Peršokti į turinį

Ieškome daugiau SuperGames.lt moderatorių. Nori? Prisijunk!


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4398 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Norėčiau į moderatoriaus postą !

Todėl, kad kiti moderatoriai žiūriu nesirūpina visai forumu, kai kurie kiek žinau dalina įspėjimus už nieką, kažkaip dingsta FLT iš manęs ir postai po 100 ar daugiau.

Tvarkyčiau forumą, palaikyčiau tvarką padėčiau visiems žmonės. Būčiau linksmas draugiškas. Kiekvieną forumo skiltį stebėčiau trinčiau nereikalingus postus, bei temas kurios yra nevietoje.

Ir žmones kurie yra nekultūringi keikiasi ar kitaip šmeižia forumą..

No offence, bet tu kaip ir savo projektus - SuperGames.LT sužlugdytum, tai tu tik minusas butum jam, manau daug kas pritars.

Abėjoju, kad tu geriau darytum nei yra dabar. Tu su žmonėmis bendrauti nemoki, vierchą lauži net ne mod būdamas, jau net įsivaizduoti baisu kas bus kai moderatoriaus teises turėsi. :rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norėčiau į moderatoriaus postą !

Todėl, kad kiti moderatoriai žiūriu nesirūpina visai forumu, kai kurie kiek žinau dalina įspėjimus už nieką, kažkaip dingsta FLT iš manęs ir postai po 100 ar daugiau.

Tvarkyčiau forumą, palaikyčiau tvarką padėčiau visiems žmonės. Būčiau linksmas draugiškas. Kiekvieną forumo skiltį stebėčiau trinčiau nereikalingus postus, bei temas kurios yra nevietoje.

Ir žmones kurie yra nekultūringi keikiasi ar kitaip šmeižia forumą..

FLT dingsta, nes trina pranešimus, o pranešimai dingsta, todėl nes juos trina, o tavo pranešimai pažeidžia tam tikrą taisyklę (-es). O Tu dar sakai, kad moderatoriai nesirūpina forumu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pagaliau kažkas pradėjo judėti, nes forume tikra neverta, o šejp pats norėčiau tapti GTA SAMP kategorijos moderatoriumi, aš manau jog nusimanau, ir bandyčiau tvarkyti jei paskirtų, nes tikrai temas kuria bet kur ;x

-- Papildyta --

pagaliau kažkas pradėjo judėti, nes forume tikra neverta, o šejp pats norėčiau tapti GTA SAMP kategorijos moderatoriumi, aš manau jog nusimanau, ir bandyčiau tvarkyti jei paskirtų, nes tikrai dauguma temas kuria bet kur ;x

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pretenduotčiau taip pat aš.

Pastebėjau dauguma SuperGame narių rašančiu kad „ nebuvau forume dėl neaktyviu moderatorių, nebuvau forume dėl to ir to “ dėl moderatoriu sutikčiau, bet lankytis būtų įmanoma. Lankaus ( dažniausiai SA:MP skiltyje, Apie Viska, Counter-Strike, forumo turguje, PASIULYMAI/NAUJIENOS ) moderatoriu būnant - priklausytu PRIŽIURĖTI VISA FORUMA!

Forume praleidžiu gan nemažai laiko kaip ta nemažai pavadinsiu? Žiurint kokia diena, kokia situacija, forume na valanda čia manau mažiausiai sėdžiu 1-3valandas forume praleidžiu, per atostogas jeigu prie kompiuterio būnų, tai tikrai sėdžiu gan įlgiau, taip pat nieko nesakau išeinu į lauka, važiuoju atostogauti.

Nepaisant mano įspėjimu, kuriu turiu tikrai, kodėl gavau? - Kiti beprasmiai, ~2 mėn senumo pranešimai, kartais gaunu net už tai. Tai yra nepriimtina, kaip moderatorius vien į foruma ateina uždėti ĮSPĖJIMO, kad viskas pasikeistu, juokinga net pasidaro kaip pažiuri prisijungusiu narių skaičių, moderatoriu - 0! gta-samp-projektai/ man rodos toks url'as tema su pavadinimu „ My Life “ pataisau temos*, daug temų, jau yra ir niekas ju nepataiso keista... Moderatorius - SKYPĖJ'e sėdi, susirašinėti gali, forume nebūna net nebežinau ką čia be pridurti sekmės visiems patenkant į moderatoriaus postą. Pridursiu dar kad PADĖČIAU ŽMONĖ BŪTINAI ir raportuotas klaidas taisyčiau.

Ką gi liko tik anketa, savo nuomuone šiokia tokia išsakiau.

Vardas: Ernestas.
Skype: Ernestas842
Adresas kur jau esate buvę seniau arba dabar esate moderatorius: (tai būtų pliusas): ****-Gaming ar kaip tiksliai nebepamenu, PAWN*.LT, esu buves dar keliuose forumuose, kuriu nebepamenu.
Gimimo metai: 1997-09-24
Kokios skilties moderatorius labiausiai norite būti: (gali būti ir ne viena) Viso forumo vienas neprižėčiau, bet tektu vaikčioti po forumo skilty, dažniausiai būnų kaip ir minėjau ( SA:MP, APIE VISKA, Counter-Strike, Forumo Turgus, Naujienos/Pasiulyma ) dažniausiai iš visu SA:MP
Kodėl norite tapti moderatoriumi: Kaip pasižiuri į šiolaikinio moderatoriaus komanda darosi pykta, kodėl? Forumas netvarkytas, FLT buginti. Sukursi savo TEMA [ po kelešdešims minučių jinai dings ] arba greičiau ateina koks naujokėlis užfloodina savo kvailomis temomis, kuriu reiktu vengti ir įšeina patenkitas iš forumo pagalvojes „ VO DABAR ATEIS Į MANO SVETAINE AR SERVERI LANKYTOJU/ŽAIDĖJU taip išreklamavau “ situacija su PUB***.IN, žmones nemoka nieko kito tik - TERŠTI FORUMA. Bandyčiau tai viska pakeisti VIENAM visko nepavyktu, tektu dar moderatoriu aktyviu, vienas visa foruma prižiurėsi? - NE, skiltčių kie, vo jėtau praiti vienam pro visa foruma, kąžin ar įmanoma, aišku jeigu esi NOLIFERIS tai tada GAL, bet kąžin ar tai būtų įmanoma... Bandyčiau nors kokia dalį keisti foruma, pagyvinti ir kitą. 

@ Divito.
Sekmės.

Pranešimas kartojasi antra karta, nes kąžin ar matė mano pranešima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4398 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...