Divito

Užblokuotas
 • Pranešimų skaičius

  2.536
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  33%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

210 Turintis ką pasakyti

Apie Divito

 • Nario rangas
  WHATSUP
 • Gimtadienis 1986.03.14

Susisiekimo būdai

 • Skype
  Ernestas842

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Ramygala

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Divito

  Apie vLRG.lt ir Zavaską!

  Dar vienas klounas.. Niekas čia nieko nevogė, tiesiog viskas kaip ir buvo pasakyta - padaryta. Nesijaudink, sportuot mėgstu. GG life jam bus, galės savo pykti realiai išlieti armijoj, o ne internete, bet ką jis ten išsilies, pabandys ir nuleis ten jį ant žemės.
 2. Divito

  Apie vLRG.lt ir Zavaską!

  Lochas į armiją? Čia savanoriu reikia būti į armiją stojant, nematau nieko blogo į armiją eit. Tikrai nevažiuosiu aš kažkur, kūro nedeginsiu, jog tau per ausį užvožt ir daugiau tampytis teismai, kaip tėvai ( tavo ) paduos pareiškima policijai, be reikalo. Tiesiog laido riteris esi toks.
 3. Divito

  Apie vLRG.lt ir Zavaską!

  Tadai, tu nors skaitei visa chatą? Čia paminėjau, jog Mantas kvietė Marių pas jį atvažiuot, tai atvažiuotu ir tas Mantas verktu kruvinom ašarom, sakydamas "Dėdę, nemuškit, man dar tik 15". O dėl reikalo, jei atvažiuotu kas nors santykių aiškintis ( prašom, jei tik noras yra ), tai ir reikėtu iš kojos prasukt. Pats nevažiuosiu pas nieką. Tu situacijos ir neskaitei žinučių, bet vis kažkodėl dar toliau bandai pavaidinti, jog žinai, kaip viskas vyko, kas ką pasakė. Ne, nežinai, tiesiog nereikia visko išvedžiot, reikia viską išsiaiškint.
 4. Divito

  Apie vLRG.lt ir Zavaską!

  Aš neminėjau jog iš Kojos pertrenksiu, bet jei bus reikalas, taip ir padarysiu. Juokingiausia, jog visi komentuojat, kritikuojat, o nieko nežinot ir pisat proto.
 5. Divito

  Apie vLRG.lt ir Zavaską!

  19 ne už kalnų. Kaip tu pateiksi man tikslius įrodymus ką, kaip apgavau , tik kažką sakyk, nes už tokius žodžius, tau tuos pieninius dantis kurie dar neišaugę išdaužyt galima. Gyvenime šaibos ir dažnai svarbus, o darbas atliktas, tik tu nesupranti visko tik vienas pasakė, kitas durnelis patikėjo. 15 metį, eik namų darbus daryti, tik. Nes netemsi baigt 10-tos klasės.
 6. Divito

  Apie vLRG.lt ir Zavaską!

  Kokie dar atmazai? Kokį dar FRAG modą, kas tai yra? Tas pats per ta pati, nepaskausta pirštų tau nuo šūdo malimo prie kompiuterio ekrano? Žiūrėk, jog kompas neperkaistu, ar tavo ta "būka" smegeninė? Užuodi modą? Kaip jis kvepia? Seni, turiu nuvilt, turbūt save užuodi prie kompo tik nesupranti dar to. Tavo profilis: Amžius15 metų GimtadienisRugpjūtis 5, 2000 Čia tokie visi ir rėkauja atėję? Atvažiuotu , gautum pliauskų ir ramus sedėtum, nebeprakaituotum čia. Važiuot kažkur jam iš Vilniaus į kažkur, jog 15 - metį perpist iš kojos? Čia ir skaitosi tiesiog bereikalingos išlaidos ir dar, jog aišku jog tas 15 - metis nelys iš namų niekur. O dėl panos, nepričiom čia jo ta pana. Ble, negaliu, sakau ramiai išsiaiškinsiu, bet kaip čia rėkauja visi "Visagaliai, viską mokantys ir tikri , rimti vyrai!", chebra, man jau baisu, kaip čia tokie visi vyrai, mūrai susirinkę. Pasakyt kažką griežčiau bijau.
 7. Divito

  Apie vLRG.lt ir Zavaską!

  na kaip galėsi sukurti, tai ką sukuręs, tai galėsi kažką sakyt. Vaikis, tarkim Bet kas yra juokingiausia, dalbajobai sėdi prie kompo, neturi ką veikt pamato temą ir "O , reik čia parėkaut, biški vierchą primest". O čia kažkoks klounas dabar ateina ir dar rėkauja, nueik į kiemą išsirėk, gal ramiau gyvensi. Klounai, kurie nežinot situacijų, tyliai būkit. O ES. ok, sir, you are the best! Dar vienas klounas.
 8. Divito

  Apie vLRG.lt ir Zavaską!

  Tiesiog, viskas buvo paaiškinta ir parekomenduota, vienas, kitas pasakė - neįsitikinę, nes beabejo prie svetimo dirbti sunkiau nei prie savo, tas pats kaip važinėjai visa gyvenimą su vienu transportu ir remontuoti tenka kitą eksprontu, viskas skiriasi, čia panašiai. Viską pirma reikia susidelioti į vietas ir pasidaryti planą kaip ir aš jam minėjau, bet manau, jog beabejo tai yra sunku suprasti ir geriausias variantas - važiuoti į svečius. Jeigu visi , kurie būtų nepatenkinti darbais rašytu "apgavo mane" tai nemanau jog liktu žmonių , be papeikimų ar kritikų, tiesiog kartais reikia viską apsvarstyti ir susidelioti kaip ir minėjau, viskas, manau šia diskusiją aš baigiu, užtenka man tokios palevos čia, kiek po to turėjau užsakymų , visi patenkinti iš įvairių sričių, vienam nepatiko - parašė "apgavo", išėjau ir parašė taip pat, pasakiau kaip daryti, nepklausė. Gero vakaro. P.S Ramygala už Panevežio, jei kam įdomu.
 9. Divito

  Apie vLRG.lt ir Zavaską!

  Beabejo , bet visur visada reikia tikrai išsiaiškinti viską, o ne iškart šmeižt. Apgavimo, jokio nebuvo. Na tiek to.
 10. Divito

  Apie vLRG.lt ir Zavaską!

  Aš išeidamas aiškiai pasakiau , viskas padaryta - nepabaigiau visko pateikt, nes tu mappų neturėjai, o tau telieka susikelt viską ant mapp'ų, kordinates normaliai susidėliot ir gali be problemų žaist. Na , anyway... Apie narkotikų vartojimą neužmiršk tik savo ( čia geras atkirtis turėtu būt ), šiaip viskas yra skype. Žodžiu, neatrašinėk , tik man įdomūs tokie žmonės kaip viską ką sakiau padariau, o daugiau dejuoja . Paplatintai dabar modą, aš tau minėjau - tai didžiausia bus tavo padaryta klaida, tu man jaučiu papildomai sumokėsi dabar . Nepatiko man tas tavo poelgis, grąsinai į policija eit, eik, tik viskas yra parodyta, o jeigu čia dar achujelinsi ir kažką čia bandysi regzt, prašom. Bet, kada. Tiesiog, kartais reikia pripažinti r savo klaidas, kaip pats prasimeti ant kažkur - gyvenime ir pats esi kaltas, tik to nesugebi pripažinti, įdomiausias faktas toks, o grąsinimai, tebūnie, tebūnie jie lieka. Gero vakaro, melagėlį
 11. Divito

  Apie vLRG.lt ir Zavaską!

  Tau dalbajobe visi tokie, kaip pats nieko nesugebi, kas pasakyta, nesugebi visko normaliai išreikšt tai ir visi tokie? Protingas žmogus tą modą panaudos dabar - susikels mapp darbus pasikeis kordinates, susikurs kokiu ten darbų reikia ir vuolia, žais be problemų. Reikia pirma kažką sugebėti, pasidaryti kaip sakiau, tada *Myliu SuperGames.lt* čia pisi protą dalbajobe tu. Pinigus gražinsiu ? Už ką? Už tai jog dariau ką sakei ir yra padaryta? JEi nieko nebūčiau padaręs - atiduočiau, bet kaip padaryta ir neusgebi tik pasileist, tada nichuja. Visus tik visaip vadini, pats nieko nesugebi ir tau atrodo jog tik tave apipisa, bet kaip sakiau paleis servą ir pasibaigt su krodinatėm ( mappų ) - nesugebėjai. Fsio. Gaidy sakei pats jog pnwž gyveni su sese ten ar pas mama nepamenu, bet db sakai Vilniuj, panevežys pilnas pažįstamų per pažįstamus viską sužinai. Nieko , gal bus proga susipažint
 12. Divito

  Apie vLRG.lt ir Zavaską!

  Adreso tikrai neduosiu, seni, su tėvais dar esu. Mes kokiam centre miesto galim susitikt, aš va kaip tik į kauną važiuoju, tai galėsi prilėkt vistiek VIlniuj sakėi apsistojęs ar kur ten. Tai šešt galėsi prilėkt.
 13. Divito

  Apie vLRG.lt ir Zavaską!

  Nežinau kas tu, bet tu nežinai situacijos, žmogau. Niekas jo neapipiso, aš jam aiškinau šimtus kartu kaip viskas yra, jis tik nemoka to suvirškint. Nereikia čia kažko sakyti, kaip pats nieko nežinai, random atsiranda žmogus, ir čia kažką sako. Viskas nėra taip blogai kaip atrodo, na čia jis persifantazuoja, sakiau pakeisti pozicijas, mapp darbus gauti ir gali leisti tą modą, kaip nesugebėjo maperio susirast , kur viską būčiau iškėlęs ir viskas būtų pasirodę visos esančios sistemos o tai tik dabar padaryta.. Na man dzin.
 14. Divito

  Apie vLRG.lt ir Zavaską!

  Aš nesuprantu tavo "šūdmalio" sąvokos, tu šūdmalį žmogu vadini, kuris ką sakė, tas ir yra padaryta? O dėl EN sistemų ką tu čia *Myliu SuperGames.lt* svaigsti avine, gyvenime nieko nesu paimėęs ir neimsiu. Šiaip skaitau ir juokiuos, nes verkt noris, kas pasakyta tas padaryta, nevertė pinigų vesti jei tau tai nepatiko. Tiesiog sakiau tau liko mapp darbus susikelti ir pozicijas pasikeisti, fsio, problem solved, modas veikia, tiesiog reikia tinkamai perprasti viską ir normaliai sugalvoti. Tiesiog jeigu pats neatidus ir per daug savanaudis plius pis protis narkašas esi, tai aš tau žodžių neturiu
 15. Divito

  Apie vLRG.lt ir Zavaską!

  Be problemų, šeštadienį numesiu tau į skype ar pm'ą supergames, tik nepamiršk pracheckint. O dėl sąlygų, niekas nebuvo verčiamas pinigų siųst.