėjote jog nuo vakar neveikė vienos svetainės ir žaidimų serveriai,tai galėjo būti dėl to jog OVH duomenų centre Strasbūre buvo kilęs gaisras.OVH įkūrėjas ir generalinis direktorius Octave’as Klaba socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė, kad ugniagesių komanda į įvykio vietą atvyko nedelsiant ir bandė išgelbėti nepažeistus duomenų centrus.Labiausiai nukentėjo du iš keturių ten esančių duomenų centrų,bet ir tie buvo išjungti dėl saugumo sumetimų.
   OVH įkūrėjas Octave'as Klaba savo "Twitter" paskyroje praneša naujausias naujienas dėl duomenų centro atstatymo,visas šis procesas tvarkymo gali užtrukti net keletą savaičių kol bus viskas pilnai sutvarkyta.
   Mūsų žiniomis labiausiai buvo paveikti šie projektai/žaidimų serveriai:
   sarg.lt lmg.lt greenside.lt lsgyvenimas.lt apkaba.lt hl2go.com/servers Rust EU 25 serveriai Dar kolkas nežinoma kaip bus su duomenų atstatymu, kai kurie duomenis tikriausiai bus prarasti visam laikui ir neįmanoma bus jų atgauti.

   7
   2,1k
  25. Informacija apie duomenų nutekinimus ir privalomas slaptažodžio pasikeitimas

   Pastaruoju metu žiniasklaidoje ir internete pasirodė informacija apie tai jog buvo nutekinti CityBee bei Orakulas vartotojų asmens duomenys.
   Ankstesnėje naujienoje jau minėjome jog nariai kurie naudojosi CityBee paslaugomis turėtų pasikeisti savo slaptažodį. Savo slaptažodžio pakeitimo procesu užtikrinsite jog kas nors kitas nesugalvotų prisijungti prie jūsų paskyros ir padaryti ką nors kas galėtų pakenkti jums arba kitiems bendruomenės nariams.
   Šių įvykių padariniams išvengti, padarėme jog visi forumo nariai prisijungdami privalomai turės pasikeisti slaptažodį, dėl jūsų pačių paskyrų saugumo. Gali būti jog šitie duomenų nutekinimą nėra nei pirmi ar nei paskutiniai, todėl raginame patiems stebėti naujienas ir įvertinti situaciją.
   SLAPTAŽODĮ KEISTI REIKIA ČIA.
   Čia galite perskaityti straipsnį apie saugius slaptažodžius.
   Svarbu. Primename, kad bet koks šių platinamų duomenų bazių viešinimas ar bandymas parduoti bus traktuojamas kaip nusižengimas puslapio taisyklėms, temos šalinamos, vartotojai blokuojami.
    
   P.S Tie kurie nori galite užsidėti (2FA) kurį galite rasti  čia (spausk čia)
   SuperGames.lt komanda

   3
   1,1k
 • Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

  • Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.
×
×
 • Sukurti naują...