Stuneris

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.272
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  80 +Pervesti

Stuneris paskutinį kartą laimėjo Kovo 16

Stuneris turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

400 Turintis ką pasakyti

Apie Stuneris

 • Nario rangas
  Anderbosas (-ė)
 • Gimtadienis 1996.03.19

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  Stuneris TheChrisys#1072

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.970 profilio peržiūros
 1. Parašyk man į discord.
 2. Stuneris

  Paysera ir anstoliai

  Taip, taip, teko ir man kai pamiršau psd susimokėti.
 3. Stuneris

  Paysera ir anstoliai

  Jei esi vis dar ne perkeltas t.y. Revolut LTD, tada taip, bet jei jau perkėlė į UAB Revolut Payments arba UAB Revolut Bank, jei nesuklydau su pavadinimais tiksliais, Žodžiu, jei iš UK įmonės perkėlė tavo vartotoją į UAB, tada mato, nes revolut jau oficialiai yra Lietuvoje bankas ir yra prižiūrimas Lietuvos banko ir kitų institucijų kaip VMI ir pan gauna ataskaitas apie tavo pajamas.
 4. Stuneris

  Paysera ir anstoliai

  Revolut irgi jau mato po to kai persikėlė į Lietuvą.
 5. Stuneris

  Paysera ir anstoliai

  Taip
 6. Stuneris

  Programuotojas ieško partnerio

  Parašyk man į discord, paplepėsim plačiau.
 7. Stuneris

  youtube grybauja

  Taip, vakar viskas buvo gerai vakare, o šįryt pastebėjau.
 8. Stuneris

  youtube grybauja

  Galvojau man čia tik taip, bet jau pastebėjau, kad daugumai. Pats YouTube kažką išdarinėja, susitvarkys kažkada, nesukti galvos, ant app telefone tas pats.
 9. Sveiki, iš neturėjimo ką veikti, mielai pagelbėčiau su jūsų sistemomis, sukurčiau arba padėčiau tai padaryti. Didelių sistemų tikrai nekursiu. Susisiekti galite: Stuneris TheChrisys#1072, maloniai pabendrausime plačiau.
 10. Sveiki, galbūt, pas kažką yra užsilikęs vienas iš šių gamemode? Desert Life yra Martyz ir G1ntas kurtas. Retro life yra jo perdirbinys. Būtų malonu dar atrasti šį senuką, aišku jam jau apie 10 metų. Todėl visos nuorodos, kurias pavyko rasti jau yra nebegaliojančios.
 11. Manyčiau, kad ponams Mahart ir Dominykas reikėtų pirmiausia šiek tiek pagarbos turėti, nes dabar kaip iš tvarto kažkokio paleisti. Jei nesugebate bendrauti ir diskutuoti be keiksmažodžių ir užgauliojimų, tai galbūt vertėtų tiek savo nuomonę, tiek norą rašyti pasilikti sau ir savo draugams. Čia žmonės susirinko bendrauti, diskutuoti, ieškoti ir suteikti pagalbą. Manau, kad daugelis man pritars, kad tokie žmonės, kurie nesugeba bendrauti pagarbiai čia neturėtų būti laukiami. Kalbant į temą manyčiau, kad jei kyla tokie klausimai, geriau būtų paprašyti žmonių išmanančių savo darbą tai padaryti už tave, bet visgi jei turi didžiulį entuziazmą tai daryti pats, nes nori kažko išmokti, mielai tau pagelbėsiu ir suteiksiu reikiamų žinių. Parašyk man PM, susitarsime kaip susisieksime ir bendrausime toliau.
 12. Stuneris

  Ieškomas KOMANDOS/SCRIPTERIO

  Nežinau kaip jis planuoja susirasti komandos narį, negali pasakyti ar neturi idėjos ir vizijos.
 13. Sveika supergames publika, nusprendžiau padėti jums išspręsti problemas kilusias su serveriu. Dirbu kokybiškai, tad su paslaugų konkretumu problemų nebus. Su sa-mp esu jau daugiau kaip 10 metų. Tai gi prieikime prie konkretumo ką aš jums siūlau: Script klaidų taisymas, redagavimas, papildymas. Script optimizacija, tobulinimas. Script kūrimas pagal poreikį. Įvairių kitokių klaidų tvarkymas. Komandų vertimas į/iš ZCMD, YCMD, FCMD, DCMD. Įvairūs kitokie kodavimo darbai. O čia nuorodų sąrašas, dėl kurių galėsite susidaryti nuomonę apie mane, dauguma jos senokos, nes po to viešai savo darbais nebesidalinau: Taip pat radau viena video mano kurtos sistemėlės: Susisiekti su manimi galite pm žinute, bet labiau rekomenduoju discord kontaktu (Stuneris TheChrisys#1072). Dėl kainos taip pat pakalbėsime privačiau, bendradarbiaudami. Geros likusios dienos.
 14. O tu vis mane nustebini ir po tiek metų.
 15. Galbūt, todėl, jog nesi pratęs prie civilizuotai mandagios kalbos?