Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškome daugiau SuperGames.lt moderatorių. Nori? Prisijunk!


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4381 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Noriu į moderatorius del to kad man atrodo kad forumas po biški žlunga :) per daug neprižadu bet kad tvarkysiu forumus tai tikrai :) beje esu jau čia buves(su kitu slapyvardžiu) tikiuosiu išrinksi tinkama moderatoriu :)

Kiek pamenu neleidžiama kurtis kelių vartotojų vienam žmogui. Štai tau ir prasižengimas = 1 įspėjimas = Nepriima į moderatorius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Noriu į moderatorius del to kad man atrodo kad forumas po biški žlunga :) per daug neprižadu bet kad tvarkysiu forumus tai tikrai :) beje esu jau čia buves(su kitu slapyvardžiu) tikiuosiu išrinksi tinkama moderatoriu :)

Kiek pamenu neleidžiama kurtis kelių vartotojų vienam žmogui. Štai tau ir prasižengimas = 1 įspėjimas = Nepriima į moderatorius.

Jeigu mano smegenys dar veikia, tai, jei nenaudoji praeito vartotojo, o naudojiesi nauju - tai ne klonavimas ir jis leidžiamas. Juk tu negauni jokios naudos, ar ne? Kita vertus - nusiimi įspėjimus... Tačiau, jei jis neturėjo įspėjimų, galbūt jis nėra klonuotojas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Noriu į moderatorius del to kad man atrodo kad forumas po biški žlunga :) per daug neprižadu bet kad tvarkysiu forumus tai tikrai :) beje esu jau čia buves(su kitu slapyvardžiu) tikiuosiu išrinksi tinkama moderatoriu :)

Kiek pamenu neleidžiama kurtis kelių vartotojų vienam žmogui. Štai tau ir prasižengimas = 1 įspėjimas = Nepriima į moderatorius.

Jeigu mano smegenys dar veikia, tai, jei nenaudoji praeito vartotojo, o naudojiesi nauju - tai ne klonavimas ir jis leidžiamas. Juk tu negauni jokios naudos, ar ne? Kita vertus - nusiimi įspėjimus... Tačiau, jei jis neturėjo įspėjimų, galbūt jis nėra klonuotojas?

Taip aš visiškai nebenauduoju to acc.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki. Pakankamai senai buvau užsiregistravęs, bet palikau forumą dėl netvarkos. Visai nesenai vėl čia sugrįžau, kiek matau tai kuriuose skiltyse netvarka vis tebėra. Todėl norėčiau prisijungti prie moderatorių ir gauti tvarkyti keletą skilčių (domina 'Tinklapių kūrimas', 'Įdomios nuorodos, reklama', 'Žaidimų kūrimas' ir pan.). Dėl aktyvumo niekam nepudrinsiu smegenų, kadangi būna visaip, kartais programuoju kokią nors nauja WEB sistemą, o kartais tai tiesiog tingiu daryti. Taip pat ilgą laiką buvau moderatoriumi gta-support.lt tinklapyje, bet atsibodo sa-mp ir pasitraukiau.

Taip pat esu draugiškas, paslaugus, mandagus žmogus, turbūt niekada neesu viešai ko nors įžeidęs (neskaitant vieno atvejo, apie kurį nekalbėsiu..). Mano hobis, bei karjera - programavimas, todėl daugumai naujokų galiu padėti šioje srityje (na turbūt ne aš vienas čia toks). Na ir jei gaučiau moderatorių, tai nenorėčiau prižiūrėti labai plačių, aktyvių forumų, kadangi esu mokslo žmogus, bei žinoma programuotojas, tai ir stengiuosi to siekti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4381 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...