Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškome daugiau SuperGames.lt moderatorių. Nori? Prisijunk!


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4381 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki , aš norėčiau , štai mano anketa

Vardas:Julius

Metu: 14

Kodėl norėčiau tapti moderatoriumi: Aš norėčiau padėti trinti nereiklalingas temas Sa:Mp žaidimo skiltyje , norėčiau padėti forumo lankytojams kurie nezino į kurią skiltį rašyt temas , perkelčiau temas i reikalingas skiltis ,žodžiu padečiau kuom galėčiau.

Kodėl turėčiau gauti moderatoriaus postą: na manau , nes esu aktyvus niekad ne free postinu , turiu norą padėti lankytojams , nemanau , kad esu geresnis už kitus , tiesiog parašau savo kandidatūrą.

Tai tiek TheOne. Ps: Aš nesu senbuvis , prašau manęs nesmerkit

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki , aš norėčiau , štai mano anketa

Vardas:Julius

Metu: 14

Kodėl norėčiau tapti moderatoriumi: Aš norėčiau padėti trinti nereiklalingas temas Sa:Mp žaidimo skiltyje , norėčiau padėti forumo lankytojams kurie nezino į kurią skiltį rašyt temas , perkelčiau temas i reikalingas skiltis ,žodžiu padečiau kuom galėčiau.

Kodėl turėčiau gauti moderatoriaus postą: na manau , nes esu aktyvus niekad ne free postinu , turiu norą padėti lankytojams , nemanau , kad esu geresnis už kitus , tiesiog parašau savo kandidatūrą.

Tai tiek TheOne. Ps: Aš nesu senbuvis , prašau manęs nesmerkit

Iškur tos ankėtos? Net nėr parašytą..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki visu pirmą, aš manau, kad tikčiau šiam darbui. Kodėl? Nes esu buvęs administratoriumi lt-gamming iki užsidarymo, buvau gta-support moderatorius iki kol atsisakiau, nes man atsibodo, kad mano užblokuoti žmonės už taisyklių nesilaikymą nuėję pas savininką gaudavo unban, esu turėjęs savo forumą, aišku nepasisekė su juo, bet pabandžiau. Kas aš? Aš esu Stuneris, man 16 metų, esu programuotojas/koduotojas ir moku daugybę programavimo kalbų, daugelis turbūt mane pažįsta, turiu savo verslą, plačiau apie jį ir mano darbus rasite čia. Kodėl noriu tapti moderatoriumi? Turbūt todėl, kad šiuo metu turiu nemažai laisvo laiko ir ieškau įvairiausių būdų kaip jį praleisti. Kodėl būtent aš? Aš negaliu pasakyti kodėl būtent aš, nes čia tikrai ne man spręsti, bet aš manau esu tinkantis tam, turiu patirtį, mėgstu bendrauti su žmonėmis ir moku spręsti konfliktus ir nesutarimus. Yra ir dar vienas dalykas kodėl galėčiau būti būtent aš, ji yra labai paprasta, aš esu neblogas programuotojas, laisvai galėčiau padėti tinklalapio vystymuisi.

P.S. Aš su kritiku nesutinku, padėti žmonėms galima ir nebūnant moderatoriumi, moderatoriaus pareiga yra tvarkyti forumą, padėti išspręsti ginčus ir nesutarimus bei prižiūrėti, kad būtu tvarka ir laikomasi taisyklių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

FenGas, luxas92 ir Stivis jūsų priimti negaliu, nes jūsų parašai forume užėmė per daug vietos ir pažeidė taisykles, taisykles pažeidinėjančių narių į moderatoriaus pareigas skirti negaliu. Tikiuosi pasitaisysite ir ateityje bandysite dar kartą.

Blemba nežinojau :/, ištaisiau klaida gal dabar galėsiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Laba diena,

Su jumis sveikinasi kažkada buvęs forumo moderatorius - Rizz (jei dar tokį pamenat) ir Board (senas vartotojas). IP gali nesutapti, tačiau kaip įrodymą galiu pasakyti, kad šių abiejų vartotojų IP adresai yra kintami. Šiuo metu nesu labai aktyvus forume, nes tiesiog čia trūksta tvarkos.

Einame prie reikalo. Norėčiau būti paskirtas moderuoti forumą ir įrodyti, kad galiu apsiimti šiomis atsakingomis pareigomis, su kuriomis manau puikiai susitvarkyčiau, nes moderavime turiu patirties.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Heh, pagaliau, kaip daug kas sakė. Seniai nebemačiau aktyvių moderatorių, todėl ir forumas ne kokioje padėtyje yra. Norėčiau kandidatuot į šį postą. Nežinau ar aš vienas nematau anketos ir man atrodo, kad kiti ją nupiešė iš oro, todėl jei tokia yra - parašykit, užpildysiu. Trumpai tariant... Kodėl noriu šio posto? Todėl, kad jau gana ilgai esu šio forumo narys ir tikrai ne kartą stengiausi šį forumą tvarkyti, tačiau, dėl neaktyvių moderatorių, mano pastangos buvo bergždžios, bei praleidžiu čia nemažai laiko tik žiūrėdamas, kaip kiti sėkmingai laužo taisykles, ir sėdėdamas sukryžiuotomis rankomis. Ką galėčiau tvarkyti? Tai - ką nusimanau - SA:MP ir Lineage 2 žaidimų skiltis. Nenoriu jokių kitų skilčių, kadangi nieko nesuprantu apie kitus žaidimus ar gfx, todėl ir nebūčiau tinkamas.

Jeigu kils kokių klausimų - mano skype visuomet galite rasti po avataru, galite rašyti AŽ ir pan. Žodžiu, susisiekti su manimi nėra labai sunku, kadangi prie kompiuterio praleidžiu nemažai laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dauguma pastebėjau tikrai yra gan dideli pretendentai, aš asmeniškai rinkčiau Kritika, ką dar? Nežinau, gal dar VilmuX viskas.

Jeigu rašau tai iškarto ir nenukrypsiu nuo temos, o pasireikšiu šioje temoje:

Pretenduotčiau taip pat aš.

Pastebėjau dauguma SuperGame narių rašančiu kad „ nebuvau forume dėl neaktyviu moderatorių, nebuvau forume dėl to ir to “ dėl moderatoriu sutikčiau, bet lankytis būtų įmanoma. Lankaus ( dažniausiai SA:MP skiltyje, Apie Viska, Counter-Strike, forumo turguje, PASIULYMAI/NAUJIENOS ) moderatoriu būnant - priklausytu PRIŽIURĖTI VISA FORUMA!

Forume praleidžiu gan nemažai laiko kaip ta nemažai pavadinsiu? Žiurint kokia diena, kokia situacija, forume na valanda čia manau mažiausiai sėdžiu 1-3valandas forume praleidžiu, per atostogas jeigu prie kompiuterio būnų, tai tikrai sėdžiu gan įlgiau, taip pat nieko nesakau išeinu į lauka, važiuoju atostogauti.

Nepaisant mano įspėjimu, kuriu turiu tikrai, kodėl gavau? - Kiti beprasmiai, ~2 mėn senumo pranešimai, kartais gaunu net už tai. Tai yra nepriimtina, kaip moderatorius vien į foruma ateina uždėti ĮSPĖJIMO, kad viskas pasikeistu, juokinga net pasidaro kaip pažiuri prisijungusiu narių skaičių, moderatoriu - 0! gta-samp-projektai/ man rodos toks url'as tema su pavadinimu „ My Life “ pataisau temos*, daug temų, jau yra ir niekas ju nepataiso keista... Moderatorius - SKYPĖJ'e sėdi, susirašinėti gali, forume nebūna net nebežinau ką čia be pridurti sekmės visiems patenkant į moderatoriaus postą. Pridursiu dar kad PADĖČIAU ŽMONĖ BŪTINAI ir raportuotas klaidas taisyčiau.

Ką gi liko tik anketa, savo nuomuone šiokia tokia išsakiau.

Vardas: Ernestas.

Skype: Ernestas842

Adresas kur jau esate buvę seniau arba dabar esate moderatorius: (tai būtų pliusas): ****-Gaming ar kaip tiksliai nebepamenu, PAWN*.LT, esu buves dar keliuose forumuose, kuriu nebepamenu.

Gimimo metai: 1997-09-24

Kokios skilties moderatorius labiausiai norite būti: (gali būti ir ne viena) Viso forumo vienas neprižėčiau, bet tektu vaikčioti po forumo skilty, dažniausiai būnų kaip ir minėjau ( SA:MP, APIE VISKA, Counter-Strike, Forumo Turgus, Naujienos/Pasiulyma ) dažniausiai iš visu SA:MP

Kodėl norite tapti moderatoriumi: Kaip pasižiuri į šiolaikinio moderatoriaus komanda darosi pykta, kodėl? Forumas netvarkytas, FLT buginti. Sukursi savo TEMA [ po kelešdešims minučių jinai dings ] arba greičiau ateina koks naujokėlis užfloodina savo kvailomis temomis, kuriu reiktu vengti ir įšeina patenkitas iš forumo pagalvojes „ VO DABAR ATEIS Į MANO SVETAINE AR SERVERI LANKYTOJU/ŽAIDĖJU taip išreklamavau “ situacija su PUB***.IN, žmones nemoka nieko kito tik - TERŠTI FORUMA. Bandyčiau tai viska pakeisti VIENAM visko nepavyktu, tektu dar moderatoriu aktyviu, vienas visa foruma prižiurėsi? - NE, skiltčių kie, vo jėtau praiti vienam pro visa foruma, kąžin ar įmanoma, aišku jeigu esi NOLIFERIS tai tada GAL, bet kąžin ar tai būtų įmanoma... Bandyčiau nors kokia dalį keisti foruma, pagyvinti ir kitą.

@ Divito.

Sekmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Divito, aš nepildau ir nepildysiu anketos į forumo moderatorius, nes būčiau tikrai gana griežtas, o to pasekmė greitas įspėjimų surinkimas ir išėjimas atostogų dėl nemokėjimo bendrauti. Pastartuoju metu pradėjau rašyti kandžius komentarus, arba "off-topinti", kyla klausimas kodėl? Noriu patikrint, kaip greitai moderatoriai gali imtis kažkokių veiksmų, bet pastebėjau, kad to daryti neverta, nes jie neaktyvūs, nesugeba susitvarkyti su masinėmis žinutėmis forumuose, skirtingų vartotojų kūrimais per proxy ir pnš, net jeigu ir raportuoju, tik po kelių dienų būna imtasi tvarkyti mano raportuotos temos.

O kaip ir sakiau realių kandidatų iš dabar parašiusių galėčiau atrinkti 2-3 moderatorius. Vien dėl to, kad jie sugeba bendraut, greit neužsiveda, pozityviai vertina situaciją. Stengiasi ir nenuleidžia rankų, kaip iki šiol priimti moderatoriai, geriausiai susidaryti nuomonę apie žmogų leidžia jo parašyti pranešimai, tai prieš renkant, siūlau permesti kelis puslapius, bei palyginti su anketa, nes tai dažniausiai būna tik "smegenų pudrinimas".

Linkiu Aurimui išsirinkti nekiaušingalvių komandą, kuri ištemptų forumą iš esamos padėties. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Divito, aš nepildau ir nepildysiu anketos į forumo moderatorius, nes būčiau tikrai gana griežtas, o to pasekmė greitas įspėjimų surinkimas ir išėjimas atostogų dėl nemokėjimo bendrauti. Pastartuoju metu pradėjau rašyti kandžius komentarus, arba "off-topinti", kyla klausimas kodėl? Noriu patikrint, kaip greitai moderatoriai gali imtis kažkokių veiksmų, bet pastebėjau, kad to daryti neverta, nes jie neaktyvūs, nesugeba susitvarkyti su masinėmis žinutėmis forumuose, skirtingų vartotojų kūrimais per proxy ir pnš, net jeigu ir raportuoju, tik po kelių dienų būna imtasi tvarkyti mano raportuotos temos.

O kaip ir sakiau realių kandidatų iš dabar parašiusių galėčiau atrinkti 2-3 moderatorius. Vien dėl to, kad jie sugeba bendraut, greit neužsiveda, pozityviai vertina situaciją. Stengiasi ir nenuleidžia rankų, kaip iki šiol priimti moderatoriai, geriausiai susidaryti nuomonę apie žmogų leidžia jo parašyti pranešimai, tai prieš renkant, siūlau permesti kelis puslapius, bei palyginti su anketa, nes tai dažniausiai būna tik "smegenų pudrinimas".

Linkiu Aurimui išsirinkti nekiaušingalvių komandą, kuri ištemptų forumą iš esamos padėties. :)

Reikėtu anti proxy sukurt :?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Divito, aš nepildau ir nepildysiu anketos į forumo moderatorius, nes būčiau tikrai gana griežtas, o to pasekmė greitas įspėjimų surinkimas ir išėjimas atostogų dėl nemokėjimo bendrauti. Pastartuoju metu pradėjau rašyti kandžius komentarus, arba "off-topinti", kyla klausimas kodėl? Noriu patikrint, kaip greitai moderatoriai gali imtis kažkokių veiksmų, bet pastebėjau, kad to daryti neverta, nes jie neaktyvūs, nesugeba susitvarkyti su masinėmis žinutėmis forumuose, skirtingų vartotojų kūrimais per proxy ir pnš, net jeigu ir raportuoju, tik po kelių dienų būna imtasi tvarkyti mano raportuotos temos.

O kaip ir sakiau realių kandidatų iš dabar parašiusių galėčiau atrinkti 2-3 moderatorius. Vien dėl to, kad jie sugeba bendraut, greit neužsiveda, pozityviai vertina situaciją. Stengiasi ir nenuleidžia rankų, kaip iki šiol priimti moderatoriai, geriausiai susidaryti nuomonę apie žmogų leidžia jo parašyti pranešimai, tai prieš renkant, siūlau permesti kelis puslapius, bei palyginti su anketa, nes tai dažniausiai būna tik "smegenų pudrinimas".

Linkiu Aurimui išsirinkti nekiaušingalvių komandą, kuri ištemptų forumą iš esamos padėties. :)

Dėl to sutinku, asmeniškai čia niekas nebuvo geras su kitais lankytojais, pykosi ir kitą... Aš asmeniškai prieš kiek laiko, keli mėnesiai atgal, buvau priekabus prie ju temu, vis rasdavau prie kažko užsikabinti. Užsivesti, reikia kantrybes ir nervų, jei tu pilditum už tave tikrai balsuočiau. Dėl tu Proxy, tai patikėk, aš po pirmo ban'o šiame support'e susikures buvau kelius vartotojo vardus. Bet paprašiau Aurimo kad ištrintu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėl to sutinku, asmeniškai čia niekas nebuvo geras su kitais lankytojais, pykosi ir kitą... Aš asmeniškai prieš kiek laiko, keli mėnesiai atgal, buvau priekabus prie ju temu, vis rasdavau prie kažko užsikabinti. Užsivesti, reikia kantrybes ir nervų, jei tu pilditum už tave tikrai balsuočiau. Dėl tu Proxy, tai patikėk, aš po pirmo ban'o šiame support'e susikures buvau kelius vartotojo vardus. Bet paprašiau Aurimo kad ištrintu

Nemanau kad čia vyks kažkoks balsavimas, administratorius pagalvos, bei atrinks narius, kurie yra tinkami užimti moderatoriaus pareigas. Manau, kad ne tu vienas balsuotum jei tai būtų įmanoma, bet nenoriu nuliūdinti savo priešų. :D

Reikėtu anti proxy sukurt :?

Vargu ar Aurimas tam pritars, nes tai skaitysis kaip apribojimas, buvo siūlyta kad draustų registruotis iš to pačio IP, daugiau kaip 2 kartus ar pnš, tai su proxy manau tas pats bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėl to sutinku, asmeniškai čia niekas nebuvo geras su kitais lankytojais, pykosi ir kitą... Aš asmeniškai prieš kiek laiko, keli mėnesiai atgal, buvau priekabus prie ju temu, vis rasdavau prie kažko užsikabinti. Užsivesti, reikia kantrybes ir nervų, jei tu pilditum už tave tikrai balsuočiau. Dėl tu Proxy, tai patikėk, aš po pirmo ban'o šiame support'e susikures buvau kelius vartotojo vardus. Bet paprašiau Aurimo kad ištrintu

Nemanau kad čia vyks kažkoks balsavimas, administratorius pagalvos, bei atrinks narius, kurie yra tinkami užimti moderatoriaus pareigas. Manau, kad ne tu vienas balsuotum jei tai būtų įmanoma, bet nenoriu nuliūdinti savo priešų. :D

Reikėtu anti proxy sukurt :?

Vargu ar Aurimas tam pritars, nes tai skaitysis kaip apribojimas, buvo siūlyta kad draustų registruotis iš to pačio IP, daugiau kaip 2 kartus ar pnš, tai su proxy manau tas pats bus.

konkrečiau anti non lt ip, nes taip ar taip užsieniečiams čia nėra ką veikti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

FenGas, luxas92 ir Stivis jūsų priimti negaliu, nes jūsų parašai forume užėmė per daug vietos ir pažeidė taisykles, taisykles pažeidinėjančių narių į moderatoriaus pareigas skirti negaliu. Tikiuosi pasitaisysite ir ateityje bandysite dar kartą.

Parašą ištryniau jau vakar, nes tik vakar peržiurėjau tikslų parašo dydį/vietą. Tad kaip sakiai bandysiu sekantį kartą ir tikiuosi trūkūmų nebus. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinot ką pasakysiu-užknisat.Atsikėlė neaktyviausi,ir pradėjo pretenduoti.Kiti jau mėnesius forume nematyti,dabar vat butent šią minutę atsibudo,žinokit labai vaikiškas elgesys.Vat tokie kaip weed,rolis,mactavish-jie forume lankos vos nekasdien,o pvz vilmux,bandė į mod patekt,nepavyko,atsiprašant dėjo ant forumo ir dingo,dabar vėl atsikėlė iš kaškur.Viskas tavo rankose Aurimai,prašau taves vieno,išrink aktyvius moderatorius.Pretenduoju ir aš į moderatorius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4381 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...