Peršokti į turinį

Ieškome daugiau SuperGames.lt moderatorių. Nori? Prisijunk!


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4397 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Daugelis is musu noretu patekti i si posta , bet pateks tik tie kurie patys netersia forumo ir juo naudojasi dorai.

Ai6ku as ir pats noreciau juo tapti :)

Daug nori, moderatorius turi bent mokėti rašyti. :)

Pritarių.. Ir nebeturį but naujokais.. Turį but jau bšk pabūvę.. Sėkmės kurie bando šį postą pasiekt.. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Daugelis is musu noretu patekti i si posta , bet pateks tik tie kurie patys netersia forumo ir juo naudojasi dorai.

Ai6ku as ir pats noreciau juo tapti :)

Daug nori, moderatorius turi bent mokėti rašyti. :)

Jeigu turi omeny lietuviškų raidžių naudojimą, tai nėra būtina, svarbu pirmiausia išmokti bent jau rišliai sudėlioti sakinį. Juk yra skirtumas, ar rašysi be lietuviškų raidžių, tačiau protingai, arba rašysi su lietuviškomis raidėmis pievas. :)

Aišku, nelabai norisi išrinkti moderatorių, kuris wa tajp wa rasho, tačiau, neturėtų būti atmetamas, jei nenaudoja ąčęėįšųūž raidžių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, lankausi forume tikrai kiekvieną dieną. Esu atsakingas, padedu žmonėms. Žinau reiks kovoti, bet pasistengsiu kiek galėsiu. Į forumą užeinu dėl skriptų, ar šeip pažiūrėti naujienų, ar padėti naujokams, kurie nežino, kur ką rašyti. Duodu pastabas, ir raginu pasitaisyti kitą kartą. Kaip sakiau, esu labai atsakingas. Kaip tik esu SA:MP serverio sąvininkas, tai vis labiau lankausi forume. Kodėl norėčiau būti moderatoriumi? Todėl, nes man būtų kaip tik malonu, būti prie SuperGames.LT komandos. Kodėl aš noriu? Todėl, nes noriu padėti naujokams, administratoriams [kai to prireiks]. Na būdamas moderatoriu remčiau svetainę. Aišku, turiu labai mažai pranešimų, bet tikiuosi, kas nors perskaitys šį pranešimą.

:) Ačiū už dėmesį :hi:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, lankausi forume tikrai kiekvieną dieną. Esu atsakingas, padedu žmonėms. Žinau reiks kovoti, bet pasistengsiu kiek galėsiu. Į forumą užeinu dėl skriptų, ar šeip pažiūrėti naujienų, ar padėti naujokams, kurie nežino, kur ką rašyti. Duodu pastabas, ir raginu pasitaisyti kitą kartą. Kaip sakiau, esu labai atsakingas. Kaip tik esu SA:MP serverio sąvininkas, tai vis labiau lankausi forume. Kodėl norėčiau būti moderatoriumi? Todėl, nes man būtų kaip tik malonu, būti prie SuperGames.LT komandos. Kodėl aš noriu? Todėl, nes noriu padėti naujokams, administratoriams [kai to prireiks]. Na būdamas moderatoriu remčiau svetainę. Aišku, turiu labai mažai pranešimų, bet tikiuosi, kas nors perskaitys šį pranešimą.

:) Ačiū už dėmesį :hi:

Dabar kas trečias turi SA:MP serverį, o kas antras Counter-strike.

Sakei, kad padedi naujokams, o į moderatorius nori, nes nori padėti naujokams, tai šitą suprast? :D

Žmonės, jūs rašot, ir nusirašot tokias nesąmones, kad tik pakliūtumėte į moderatorius.

Manau Aurimas taip nedarys:

Į moderatorius patenka tas, tas, anas, ir dar tas. Pareigos uždėtos.

Jis atsižvelgs į aprašymą, nemanau, kad čia užtenka tik:

Noriu į moderatorius, darysiu tvarką, nes čia betvarkė, padėsiu naujokams.

Pasistenkit, ir gal gausit į mūsų palaikymą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, lankausi forume tikrai kiekvieną dieną. Esu atsakingas, padedu žmonėms. Žinau reiks kovoti, bet pasistengsiu kiek galėsiu. Į forumą užeinu dėl skriptų, ar šeip pažiūrėti naujienų, ar padėti naujokams, kurie nežino, kur ką rašyti. Duodu pastabas, ir raginu pasitaisyti kitą kartą. Kaip sakiau, esu labai atsakingas. Kaip tik esu SA:MP serverio sąvininkas, tai vis labiau lankausi forume. Kodėl norėčiau būti moderatoriumi? Todėl, nes man būtų kaip tik malonu, būti prie SuperGames.LT komandos. Kodėl aš noriu? Todėl, nes noriu padėti naujokams, administratoriams [kai to prireiks]. Na būdamas moderatoriu remčiau svetainę. Aišku, turiu labai mažai pranešimų, bet tikiuosi, kas nors perskaitys šį pranešimą.

:) Ačiū už dėmesį :hi:

Dabar kas trečias turi SA:MP serverį, o kas antras Counter-strike.

Sakei, kad padedi naujokams, o į moderatorius nori, nes nori padėti naujokams, tai šitą suprast? :D

Žmonės, jūs rašot, ir nusirašot tokias nesąmones, kad tik pakliūtumėte į moderatorius.

Manau Aurimas taip nedarys:

Į moderatorius patenka tas, tas, anas, ir dar tas. Pareigos uždėtos.

Jis atsižvelgs į aprašymą, nemanau, kad čia užtenka tik:

Noriu į moderatorius, darysiu tvarką, nes čia betvarkė, padėsiu naujokams.

Pasistenkit, ir gal gausit į mūsų palaikymą.

Tai man atrodo anketos bus. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip man tokia nuojauta, kad jūs nepastebėjot, jog per savo O.T. prirašėt jau 12 puslapių.

Kitas dalykas, tas, kad dauguma siekiančių/ agituojančių savęs/ save į moderatoriaus postą, bent jau man matomi pirmą kartą, tad patarimas ateičiai, prieš imdami valdžią, bent jau pažinkite aplinką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau, kad daugelis galvoja "turėsiu moderatorių, tai būsiu kietas :lok: ", bet pagalvokite, kokia jums nauda iš to, kad visą dieną sėdėsite čia ir tvarkysite forumo temas? O jeigu prisijungsite tik ant ~10 minučių, tai kam jums iš viso tas moderatorius? xD

O administratoriui siūlau nepriimti tokių moderatorių, kuriems yra ~13 metų, nors jie gali būti parašę ir 3000 pranešimų ar daugiau. Nes būna tokių, kurie gauna tą moderatorių ir po mėnesio jau nebesilanko puslapyje, nes tiesiog atsibosta tvarkyti temas. Siūlau priimti nuo kokių 17 m., nes tokie manau jau rimtesni būna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau, kad daugelis galvoja "turėsiu moderatorių, tai būsiu kietas :lok: ", bet pagalvokite, kokia jums nauda iš to, kad visą dieną sėdėsite čia ir tvarkysite forumo temas? O jeigu prisijungsite tik ant ~10 minučių, tai kam jums iš viso tas moderatorius? xD

O administratoriui siūlau nepriimti tokių moderatorių, kuriems yra ~13 metų, nors jie gali būti parašę ir 3000 pranešimų ar daugiau. Nes būna tokių, kurie gauna tą moderatorių ir po mėnesio jau nebesilanko puslapyje, nes tiesiog atsibosta tvarkyti temas. Siūlau priimti nuo kokių 17 m., nes tokie manau jau rimtesni būna.

Svarbu ne metai, o protas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau, kad daugelis galvoja "turėsiu moderatorių, tai būsiu kietas :lok: ", bet pagalvokite, kokia jums nauda iš to, kad visą dieną sėdėsite čia ir tvarkysite forumo temas? O jeigu prisijungsite tik ant ~10 minučių, tai kam jums iš viso tas moderatorius? xD

O administratoriui siūlau nepriimti tokių moderatorių, kuriems yra ~13 metų, nors jie gali būti parašę ir 3000 pranešimų ar daugiau. Nes būna tokių, kurie gauna tą moderatorių ir po mėnesio jau nebesilanko puslapyje, nes tiesiog atsibosta tvarkyti temas. Siūlau priimti nuo kokių 17 m., nes tokie manau jau rimtesni būna.

Svarbu ne metai, o protas. :)

Bet su metais ateina ir protas :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4397 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...