Adomas J.

Administratorius
 • PraneÅ¡imų skaičius

  2.738
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  12
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  236 +Pervesti

Adomas J. paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 26

Adomas J. turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

1.023 Tas, kurio nuomonės klausoma

Apie Adomas J.

 • Nario rangas
  Forumo ekspertas (-ė)

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  AdomasJ#1166

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

26.773 profilio peržiūros
 1. Adomas J.

  GTA V policijos uniformos.

  Jeigu kalbi apie lietuviškas policijos uniformas tai tokie dalykai kolkas nėra paplatinti ir jie kainuoja eurus. Išskyrus gali rasti paplatintas mašinas ir kitus dalykus čia https://newmods.net/gta-5-lithuanian-vehicle-emergency-pack-farairp-4k-1-0/ O užsienio policjios uniformų pilnas internetas.
 2. Adomas J.

  Ai.Marketing - Lengvas ir paprastas uždarbis tau!

  O tu galvoji jog subrendęs žmogus ims ir čia dės savo pinigus? Man buvo jog apie ~60 metų vyras, vieno miesto tarybos narys parašė į fb jog į panašia svetaine investavo 3000 eurų ir dabar eseit gali atsiimti jau 10k eurų , gavosi jog jam neina išsiimti tų pinigų, aš jam sakau jog ta svetainė yra netgi sąraše Lietuvos banko svetainių į kurias nereikėtų investuoti, o jis prieš tai darant apie ją nieko nepatikrino per google.Turi būti naivus jog tikėtum,kad pinigai taip lengvai padaromi.Tai kol veikia tai aišku jog tu būsi laimingas, o kai neveiks tai dingsi kaip į vandenį.Tokie saitai kaip šis ilgai neužsibūna ir atsiduria https://www.lb.lt/lt/subjektu-sarasas šitame sąraše kuriame ir yra tokių kaip šis saitų pilna, jų veikimo principas identiškas.
 3. Adomas J.

  Ieškomi community nariai į naują fivem serverį.

  Šiaip žaidėjai turi patys ateiti ir pasirinkti ką jie norės žaisti, jeigu jau taip kvieti į savo serverį žaidėjus, tada jau su serveriu kažkas negerai ir jis nesudomina, ypač kai tų fivem daug ir visi šūdserveriai, per fb kaip tik buvo postas jog dossina fivem serverį dieną naktį ir negali apsisaugoti.
 4. Sveiki! Epic Games ir toliau nestabdo dalindami nemokamus žaidimus. Artėjant Helovinui gavome du nemokamus siaubo žanro žaidimus. Mano nuomone, "Layers Of Fear 2" yra labiau vertas dėmesio - žaidimas yra pirmojo asmens psichologinio siaubo žaidimas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama tyrinėjimams ir istorijoms. Jūs kontroliuosite Holivudo aktorių, kuris atsižvelgia į mįslingo režisieriaus raginimą prisiimti pagrindinį vaidmenį filme, nufilmuotame vandenyno laive. Kaip pasiimti žaidimus? 1. Paspauskite ant vienos iš nuorodų. Layers Of Fear 2 (spausk čia) Costume Quest 2 (spausk čia) 2. Paspauskite Get ir žaidimas bus pridėtas į jūsų žaidimų biblioteką visam laikui. Kiek laiko galioja šis pasiūlymas? Galioja iki 2020/10/29 17 val. P.S.: Epic Games Store vyksta Haloween Sale kuriame yra nuolaidų žaidimams net iki 75 %. (spausk čia ir būsite nukreipti į sale)
 5. Adomas J.

  CS:GO NEMOKAMI STATYMAI KIEKVIENĄ DIENĄ

  Prie to nes tokie dalykai daug ką reiškia statymų pasaulyje, tai galimai nesidalino nes pralaimėjo daugiau nei laimėjo ką nors Tokie dalykai yra kaip tik svarbus statymų pasaulyje.Išvis , jeigu nesi kokiame blogabet suvedęs apie 1000 statymų nesi joks nei tipsteris nei ką ir nelabai turi teisės kam nors siūlyti savo statymus, kadangi iš 1000 statymų statistikos galima pamatyti kaip sekasi tau statymuose, kitu atveju iš poros statymų ir pasisakymo jog ilgą laiką domiesi cs:go ir statymais negali teikti jog esi koks nors tipsteris ir tavo tie nemokami statymai geri bus.
 6. Adomas J.

  File'u sinchronizavimas iš android į PC

  Šiaip koks Google Drive pats paprasčiausias ir geriausias sprendimas būtų.Dažniausiai dauguma android telefonų jau tai yra,tik paskyra turi google tapačia naudoti ir viskas.
 7. Adomas J.

  CS:GO NEMOKAMI STATYMAI KIEKVIENĄ DIENĄ

  Kažkaip neįtikinamas tavo pakvietimas, ypač kai neseniai tavo tas telegram sukurtas nors pats sakai jog ilgai domiesi cs:go ir statymais. Abejoju jog kažkokia statistika normali būtų su pralaimėtais statymais.
 8. Adomas J.

  ragemp FiveSA.LT - RageMP GRP stiliaus projektas

  Būdavo, seniau ir koronaviruso nebuvo , pastebėjai? Jau nebetie laikai , kažkada buvo sa:mp pasididžiavimas tie serveriai , dabar jie jau nėra verti savo pavadinimų ir visa to kas ten yra. Išvis kam juos reikia minėti? Tie serveriai neturi būti jums autoritetas, aš jūsų vietoje nesilygiuočiau į tokius , ten metai iš metų jau niekas nesikeičia ir vyksta toks pat veiksmas kuris po kiek laiko nusibosta ir norisi ko nors naujo.Tikroviškumas nepriklauso ar tavo grp ar rp serveris, ant kurios vietos parašyta jog grp serveris negali būti toks tikroviškas kaip rp? Negi telefonas jūsų serveryje bus su komandomis kaip sa:mp? ./atsliepti? Manau tikrai ne.
 9. Adomas J.

  ragemp FiveSA.LT - RageMP GRP stiliaus projektas

  Žinokite jūsų serveris tikrai nebus pamatas kitiems GRP serveriams GTA V, kai kalbėjau būsenos atnaujinimuose jog nėra grp serverio GTA V tai nesakiau jog paimti nueiti į sarg arba lmg ir nukopijavus jų sistemas perkelti į GTA V, peržiūrėjus Discord serverį pamačiau banalias ir neįdomias GRP sistemas, dar radau vienur parašyta "nereikia tikroviškumo" :DD gryna nesąmonė. Sugalvojau padaryti grp tipo serverį ir jis bus geriausias vien dėl to jog perkėliau iš lmg/sarg sistemas.Kam lygiuotis į senienas , taip yra tokie projektai las-venturas/greenside kurie tikrai iki dabar verti dėmesio ir jie gyvuoja vien dėl savo sistemų ir idėjų unikalių kurių nėra kitose serveriuose.O kuo jūs išsiskirsite? Kodėl aš turėsiu žaisti jūsų serveryje jeigu ten nėra nieko įdomaus ir unikalaus? Jūs jeigu ir startuosite su tokia išvaizdą kuria matau dabar, tai tikrai nesulauksite nei daug žaidėjų nei susidomėjimo.Visu šituo noriu pasakyti jog neišnaudojate dauguma GTA V galimybių.
 10. Adomas J.

  Kiek būtų vertas toks fb page?

  Tai nedaug vertas ypač kai tu ten reklamas skysčių tik dedi ir taip veji tuos kurie palaikino tavo puslapį.Trūksta gerų memų ten ir ko nors kas daugiau priviliotų žmonių ir puslapį geresniu padarytų .
 11. Adomas J.

  Gal kas uzsiima tarpininkavimu steam trade?

  @STEAM žaidimai užsiima žinau ir pora eurų prašo.
 12. Adomas J.

  Žaidimų GiveAway skiltis

  Pagalvojam su komandos nariais apie tai ir nusprendėm jog sub-skiltis būtų geriausias sprendimas. Sukurta nauja sub-skiltis "Žaidimų dalybos" skiltyje "Žaidimų naujienos.Sub-skiltį bus lengva ir patogu rasti. Tema rakinama,pasiūlymas įgyvendintas.
 13. Adomas J.

  Pasiūlymas dėl avatarų.

  Turėjai jau senai pastebėti jog kvadratiniai avatarai nėra madoje, dauguma dizainų jau tik ir naudoja apvalius, nekalbu jog tokie socialiniai tinklai kaip facebook,instagram ir messenger irgi turi apvalius avatarus.Jau buvo apie tai tema ir visiems kuo puikiausiai tinka apvalus avatarai. Tema rakinama.
 14. Norėjo pasakyti jog tavo idėjos būtų kaip išverstos per google translate, prieglobos reikalavimai??? trupmenos?? Dauguma suprastų jog tu ieškai kas išspręstų tau matematikos egzamino užduotis arba rinkimine kompanija su nevykusia programa.Cmon, jeigu jau kuri tokia tema ir ieškai ko nors turi pasirodyti rimtai , o ne ant bajerio viską sukurti.
 15. Adomas J.

  Pasigedau dark mode'o?

  Naktinis rėžimas buvo padarytas ribotam laikui prieinamas paprastiems nariams, tiesiog norėjome jog nariai pasidžiaugtų juo visi po forumo atnaujinimo.Reikės nusipirkti Premium naryste jog atsirastų vėl nakties režimas.