Adomas J.

Administratorius
 • PraneÅ¡imų skaičius

  2.701
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  11
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  175 +Pervesti

Adomas J. paskutinį kartą laimėjo Birželio 2

Adomas J. turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

979 Turintis ką pasakyti

Apie Adomas J.

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  AdomasJ#1166

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

25.467 profilio peržiūros
 1. Tas pats, užblokavau , per Steam profilį nurodyta dar kita paskyra, įdomiai .
 2. Adomas J.

  Koki apps pasiūlysit?

  Ten būni pridėtas į family tiesiog , neduoda jie naujų paskyrų ar panašiai, užsienyje daug kas naudoja tokį dalyką , jeigu kokius 6 ar daugiau mėnesius turi premium ta už pora eurų tik tai labiau apsimoka nei pirkti kiekvieną mėnesį už 10 eurų planą ta.
 3. Adomas J.

  Ieškau Script

  Šiaip radau pluginą , https://www.spigotmc.org/resources/firework-command-fw.366/ Jeigu nori pasidaryti scriptą tai reikia man atrodo MyCommands plugino ir jame padarytum jog parašius komandą šautų fejerverkus.
 4. Adomas J.

  Gal kažkas turit atsiliepimų apie 50style?

  Jie turi 12 realių parduotuvių, nemanau jog jie ką nors žada apgaudinėti, aš pats esu buvęs jų parduotuvėse realiose. https://50style.lt/parduotuves
 5. Adomas J.

  Žaidimu kompiuteris ~840e

  Iš tokių servisų ir surinkėjų niekada neapsimoka nieko pirkti, jie visada daro savo naudai ir paskui nuslepia jog kai kur daro "shortcuts" jog sutaupytų ir tu gautum šūdiną kompą. Neslėpsiu, jie paskui rašinėja mums patiems jog trintume narių komentarus kurie šmeižia juos , kitu atveju grasina teismais..
 6. Adomas J.

  Ar veikia gta v iš steamunlock

  Neverta tokius dalykus siųstis , GTA V gali dabar pigiai nusipirkti Steam arba ant Rockstar Games Launcherio.
 7. Nu va , kuri temą ir dalyvauji konkurse.
 8. Mes kalbame būtent apie lietuviškus dalykus ir kuriuos galėtų lietuviai daryti, apie viską skiltyje buvo nemažai temų kuriose klausinėjo būtent apie šituos dalykus ir nebuvo jose atsakymo.Su google vertėju greitai būtų pastebėtos klaidos ir nemanau jog nariai tokia gėda darytis norėtų.Vieni geriausių žaidimų yra CS 1.6 ir GTA:Sa, ką turi prieš juos? Ten irgi žinok verslas vyksta, nelaikytų sa:mp serverių (kalbu apie pagrindinius serverius) jeigu jie neneštų pelno.Niekur nesakome jog čia vienintelis konkursas šiais metais ir negalima bus atsiskleisti kitame konkurse.Dabar viskas vyksta algoritmais ir norint jog forumas išliktų matomas per google ir jį rastų kuo daugiau žmonių reikia tais algoritmais vadovautis.Ir šiaip manau pačiam pats laikas subręsti ir nustoti keitinėti savo vartotojo vardą kasdien ,kai esi įžeidžiamas forume.
 9. Adomas J.

  SuperGames.lt giftas

  Čia jie yra likę nuo Game On 2018 metų , tenai galėjai gauti jeigu pirkai bilietą brangesnį , daug dar yra tai ir jie dabar duodami nemokamai, nemanau jog turėtų būti pretenzijų nemokamam daiktui , man jis visai patiko asmeniškai , galima nors kiek supergames.lt prisiminimų turėti ir žinoti jog yra toks forumas pavadinimu supergames.lt .
 10. Sveiki! Su jumis susitinkame vasaros viduryje ir norime jums pranešti apie pakeitimus forume bei apie vasarinį konkursą. Pamatėme, jog seniai forume trūko kai kurių skilčių ir sub-skilčių, todėl mes jas sukūrėme bei į jas perkėlėme joms tinkamą turinį. Naujos skiltys: Farming Simulator Studijos ir mokslas Verslas Taip pat padarytas ilgai lauktas forumo ir Discord sujungimas (seniau reikėdavo susipažinti su taisyklėmis ir parašyti jog sutinkate su jomis), dabar turėsite sinchronizuoti Discord paskyrą, o kaip tai padaryti galite rasti prisijungę prie SuperGames.lt Discord serverio, kanale #kaip-susieti-savo-discord-paskyra-su-forumo-paskyra. Turėdami forume Premium narystę, jūs gausite „Premium Narys“ rolę ir Discord serveryje jeigu būsite sinchronizavęs paskyrą su serveriu, o narystei pasibaigus rolė dings ir jūs vėl gausite Narys rolę. Nuo šiol visus mūsų žadamus atnaujinimus forumui galėsite rasti (https://www.supergames.lt/ateities-planai/).Jeigu norite jog jūsų idėja atsidurtų tenai ir būtų įgyvendinta, jums reikės pateikti pasiūlymą skiltyje „Klausimai ir pasiūlymai“. Nariai kurie turi daug atsiliepimų ir nėra visiškai užtikrinti savo paskyros saugumu, patariame naudoti "Google Authentificator" apsauga kuria dabar gali naudoti visi forumo nariai ir taip apsisaugoti savo paskyras nuo bandymų įsilaužti į jas. Apsauga galite rasti ir įsijungti savo profilio nustatymuose. Taip pat skelbiame konkursą Konkursas gan paprastas, naujoje skiltyje „Verslas“ trūksta temų kurios būtų naudingos forumo nariams. Jūs turite sukurti vieną ar kelias temas, kurios būtų susijusios su ta skiltimi ir būtų naudingos forumo nariams. Pvz: „kas yra dropshippingas ir kaip jis veikia“, „individuali veikla ir pažymos gavimas“, „mažoji bendrija“ ir t.t. Esame užtikrinti, jog bendruomenėje yra ne vienas narys kuris išmano šiuos dalykus ir galėtų pasidalinti savo patirtimi su kitais, kad visi kartu galėtume siekti papildomų pajamų. Konkurso prizas: 50 eurų PaySera įnešimu. Konkursas vyks iki rugsėjo 1 dienos. Konkursą laimės labiausiai naudingiausia tema su daugiausiai surinktų teigiamų reputacijų. Tie kurie nelaimės - gaus Premium Narystę 3 mėnesiams kaip paguodos prizą. Linkime sėkmės konkurse ir geros likusios vasaros! SuperGames.lt komanda
 11. Adomas J.

  Giftas

  Giftas yra siunčiamas neregistruotu paštu, todėl užtrunka ilgiau nei įprastai, kiekvienas gauna jį skirtingu laiku,nemokamas daiktas jugi.
 12. Adomas J.

  mineway.lt - ieško savanorių statytojų!

  Nesitikėk jog visur tau tik pinigus mokės , pats turėjau minecraft projektą ir man ten nemokamai statydavo ir niekas už tai atlygio neprašydavo, yra žmonių kurie neturi ką veikti ir gali sau leisti iš malonumo statyti minecrafte.
 13. Adomas J.

  Bėda su speedy.lt

  Parašyk jų supportui arba @vpsnetlt , būna dar jog nusipirkus domeną ir hostingą ne iškart viskas veikia ir turi šiek tiek palaukti (man taip buvo kai iš jų pirkau) .
 14. Adomas J.

  Darau svetaines pagal po reikius

  Nario visas paskyras užblokavau , ačiū @Būū už tai jog pranešei.
 15. Adomas J.

  Reik pagalbos su Facebook paskyra

  Buvai repotinas ir tavo paskyrą užšaldė iki tol kol patvirtinsi jog tikrai tu ten, galimai tapati mergina arba jos draugai tave reportino.