Peršokti į turinį

Ieškome daugiau SuperGames.lt moderatorių. Nori? Prisijunk!


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4398 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kritikai, aš tiesiog nesiginčioju su jais, nerodau savo teisybės. Noriu įrodyti, kad abu klystam.

Taigi mielas, Divito, jei manai, kad postinimas yra viskas į nereikšmingas temas? Kaip pavyzdžiui padarė "Create", ne čia ir panašiai ir t.t.? Tai čia jau skaitos geras dalykas. Ne patikėk, jei forumo pravartai ir neturi komentarų, nenoriu komentarų. Tai jeigu postini nesamones skaitosi aktyvumas? kas per mąstymas, nesuprantu. Gerai galbūt baigiam off-topic diskusijas. Beto, jei buvau ankščiau neaktyvus, nereiškia, kad ir dabar būsiu neaktyvus ir manau, kad aš tikrai padariau forumui daug ką naudingo ir esu nusipelnęs kažko ir nieko nesakau, tikrai žinau, kad gali atsirasti vertesnių už mane, Create tu irgi esi žmogus kuris yra normalus ir viską suprantis ir aš norėjau su tavimi padiskutuoti per skype, jei būtų įmanoma susisiekti su tavimi. Tiesiog, linkiu sekmės tik aš pastebėjau tavo ganėtinai blogą konkurencija, tai vadinama jau konkurencija kai tu pabrėži apie kitus blogai, o apie save gero nieko nepasakai. Tai ištiesų yra labai negražu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norėčiau. Mano mentalitetas yra puikus, tad susitvarkyčiau. Ne kartą buvau paskirtas moderatoriumi.

Kiekvienas mąsto savaip, bet tu to dar niekada neįrodei, beje ir tavo pomėgiai nepasižymi tuo.:)

manau tu dar per žalias šiame forume jog tą suprastum ir galėtum daryti išvadas. Eik užsiimk kitais darbais, o ne čia reiškis.

Prabilo, mat :DDD. Pats kūrinėja temas į pasitaikiusią skiltį... :D Nevertas esi to.

slamstas/ieskau-projekto-t90438.html

Tik, kad perkėlė tavo temą, o šiaip tai, neturiu ką daugiau pasakyti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mieliau balsuočiau už Edviną, nei Martyną.

pasilankyk forume dažniau, nes tavo nuomonė išvis nieko nereiškia. Supraščiau jai kritikuotų forumo senbuvis, o ne žaliukas, kuris dar nesupranta čia nieko ir nesigaudo.

Požiūris tavo tai liuks:) Su tokiu požiūriu tikrai toli eitum, ypač moderuodamas forumą. Pamatytum raportą ir sakytum: ai čia žaliukas, jis nieko nesupranta ir raportuoja. Sėkmės:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mieliau balsuočiau už Edviną, nei Martyną.

pasilankyk forume dažniau, nes tavo nuomonė išvis nieko nereiškia. Supraščiau jai kritikuotų forumo senbuvis, o ne žaliukas, kuris dar nesupranta čia nieko ir nesigaudo.

Čia Aenwo, Inuit, Rabitto.O ir kitoks velnias. :woot:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mieliau balsuočiau už Edviną, nei Martyną.

pasilankyk forume dažniau, nes tavo nuomonė išvis nieko nereiškia. Supraščiau jai kritikuotų forumo senbuvis, o ne žaliukas, kuris dar nesupranta čia nieko ir nesigaudo.

Požiūris tavo tai liuks:) Su tokiu požiūriu tikrai toli eitum, ypač moderuodamas forumą. Pamatytum raportą ir sakytum: ai čia žaliukas, jis nieko nesupranta ir raportuoja. Sėkmės:)

baik gaišinti mano ir savo laiką, pudrindamas man smegenis.

-- Papildyta --

Mieliau balsuočiau už Edviną, nei Martyną.

pasilankyk forume dažniau, nes tavo nuomonė išvis nieko nereiškia. Supraščiau jai kritikuotų forumo senbuvis, o ne žaliukas, kuris dar nesupranta čia nieko ir nesigaudo.

Čia Aenwo, Inuit, Rabitto.O ir kitoks velnias. :woot:

aš taip ir pagalvojau, kažkaip jam neišeina užsimaskuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl noriu:

Visu pirma, noriu prisidėti prie tokio statuso, nes tiesiog noriu padėti forumečiams, aišku galima ir nebūnant moderatoriumi padėti, bet nariai nevisada pasitiki, aišku norėčiau, atsipalaiduoti, aišku šios pareigos reikalauja (Nežinau kaip pavadint) pastangų, tiesiog noriu bandyti patekti į šį stautą, ir padėti, prižiūrėti forumą, yra dar milijonai priežasčių kodėl aš ir kiti nariai nori tapti tokio dalyko atstovai, aišku stengiuos būti aktyvus,forume galiu pasižymėti aktyvumu,tiesiog bandau įrodyti jog galiu susidoroti su tokiom pareigom,esu nesykį buvęs moderatorius, forume.Na ten tikrai nebuvau išmestas, kartai nesutarėm su kai kurių nuomonėm, kartais pykdavomės, aišku susitaikydavome. Na padėjau žmoniem, prižiūrėjau, gal buvau griežtas žmoniem, bet nesistengiau jų sukiršinti, nuteikti prieš save, sprendžiau bėdas, aišku turėjau darbo nes paskutiniame projekte buvau užėmęs koduotojo vietą, na reikėjo dirbti 2 darbus, prižiūrėti forumą ir jį gerinti, na čia manau reiktų atlikti tik vieną darbą, na aišku, yra daug darbų kuriuos galima atlikti būdamas moderatoriumi. Būtent žmonės mano jog atsirado proga ir čia dabar visi rašys tą anketą į moderatorius, na kodėl žmonės negali rašyt? Kai kurie stengesi, ir bando užimti tokius postus, ir aš pilnai sutinku su jais, jog geriau nepasiduot, o stengtis. Na ir puikiai vertinu žmonių, ir pagrindinių administratorių nuomonė ar jūs "norite imti ar nenorite" Sutiksiu arba taisysiu savo klaidas.

Apie save:

Esu labai smalsus žmogus, man yra viskas labai įdomu, noriu viską žinoti, viską girdėti, viską matyti. Nemėgstu, kai nuo manęs yra kažkas slepiama. Mokslams skiriu mažai dėmesio, aišku tai labai blogai, bet jie manęs nedomina kažkodėl. Aišku, su laiku gal ir pasikeis požiūris.Einu dirbti su treniruokliais (liaudiškai tariant "Kačelkė").Na, daugiau kaip ir nieko negaliu pasakyti. Jei kas domina, klauskite.

Dar:

Ankščiau keisdavau projektus, kaip kojines (gal net ir dažniau). Tačiau atradęs supergames čia jau užsibuvau daugiau kaip 2 metus. Didžiąją dalį savo laiko praleidau kituose projektuose. O supergames ypač sudomino.Moku dirbti su forumais. Daugiau su phpbb, bet IPB man taip pat nėra svetimas. Taipogi šiek tiek dirbu su PhotoShop, bet tai tik savo malonumui.

Na, tai tiek. Jeigu kils klausimų, visada prašom - klauskite.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai, kaip forumo senbuvis, aš jumis "pakritikuosiu".

Būčiau Aurimas, dabar nei vienus šios temos floodintojus (Nevardysiu kas.. Patys gerai žinom. :)) nerinkčiau į moderatorių, kodėl gi? Jau parodėt savo bendravimą, poelgį, kaip bendraujat (ir kaip bendrausit vėliau su nariais) ir dar daug. Sėkmės patenkant, kovojant vieni su kitais. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neįsižeiskit, bet jūs man visi juokingi...

Taigi pateksit į tuos moderatorius ir kas iš to? Aurimas neprisijungs keletą savaičių, ir jūs mesit lauk savo pareigas, nes Aurimo nebus...

Ir šeip būtų gerai, kad Aurimas moderatoriams[/] duotų daugiau galimybių, pvz.: ban, profilio redagavimas (dėl per didelių, įžeidžiančių parašų)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu ne taip supratai, tai nebuvo ginčas ar kažkoks susipykimas dėl moderatoriaus. Aš išsakiau nuomonę kokią tu klaida darai ir kodėl manau tu negalėtumei būti moderatorius kaip ir jis išsakė apie mane. Aš nutilau, jis nutilo. Pasiūliau ginčą išspręsti per skype, reiškia jis rimtai užsidegęs tai neliesiu svylančio akmens. Tai tiek aš te galiu pasakyti ir baigiam šias off-topic'us ir štai mano anketa į moderatorius. (Parašyta pagal seną moderatoriaus anketą) Bandau:

---

Taigi, asmeninė nuomonė. Mes patys išprovokuojame ginčus ir juos baigti labai lengvą, tiesiog blogą žodį ignoruoti, kiekvienam savaime aišku, jei esi žeminamas tai nereiškia, kad negali atsakyti ir neigti jo nuomonę, Frisky pamanė, kad tarp mūsų bendravimo buvo blogas įvykis. Tai aš nesuprantu "Frisky" tai diskusijų forumas ar kaip? Taip ir reikia spręsti ginčus, aišku galime padiskutuoti čia, nes tema eina apie "atsakingus" moderatorius ir galime sau leisti sukritikuoti kitą, bet nereiškia, kad tu negali ir jo sukritikuoti. Pas mus nebuvo vaikiškų stumimu su keiksmažodžiais ar nepagrįstais faktais. Pas mus buvo užsivedusi normali vieša diskusija, kas tikrai yra gerai šiam forumui ir mes rodome pavyzdi kaip reikia diskutuoti be jokių kitokių pabrėžiamų ne į temą interesų.

Beto, paneigsiu teiginį, kad moderatorius turi būti "griežtas". Paskaitykime šio žodžio apibrėžimą:

1. nepakenčiantis tvarkos pažeidimų, prieštaravimų, nenuolaidus, reiklus: Griežtas žmogus. griežti įstatymai.

2. apibrėžtas, tikslus: Griežtas atsakymas. griežtai prv.: griežtai ko reikalauti. griežtai

draudžiama. griežtumas.

(http://www.zodynas.lt/terminu-zodynas/g/grieztas)

Tai reiškia, kad žmogus yra nenuolaidus ir nepakenčiantis žmogaus klaidų, griežtas yra tikrai labai blogas žmogaus charakterio būdas. Kodėl? Jeigu žmogus griežtas ir nenuolaidus, tai reiškia, kad jis nesivelia į šią klaidą o tiesiog ignoruodamas ją trina laukan arba baudžia, bet ko žmogus iš to pasimoko? Ogi nieko, aš manau, kad kaiptik moderatorius turi būti nuoširdus ir pamokyti kaip reikėtų diskutuoti, užvesti normalias diskusijas su kitam nepatinkančia tavo kritiką ir žiūrėti kaip žmogus į tai reguoja. Jeigu imsime termina griežtas vėl, jis netinka dėl dar vieno dalyko jis tada būna "reiklus", reiklus aš suprantu šį žodį, tai, kad jis kamantinėtu kodėl blogai padarei ir panašiai, bet tai nesiskaitytu pamokymas, gi net taisyklėse parašyta, kad už forumo ribų galima padaryti gėda SuperGames.Lt tinkapiui ir bendruomenei. Ir kas rašė, kad yra "griežtas" šiam teiginiui jis prieštarauja, kadangi nepamokęs tinklapio nario jis darys tai kitur ir galbūt atkapstys šaknis, kad jį taip progresavo supergames.lt tinklapio moderatorius, kas jau darys gėda supergames bendruomenei. Jeigu būsi reiklus tai jau susidarys baimė, kad tu esi baisus, per daug griežtas ir panašiai, nes kamantinėsi ir rodysi jo blogybęs nepateikdamas pavyzdžio apie save. Kodėl šio meto vaikai tokie agresyvus? Nes tai provokuoja tokie diskusijų forumai, žaidimai pyktį. Tai manau Moderatorius kartu turėtu būti ir mokytojas, jeigu jis bus griežtas jis nieko neišmokys, bet jo bijos, o baimė tai kitoks dalykas, jeigu tu nematysi jis darys vėl tą patį. Ir jeigu nori būti mokytoju turi imti pavyzdi apie save ir nebijot atskleisti koks tu galbūt toks pat "nevėkšla" buvai vaikystėje, o jeigu tu dabar kažką moki daugiau už kitą žmogų, nereiškia, kad tu jį gali nuvertinti, kad jis yra "neišauklėtas, vaikas, dėmesio trūkumas" jam ir panašiai. O dabartinei pretendentai būtent taip tik dabar ir daro.

Taigi, tai nebuvo sukritikavimas apie kitus pretendentus į moderatorius. Aš pareiškiau savo nuomonę kaip turėti elgtis moderatorius ir koks būtent būčiau aš. Gal daug kas nepagaus mano minties, bet aš mokinuosi jas dėlioti į vietą, aš irgi ne tobulas, o tik mokinuosi :) Nes jeigu dabar ateitu mokantis daugiau už mane tai reiškia, jau galėtu kritikuoti mano mintis ir išvadinti mane "vaiku"? Protingas žmogus kuris moką daugiau už kitą tikrai to nedarytu, o jį pamokytu iki savo lygio ir stengtusi, kad jis netgi taptu geresnis negu "mokytojas". Nežinau kaip įvardinti kitaip žodį, kad žmogus kuris yra daugiau išmokęs negu kitas ir bando pamokyti kitą, bet čia kalbu apie mūsų amžių, tad netiksliai aš įvardinu šią savoką kaip "mokytojas", kadangi mažai skaitau žodžio nerandu :D

1. Dalykai, kurie tau labiausiai nepatinka forume. Ką keistum ir kaip? Taigi, ištiesų keisti nieko nebereikia, tik reikėtu daugiau disciplinos dėl visokio šlamšto, ką ir sakiau. Mes patys pritraukiame reklamas, reikėtu tai stabdyti šiokiu tokiu, kitokiu padrąsinimu, tai temu rakinimu. Kadangi dabar pamąstykime logiškai, žmogus ateina į forumą ir pareklamuoja savo serverį, kiekvienas susigrūda dėl free-posto ir parašo pranešimą: "Sekmės", reklameris čia galvoja, jėga reikia pasakyti draugams koks čia site ir galima čia pasireklamuoti. Taip būtent didėja narių kiekis forume ir dėl kurių dažniausiai vyksta konfliktai. Ne taip turi būti SuperGames.Lt populiarinamas, turi gerais dalykais būti populiarus, ką aš ir stengiu daryti. Rodyti pavyzdi, patarti šio forumo nariams. Ne vienas mane apkeikė ir pavadino "išminčiumi". Aš bandau parodyti, kad ne vien kitus įžeizdamas pasirodyti, kad esi "kietas". Aš pavyzdžiui bandau tai padaryti save iškalbą. Na reikia normalių diskusijų šiame forume, ką aš ir norėčiau padaryti.

2. Kas tau labiausiai patinka forume ir ką siūlytum tobulinti? Patinka tai, kad forumas gan gerai laikosi. Kadangi nekuria OFF-TOPIC forumų. Kaip filmai ir panašiai, gi tai žaidimo forumas. Svarbiausia, kad taip ilgai išlaikytu ir sektų žaidimų naujienas ir kurtu naujus forumus, bet ne OFF-Topic forumus kurti, pastaruoju metu nematau naujų žaidimų forumų tai ir yra būtina plėsti.

3. Kaip galima būtų pagerinti moderavimo kokybę forume? Pagerinti sunku, viskas priklauso nuo narių elgesio, reikia juos šiek tiek apriboti, bet ne visiškai. Moderatoriai turėtu žiūrėti rimčiau į pažeidėjus, juos šiek tiek gąsdinti, bet iš tikrųjų pagerinti yra sunku, kadangi kaip ir sakiau viskas priklauso nuo narių.

4. Kokią įtaką tavo gyvenime turi šis forumas? Didelės įtakos jis neturi, bet įjungęs kompiuteri pirmiausiai užbėgu į SuperGames.Lt forumą, čia vienas iš mano žinių šaltinių, jis yra vienas iš mano didžiausių žinių šaltinių. Tiesa sakant aš noriu, kad šis projektas gyvuotu dar ilgai, ilgai. Mano hobis - Programavimas, svetainių nulaužinėjimas ir kiti užsiemimai, ko aš tikrai nepadaryčiau SuperGames.Lt forumui. Ir manau to negalėčiau padaryti, nors Hot-Mail eina nulaužti, ir galiu susikurti @SuperGames.Lt ...

5. Kaip tau sekasi sutarti su kitais forumo nariais? Kurie nariai yra pasikėlę ir prieš mane, tiesiog pavydi, manau nekaip, bet su didžiąją dalimi (90%), tikrai sutariu gerai.

6. Kokias moderatorių ar administratorių klaidas forume pastebėjai ar kas tau nepatiko jų moderavime/administravime? Ką siūlytum daryti kitaip, negu dabar yra daroma? Už labai smulkius nusižengimus nebausti iškarto įspėjimu,manau pradžiai reikėtu bausti žodiniu įspėjimu. Kaip ir sakiau forumas labai panašėje nebe į žaidimų, o į OFF-TOPIC forumą, kuriame viskas. Kadangi nėra naujausių žaidimų forumų ir daug kas grūdamą į "šiukšlyną".

7. Ar kada nors buvote kokio nors forumo ar svetainės moderatorius ar administratorius? Jei buvote išvardinkite? Taip, buvau ir turėjau savo projektų. Dabar esu bendrasavininkas: http://www.maingames.lt projekto, dalyvauju ir 7e.lt veikloje. Turėjau savo projektus: http://www.gamelife.lt , http://www.thl.lt Prisidėjau prie labai populiarios grupės, kurie montuoja Video ir kuria MineCraft filmukus. Tai DLDS. Žinomi žmonės: MineIrCraft,EnergyCreator5,DidysisMineCrafteris ir kiti. http://www.youtube.com/user/MineIrCraft ; http://www.youtube.com/user/EnergyCreator05

8. Kiek laiko vidutiniškai praleidžiate per dieną SuperGames.lt forume? Na nesėsdžiu kiaurą dieną, bet būnų visą dieną, kas pusvalandi gal ankščiau praverčiu visus forumus. Nebe taip ilgai kaip ankščiau, kadangi forumas pasidarė gana gera šiukšlinė, prigrūsta reklamų. Kur parašyti reikšmingą postą nelabai matau,tad tiesiog perverčiu, porą postų per dieną parašau ir viskas.

9. Kodėl norite tapti moderatoriumi (-ia) ir kodėl jūs būtumėt geras moderatorius (-ė)? Norėčiau tapti moderatoriu vien dėl to, jog forumas man davė daug gerų idėjų, pamokų ir suteikė daug pagalbos. O dabar aš norėčiau prisidėti prie forumo valymo ir tvarkymo. O būčiau geras moderatorius todėl , nes sugebu vertinti objektyviai, esu aktyvus , niekada nenuleidžiu rankų, pukiai moku sutarti su kolegomis. Taipogi gerai sutariu su Dixie.

10. Vardas. Tadas (Dažniausiai esu vadinamas: Vilmantas, kadangi tai mano antras vardas)

11. Skype. tadas-vilmux

12. Miestas. Klaipėda

13. Surasti temų, kurios pažeidžia taisykles. zaidimu-pamokos/darome-cs-serverius-tinklapius-t54022.html - Šią temą reikėtu perkelti į atitinkamą skiltį. "Tinklapių kūrimas".

nesiojamieji-kompiuteriai/kuris-geresnis-t57503.html - Šį forumą reikėtu perkelti į temą: "ką pasirinkti?"

Na manau užteks, jei reikės, aišku galiu rasti ir daugiau.

14. Amžius. - 13 metų. (Amžius tai plyta mano kelyje, ji neleidžia man siekti ko aš noriu. Tai kliūtis, kuri pasišalins tik po kelių metų. Na tikėkimės esu protingesnis nei sako mano amžius.)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

vilmux - Parašydamas šį pranešima, tu tik bandai įtikti visiems, o tu stumti gali - Aš ta žinau.

Pastebėjau dauguma darot O.T - Taip pat ir aš ~2 pranešimai buvo OFF TOPIC.

Baigiam O.T - Nes čia yra moderatorių atranka, viska nuspres Aurimas o ne jūsų kvaili ginčai kurie nieko nepakeis, nėra tam skirtumo ar tas žmogus bus per daug įžeidžiamas, jis vistiek sakys, rašys savo, nes žinot kaip sakoma? Kekvienas žmogus turi skirtingas nuomuones, jeigu žmogus neturi nuomuonės tai tada blogai, reikia pasikliauti kitu žmonių išreiškiantčiom nuomuonėm....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai, kaip forumo senbuvis, aš jumis "pakritikuosiu".

Būčiau Aurimas, dabar nei vienus šios temos floodintojus (Nevardysiu kas.. Patys gerai žinom. :)) nerinkčiau į moderatorių, kodėl gi? Jau parodėt savo bendravimą, poelgį, kaip bendraujat (ir kaip bendrausit vėliau su nariais) ir dar daug. Sėkmės patenkant, kovojant vieni su kitais. :)

Būčiau Aurimas, tavęs jau nebebūtų tarp moderatorių. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labas norėčiau aš tapti moderatoriumi, bent jau žaidimų skilties.

Esu nuosavo projekto savininkas todėl atsakingai galiu priimti sprendimus, padėti nežinantiems.

Noriu todėl nes kai bandžiau reklamuoti ten savo serveri vienas floodas temu, ateina mažvaikiai ir parsisiunte Gm pasileidžia kompe, o forume užfloodina šimta temų, igrist baigia jau.

Todėl prižiūrėčiau ta skilti nuo mažvaikių, ir šeip pasikelusių laido riterių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4398 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...