Peršokti į turinį

Yuri

Narys
 • Pranešimų skaičius

  249
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

9 Bus matyti ko vertas

2 sekėjų

Apie Yuri

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)
 1. Yuri

  Forumas žlunga...

  Logiška, nes SA:MP forume esančioje skiltyje „SA:MP serveriai“ temų skaičius daugiau nei triskart viršija visų kitų temų, esančių kituose forumuose, skaičių (vos ne mindfuckas gavosi).
 2. Yuri

  [Forumo nariams]Forumo atgaivinimas

  Aš jūsų, moderatorių vietoje, senai būčiau pamiršęs šį forumą. Koks tikslas čia dirbti?
 3. Yuri

  Forumas žlunga...

  Pasakei labai teisingai. Man tokia pati situacija - forumas nebetraukia, dingo noras čia užsukti ir ką nors paskaitinėti, dingo noras mėginti kažkam padėti, pagirti už sukurtas pamokas ar tiesiog padiskutuoti su kitais. Forumas kiek apleistas, nes moderatoriai jaučiasi turbūt panašiai, kaip aš, tu ar dauguma kitų, kurie anksčiau aktyviai dalyvavo diskusijose. Bei kaip minėjai forumas nejuda į priekį, o kiti diskusijų bei žaidimų forumai juda į priekį, tobulėja. Aš kaltų neieškau, todėl tikrai nekaltinsiu nieko dėl forumo apleistumo.
 4. Yuri

  [MAP] San Fierro traukiniu stotis|| By: Ni[M]as

  Nemirštanti tema, ką?
 5. Yuri

  Siūlau.

  Nereikia dėti išvis tų anketų, pagal kurias kažką reikia pildyti - nebeliktų jokios laisvės. Viskas tik pagal anketas. Banalu kažkaip atrodo.
 6. Yuri

  Grand Theft Auto V (GTA 5) reikalavimai

  Man nėra jokių galimybių paleisti šį žaidimą, gaila.
 7. Yuri

  GRP ar FR?

  Manau, kad taip atsidaro ir po savaitės atsidaro dauguma freeroam serverių, neturiu pagrindo manyti, kad šįkart imtų ir užsilaikytų ilgiau. Kuris čia šaukia?
 8. Yuri

  GRP ar FR?

  Neee tu sugriovei man vaikystę, blogas Ance__Zas, Freeroam - uždarysi serverį nepraėjus savaitei. GRP - same shit.
 9. Yuri

  Sveiki, kas galit padeti ?

  Galbūt tavo serveryje nėra patirties taškų gavimo į minutę kodo. Duosiu tau pamokos nuorodą, išmoksi susikurti kodą: http://gta-support.lt/xp-kylimas-gavimas-jusu-serveryje-t3252.html daugiau nežinau kuo tau padėti.
 10. Yuri

  Los Santos as Las Venturas?

  Aš siūlau tau Los Santos miestą. Los Santos yra gerai žinomas bei turbūt geriausiai išsivystęs miestas - yra apleistų, vargšų rajonai, yra turtuolių rajonai, bei užkampiai, kur dažnai lankosi gaujos. Las Venturas yra prabangus miestas, jis labiau tiktų jei kurtum freeroam arba šaudymosi serverį.
 11. Yuri

  Padekit del jungimosi i tekkit serveri

  Tavo slapyvardis yra per trumpas/ilgas.
 12. Yuri

  Taksistai/Transporteriai (sf mieste)---By Skilaz---

  Transporterių būstinė yra kiek aukščiau, nei derėtų, labai išsiskiria. Nepritinka aukšti „vartai“, kažkuo primenantys Kiniją. Taip pat nepritinka surūdiję vartai gale. Nėra jokio aiškaus pastato, jokio štabo, tik keli garažai. Bereikalingos yra oranžinės „bačkos“ bei objektai, esantys prie jų. Vertinu šį darbą 6 balais. Taksi būstinėje yra daug nereikalingų objektų - tvoros, statinės, bei vėlgi lyg ne savo vietoje stovintys surūdiję vartai. Nelabai pritinka taksi mašinos angaruose. Aištelėje šviečia automagistralių žibintai. Taip pat vertinu 6 balais. Tačiau duodu tau reputacijos tašką už tai, kad pasidalinai darbu. Jeigu ketini kurti mapus toliau, linkiu sėkmės.
 13. Yuri

  Kuriamas lietuviškas žaidimas Infected area 18

  Man nepatinka, kad žaidimas bus lietuviškas, nes lietuviški žaidimai paprastai toli nenueina.
 14. Yuri

  Traukiniu stotis BY: Matas_Alzo

  Prie „Burger Shot“ kad ir ką ten sudėjai, mirga viskas. Pastatyk 0,001 Z kordinatės skirtumą. O daugiau nežinau, nieko kaip ir naujo, vėlgi tos pačios plytelės, stovėjimo aikštelė ir pėsčiųjų perėjos.
 15. Yuri

  Paspaudimas - 20 FLT

  -- Papildyta -- Nebereikia peržiūrų.

×