Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškome daugiau SuperGames.lt moderatorių. Nori? Prisijunk!


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4381 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Visa norėčiau šio posto, nes kiek besilankau kėkvieną dieną supergames.lt vien tik pažvelgęs gta-samp serverių skiltį aš išsigastu, gazdina tie flooderiai kurie postina su savo temomis, o niekas nesiima jokių veiksmų, kame problema, atrodo, kad forume nėra nė vienos gyvos dvasios kuri tvarkytų šiuos reikalus, norėčiau prisidėti, prie moderatorių komandos, bei padėti forumui plėstis, o ne ristis žemyn nuo flooderių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O, vadinasi mano sms tau pasiteisino (taip, aš tas pats, kuris Tave informacvo) :) Lauksiu atsakymo. Smagu, kad pagaliau bus įvesta kažkokia tvarka.

Turiu daug laisvo laiko, todėl galėčiau padėti prižiūrėti forumą, ar bent keletą skilčių. Šioje srityje turiu nemažai patirties. Ne kartą teko moderuoti ar administruoti svetaines. Esu mandagus, su visais stengiuosi atrasti bendrą kalbą ir devyniais iš dešimties atvejų - puikiai pavyksta. Esu iškalbus, visada rašau taisyklingai ir suprantamai. Pagrindinė priežastis, dėl kurios siekiu šio posto - netvarka. Forume sunku susigaudyti, daugelis dabartinių moderatorių, mano manymu, yra per minkštos širdies ir daugeliu atvejų nusileidžia nariams, t.y. baudžia neobjektyviai (nebaudžia savo draugų ar šiaip tų, su kuriais gerai sutaria). Aš esu visiškai prieš tokius dalykus ir bausčiau objektyviai, neatsižvelgiant į mano santykius su nusikaltusiu nariu. Forume per dieną praleidžiu nemažiau 3 valandų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Darka_Smoke - Nori būti moderatoriumi, bet nežinai ką rašyti? Nu tai tada slėpkis po lapais, su tokia kalba moderatoriumi netapsi, jei nežinai ką rašyti. "Atsakingi", pasakyti lengva, bet žiūrėtumėm kaip tu tai darysi, + esi čia užsiregistravęs vos 4dienas ir taikais į moderatorius?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Noreciau but moderatorium.

Kodel? Whata fuck this kid dreaming?

* Dauguma forumo nariu nemegsta manes, tai didelis pliusas, drasiai, be pasigailejimu galeciau det ispejimus.

* Daug nerasysiu nes prasau vienos mazos temos, kurioje galeciau but moderatorius, kaip ir kazkuris sake.

Tema kurioj noreciau: Apie viska

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Noreciau but moderatorium.

Kodel? Whata fuck this kid dreaming?

* Dauguma forumo nariu nemegsta manes, tai didelis pliusas, drasiai, be pasigailejimu galeciau det ispejimus.

* Daug nerasysiu nes prasau vienos mazos temos, kurioje galeciau but moderatorius, kaip ir kazkuris sake.

Tema kurioj noreciau: Apie viska

Blemba, bet tu tai ir nusišneki :DD

P.S.

Ieškome daugiau SuperGames.lt moderatorių. Nori? Prisiju

Patarimas: ne daugiau ieškot, o naujų

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norėčiau tapti forumo moderatoriumi aš!Gal ir mažai postų turiu, bet nefllodinu, kad man įdomu pasižiūriu.Anketa pamatysite mano apačioje.

Vardas:Lukas.

Metai:14 metų.

Kiek praleisite forume laiko?:1-7 valandų.

Forumo moderatoriaus patirtis:1 metai gal.

Kodėl norite tapti forumo moderatorių?:Todėl kad prižiūrėčiau forumą ir bandyčiau apsaugoti jį , nuo pačiu šiūkšlių ir kenkėjų.Ir dar kad pakankamai aktyvus esu.

APIE SAVE!

Esu Lukas iš Kauno.Man yra 14 metų.Greitai bus penkiolika.Mokausi aštuntoje klasėje.Laisvalaiki praleidžiu prie kompiuterio.Mokausi su phpbb3 forumais vis daugiau ir daugiau.Mėgstu maudyti , plaukioti.Lankau laisvalaiki baseina.Forumui skirčiau laikui nuo 2 iki 7 valandų per diena.Na ką čia ir daug pripasakosi apie save , manau ir tiek užteks, ačiū kad perskaitėt, gero naršymo!

Pažadėjimai:

[*] Būti aktyvus forume.

[*] Laikytis visų taisyklių.

[*] Nedaryti nuolaidų draugams.

[*] Nenaudoti forumo moderatorių galiu kitiems reikalams.

[*] Jei kur nors išvyksti pranešti administratoriui.

[*] Būti mandagus.

[*] Pirma viską perskaityti viską ir įsiaiškinti tik tada bausti.

[*] Rašyti lietuviškai rašmenims ir stengtis nedaryti klaidų.

[*] Suteikti forumo lankytojams pagalbos arba informacijos.

[*] Gerbti visus forumo lankytojus ar administracija ar panašiai.

[*] Neįžeidinėti nei vieno.

[*] Gerbti administracijos sprendimą.

[*] Klausyti administracijos nurodymus...

Kontaktai

Skype:upside555

Gmailas:[email protected]

Telefonas numeris:Neviešinsiu , jei reikės parašysite man į skype.

Arba až!

Gali būti pildoma!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, SA:MP skiltyje, tvarkos tikrai trūksta, galėčiau ją padėti tvarkyti moderatoriams. O jei ne, nesvarbu, galbūt bus išrinkta aktyvesnių už mane moderatorių, todėl raportuosiu toliau. :rolleyes:

Tikrai ten tvarkos trūkstą.. Reikėtų ten atsakingo moderatoriaus.. :taika:

gta-samp-projektai/

Vakar raportavau, tačiau nė vienas moderatorius to nesutvarkė. :|

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, SA:MP skiltyje, tvarkos tikrai trūksta, galėčiau ją padėti tvarkyti moderatoriams. O jei ne, nesvarbu, galbūt bus išrinkta aktyvesnių už mane moderatorių, todėl raportuosiu toliau. :rolleyes:

Tikrai ten tvarkos trūkstą.. Reikėtų ten atsakingo moderatoriaus.. :taika:

gta-samp-projektai/

Vakar raportavau, tačiau nė vienas moderatorius to nesutvarkė. :|

Manau kaip tik išrinks moderatorius, iškarto pasirodys forume tvarka.Mldc kad reportuoji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4381 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...