Ridas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  997
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  7
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  133 +Pervesti

Ridas paskutinį kartą laimėjo Gegužės 5

Ridas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

540 Turintis ką pasakyti

Apie Ridas

 • Nario rangas
  nemo censetur ignorare legem
 • Gimtadienis 1999.07.12

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  Ridas#0715
 • Skype
  ridas.

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Steam ID
  Ridas

Paskutiniai lankytojai

8.385 profilio peržiūros
 1. Ridas

  Tinder Padekit

  tai gal registruodamasis nurodei savo amžių, kuris galbūt nėra 18, ir už tai autoužblokavo?
 2. Ridas

  RLS.LT | Realus Lietuvos Serveris

  Versijos 3.7.3 atnaujinimas Daugiau rasite: https://forumas.rls.lt/topic/79986-versija-373/
 3. Ridas

  Gap year

  Turėčiau galimybę atsukt laiką atgal (kadangi pirmam kurse mokslus mečiau ir perstojau, tai vieni metai kaip ir riperoni), tikriausiai eičiau į profkę - įgyčiau specialybę, išmokčiau kažko įdomaus, pvz. paramediko / elektriko / automechaniko ar kažkokią nors sritį, kuri man praverstų visam gyvenimui - ar turėčiau galimybę betkada gauti darbą pagal specialybę ne už minimiumą, ar dėl bendro išprusimo turėt žinių, kurios padės gyvenime. Kžn, why not. Kažkas užjojo ant maximos, tai nelabai suprantu kodėl, kadangi savo normalesnę darbo karjerą pradėjau toj pačioj maximoj ir aš, kai po 12kl. su draugu išvažiavau į Palangą vasarą praleist, maxima pasiūlė nemokamą apgyvendinimą ir dar 4dienį grafiką - keturias dienas ilsėtis Palangoj buvo žiauriai gerai. Geriausia vasara. Toj pačioj maximoj, tik jau Vilniui, padariau šiokią tokią karjerą, prisijungiau prie parduotuvės administracijos gretų ir praleidau ten apie metus - būnant 19mečiu man uždirbti bent 700e į rankas buvo tikrai neblogai - taip, maximoj galima irgi užsidirbt. O be dabar esančio maximos vadybininko užrašo ant CV, nebūčiau gavęs savo dabartinio darbo, kurį labai myliu ir dar gaunu neblogus pinigus, ypač kai dar neturiu aukštojo diplomo ir vos po trijų savaičių švesiu 21ąjį gimtadienį. Jei nesi apsisprendęs ar nori mokytis aukštojo - neskubėk, nedaryk klaidos (nors pats padaręs klaidą, kad ir perstojęs, įgyjau daug žinių apie tą studentlaifą, gal ir perdedu su tuo gailėjimusi), tačiau kažką veik - ar važiuok į užsienį, užsidirbk mašinai, butui (paskolai ar bent pvz. nuomai turėti metus į priekį), apsishopink, pasilepink pats, ar pradėk gamintis gyvenimą Lietuvoj, ar išmok kažko naujo profesinėj. Svarbiausia nevoliot *Myliu SuperGames.lt* lovoj ir metus išleisti naudingai.
 4. Reikia žmogaus, galinčio sukurti logotipą pasitelkiant savo vaizduotę. Kontaktai profilį.

  1. Eimantas //

   Eimantas //

   ash su paint galetai

  2. Ridas
 5. Reikėtų sukurti logotipą >> DC: Ridas#0715

 6. Ridas

  Parduodamas faraiRP projektas.

  Jei vis dėl to nuspręstum parduoti tik discordo serverį, susisiek 😇. gl pardavime.
 7. Ridas

  Ieškau SAMP serverio

  Kviečiu prisijungti ir pabandyti pažaisti www.RLS.lt serveryje 🤪
 8. Ridas

  Perku Rls paskyra

  A nenori naujos ir savo susikurti?
 9. Ridas

  Prašome atsinaujinti one.lt emailus

  taip, nebandytum, o tiesiog užsiregistruotum tokiu, kokiu reikalauja, parašytum žinutę administracijai ir tikriausiai tą pačią dieną džiaugtumeis. galbūt dėl to, nes yra daug tokių, kurie naudoja shitmailus, kuriuos užmiršta, ir nebesusigrąžina ACC? Arba prisiperka domenų ir jų pagalba susikuria emailus, po to sg paskyrą, po to praranda domeną, taip kartu ir forumo paskyras. vienkartinės išimtys ar darbas grąžinant tiek paskyrų. Kur padėt < > gali nuspręst pati admininistracija. anyway, čia ne mūsų reikalas ką ir kaip darys, tad ta tema nebematau ką ir diskutuot, turim savas nuomones.
 10. Ridas

  Prašome atsinaujinti one.lt emailus

  Susisiekt su moderatoriais ir paprašyt išimties tikrai ne problema.
 11. Ridas

  Prašome atsinaujinti one.lt emailus

  Jau @Adomas J. plačiau papasakojo ir paaiškino, ačiū jam. p.s. yahoo/gmail buvo tik pavyzdys 😵. Kaip ir su Adomu diskutavom, mano nuomone yra paprasčiau daryti el. paštų whitelist'ą (kad ir 10 populiariausių), nei blokuot nenorimus, nes jų visų neaprėpsit ir sugaišit šimtą kart daugiau laiko, bet čia tik mano nuomonė, sprendimai jūsų.
 12. Ridas

  Prašome atsinaujinti one.lt emailus

  Nelabai suprantu koks tikslas dar daryti apklausą - jei rūpi jūsų vartotojų saugumas, imam ir darom. O pačio klausimo išvis nesupratau - "Ar reikia uždrausti tam tikras emailus registruotis?" - kaip nuspręsit kuriuos uždrausti, o kuriuos ne? Nežinodami ką jūs apie tai patys galvojat, balsuojam į orą? Gal tikslingiau būtų kaip tik leisti tik patikimus, pvz. gmail, yahoo. fun fact, gal metus pats tepasikeičiau šitos paskyros emailą iš one.lt, kadangi kai paskyra registruota vos ne prieš dešimtmetį, o tada one.lt el. paštas man buvo mylimiausias, pilnas visokio šlamšto ir reklamų, kuris mėgdavau pažiūrėt
 13. Ridas

  2019/2020 Metų SA-MP serveris [rinkimai]

  Temos pavadinime įvardinti ir 2019 metai, kai pusę iš čia esančių net neegzistavo hm.. Prabalsavau už RLS.LT, šiandien švenčiantį aštuonių metų gimtadienį, o būtent pastarieji metai buvo tie, kurių metu labai daug atsinaujinom ir neketinam sustoti ❤️