Geriausiai įvertinti


Geriausiai įvertintas turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 2020.10.24 visose srityse

 1. 9 taškai
  Šiandien 19:00 Lietuvos laiku AMD pristatė RX 6000 serijos vaizdo plokštes naudojančias naujausią RDNA2 technologiją. Tos pačios technologijos grafikos sprendimus iš AMD buvo galima pamatyti naujos kartos konsolių specifikacijose. Šio renginio metu AMD pristatė tris vaizdo plokštes: AMD Radeon RX 6800 nuo $579. AMD Radeon RX 6800 XT nuo $649. AMD Radeon RX 6900 XT nuo $999. Iš parodytų perfomanso grafikų turbūt jau nebetūrėtų kilti klausimas, kodėl NVIDIA pristatė vaizdo plokštes, kurių sparta turėjo didžiausią spartos prieaugį vienai kartai. Atsakymas aiškus... Nes RDNA2 technologija leido AMD išgauti ne tik iki dviejų kartų didesnę spartą lyginant su praeita karta, bet ir aplenkti $1499 NVIDIA flagship'ą su AMD Radeon RX 6900 XT, kuri kompaktiškesnė, taupesnė elektros sąnaudų atžvilgiu (visos valgo iki 300W) ir kainuojanti visais $500 mažiau. Žinoma, kaip visada tokius grafikus reikia vertinti kritiškai ir, prieš darant galutinę išvadą, plaukti apžvalgų iš patikimų tech-apžvalgininkų. Vien čia galime pamatyti, kad AMD Radeon RX 6900 XT buvo testuojama overclock'inta bei, kaip likusios, naudojo AMD Smart Access Memory (apie tai netrukus). Bet nepaisant to, tokia sparta labai džiugina, nes AMD po labai ilgo laiko gali konkuruoti su tuo, ką gali geriausio pasiūlyti "žalioji komanda". Jeigu dar AMD sugebės susitvarkyti su didele paklausa, tai NVIDIA'ai turėtų darytis nermau. Bet per daug nesiplečiant, galime pereiti prie AMD technologinių pasikimų. Viena svarbiausių technologijų, kurią palaikys naujosios plokštės – ray tracing'as. Šios technologijos pagrindas yra DXR (Microsoft DirectX Raytracing). Tuo tarpu NVIDIA RTX technologija, nors ir palaiko DXR, yra uždaro standarto, tad ne visi žaidimai, kurie dabar palaiko ray tracing'ą, iš karto veiks su naujais Radeon'ais. Bet tokie nesuderinamumai su laiku turėtų būti bent dalinai išspręsti žaidimų kūrėjų. Na, o kalbant apie DirectX, AMD FidelityFX buvo papildyta naujomis galimybėmis, naudojant naujausią DirextX 12 Ultimate. Tęsiant kovą su NVIDIA, AMD nepamiršo ir e-sporto bei taip pat pristatė reakcijos laiko mažinimo technologiją. Taip pat buvo pristatytas naujas automatinio spartinimo įrankis, ar tiksliau, režimas – Rage Mode. Šis įrankis leis automatiškai nustatyti spartinimo parametrus pagal vaizdo plokštės galimybes. Taip pat buvo minima, kad kaip ir NVIDIA RTX 3000, taip ir AMD Radeon RX 6000 vaizdo plokštės gebės panaudoti naujo Microsoft DirectStorage API galimybes. Tai leidžia kur kas efektyviau panaudoti sparčių laikmenų potencialą. Tokie architektūriniai sprendimai yra taikomi ir naujos kartos konsolėse. Tęsiant kalbą apie komunikaciją tarp vaizdo plokštės ir kitų komponentų, AMD pristatė Smart Access Memory, kas leidžia pasiekti dar didesnę grafikos spartą. Įdomiausia yra tai, jog pagal tai kaip ji buvo pristatyta, susidaro vaizdas, jog ji veiks tik su būsimais AMD Ryzen 5000 procesoriais. Viso renginio vaizdo įrašą galite pažiūrėti čia:
 2. 6 taškai
  https://uk.trustpilot.com/review/ai.marketing Pasidomėjus internete labai paprasta pamatyti, kad tai apgavystės. Būtent šitą svetainę matau jau antrą kartą šiame forume. Galėtų būti taisyklė, kuri lieptų tokių „investicijų“ šaltinių platintojams atsakyti už savo skleidžiamą turinį, ir atitinkamai būtų nubausti.
 3. 5 taškai
  Labas. Noriu pasidalinti naujo MAPP darbelio nuotraukomis - IKEA baldų parduotuvė. Būtų šaunu išgirsti jūsų nuomonę, pasiūlymus, kritiką. Nuotraukų galerija - https://imgur.com/a/AT7TJXi Neparduodama, mapinta pagal užsakymą. Kiti darbeliai - čia.
 4. 5 taškai
  Sveiki turbūt daugelis manęs čia pažįsta o kas nepažįsta trumpai prisistatysiu GRĮŽES po gan netrumpos pertraukos prie samp , nes buvau išvykęs darbo reikalais į užsienį taigi .Mano vardas Algirdas man 21 metai .Ieškau projekto kaip bendrasavininkas/vyr administratorius .Esu patyręs , kas liečia samp projektus, senbuviai žinos kas esu o , kas nepažįsta , bet susidomėtų paslaugomis mano ir norėtų aptarti kokį reikalą, kontaktus pateiksiu.Klausite kokie projektai kuriuose dirbau ? aš galėsiu jums juos pateikti , bet nemanau ar verta nes visa tai buvo prieš 2-3 metus nepilnus paskutiniu metu buvau pasyvus stebėtojas , žaidėjas rimčiau neidamas , o kaip minėjau pastaruosius 3 mėnesius buvau užsienyje darbo reikalais Jei nepažįstate manęs ir nežinote ką veikčiau projekte tai būtų . Reklamavimas projekto , esu žinomas tad daug žmonių ateitų kartu su manim,pilnas projekto administravimas Ts , forumo , serverio tvarkos laikymas ,atrankų darymas, atsakymas žaidėjams į klausimus,komandos ieškojimas . Kontaktus mano matote apačioje kuriais galite susisiekti,priimu visu variantus o apsispręsiu pasikalbėjęs su jumis.
 5. 4 taškai
  Domain.com Tik .tech domenams ir tik 1 metams Krepšelyje suveskite kodą: SPOOKYSCARY
 6. 4 taškai
  Pff pamirsk kad kazkas eis i tavo ta discorda ir rasys kazkam ar kazkur ieskos?! Kaip atsiskaityt? Pavedima zmogui daryt? VMI mokami mokesciai? Individuali veikla yra atidaryta ar verslo liudijimas kazkoks?
 7. 3 taškai
  Iškarto sakau lengva nebus, priklauso nuo tavo programavimo žinių, bet duodu abstraktų planą, kaip tai padaryti. 1. Pasidomėk apie MYSQL saugojimą, duomenų bazių vartojimą, ką reiškia terminai async. 2. Truputėli pasimokink kaip PAWNO SA:MP embedded kalba veikia. 2. Įsinstaliuok mysql samp serverio įskiepį, kurį rasi internete. 3. Parašyk kodą kuris parodys žaidėjo lentelę vos jam prisijungus į serverį. 3. Perskaityk mysql įskiepio dokumentaciją bei prijunk dialogo mygtukų paspaudimus prie šio įskiepio ir įvykdyk Query per duotas funkcijas, pavyzdžiui "SELECT * FROM `users` WHERE `username` = 'Tadas_Pro' " 4. Patikrink duomenis, ir jei jie sutampa, įleisk žaidėją į serverį. P.S Jei rimtai ruošiesi daryti tai, pagalvok apie slaptažodžių šifravimą, nes jų nešifruodamas gali labai nukentėti, paieškok SAMP'ui skirtų funkcijų, kurios šifruoja slaptažodžius.
 8. 3 taškai
  Kaip suprantu naujas podcastas, tačiau kritikos paduosiu, klausau podcastų kiekviena diena, dažniausiai bėgiojant rytais ir vaikštant po parkus, situacija tokia, jog pas viena iš jūsų tragiškas mikrofonas, atrodo lyg šnekėtumėt per kažin ką, tas pirmas pašnekovas, o kitas kuris prisideda ir papildo mintimis ne ką geriau, reziume - kokybė, tragedija. Antras pašnekovas gal šiek tiek geresnė situacija, bet iš esmės nėra skirtumo. Tarp jūsų abieju nevyksta dialogas, vienas pasakoja viena, kitas pasakoja kita, norėtusi girdėti tarpusavyje diskutuojant, aptariant tas naujienas, o ne skaitant tai ką pasirašėt/perskaitėt, kaip deklamuodami eilėrašti, eilėrasčių konkurse. https://www.iheart.com/podcast/105-stuff-you-should-know-26940277/ Puikus pavyzdys įkelto viršuje podcasto, nors jie profesionalai ir daug metų tai daro, turit puiku pavyzdi į ką turėtumėt orentuotis, taip pat pilna ir kitu gerų podcastų.
 9. 3 taškai
  Steam Halloween Sale 2020 prasidės nuo Spalio 29 d. ir tęsis iki Lapkričio 2 d.. Tai aktualu tiems, kurie mėgsta žaidimus su siaubo elementais, zombiais ar iš panašios tematikos. https://store.steampowered.com/sale/halloween2020 Be šio Sale, šiais metais turėsime dar du: Steam juodo penktadienio arba rudens / Steam Autumn Sale 2020: kuris prasidės nuo Lapkričio 25 d. Ir žiemos / Steam Winter Sale 2020, kurio numatoma trukmė nuo Gruodžio 22 d. iki Sausio 5 d.
 10. 3 taškai
  Sveiki, naršydamas savo Git repositorijas užtikau 2018 metų savo programavimo darbą - Bedwars plugin'o source kodą. Pluginas buvo naudotas Godplay.lt serveryje, tačiau labai trumpą laiką, nes po to sekė projekto uždarymas. Pluginas potencialo turi daug, buvo darytas identiškai pagal Hypixel Bedwars žaidimo patirtį. Atiduodu nemokamai, kiek matau forume yra ne vienas Java guru, kuris sugebės prikelti šį kodą ir naujausiai versijai, jei to prireiks. https://bitbucket.org/nogalosa_/godbedwars Sėkmės!
 11. 3 taškai
  Nu neprikėliau naujesniai versijai šito įskiepio dar kolkas, bet sucompilinau į jar failiuką serveriui kitiems pratestuoti, dėkui kad daliniesi Versija: 1.8.8 Reikalauja įskiepių serveryje: HolographicDisplays NametagEdit SidebarAPI TitleAPI WorldEdit Viskas viename .zip faile: https://anonfiles.com/J6MdKaj3p0/GodBedwars_zip Pačio įskiepio netestavau, neturiu 1.8 serverio todėl gali neveikti, tik kad susicompilino gražiai ir keletą dependencies import'us pakeičiau, kaip apache log4j nebėra helpers paketo java, tai jį pakeičiau į utils.
 12. 3 taškai
  Sveikučiai, šio discord serverio tikslas yra suburti Lietuvos dizainerius ir video editorius į viena discord serverį, kuriame galėsite dalintis savo padarytais darbais, dalintis idėjomis ir savo įkvėpimais. Šitam serveri galėsite surasti kas jums padėtų arba su kuo galėtumėte sukurti bendrą projektą. Discord link - https://discord.gg/Dw8y4Ne
 13. 3 taškai
  Visu pirma reiktu pasimokinti skyrybos ženklus dėlioti tinkamai, norint atlikti kažkokias administracines pareigas, kadangi nepriekaištingas rašymas turi būti vienas iš standartų. Antra, teamspeak nelabai kas jau naudoja, tai atsilikęs būsite nuo naujovių, nes Discord jau "take over" padarė, paprasčiausiai dėl lengvesnės komunikacijos, daugiau jį naudoja ir galima pririšti prie jo samp sistemas atitinkamas. Trečia paprastas patarimas, geriau tokių metų jau įgavinėti rimtą darbo patirtį, o ne pradėti su vis prastėjančia situaciją rodančiu sampu, no offensive.
 14. 2 taškai
  Atnaujinimų versija: LV 7.4.4 atnaujinimų data: 2020-10-31 H E L O V I N A S 2 0 2 0 Tamsa užtemdė miestą. Mėnulis šviečia, saulė kviečia. Lasventurieti, metas Tau panaikinti šio miesto prakeikimą! Išgelbėk save ir savo draugus. Raganos prakeiksmas niekur neišnyko... kasmet Ragana ir toliau grobia vaikus bei gąsdina mūsų miesto gyventojus. Parodykime Raganai, kad galime būtų vieningi ir panaikinti jos siųstą prakeiksmą mums! Šiais metais Ragana San Andreas žemėlapyje paliko 30 tuščių moliūgų, kuriuos reikia užpildyti Helovino saldainiais, o paskutinį rastą ir užpildytą moliūgą pristatyti į Moliūgų erdvę. Moliūgų paieška Surask 30 moliūgų eilės tvarka ir juos užpildyk Helovino saldainiais, kuriuos gali gauti iš žaidėjų namų. Ieškoti moliūgų tau padės Raganos palikta užuominų knygelę, kurią gali peržiūrėti su komanda /uzuomina. Nori dar labiau įsijausti į moliūgų paiešką? Puiku! Su komanda /naktis gali patekti į nakties režimą, o panaudojęs komandą /diena sugrįši į dabartinį serverio laiką. Pokštas arba saldainis Nuvyk prie namo, kuris turi savininką, panaudok komandą /pokstas [namo numeris] ir pasibelsk į namo duris! Kartu su savimi pasikviesk ir draugų kompaniją, kurie galės prisijungti prie tavo pokšto. Jeigu namo savininkas bus dosnus visi gausite Helovino saldainius, kuriuos galėsite panaudoti Saldainių paduotuvėje arba saldainiais užpildyti moliūgus. Su komanda /helovinotop galėsi pamatyti žaidėjus, kurie turi daugiausiai Helovino saldainių. Moliūgų erdvė Moliūgų erdvėje yra saugomi žaidėjų moliūgai, kurie įvykdė šių metų Raganos siųstą pagrindinę užduoti - surasti 30 moliūgų ir juos užpildyti Helovino saldainiais. Moliūgų erdvę surasi su komanda /kurerdve Saldainių parduotuvė Helovino saldainių parduotuvę rasi parašęs komandą /kurparduotuve. Čia galėsi savo turimus saldainius iškeisti į specialius aksesuarus, žaidimo pinigus ar patirtį. Nepamiršk sudalyvauti ir paslaptingoje Helovino loterijoje. Šios loterijos bilietus taip pat gali įsigyti saldainių parduotuvėje! Kiti atnaujinimai Helovino papuošimai mieste. Mechanikui atitempus motociklą į KMA pinigai bus duodami ne į rankas, o į /alga. Į darbo raciją rašomos žinutės nebebus atvaizduojamos darbo discord kanale. Šratasvaidyje bus galima naudoti /rsms komandą. Slaptosios policijos darbuotojai galės atidaryti / uždaryti kitų teisėsaugos sričių vartus. Surakinti / surišti / užšaldyti žaidėjai negalės patekti į tr. priemonių interjerus. Atsirado naujas topas - daugiausiai laimėtų žvejybos (/zsiulyti) varžybų. Informacija pradėta fiksuoti nuo šio atnaujinimo. Ginklų prekeiviai gavo komandą su kuria gali sužinoti ginklų pasikrovimo sandėlio vietą. Mechanikams atsirado komanda su kuria gali prisikabinti / atsikabinti tr. priemonę tempimui (kaip ir su „+“). Vagonų karo zonos nebus pažymėtos raudona spalva žemėlapyje. Iki lapkričio 7 d. vyksta akcija paslaugoms (SMS ir MAKRO). Pirkdami jas gausite +25 proc. daugiau nei įprastai!
 15. 2 taškai
  Sveiki SuperGames nariai. Su visa SidePlay.lt komanda nusprendėme paviešinti iki šiol pardavinėjamus projekto failus Pagrindinė paviešinimo priežastis - failų perpardavinėjimas, dalinimasis su draugais. Failai tvarkingi, yra kelios mano kurtos sistemos ir kitų naudingų dalykėlių. GLHF ir toliau kuriant FiveM šūdservius. Atsisiuntimas: [FAILAI LAIKINAI IŠIMTI] Duomenų bazė: sql.sql faile. Pagalbos neteiksiu.
 16. 2 taškai
  Pagaliau buvo paviešinti failai kurie buvo perpardavinėjami, sėkmės naudojant failus. Su Pagarba Vakarixs
 17. 2 taškai
  Tikrai gaila bet ką jau darysi atėjo tam metas. Kiti gavo pinigus už tai kiti gal ir negavo bet ai kam čia ir tęsti toliau. Sėkmės naudojant failus, su pagarba Džeimis.
 18. 2 taškai
  Kadangi labai mėgstu siaubo filmus, tai dalinuosi savo geriausius matytus su jumis Pavadinimas / Išleidimo data / ImDb įvertinimas / žanras Platforma (The platform) / 2019 / 7.0 / Siaubo mokslinis trileris Aš matau tave (I see you) / 2019 / 6.8 / Siaubo mistinis kriminalinis trileris Paveldetas (Hereditary) / 2019 / 7.3 / Dramos siaubo mistinis Vienuolė (The nun) / 2018 / 5.3 / Siaubo mistinis trileris Veronika (Veronica) / 2017 / 6.2 / Dramos siaubo mistinis trileris Traukinys į busaną (The train to busan) / 2016 / 7.6 / Siaubo veiksmo trileris Mirties namai (Don't breathe) / 2016 / 7.1 / Siaubo kriminalinis trileris Babadukas (The babadook) / 2014 / 6.8 / Siaubo trileris Pasaulinis karas Z (Worl war Z) / 2013 / 7 / Siaubo nuotykių kriminalinis trileris Žudynių sąrašas (Kill List) / 2011 / 6.4 / Siaubo kriminalinis trileris Bepročiai (The crazies) / 2010 / 6.5 / Siaubo trileris Septynios dienos (7 days) / 2010 / 6.5 / Siaubo trileris Kruvinoji Valentino naktis (My bloody Valentine) / 2009 / 5.4 / Siaubo veiksmo trileris Nekviesti svečiai (The uninvited) / 2009 / 6.4 / Siaubo mistinis trileris Siaubo meistrai: Dženifer (Masters of horror: Jennifer) / 2005 / 6.3 / Siaubo trileris P.S kai kuriuos filmus bus sunku suprasti tešlagalviams. Bet yra filmų su labai aiškių ir gerai išdėstytų siužetu (idėja). Gero žiūrėjimo
 19. 2 taškai
  Labiau reikėtų tikėtis ne kainų kritimo, o prekių trūkumo. Jau dabar vaizdo plokščių pasirinkimas skurdus. Be to, jei pirksi po beveik 2 mėnesių, tai tada ir rašyk, nes keisis prekių prieinamumas ir kaina. O šiaip, pasirinktas žiauriai prastas maitinimo blokas bei korpusas su uždaru priekiu, ir to pasekoje, labai prastomis aušinimo galimybėmis. Už kiek daugiau nei €950 galima paimti:
 20. 2 taškai
 21. 2 taškai
  Štai dar vienas ilgai lauktas ir visų geistas „iPhone 12“, mūsų ekranuose pasirodė spalio 13 d. Didelė dalis atnaujinimų ir patobulinimų, kurie telefonams pridės itin didelių pliusų, naudojimasis juo taps vienas malonumas. Plačiau apie tai rasite straipsnio eigoje. Naujojo modelio korpusas yra sudarytas iš aliuminio ir stiklo, kas sudaro itin modernų dizainą, griežtos stačiakampės briaunos ir nugludinti kampai maloniai jaučiasi rankoje. Ekranas yra dengtas nauja „Corning“ stiklo technologija – „Ceramic shield“, kuri pakeis „Gorilla glass“ ir todėl gamintojai žada, kad telefonas duš net 4 kartus rečiau. Ne vien tik patogus bei gražus, tačiau ir novatoriškas, pirmasis iPhone produktas palaikantis 5g tinklus. Taip pat „iPhone“ pagrindas yra „A14 Bionic“ procesorius, kuriame yra 6 pagrindinio procesoriaus branduoliai, 4 grafinio procesoriaus branduoliai, 16 dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi branduolių bei specializuoti mašininio mokymosi greitintuvai. Pripažinkime, kad „Apple“ produkcija, ypatingai „iPhone“ yra neatsiejama nuo raiškių ir kokybiškų nuotraukų, todėl ir šiame telefone galime rasti dviejų objektyvų kameros sistemą, kurią sudaro 12 MP ultra-plataus lauko objektyvas ir 12 MP plataus lauko objektyvas. Ypatingas dėmesys suteiktas Iphone12 Pro Max, telefono trijų objektyvų kamera, todėl šios kameros net 87% didesnis jutiklių gebėjimas surinkti šviesos spindulius, kas leis fotografuoti prastai apšviestose vietose ir geriau fiksuos judesius, taip pat kameros gebos fiksuoti vaizdą 10 bitų HDR formatu, 4K raiška, 60 kadrų per sekundę dažniu. Kaina svyruoja nuo 869 eurų iki 1629 eurų. Spėjama, kad „iPhone 12“ ir „iPhone 12 Pro“ Lietuvos rinkoje pasirodys spalio 30 dieną, o „iPhone 12 mini“ ir „iPhone 12 Pro Max“ – lapkričio 13 dieną ir šiuos gaminius galėsite rasti Telia parduotuvėse. Dar vienas įspūdingas „Apple“ gaminys, ar jau laukiate? Ar žadate įsigyti naująjį „Apple“ produktą? Ar vertas jis yra savo kainos ? Pasidalinkite savo mintimis.
 22. 2 taškai
  Jeigu čia kalba yra apie 200 Eur darbo paieškos išmokas, kurios bus mokamos iki Naujų Metų, tai jas moka kiekvienam bedarbiui kuris išbūna biržoje mėnesį. Bent jau tą teko skaityti internete. Nesvarbu, ar tu rasi darbą, ar nerasi, jeigu išbuvai biržoje mėnesį, kito mėnesio pabaigoje turėtum gauti 200 Eur ar 250 Eur, tiksliai nepamenu, kiek ten moka
 23. 2 taškai
  Aprašyme matau klaidas , sistemos tos pačios , pasiekimų sistema nieko naujo , bet tebūnie tobulėkit jei esat pasiryžę tobulinkit pasikeiskit dizainą į originalų ir sėkmės ko daugiau reikia jums
 24. 2 taškai
  Naudojat LibertyCity.lt dizainą ir keičiat kreditus ir manot, kad pakeitę tekstus ar headerį jūs tampat koduotojais ir(ar) dizaineriais. XD
 25. 2 taškai
  Kiek daug verksnių.. Jūs žinot bent kas yra high risk projektai? Ar bent esat bent vieną išbandę ? Šaika, yra labai daug projektų, labai įvairių, tai čia reikia patiems žmonėms spręsti - rizikuo ir ar ne. Čia ateina žmonės žinodami riziką, tai kodėl jūs čia dabar bandot kažką įtikinti, kad šūdas čia.. Vienuose projektuose pasiseka, kituose ne, bet jeigu rizikuoti, tai ir turi. Geriau rizikuoti, negu rašyti kažkokias nesąmones, kaip kažkoks senukas investavo pas sukčius ir t.t. Jeigu nemoka atskirti projekto, nemoka atpažinti apgaulės, tai ir nelenda tegul. Asmeniškai dirbu su šiuo projektu, investavęs apie 2k usd, pilnai suprantu, kad čia daug rizikos, todėl neverkčiau, jeigu tas projektas dingtų rytoj Sėkmės darbuose. Nevargsiu ir daugiau neskaitysiu kitų atsakymų į mano pasisakymą, todėl net nevarkite ;)
 26. 2 taškai
  neblogai ivertintos gaming srityje. jeigu tektu gincytis kurios ausines geriau muzikai ir zaidimams, jauciu baigtusi tuo kad akis iskabintume vienas kita, vis delto. abu naudojama hd58x
 27. 2 taškai
  Sveiki. Trumpai apie projektą. wGame.LT (wild game) - ilgiau nei penkis metus veikiantis Counter-Strike 1.6 serverių tinklas, šiuo metu turintis du - CSDM bei CS 1.6 GO modifikacijos serverius. Kodėl turėtum mus pasirinkti? Įdomi modifikacija: - Sunki ekonomika. Retai vykstantys restartai, sunkiai gaunami pinigai ir patirties taškai. - Skinai gaunami iš dėžių, kurios krenta ant žemės po žaidėjo mirties. Taip pat, radęs 5 dalis gali pasigaminti tą skiną. - Statymų sistema azarto mėgėjams. - Nužudžius 9 priešus, ant žemės iškris skrynia, turi spėti ją paimti per 5 sekundes, kitaip apsauga dings ir ją galės paimt kiti. Turint VIP ir geresnes privilegijas, nužudymų skryniai gauti reikės mažiau, taip pat galėsi greičiau pavogti kitų žaidėjų skrynias. - Raktui gauti reikia padaryt 6000 damage. Geresnės privilegijos - mažiau žalos reikia. - Palengvinimai STEAM žaidėjams - greičiau gaunami raktai, greičiau krenta skrynios, VIP meniu, nepraranda taškų po mirties. - Daiktų gamyba. Rinkdamas medžiagas gali pasigaminti skrynių bei retų skinų. - Dar viena azartiška sistema - kontraktai. Nusipirkęs kontraktą, gali pridėti skinų nuo 8 iki 100, iš kurių gausi vieną skiną. Šį malonumą sau leisti gali tik mėgstantys riziką senbuviai, nes vieno kontrakto kaina siekia 50'000 $, o sudėjęs geriausius skinus gali gaut pigiausią glock'ą. Ir atvirkščiai. - Misijų sistema. - Klanų sistema. Dėmesys kiekvienam žaidėjui. Kiekvienas pasiūlymas ar klaidos raportas priimamas arba atmetamas. Netoleruojami neteisingi banai, bereikšmiai wg prašinėjimai ir taisyklių pažeidimai. Neišmanėliams nuimamos privilegijos. Prižiūrėtojų rinkimai. Kandidatūrai skiriama ilgiausiai savaitė. Jei pasitiki savo patirtim - turi šansą tapti komandos dalim. cs.wgame.lt:27015 - CS:GO mod serveris cs.wgame.lt:27016 - CSDM serveris, išsiskiriantis tikrai įdomiu ir įtraukiančiu žaidimu. Laukiam tavęs Artėjančio Helovino proga, wGame.LT administracija jau skelbia eventą, kurio metu galėsite pasilepinti išskirtiniais prizais! Event'o tema: Užduočių vykdymas Aprašymas: Sukurtos šešios Helovino užduotys, kurias rasi nuėjęs /menu >> Užduotys, misijos. Už kiekvieną įvykdytą misiją gausi specialų Helovino skiną, taškų bei pinigų! Helovino skinai: Skinai gaunami iš: Scanlines setas - užduotys Karambit Skeleton Soul - užduotys bei pirkimas SMS žinute Talon Purgatory - SMS žinute arba perkant bet kokią paslaugą šį skiną gausite dovanų! Taip pat, kasdien, laimingų valandų laikotarpiu nuo 20:00 iki 22:00 galite laimėti Steam CS 1.6 akauntą bei Talon Purgatory skino dalių! Event'o trukmė: 2020-10-26 - 2020-11-02
 28. 2 taškai
  O tu galvoji jog subrendęs žmogus ims ir čia dės savo pinigus? Man buvo jog apie ~60 metų vyras, vieno miesto tarybos narys parašė į fb jog į panašia svetaine investavo 3000 eurų ir dabar eseit gali atsiimti jau 10k eurų , gavosi jog jam neina išsiimti tų pinigų, aš jam sakau jog ta svetainė yra netgi sąraše Lietuvos banko svetainių į kurias nereikėtų investuoti, o jis prieš tai darant apie ją nieko nepatikrino per google.Turi būti naivus jog tikėtum,kad pinigai taip lengvai padaromi.Tai kol veikia tai aišku jog tu būsi laimingas, o kai neveiks tai dingsi kaip į vandenį.Tokie saitai kaip šis ilgai neužsibūna ir atsiduria https://www.lb.lt/lt/subjektu-sarasas šitame sąraše kuriame ir yra tokių kaip šis saitų pilna, jų veikimo principas identiškas.
 29. 2 taškai
  Sveiki, Jau 5-is metus užsiimu youtube kanalu. Jame gausu ir žaidimų tematikos video - užsukite ir gal ką rasite sau įdomaus https://www.youtube.com/news247lt Ir mano naujausias video apie naujausią ir galingiausią žaidimų vaizdo plokštę 2020:
 30. 2 taškai
  Supratau. Bet pasiulymas dar jei jau testuotji ar darai normalia apžvalga pasiruošk pilnai jog tai galėtum parodyti savo žiūrovamas, nes tokie kozeriai kaip (Mano monikas neneša, arba jis garantiniam ( nelabai įdomus nes žmonės žiūri apie tarkim kaip dabar korta ) o ne tavo asmenines problemas )
 31. 2 taškai
  Kas dėl cs: go skin'ų, aš jais nelabai domiuosi, bet galiu pasidalinti tuo, kaip gaunu nuolatines pajamas / nuolatinį pelną iš Steam, investuodamas labai nedaug savo laiko.: Tai yra investavimas į patį Steam, t.y. backgrounds, badges, cards, booster packs. Imsiu šio mėnesio (Spalio 1 - 24) ir šių metų nuo sausio 1 iki šios dienos statistiką. Per savaitę drąsiai galima pasidaryti 10-15 Eur investuojant minimaliai. Per mėnesį ~ 50-60 Eur. Per metus apie 600-700 Eur. T.y. Steam Wallet pinigai, grynas pelnas, ir šiuos pinigus galima leisti įvairiai: pirkti žaidimus, minėtus cs; go skin'us, tf2 raktus ir panašiai. Manau, iš cs; go skin'ų galima pasidaryti žymiai didesnį pelną, bet kadangi aš cs; go skin'ais nesidomiu, tai galiu sukurti atskirą temą apie šią investiciją į Steam ir detaliau paaiškinti. Tuo gali užsiimti visiškai bet kas. Ir visada visada bus profit. tereikia turėti Steam Mobile Guard, Paypal ir šiek tiek Steam Wallet'e. Per šį mėnesį aš išleidau apie 7 Eur. gavau į Steam Wallet apie 47-50 Eur. mano grynas pelnas dar mėnesiui nepraėjus jau yra 40-43 Eur. Kalbant apie patį laiką, tai truko maksimum apie 2-3 valandas viso mėnesio metu. Ar tai daug / ar mažai, manau paliksiu spręsti kitiems. Be abejo tu gali užsidirbti ir 100 ar net 1000 Eur per savaitę, bet tam reiktų investuoti žymiai daugiau ir laiko, ir pinigų. Jeigu domina tai, galiu paaiškinti ir detaliau.
 32. 2 taškai
  Viskas priklauso nuo sėdėjimo laiko. Jei ten sėdėsi visą dieną, tai aišku, turi rinktis geresnę kėdę. Jei ten sėdi per dieną max 2h ar kitą kart išvis ne, tai tam žmogui pakanka taburetės. Daugiausiai sveikatos problemų įtakoja judėjimo stoka. Pačiam būdavo, jog kitą kart negalėdavai pasėdėti ant tos pačios gaming kėdės, sofkės ar taburetkos, dėl nugaros skausmų. Dabar, kai pradėjau daugiau laiko skirti fizinei veiklai, tokios problemos ir dingo.
 33. 2 taškai
  Kas per mada atsirado reklamuoti projektus su neužregistruotu domenu.
 34. 2 taškai
  Piešiu dizainus/bannerius , galėčiau ir sukoduoti kokį dizainą. Dėl kainų/darbų discord Discord: heicmeister#9586 p.s galiu ir nemokamai padėt kokiam nekomerciniam projektui, kuris mane sudomintu savo idėja.
 35. 2 taškai
  Įvairiausi grafikos darbai, kokybė bei greitas darbų pristatymas. https://www.behance.net/skrebelafortunatasDc. Ricci#5054
 36. 2 taškai
  Sveiki! Epic Games ir toliau nestabdo dalindami nemokamus žaidimus. Artėjant Helovinui gavome du nemokamus siaubo žanro žaidimus. Mano nuomone, "Layers Of Fear 2" yra labiau vertas dėmesio - žaidimas yra pirmojo asmens psichologinio siaubo žaidimas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama tyrinėjimams ir istorijoms. Jūs kontroliuosite Holivudo aktorių, kuris atsižvelgia į mįslingo režisieriaus raginimą prisiimti pagrindinį vaidmenį filme, nufilmuotame vandenyno laive. Kaip pasiimti žaidimus? 1. Paspauskite ant vienos iš nuorodų. Layers Of Fear 2 (spausk čia) Costume Quest 2 (spausk čia) 2. Paspauskite Get ir žaidimas bus pridėtas į jūsų žaidimų biblioteką visam laikui. Kiek laiko galioja šis pasiūlymas? Galioja iki 2020/10/29 17 val. P.S.: Epic Games Store vyksta Haloween Sale kuriame yra nuolaidų žaidimams net iki 75 %. (spausk čia ir būsite nukreipti į sale)
 37. 1 taškas
  Sveiki parduodu savo old school runescape account'ą, accountas mylėtas ir saugotas. Šiuo accountu nesu turėjas jokių nuobaudų kaip Ban,Botinimas ir panašiai. Visą kitą informaciją matysite nuotraukose. Banko worth 2m (Membership'as dar 5 dienas) Kaina apie 30e, galima paderinti jei kainą jums netinką. Atsiskaitymas (Swed'ų arba osrs valiuta)
 38. 1 taškas
  Sarašas tikrai neblogas, matęs dauguma iš šitų. Rekomenduoju!
 39. 1 taškas
  Sveiki, gal kas nors padetu paleisti samp serveri ant VPS su mysql?
 40. 1 taškas
  lauk guild wars2 steam versijos kuri isleista bus kartu su naujausiu expension DLC packu arba isigyt elder scrolls online. ESO sunkiausias praktiskai MMO koki gali realiai zaisti is moderniuju. beto nera minimap'u defautu irasytu ir quest spot iconu ir t.t. zaidime. viska turi isirasyti pats naudodamas addonus arba zaisti taip kaip yra.
 41. 1 taškas
  Prasom drauge mielas http://crackstreams.com/
 42. 1 taškas
  simas jukna su siektiek lietuviu kalbos gramatika nors tokio pacio lygio grabus overprice;intus pardavineja is pusetinai srotiniu daliu ir teigia kad nauji kompiuteriai. nuo sroto ligi pusiau sroto perejo. visisko brand new nebus ilgai ilgai dar pas tokius. kad tau uztenka tai nereiskia kad kito zmogaus poreikiai identiski, ir beto GTAV/fallout IV nera tiek jau demanding kaip manai. geriau paimk koki battlefield V ar destiny 2 ir tikrai nebus imanoma isgaut tu tau 60fps. jei ir turejai tuos ant high settings AA/shadows off ir t.t. per GTAV tai cia tiesiog pasiseke. GTAV isvis tragiskai optimizuotas. pabandyk tokius fps ant high settings gaut ant modern warfare 2k19 ar naujojo COD BO:CW bet labai abejoju kad isves ant tu 60+ fps su aukstais nustatymais.
 43. 1 taškas
  O kam komentuoti bereikšmius dalykus, tegu kuria ar gaila? gal einant procesui atsiras ir vizija
 44. 1 taškas
  Kiekvienas autorius turi teisę įvertinti savo darbo ir praleisto laiko kainą, pirkėjas turi teisę pasirinkti ar prekė yra pagal jo kišenę ar ne.
 45. 1 taškas
  Gražūs darbai, galbūt reiks užeiti ir į patį serverį.; )