Raudonas

Premium Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  1.307
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  219 +Pervesti

Reputacijos taškai

788 Turintis ką pasakyti

Apie Raudonas

 • Nario rangas
  Anderbosas (-ė)
 • Gimtadienis 1991.01.20

Susisiekimo būdai

 • Tinklalapis
  https://www.supergames.lt

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

17.737 profilio peržiūros
 1. Raudonas

  Supergames.lt +rep farminimas

  Tris dienas po forumo migracijos buvo vykdoma įvairios informacijos indeksavimas (šiandien naktį-ryte buvo baigta), todėl staigus +rep augimas nėra fake. Atidesni nariai turbūt pastebėjo, kad iš karto po migracijos bloke "Populiariausi nariai" mėnesio, metų ir per visą laiką surinktos rep skiltyse buvo nuliukai arba tik šviežiai gauta, nors Jūsų pačių paskyrose tą reputacija buvo matoma. Kai baigėsi indeksavimas ir buvo perskaičiuota visų 42+ tūkst. narių profilių info, informacija atsirado ir "Populiariausi nariai" bloke (tai vyko kelias dienas palaipsniui). Po bloko "Populiariausi nariai" atsirado, atsirado ir keli nauji nariai, kurie pradėjo rinkti daugiau rep, bet čia tik jau Jūsų ir mūsų pačių rezultatas atsispindi tuose rezultatuose, kaip mes dalinam, taip jei turi. Rep turėtų duodama tik už vertingą turinį, o jeigu nariai neparašę nieko gero surenka šimtus rep, tai čia jau reiškia patys kalti esam ir reikėtų labiau žiūrėti ką spaudinėjam. Natūralu, kad pirmomis dienomis jaučiamas suaktyvėjimas, laikui bėgant nusistovės topuose tie nariai, kurie tikrai bus to verti.
 2. Raudonas

  Kaip dėl forumo pakvietimų?

  Patikrinau, senoje forumo versijoje - tu tik 4 neišnaudotus pakvietimus turėjai. Ir dar panašiai tiek buvai išnaudojęs. Visiems kitiems pranešu, kad buvę pakvietimai sugrąžinti ir galite jais naudotis - https://www.supergames.lt/settings/?area=invitesystem
 3. Raudonas

  Naujas forumas!

  Teko pastebėti, kad dalis narių temas keldavo rašydami "up" pranešimus, kas yra draudžiama mūsų forumo taisyklių, o kiti nariai pranešdavo apie taisyklių pažeidimus, tad buvo įdiegta "Pakelti temą" funkciją, kurią mes jau turėjome ir seniau.
 4. Raudonas

  1 papildomas nick keitimas! ;D

  Kadangi naujinant forumą visiems nariams slapyvardis pasikeitė iš "matomo", į tą su kuriuo prisijunginėdavot, tai visiems nariams pridėtas vienas papildomas slapyvardžio keitimas. Nepamirškit, kad dabar keičiant slapyvardį keičiasi ne tik "matomas" slapyvardis, bet ir tas su kuriuo prisijunginėjat, tad po keitimo prisijunginėti prie forumo reikės su naujuoju slapyvardžiu arba vietoje prisijungimo vardo nurodant el. pašto adresą.
 5. Raudonas

  Naujas forumas!

  Pamiršau paminėti, kad naujoje forumo versijoje nebėra dviejų skirtingų slapyvardžių (vieno prisijungimui, kito matomo kitiems nariams), nuo šiol bus vienas, kuris bus matomas tiek kitiems nariams, tiek prisijungimui tinkamas. Vietoje prisijungimo vardo galite naudoti ir savo el. pašto adresą. Forumo slapyvardžius galite atsinaujinti adresu: https://www.supergames.lt/settings/username/ Tik užmeskit akį, yra taikomi limitai.
 6. Raudonas

  Naujas forumas!

  Sveiki visi, Smagu, kad daugumai patiko atnaujinimai. Kol kas dar ir patys pastebime nemažai reikiamų atlikti smulkių patobulinimų, bet labai gerai, kad ir jūs pasakot kas negerai. Kol kas forumas vis dar naujinamas, o per ateinančią savaitę pasistengsime užbaigti forumo atnaujinimą iki galo (sutvarkyti visas modifikacijas ir kitus smulkius trūkumus). IPS 4 yra naujesnė IPB 3 versija. Tai iš esmės ta pati sistemą, tik naujoji versija orientuojama net tik į forumo (Board) funkciją, o jau kaip turinio valdymo sistema (content management system), todėl ir pavadinimas pasikeitė iš IP Board į IP Services. Avatarų dydis padvigubintas iki 1024 KB.
 7. Pratrink savo inbox

 8. Raudonas

  Dėl klaidos ipb?

  Jeigu būtų screen'ai ar realus pavyzdys, būtų daug aiškiau, bet spėju CSS'as uždeda vieną ant kito.
 9. Kažkoks dredas. ant mano visų postų +rep delioja, tai žinot kad nebuginu ten, o *Myliu SuperGames.lt*ž kas ten yra

 10. Sveikas, kada maždaug turi ateiti pakvietimas kaip jį perki nes jau antra diena kaip jis neateina.

 11. Visų valstybių ir tautų gyvenime ateina dienų ir valandų, kai išbandoma jų valia, brolybė ir ryžtas apginti tai, kas svarbiausia. Tokių akimirkų, pačių sudėtingiausių ribinių situacijų metu sprendžiamas visų bendruomenės narių likimas. Išbandomi šios bendruomenės žmogiški ryšiai ir pasiryžimas vienas dėl kito daug paaukoti ir atiduoti. Mes, Lietuvos piliečiai, tokių dienų ir akimirkų patyrėme ne kartą – pirmųjų Lietuvos nepriklausomybės kovų 1918-20 m. laikotarpiu, vykstant 1944-56 m. laisvės kovoms, 1991-ųjų sausio 13-ąją.
 12. Iš tikrųjų abu jūs teisūs, reali situacija tokia, kad būna keli žaidimų tipai: region-buy locked and region-play locked - pririšta viskas (VPN'as būtinas tiek žaidimo žaidimui, tiek aktyvavimui); region-buy locked but non region-play locked - pririštas tik aktyvavimas (VPN'as reikalingas tik aktyvavimui, vėliau žaisti galima be VPN'o); aren't region-buy locked and not region-play locked - niekas nepririšta arba kitaip "free region" (VPN'as nereikalingas); Tad pardavėjas šiuo atveju greičiausiai pardavinėja antrojo tipo žaidimus, kuriems būtinas to regiono IP adresas tik aktyvavimui, tačiau vėliau žaidimą žaisti galima iš bet kokio regiono IP adreso. Tuo tarpu aršieji šios temos komentatoriai žino tik apie pirmojo tipo žaidimus, kuriems yra būtina VPN'as tiek aktyvavimui, tiek tolimesniam žaidimui. Trečiąjį tipą "free region" tikriausiai žino visi - šio tipo žaidimai būna brangesnį, tačiau juos galima aktyvuoti bei žaisti iš bet kokio IP adreso (nėra reikalingas VPN'as arba kitos programos pakeičiančios IP adresą į norimos šalies ar regiono). VPN'as (angl. Virtual private network) - yra tarpinis serveris su kitu IP adresu nei Jūsų kompiuterio, per kurį yra persiunčiamas visas Jūsų interneto duomenų srautas. Paprastai kalbant, informacija iš Jūsų kompiuterių keliauja į VPN serverį ir tuomet šis serveris atlieką persiuntimo funkciją į galutinę vietą. Galutinė vietą Jūsų kompiuterio IP adreso nebemato (mato tik VPN serverį). Atgalinis veiksmas vyksta tokia tvarka: galutinė vieta >> VPN >> Jūsų kompiuteris. Žaidžiant žaidimus per VPN serverį labai išauga ping'as, nes tarpe tarp Jūsų kompiuterio ir žaidimų serverio atsiranda dar vienas papildomas serveris.
 13. Užblokuotas dėl sukčiavimo.