Adomas J.

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  2.672
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  11
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  146 +Pervesti

Adomas J. paskutinį kartą laimėjo Birželio 2

Adomas J. turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

960 Turintis ką pasakyti

Apie Adomas J.

 • Nario rangas
  Forumo ekspertas (-ė)

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  AdomasJ#1166

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

24.683 profilio peržiūros
 1. Adomas J.

  Bėda su speedy.lt

  Parašyk jų supportui arba @vpsnetlt , būna dar jog nusipirkus domeną ir hostingą ne iškart viskas veikia ir turi šiek tiek palaukti (man taip buvo kai iš jų pirkau) .
 2. Adomas J.

  Darau svetaines pagal po reikius

  Nario visas paskyras užblokavau , ačiū @Būū už tai jog pranešei.
 3. Adomas J.

  Reik pagalbos su Facebook paskyra

  Buvai repotinas ir tavo paskyrą užšaldė iki tol kol patvirtinsi jog tikrai tu ten, galimai tapati mergina arba jos draugai tave reportino.
 4. Adomas J.

  telia savitarna backdoor

  O kodėl jiems turėtų tai rūpėti jeigu niekas nepasiskundė dar tuo? Kai bus koks jau 10 ir daugiau žmonių tada jie ką nors darys, čia verslas ir jiems kainuotų ten tvarkyti tuos routerius.
 5. Adomas J.

  Ar tai būtų aktualu svetainių turėtojams?

  Jau officialioje IPS svetainei galima nusipirkti tokì dalyką , random scriptų iš kažkokių random žmonių tikrai niekas nesidės, gali daugiau tokie scriptai pakenkti nei padėti. Jau senai galima pridėti pačiam IP narių kurie neturėtų lankytis , tai čia nieko naujo neišradai.
 6. Kokie dar nebūt dalykai , esi jugi užblokuotas už tai jog apgaudinėji forumo narius ir dar drįsti tapati acc pardavinėti ir tikėtis jog kas nors užkibs ir nupirks jį .
 7. Sukurk tada geresnį , laukiame.
 8. Manau jog po karantino kiekvienas norime kur nors nuvykti paatostogauti, šioje temoje jums parodysiu kaip galima gauti 10 € kelionėms booking.com platformoje. 1.Parsisiunčiame ant telefono Booking.com programėle. Google Play ( https://play.google.com/store/apps/details?id=com.booking&hl=lt ) Apple Store (https://apps.apple.com/us/app/booking-com-hotels-travel/id367003839) 2.Susikurti paskyrą arba prisijungti naudojant Google,Facebook arba naudoti jau turima paskyra. 3. Susiraskite bet kokius 3 viešbučius/apartamentus ir prisidėkite juos prie 'favourites' (paspauskite širdutę). 4. Gausite el.laišką arba išmes jums išmes lentele, kad jums pridėtas 10 € Travel Credit . Eurus galite išleisti ant visų viešbučių,nebūtinai ant tų kuriuos pasirinkote. P.S Taip pat forume vyksta SUPER-VASARA pasiūlymas! Plačiau galite sužinot čia.
 9. Adomas J.

  Nesuprastas įspėjimas.

  Vietoj atskiros skilties geriau būtų tau parašyti tam Moderatoriui kuris tave įspėjo ir išsiaiškinti dėl ko buvo uždėtas įspėjimas, galima dar parašyti į el.paštą [email protected] kuriame irgi gautum informacija apie įspėjimą. Paskutinis įspėjimas buvo uždėtas 2019 metų spalio 12 dieną , nusižengimas padarytas spalio 11 dieną, tai prie ko čia tie tavo puse metų? Jeigu matei jog įspėjimas uždėtas neteisingai, turi tada kreiptis į administracija.
 10. Adomas J.

  Parduodu euw nuo open beta

  Už skrydį pas tave į Danija sumokėsi man? Dar ir pietūs turėtum įskaičiuoti man tada
 11. Sveiki, nors šie metai jau buvo labai permainingi, bet pagaliau turime daugiau laisvės ir geriausias metų laikas ką tik prasidėjo. Norėdami praskaidrinti nuotaiką ir leisti vasara pasitikti su džiaugsmu. Nuo šios dienos prasideda SUPER-VASAROS pasiūlymas. VALIO! Šio pasiūlymo privalumai suteikiami kartą per parą: Nariai dabar gaus net 6 forumo eurus. PREMIUM nariai gaus trigubai daugiau - 12 forumo eurų. Kad SUPER-VASAROS pasiūlymas būtų pritaikytas, per dieną turite turėti parašytą bent vieną pranešimą mūsų diskusijų forume. Nepamirškite laikytis forumo taisyklių rašydami pranešimus! Forumo eurai (atitinkamai 6 arba 12) suteikiami kartą per parą. Pasiūlymas galioja iki vasaros pabaigos. Neseniai vyko atranka į Moderatorius kurioje kiekvienas narys galėjo sudalyvauti ir kandidatuoti į Moderatoriaus pareigas. Iš 18 kandidatų buvo atrinkti 2, kurie tampa naujaisiais Moderatoriais: haX0r Mantas Linkime sėkmės naujiems moderatoriams darbe bei sveikiname visus narius su prasidėjusia VASARA!
 12. Adomas J.

  MCPrison.LT | Visa tiesa apie elZygio

  Kokia dar teorija , skundžiasi žmonės kurie ne vienerius metus praleido mcprison serveryje. Pats pažįstu aš tuos žmones ir jie nemeluotų. Pats projekto savininkas nepasirodo ir neišsklaido šitų teorijų ir nemanau jog kažkas prieš tai pasakytų. Prisiperka minecraft projektų ir tikisi jog pinigai ateis greitai, gaunasi jog neišsipildo tokie lūkesčiai ir tenka ant hostingo jau iš savo pinigų mokėti tada jau bandai išsukti ir tenka pardavinėti pareigas.
 13. Adomas J.

  Reklamos pirkimas iš narių

  Nedraudžia, jeigu esi jau senas forumo narys tai turėjai žinoti. Nekalbu apie jog skiltis Forumo turguje yra kur už f.eurus galima nusipirkti ką nors iš kitų narių. Klausimas atsakytas, tema rakinama.
 14. Adomas J.

  Kripto Valiutos

  Ilgai ir nuobodžiai tu rinksi tuos BTC , pats seniau panašia radau svetaine freebtc vadinosi liktais ir rinkau rinkau ir centai tenai , kol surinksi normaliai tai daug laiko praeis.Taip pat buvai įspėtas ir pašalinau tavo užslėptas ref nuorodas kurios pagal taisykles negali būti užslėptos siekiant naudos.
 15. Adomas J.

  Reikėtų failų

  Nueini į spigot ar blackspigot ir prisirenki pluginų kokių tau reikia ir nori. Yra platinti craftmc failai bet jau pasibaigė parsisiuntimo nuorodos laikas ir jau nėra jų.