Polynomus

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.869
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  74 +Pervesti

Reputacijos taškai

348 Turintis ką pasakyti

Apie Polynomus

 • Nario rangas
  Anderbosas (-ė)
 • Gimtadienis 1999.05.06

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Polynomus

  Del filmai.in prisijungimo

  https://www.filmai.in/kontaktai.html
 2. Jeigu būtų norinčių pažaist vakarais/savaitgaliais Warzone pakvieskit FenGas#1254192 arba numeskit savo ID ir pakviesiu aš. Reqs: +18m, mic ir dar būtų gerai kad KD būtų bent +1, bet nebūtina. Toxic žaidėjų irgi nereikia.
 3. Polynomus

  Geriausias IDE?

  Išbandyk šitą: https://atom.io/packages/magicpython
 4. Polynomus

  Geriausias IDE?

  Kokia konkrečiai problema? Įkelk kokį screenshotą su pavyzdžiu.
 5. Polynomus

  Geriausias IDE?

  Aš taip pat programuoju su Python, tai man labiausiai patiko Atom (https://atom.io/), bet dirbant su multiple monitoriais jis man bugindavos (nesu tikras ar Atom kaltė ar mano setup'o). Nuo Atom perėjau prie Sublime Text 3 (https://www.sublimetext.com/3), kuris man asmeniškai irgi labai gerai tiko. Tiek Atom tiek Sublime Text'ui dėl patogumo galima (man asmeniškai būtina, nes komfortas skirias stipriai) įsirašyt papildomų pluginų. Papildomai esu bandęs dirbt su PyCharm, bet jis man nepatiko valdymu (gal per mažai naudojaus, kad susidraugaučiau), taip pat Microsoft Visual Studio bandžiau, bet nepatiko dėl to, kad be reikalo valgo labai daug PC resursų.
 6. Polynomus

  Ieškomas naujas projektas..

  Kokiu tu lietuvinimu užsiiminėsi, kai tu sakinio taisyklingai nesugebi parašyt?
 7. Kaina: 17eur. Miestas: Vilnius, galiu ir siųst (už siuntimą mokat jūs). Perkant didesniais kiekiais kainą paderinsim. Verta paminėt: ~ 175 Milligrams Caffeine/Serving ~ Multi-Phase Extended Release ~ 30 Minute Kick-In Time ~ All Day Performance Increase ~ Extended Focus Pilną produkto apžvalgą galit rast čia: https://fightingreport.com/performix-ion-reviewed/
 8. Polynomus

  Problema su ausinukais

  Discord'o nustatymuose nusistatyk mikrafono šaltinį.
 9. Polynomus

  15min - 25E!!!!!

  Nesibarstyk taip stipriai. Tu man siūlai šviestis, nors čia tu tas, kuriam tai reiktų padaryt. Įmonė įkurtą 2013 m. tai jeigu čia tau "nauja", tai apie ką tada eina kalba. O jeigu šito nežinojai, tai tuo labiau reiktų patylėt, nes tai tik ir įrodo, kad laidai liežuvį nežinodamas faktų. Nei aš savo mandrumą, nei verslo modelius rodau, o bandau paaiškint, kad nežinant geriau savo nuomonę pasilaikyt sau. O kalbant apie šmeižtą, tai turbūt ir šio žodžio prasmės nesupranti. Jei neturi argumentų, gali nebeatsakinėt, nes neverta tęst diskusijos, kai viskas, ką tu gali pritaikyt, tai girdėtus pletkus ar išpuvusią išmonę, nesusijusią su monese veikla. Monese tau ne koks kazino, akcijos, tušti pažadai apie turtus ir t.t. Nereikia būt proto bokštu, kad suprast bent tiek, jog tai jų marketingo dalis, kurios dėka nemažai žmonių pasilieka naudotis monese banku vos ne kaip pagrindiniu.
 10. Polynomus

  15min - 25E!!!!!

  Prieš skleidžiant erezijas pasidomėkit kas tas monese, kuom užsiima, kaip iškilo ir kokia jų reputacija. + Vertėtų paminėt ir tą patį transfergo, kuris prieš metus dalino po 15e ar 30e tokiu pačiu principu - už reffus, o dabar kuo puikiausiai užsiima savo veikla. Edited: Patikrinau ir transfergo vis dar siūlo po 10e pakviestam ir pakvietusiam. O kad jūs ten kažkada girdėjot apie kažkokį šūdprojektį ir ant jo pasimovėt, kuris "dalina" pinigus už ref, o net nėra žinomas jo savininkas ar veikla, tai netaikykit to visiem. 1. Šnekam ne apie statistiką, o būtent apie monese. 2. Aš nieko naglai nekišu, o pasakau kaip yra. O tai ką tu darai vadinama šmeižimu ir jeigu tai tavęs neliečiai- praeik pro šoną. Išmokit pagaliau reikštis ten, kur turit pasakyt ką naudingo, o ne tik savo urvinę išmintį demonstruot.
 11. Polynomus

  15min - 25E!!!!!

  Nebandei? - patylėk. Facebook'e pilna grupių, page'ų ir narių, kurie spėjo gerai prasimušt, kol dalino ne po 5e, o po 15e. Pats spėjau ant pačios pradžios išbandyt, reikėjo įsinešt 50e, o gavau 15e ir iškart visus išsiėmiau. Turiu daug pažįstamų, kurie turėdami srautus savo fb grupėse ar kontaktuose pasidarė triženklias sumas, kol dar buvo bumas šito dalyko. Nuo 15e gražos krito iki 10, o dabar tik 5. Taip kad viskas veikia, nėra ko bijot. Trūkumas gal tik tas, kad patvirtinant tapatybę nepavyko to padaryt vienu dokumentu, todėl reikėjo video call'ą padaryt ir atsakyt į kelis paprastus klausimus (nežinau ar vis dar šito reikalauja)
 12. Polynomus

  Kur butu imanoma nusipirkt tokiu daigtu

  http://www.ievossodai.lt/rozanciai-kryziukai.html
 13. Polynomus

  Parduodu OSRS Accountą!

  Ką tu tas 2-4 savaites veiksi? Čia 2-4 dienos, o ne savaitės..
 14. Polynomus

  Ieškomi žaidėjai.

  FÊEDER, 18
 15. 18 Sezonas, 15 epizodas