Amazing

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.082
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

198 Kartais pasakantis ką gero

7 sekėjų

Apie Amazing

 • Nario rangas
  Įsijunk gerą nuotaiką!

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Steam ID
  amazingHorror

Paskutiniai lankytojai

4.889 profilio peržiūros
 1. Amazing

  Ieškau Gfxerio, vienam darbui

  Parašyk į pm su trumpu darbo aprašymu, greitai padaryčiau.
 2. Amazing

  IPB dizainas - Counter Strike tematika.

  Pasikartosiu, kaip jau kažkas buvo rašę: Perdaug žalios, norisi daugiau spalvų. Ir amm.. ipb dizainą tikrai galima padaryt įdomesniu išdėstymu. Nes čia tokia klasika, kad net nelabai kas į tokį dizainą atkreips dėmesį.
 3. Amazing

  Dizainas html .psd

  Jei nusiteikęs darbą pataisyti, keletas patarimų: 1) Visas darbas perdaug tamsus. 2) Serverių stebėjimo lentelė visiška nesąmonė, belekaip ten padaryta. 3) Social media ikonos ištampytos, keisk. 4) Ta vieta "vip pirkimas, admin pirkimas, nemokamas vip" kas per... atrodo tirkrai paprastai, bet reiktš kruopštumo daugiau, nes visiškai nesižiūri ir ta eglutė... srry, bet visiška "lempa".
 4. Amazing

  pirmas darbelis parašiukas, jūsų vertinimui.

  Praktika daro mus tobulais. 1) Šriftai blogai pasirinkti. 2) Senis atrodo kaip būtų tiesiog įdėtas, reikia įblendint. 3) Viskam reikia kažkokio amm.. vientisumo.
 5. Amazing

  3D parašas

  Tas backgroundas netinka. Jį reikėjo daryt arba dar tamsesnį, arba dabartinė dar daugiau *Myliu SuperGames.lt* daryt ant blur.
 6. Amazing

  vLKG Serverio parašas

  Chebra, nelabai matau kur čia jūsų tas geras sulygiavimas. Akivaizdžiai matosi, kad tekstas net net per vidurį, nors kaip ir bandyta tas padaryt ir realiai čia nieko nėra padaryta - uždėtas tekstas ir kažkoks bg 99 proc. iš google. Gražus šriftas dar nepadaro darbo geru. P.S. GYVENIMIŠKA PASTABA: "gražiai" rašosi su "-iai"... ir darbe naudok lietuviškas raides..
 7. Amazing

  Forumo rangai [PIRMIEJI]

  Pats pirmas variantas toks, kad net bijočiau kam nors ir rodyt. Antras - jau kažkur galima būtų ir panaudot. Pasistenk labiau
 8. Amazing

  Lucciarts darbų galerija.

  Prikibčiau kolkas tik prie šrifto. Būtų įdomu pamatyt daugiau naujesnių darbų, tuos pačius pirmus tai gali visai nerodyt, visi pradžioj nesąmones darėm, tai normalius darbus tik ir rodyk
 9. Amazing

  [Turnyras] League of Legends

  Hint: tikimybė pamatyti realiai Lietuvos lol`o bendruomenei žinomus veidus.
 10. Sveikas SuperGames.lt žaidėjau, ar kitas, išskirtinėms pramogoms, ilgiems naktinėjimams neabėjingas žmogau! Žinai ko trūksta šio penktadienio planuose? O gi nakties, su kitais, žaidimams neabėjingiems žmonėmis, tad nepražiopsok progos, nes liko vos 4 dienos iki vieno iš geriausių INDI`16 renginių. Veiksmo vieta: VGTU Elektronikos fakultetas Veiksmo laikas: visa naktis iš 22 į 23 dieną. Renginio puslapis - čia Registracija į League of Legends turnyrą: https://goo.gl/6nh2ev Už kiekvieną komandoje esančioje merginą - BONUSAI!
 11. Tranzas`16 Sveiki SuperGames.lt žaidėjau, ar kitas, išskirtinėms pramogoms, ilgiems naktinėjimams neabėjingas žmogau! Žinai ko trūksta tavo kito mėnesio planuose? O gi nakties, su kitais, žaidimams neabėjingiems žmonėmis, tad nepražiopsok progos, nes liko jau mažiau nei mėnuo iki vieno iš geriausių INDI`16 renginių. Veiksmo vieta: VGTU Elektronikos fakultetas Veiksmo laikas: visa naktis iš 22 į 23 dieną. Dar daugiau informacijos jau greitai! Renginio puslapis - čia Registracija į League of Legends turnyrą: https://goo.gl/6nh2ev Už kiekvieną komandoje esančioje komandą - BONUSAI!
 12. Amazing

  Reikalingas gfx'eris.

  Tai tau reikia gfxerio, ar koduotojo? Nes tau čia... ummm dviejų skirtingų dalykų reikia,