Adomas J.

Administratorius
 • PraneÅ¡imų skaičius

  2.759
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  13
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  12 +Pervesti

Adomas J. paskutinį kartą laimėjo Gruodžio 22 2020

Adomas J. turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

1.059 Tas, kurio nuomonės klausoma

Apie Adomas J.

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  AdomasJ#1166

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

28.524 profilio peržiūros
 1. Adomas J.

  Kur galima rasti pigiai minecraft paskyrų legalių?

  plati.ru ten perka dauguma , tik gali kartais būti ir bėdų.
 2. Adomas J.

  Ieškau GTA SAMP su r4 fixu

  Spėju jau turėjai pagooglinti ir pamatyti jog r4 nėra, r3 veikia tik, jeigu ką nors rastum tai tik virusą arba tiesiog neveikiantį.
 3. Adomas J.

  Kas čia per trinimai?

  @iVron skiltis sukurta buvo ne tam jog kelti Ponzi uždarbius, nuo pat pradžių dar buvo temos apie normalius ir legalius uždarbius, manau tu blogai supratai skilties reikšme ir dauguma narių suprato blogai. Tvirtinimas tapatybės ir gavimas už tai 10 eurų nėra gan geras uždarbis kurį kas nors norėtų sekti, manau dauguma sutiks jog už tokių dalykų slepiasi negeri dalykai. Pats pagalvok iš kur tie pinigai atsiranda. Apie tokius dalykus jeigu matei Skirmantas Malinauskas yra sukūręs video, manau turėtum nuo jų atsiriboti , jeigu kas nors sugalvotų parašyti jam jog pas mus čia tokie dalykai vyksta ir tu kvietinėji žmonės į va tokias svetaines tvirtinti tapatybės ir gauti varganus 10 eurų, tada manau nelabai kokį video sukurtų jis, nekalbu jog iš vienų narių girdėjau jog tų iš tokių dalykų gan nemažai susirenki pinigų. Bei temos yra trinamos susijusios su Ponzi schema , dėl moderatorių stygiaus tokiais darbais mažiau apsiimame dabar bet reaguojame į narių praneštą turinį, išrinkus juos darbas pagreitės manau.
 4. Adomas J.

  Ieškau CPU i7 4770k arba 4790k

  https://www.skelbiu.lt/skelbimai/procesoriu-lga-1155-1150-1151-atnaujinta-01-05-34618997.html Rekomenduočiau juos, pats neseniai pirkau iš jų kompiuterį ir gavosi gan pigai su i7 4770k procesoriumi, jie siunčia į kitą miestą,čia įmonė yra jeigu ką , gautum sąskaita ir tikrai nebūtum apgautas.
 5. Adomas J.

  Ieškau nemokamų SA:MP forumų

  Šiaip tokių nėra žinok, pats pigiausias us.lt hostingas kainuoja tik keliolika centų ir galima sms būdu nusipirkti jį. Nors iš bėdos gali bandyti 000webhost arba https://www.hostinger.lt/nemokamas-hostingas
 6. Adomas J.

  perku Nupirkxiau bitcoin valiuta

  Narys ir jo kitos paskyros.Kitą kartą iškart praneškite apie tokį narį spausdami ant temos "Pranešti šį pranešimą moderatoriams" , neminėsiu vardo kuris taip ir padarė, ačiū jam.
 7. Adomas J.

  Platina IP ?

  Galvą guldau už visus moderatorius.Kaip ir sakiau , gali ir ne forume bandyti parduoti paskyrą, neabejoju jog jie ir atsektų ten, jie jau taip ne kartą padarė ir žmonės Facebook'e dėl to skundėsi.Paskyros pardavėjas turi suprasti jog ką jis daro yra nelegalu ir negalima, tai galioja ir Facebook paskyrų pardavinėjimui ir Steam paskyrų pardavinėjimui su kuriomis pastarosiomis dienomis irgi žmonės turi problemų jas perkant/parduodant.Taipogi reikėtų gan įrodymų jog čia supergames.lt komanda turi kažką bendro.Galima būtų bandyti IP rodymą išjungti moderatoriams bet jeigu ir toliau blokuojamos paskyros būtų projektų tokių kaip l-v.lt ir greenside.lt , tada jau ne supergames.lt komandos kaltė būtų.
 8. Adomas J.

  Platina IP ?

  Niekas neplatina ir neduoda jūsų IP.Nepaslaptis jog forume yra tokių projektų kaip greenside.lt ir las-venturas.lt administracija kuri gaudo tuos kurie pardavinėja čia paskyras,nekalbu apie tai jog tai draudžia abudu projektai.Abiejų projektų administracija yra gan gudri ir turi savo metodų kaip užblokuoti tuos kurie pardavinėja paskyras.Jeigu greenside.lt administracija sugaudo net tuos kurie per Facebook'a pardavinėja paskyras, tai manau nėra bėdų ir čia sugaudyti jiems jų būdais.
 9. Sveiki! Sveikinuosi su jumis naujųjų metų pirmąją dieną.Tikiuosi jog šie metai bus daug geresni negu praeiti. Linkiu jog išsipildytų jūsų svajonės ir užsibrėžtumėte tikslą kurį įvykdytumėte. Dėkoju visiems kurie dalyvavote SuperGames.lt šventiniame konkurse.Konkurso laimėtoju tapo @Scottas. kurio klipas buvo labiausiai įvertintas forumo narių. Norėdami paguosti likusius konkurso dalyvius, kiekvienas iš jų gaus Premium narystę 3 mėnesių. SuperGames.lt komanda
 10. Adomas J.

  ieškau Gal kas turi LeveL paslaugų sistema?

  @KayohiPlay Levelis ten apsaugų pridėjas į ja, nustato jog ant tavo tinklapio tik veiktų, ant kitų bandant neveiks sistema. Tai perkant iš kitų labai rizikuoji.
 11. Adomas J.

  Ar patikima?

  Internete nieko apie juos nerašo, trustpilot nerandu net puslapio, nepasitikėčiau ir nepirkčiau nieko iš jų. Tas žodį vien pavadinime "safe" atrodo nepatikimai ir tiesiog bando įrodyti jog patikima parduotuvė.
 12. Adomas J.

  mokslobazes dovanu kodas

  @ToE Įkelk skaidrių iš slideserve.com ir gausi ta dovanų kodą.
 13. Sveiki! Sveikinusi su jumis šiuo nelengvu ir tikrai ne pačiu geriausiu laiku, nors situacija pasaulyje ir mūsų šalyje išlieka tokia pat ekstremali, tai nereiškia jog negalime sau leisti kasmetinio šventinio forumo konkurso. Nors konkursą tenka skelbti vėliau negu buvo planuota, tačiau mes jį skelbiame ir manau, kad jūs nesupyksite dėl to. Kokia konkurso užduotis? Sumontuoti vaizdo klipą iš savo žaidžiamo žaidimo – tai klipas kuriame galite parodyti savo geriausius ir netikėčiausius nutikimus jūsų mėgstamiausiame žaidime, galbūt žaidimas pasisuko ne taip kaip galvojote, galbūt pamatėte ką nors ko nesitikėjote pamatyti. Kokios konkurso sąlygos? Klipas turi būti originalus ir sumontuotas Jūsų rankomis; Klipą montuojant galite naudoti Jums patogias programas. Tokias kaip: Sony Vegas Pro, Movie Maker ir t. t. Klipas turi būti mažiausiai bent 1 minutės trukmės; Klipas turi būti įkeltas į jūsų YouTube paskyrą; Klipas turi būti mažiausiai 720p vaizdo kokybės; YouTube vaizdo įrašo pavadinimas turi būti „SuperGames.lt konkursui - (jūsų slapyvardis forume)“; Turite būtinai išsaugoti montavimo failą; Konkurso naujienoje turite parašyti komentarą kuriame būtų jūsų vaizdo klipo YouTube nuoroda. Koks konkurso prizas? Konkurso prizas yra HyperX Pulsefire Pro FPS žaidimų pelė + SuperGames.lt pelės kilimėlis. Kaip bus renkamas konkurso laimėtojas? Konkurso laimėtojas bus tas kuris bus labiausiai įvertintas forumo bendruomenės. Ant Jums mėgstamiausio klipo nepamirškite uždėti teigiamos reputacijos tašką. Kada bus renkamas laimėtojas? Konkurso laimėtojas bus paskelbtas Sausio 1 dieną. Pabaigai, norėčiau paminėti mūsų konkurso rėmėjus ir padėkoti jiems. Tai RSAG.lt projektas. Turime pripažinti jog jeigu ne jie, galimai konkurso galėjo ir nebūti, kadangi didelį laiko tarpą praleidome ieškodami konkursui rėmėjų kurie galėtų prisidėti prie konkurso. Tad ačiū jiems. Linkiu visiems sėkmės dalyvaujant konkurse ir sveikinu visus su artėjančiomis šventėmis! P.S Nepamirškite įkelti savo klipo nuorodos į komentarus.
 14. Adomas J.

  Dėl 4.5 versijos

  Kolkas dar neapsimoka, spėju jog tu naudosi nulled versija , tai tuo labiau , webflake.sx išvis ten mažai pluginų kurie palaikytų 4.5. dar forumas ten jų atrodo eina į pabaiga, tai sunkiau bus gauti geresnius pluginus nebent pirkti licenzija IPS ir iš marketplace pirksi juos, tai kolkas geriausiu atveju dar būti ant 4.4.
 15. Adomas J.

  Dėl GTA V MP skilčių

  Tam ir sakau yra tagai,kurdamas temą turėsi būtinai pasirinkti tagą (fivem,ragemp,alt:v).Tikrai neapsimoka dabar atskirų skilčių ypač kai jos ilgai būtų tuščios, nes nemačiau jog kažkas pradėtų aktyviai kelti scriptus ragemp arba alt:v platformų. P.S Jeigu ką jau padariau jog kuriant v:mp scriptai ir v:mp gamemodes skiltyse reikia pasirinkti tagą.