lie

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  3.242
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  9
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  1,039 +Pervesti

lie paskutinį kartą laimėjo Spalio 12 2018

lie turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

588 Turintis ką pasakyti

Apie lie

 • Nario rangas
  Unikalus (-i)

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Amish paradise

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Kodėl reikalavimai būsimiems moderatoriams negalioja jau esamiems?
 2. lie

  rsrytis ws. NTQ

  Tu puikiai žinai kas buvo tartasi ir kaip viskas pakrypo, tai nebūk ta avis ir nekartok to paties ką kiti, kurie nežino, kad Martynas pradėjo kodint vidury “kovos”. Sakai, kad rsrytis tavo atvžvilgiu pasielgė neprofesionaliai, bet tu nieko nedarei, kad tai sustabdyt, o tik laukei, kol viskas pasibaigs ir įsiplieks ši diskusija, nors stebėjai “kovą” nuo pradžios iki pabaigos. Pabrėždamas, kad rsrytis yra codeacademy dėstytojas tu tik provokuoji ginčus, kas iš tavo pusės, moderatoriau, nėra priimtina. Tikrink raportus ir pagaliau suauk, samperi.
 3. lie

  rsrytis ws. NTQ

  Aš irgi apie tai pagalvojau, bet kažkas atrado kitokį, šiuolaikinį būdą "persimest".
 4. lie

  rsrytis ws. NTQ

  NTQ sutiko dalyvauti GFX kovoje, o ne kodinimo. Jis pradėjo su photoshopu ir pabaigė su kodu, nes jam "kodint lengviau" taip kad nezyskit, jog dizaineris prieš fullstack developerį + dizainerį NTQ darbas su photoshopu:
 5. lie

  rsrytis ws. NTQ

  rsrytis
 6. lie

  Ar patikimas itwork.lt

  Nelabai patikimai atrodo atsiliepimai: https://www.kaina24.lt/www/itwork/ Beveik visi atsiliepimai parašyti tarp 13-05-20 ir 14-05-20, kas man kelia įtarimą, bet pati įmonė registruota: https://rekvizitai.vz.lt/imone/it_darbai/ ir yra daugiau atsiliepimų, kurie irgi parašyti šį mėnesį, bet atrodo kiek patikimiau, nes yra "klientų" nuotraukų su kompiuteriais. Siūlau pasiskambint arba net nuvažiuot iki fizinės parduotuvės, jeigu gyveni netoliese.
 7. lie

  siūlau [$$$] Spotify botinimo paslaugos.

  Tai “distributorius” claimins už mane artisto profilį, kels dainas, o man tereiks tik mokėt už streamus? Kas jeigu įkelta daina nebus patvirtinta, pinigus atgausiu ar viskas toliau vyks?
 8. lie

  siūlau [$$$] Spotify botinimo paslaugos.

  Linkuose matau žodžius kaip "scam" ar "fake", bet alright, bent jau aišku, kad tai nėra legit būdas ir kad SG forumas propoguoja scam'us. Kitas dalykas dėl muzikos uploadinimo. Tam, kad kelt dainas į Spotify, reikia claimint artisto profilį?
 9. lie

  siūlau [$$$] Spotify botinimo paslaugos.

  Tas, kad aš nekuriu dainų ir jeigu kelsiu dainas į Spotify, kurios yra ne mano ir aš neturiu licenzijos tam ar copyright'ų, koks šansas, kad manęs neužblokuos Spotify ar nepatrauks atsakomybėn? Dėl rekomendacijų viskas čiki, jeigu jie irgi gavo payout'ą, tada galima patikėt, bet dabar kiek matau iš rekomendacijų nei vienas nėra parašęs, kad gavo išmokas, o tik "laukia" jų. Galima vietoj to "pasigooglink" tiesiog pasidalint nuoroda ar kažkokiu įrodymu, kad tai vyksta jau ilgai ir kad įmanoma užsidirbt? Tai bus ne tik naudinga žmogui, kuris galbūt iš tavęs pirks paslaugą, bet ir tau pačiam, nes užsitikrinsi patikimumą. Kol kas kiek googlinu kaip užsidirbt iš Spotify, tai visi straipsniai yra relevant artistams, atlikėjams ir prodiuseriams, kuriems priklauso dainos, o ne random žmonėm, kurie kelia dainas kaip į kokį SoundCloud'ą. --- Pasigooglinau, tai ką radau šitą straipsnį, kuriame viskas paaiškinta: https://onemorecupof-coffee.com/make-money-spotify/ Bet tai irgi kalba apie muzikos kėlimą jeigu esi artistas, atlikėjas ar prodiuseris, tai kaip suprantu jeigu kelsit dainas, kurios jums nepriklauso gali būt tam tikros pasėkmės. Nebent viskas su tuo gerai, tada turėtum ir apie tai supažindint žmones.
 10. lie

  siūlau [$$$] Spotify botinimo paslaugos.

  Nežinau kiek tokios rekomendacijos naudingos kai kol kas niekas nėra gavęs jokio išmokėjimo. Kiek žinau į Spotify, kaip ir Apple Music, dainas gali kelt tik artistai ar produseriai, tad klausimas kokias dainas kels tas kuris “botins” Spotify?
 11. lie

  GTA V IPS FORUM NEW DIZAINAS [DEMO] V2

  PERPARDAVINĖJA NEPIRKIT SCAM
 12. lie

  PIRMAS LINEAGE WEB DIZAINAS

  Labai 2013-ish. Iš tikrųjų nėra net ką komentuot, nes per 7 metus labai daug pasikeitė dizaino pasaulyje, ypač serif fontų naudojimas, inner shadow. Nemanau, kad nori daug komentarų apie šitą dizainą.
 13. lie

  Dizainų sukodavimas | Ruošinių perdarymas

  Aš suprantu, kad tu skiri savo laiką ir pnš., bet pabandyk būt kliento kailyje. Jeigu jis atėjęs į tavo temą pamatys, kad neturi ką parodyt, bet prašai pinigų (kad ir simbolinę sumą) jis tiesiog apsisuks ir ieškos kitur. Skirk laiko atlikt kokius nors dizainus ar projektus, kad turėtum bent ką nors parodyt arba tiesiog nerašyk, kad imi pinigus 🤷‍♂️
 14. lie

  Nebeveikia ekranas dėl atnaujinimo, iPhone

  Kad ir kokia tema su tavim diskutuosim bus taip kad tu tuo užsiimi ar domiesi ir žinai geriau, nei kiti. Pradžioj sakei, kad esi dizaineris, po to full-stack, paskui teigei, kad esi vos ne psichologas, dar po to, kad esi ypatingas, o dabar jau kompiuterius ir telefonus tvarkai 😂 haha
 15. lie

  Dizainų sukodavimas | Ruošinių perdarymas

  Aš norėčiau pamatyt kokie tavo sugebėjimai, todėl reikalingi kažkokie pavyzdžiai. Taip tiesiog nerasi klientų ¯\_(ツ)_/¯