Skripterisss

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  218
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Viskas, kas parašyta nario Skripterisss

 1. Taigi sveiki visi, suradau naują streamerį, kurį tikrai mažai žiūri, bet man asmeniškai jis kaip streameris turėtų sulaukti tikrai daugiau žiurovų, tad labai plačiai nerašau, viską rasite twitche ) http://www.twitch.tv/mafucaonair http://www.twitch.tv/mafucaonair Ateikit ir praleiskit laiką gerai Tikiuosi nėra blogai streamą reklamuoti, o jei taip atleiskit . Dėkui uz -rep ) Tiesiog žmogų pareklamint noriu, argi reikia už tai -rep ? Upp! streaming now!!
 2. Skripterisss

  Help (+rep)

  Labai, labai esu dėkingas tau
 3. Skripterisss

  Help (+rep)

  per easy logo changer
 4. Sveiki, taigi sugalvojau pasikeisti savo ipb dizainą, pasidariau logo ir kažkodėl keičiu nepasikeičia kitą dizainą bandau taspats, gal pačiame logo kažkas gali būti blogai?
 5. Skripterisss

  Koks objektas? (atlygis +rep)

  Dėkui tau
 6. Skripterisss

  Koks objektas? (atlygis +rep)

  Susitvarkiau.. žiauriai ačiū. +2rep duodu
 7. Skripterisss

  Koks objektas? (atlygis +rep)

  Bet būtent tos vietos sf stoties nėra šito... pabandysiu tuos kur yra ištrinti
 8. Skripterisss

  Koks objektas? (atlygis +rep)

  o tai jeigu ji yra jau sutexturinta kaip ja isimt ir kaip ji turėtų vadintis?
 9. Sveiki, taigi ieškau tokio objekto nerandu.. galbūt jūs žinote id?
 10. Skripterisss

  [IPB] PAGALBA. (NEMOKAMAI)

  kaip sutvarkyti šitą (Apvesta raudonai) nors aš esu temoj rodo kažkokius <<<
 11. Skripterisss

  Keli klausimai kaip išimti ir kaip sutvarkyti

  Dėkui.. o dėl rodyklių , tai lyg ir nieko nepridirbau (nors..)
 12. Skripterisss

  Keli klausimai kaip išimti ir kaip sutvarkyti

  Nu aš ankščiau mokėjau, bet dabar tiesiog nepamenu.. Tai sunku padėt ar pats nežinai?
 13. Sveiki, taigi iškilo kelios bėdelės. Kaip išimti šitą (Apvesta raudonai) Ir kaip sutvarkyti šitą (Apvesta raudonai) nors aš esu temoj rodo kažkokius <<< Atlygis +2rep
 14. www.RL-LTU.us.LT - Prisiminkime senus, gerus laikus!

 15. Skripterisss

  Reikia monitoriaus [atsilyginsiu +4rep]

  Na dėkui, bet monitoriaus reik
 16. Sveiki, taigi reikia man į ipb kažkaip įdėti samp monitorių, kad rodytų ip ir kiek žaidžia, jeigu turite numeskit link ir paaiškinkite kaip įdiegti jeigu nesunku atlygis +4rep.
 17. Skripterisss

  Pagalbos užlūžo web'as

  Edvinai čia ne tame bėda buvo, tiesiog kažkodėl svetainė mano ip užblokavo, parašiau admin sutvarkė. SUSITVARKIAU! Rakinkit temą!
 18. Skripterisss

  Pagalbos užlūžo web'as

  wtf man jis neveikia per visur bandžiau jungtis...
 19. Skripterisss

  Pagalbos užlūžo web'as

  tikrai nenuhackino www.rl-ltu.us.lt
 20. Sveiki, tinklalapis puikiai veikė, įrašiau vieną modifikaciją ir viskas visiškai užlaggino tinklalapio nekrauna, admincp nekrauna ftp neprijungia ką daryti Atsidėkosiu kaip tik galėdamas...
 21. Skripterisss

  Klausimas dėl objektų

  Dėkui, pabandysiu
 22. Sveiki, taigi galbūt dar yra tokių žmonių kurie katik pradėjo dirbti prie IPB (invision power board) ir galbūt jie nežino tokių paprastų dalykų kaip pakeisti svetainės viršuje (title) pavadinimą. Ištiesų atsiprašau, jeigu ši tema jau buvo sukurta. Sekite mano veiksmus: 1. Nueikite į savo svetainę. 2. Susiraskite mygtuką "AdminCP" arba "Administravimas" 3. Prisijunkite. 4.Viršuje užveskite ant mygtuko "System" ir tuomet spauskite "System settings" 5.Susiraskite pavadinimu "General configuration" jeigu neklystu penktas nuo viršaus. 6. Paspauskite ant jo. 7.Pradžioje turėtumėte matyti užrašą "Community name" ir jame turėtų būti užrašyta "Invision Power Board" jį ištrinkite ir pasirinkite savo pavadinimą. 8. Eikite į apačią ir spauskite "Update settings" 9. Nueikite į savo svetainę ją perkraukite (F5) 10. Kaip matote, pavadinimas (title) viršuje pasikeitė. Tai vat, pamoka tikrai mano manymu aiški, kaip raštu, jeigu naujokėliams padėjau paspauskite +Rep, gi nesunku. Sėkmės !
 23. Sveiki, atsiprašau jeigu nečia rašau, tiesiog yra toks klausimas: Noriu mappinti ir man reikia išimti visą stotį, išimu ją per map constructor, ir tuomet kaip galima išimtus objektus įsikelti į MTA , kad man mappinant per MTA tų objektų jau nebūtų? Atlygis +rep.