Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškome daugiau SuperGames.lt moderatorių. Nori? Prisijunk!


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4381 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Iki šios minutės forume beveik nesilankiau.Kodėl? Nes čia niekas nesidaro, daug kas daro ką tik nori.Bet pamačiau, kad kažkas čia pradėjo judėti, pamaniau ir aš čia pasisiūlyti į moderatorius.Kažkada pildžiau anketą kelis kartus, bet ten kažko trūko.Labiau norėčiau būti ne tai, kad forumo moderatorius, o būtent "Nuotykių žaidimų" kategorijos moderatorius.Norėčiau ten aš įvesti tvarką, nes dabar kaip žmogus aprašo serverį, tas aprašymas būna kelių sakinių, pridėta daug daug smailų ir pnš.Galėčiau padaryti tam tikrą temos šabloną, visos kitos temos kurios nebūtų užpildytos pagal šabloną būtų trinamos arba duodamas tam tikras laikas temą sutvarkyti.Manau pagavot kampą ką norėjau pasakyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na išties ir aš norėčiau išbandyti šias pareigas. Šis forumas buvo pirmasis kuriame užsiregistravau, kūriau temas, mokinausi. Atėjas beveik nieko nemokėjau. Kuo daugiau naršau tuo daugiau išmokstu. Pastarosiomis dienomis/savaitėmis nesu toks aktyvus forume, kodėl? - Spameriai/hackeriai ir kiti kenkėjai užteršė forumą. Ypač pyktis suimė kai pri'spam'ino foruma su tais samp serveriais. Prikurę po 10 temų apie vieną serverį, aprašymo nėra. Tai vien dėl norėčiau moderatoriaus pareigų. Tai būtų sutvarkyta. Temų nebūtų prikurtą vienodų ir daugybę.. Taipogi noriu prisidėti prie šio forumo išlaikymo/tvarkymo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasiūlymas administratoriui, dalinti teises ne visuose forumuose, bet tarkime tam tikrose kategorijose, kuriose gaudosi tas asmuo, tarkim (Veiksmo, Lenktyniai, Naršykliniai žaidimai); (Tinklapių kūrimas, Įdomios nuorodos ir reklama) ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai Sveikas grįžes,malonu,kad pagaliau susitvarkei komputeri! Aš visai norėčiau į Moderatorius,klausiate kodėl? Nes aš savo aktyvumą,jau įrodžiau turėdamas ,,Aktyviausiams'' medalį. Šeip,keikti nelabai mėgstu nebent labai sunervina,bet mano nervai kaip bebutų keistą geležiniai. Dėl kritiko nesutinku,mokeratorius neturi nusi manyti toje srityje,jis tiesiog turi būti aktyvus,netoleruojantis keiksmų,mokantis elgtis su Moderatoriaus pultu,gerbiantis kitus kaip ir save,neapgavikas,neturėdamas prastos praeties. Manyčiau aš toks esu ir tikčiau į SuperGames.lt,Moderatorių gretas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai Sveikas grįžes,malonu,kad pagaliau susitvarkei komputeri! Aš visai norėčiau į Moderatorius,klausiate kodėl? Nes aš savo aktyvumą,jau įrodžiau turėdamas ,,Aktyviausiams'' medalį. Šeip,keikti nelabai mėgstu nebent labai sunervina,bet mano nervai kaip bebutų keistą geležiniai. Dėl kritiko nesutinku,mokeratorius neturi nusi manyti toje srityje,jis tiesiog turi būti aktyvus,netoleruojantis keiksmų,mokantis elgtis su Moderatoriaus pultu,gerbiantis kitus kaip ir save,neapgavikas,neturėdamas prastos praeties. Manyčiau aš toks esu ir tikčiau į SuperGames.lt,Moderatorių gretas.

Cool Story bro, dar pasakyk, kad visą forumą moderuotum. Moderatorius turi netik tvarkyti, bet ir padėti žmonėms iškilus problemoms. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4381 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...