Peršokti į turinį

lie

Narys
 • Pranešimų skaičius

  3.223
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  9
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  1,025 +Pervesti

lie paskutinį kartą laimėjo Spalio 12 2018

lie turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

588 Turintis ką pasakyti

Apie lie

 • Nario rangas
  Unikalus (-i)

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Amish paradise

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. lie

  steam STEAM paskyros vertės apskaičiavimas pardavimui ir pirkimui!

  Aš suprantu, kad yra liūdna, kai trijų metų darbas nėra toks sėkmingas, bet sutik ir su tuo, jog jis neišbaigtas ir kai kur kertasi su logika.
 2. lie

  steam STEAM paskyros vertės apskaičiavimas pardavimui ir pirkimui!

  Kur man pasidomėti apie tai? Be STEAM Lietuva grupės.
 3. lie

  steam STEAM paskyros vertės apskaičiavimas pardavimui ir pirkimui!

  Tu parašei, kad tokiu būdu apskaičiuojama tiksli paskyros vertė, tai iš kur tokie tikslumai? Ir dar klausimas, kodėl jeigu paskyra turi VAC baną, tuomet, kaina krenta 9 kartus? Kodėl ne 7 ar 5?
 4. lie

  steam STEAM paskyros vertės apskaičiavimas pardavimui ir pirkimui!

  Bet aš juk nurodžiau kainą. Tebūnie G2A, Kinguin ar kur kitur žaidimas kainuoja tiek pat, bet skaičiuojant pagal tavo formulę, kurią rinkai visus tris metus, logikos jokios nėra. Labai gaila tavo iššvaistyto laiko, bet galėjai jį praleist naudingiau.
 5. lie

  steam STEAM paskyros vertės apskaičiavimas pardavimui ir pirkimui!

  Kaip tai paskyros amžius neturi įtakos, jeigu tavo formulėje reikia STEAM paskyros vertę dalinti iš paskyros metų?
 6. lie

  steam STEAM paskyros vertės apskaičiavimas pardavimui ir pirkimui!

  STEAM Lietuva su būriu geimerių vaikų nenulemia kaip skaičiuojamos paskyrų vertės ir tikrai nelemia Lietuvos rinkos. Paaiškink. Jeigu turiu Steam paskyrą 10 metų su tarkim vienu žaidimu ir jo vertė yra 15€ ir susikuriu kitą paskyrą su tokiu pat žaidimu, kurio vertė irgi 15€, tai pagal idėją paskyros vienodos vertės, bet tą senesnę paskyrą turiu parduot už 1,5€, nes jai 10 metų? Nes čia juk Lietuvos rinkoje tokie skaičiavimai. Logiška?
 7. lie

  steam STEAM paskyros vertės apskaičiavimas pardavimui ir pirkimui!

  Taip gerai parašei, kad tavo buhalterinės apskaitos darbas buvo įtrauktas kaip visos Lietuvos rinkos Steam Paskyrų apskaičiavimo formulė? Nes kiek mačiau vis kartodavai, kad čia "Lietuvos rinkos skaičiavimai".
 8. lie

  Pasiūlymas pakeisti naujausias temas

  as uz. taginkit visi tuos kad pamatytu @kesh @SomethingHappened ir pakalika @Adomas J. kad jiems pranestu
 9. Forumai mirė prieš kokius 3-4 metus, ppl.
 10. lie

  Ryzen 5 3600/3600x charakteristikos

  Dvi dienos nėra seniai ir jeigu tau šita informacija "seniai" žinoma, tai apeik temą ir/arba skaityk tas kas dar "seniai" nežinoma.
 11. Taigi, prabėgo WWDC 19 ir Apple kompanija pristatė įvairius OS atnaujinimus. Kompanija pristatė iOS 13 su ilgai lauktu (ir nežinau kodėl taip norėtu) Dark Mode. Taip pat pakeista Reminders aplikacija, pakeistu Volume Hud’u, pagerinta telefono apsauga, greičiu ir kitais nedideliais pakeitimais. Šie metai iOS buvo orientuoti labiau Dark Mode nustatymui. Kalbant apie telefono apsaugą ties šiuo klausimu buvo atlikta ganėtinai dideli atnaujinimai: nuo šiol Apple turės savo API, kurio dėka bus galima prisijungti/prisiregistruoti prie kokios nors sistemos ne tik Facebook ar GMail pagalba, bet ir Apple. Viskas labai paprasta, registruojantis paspaudžiat "Sign up with Apple", pasinaudojat FaceID/TouchID ir jūs registruoti sistemoje neatskleisdami jokios privačios ar asmeninės informacijos! Dar vienas didelis atnaujinimas registruojantis naudojant Apple, kad registruodamiesi galit pasirinkti kokią informaciją norit naudoti: Vardą ir pavardę, savo el.paštą ar paslėptą el.paštą taip išsaugodami savo privatumą. Pilną straipsnį galite pamatyti čia.
 12. lie

  17m ir neturiu paneles ar tai normalu?

  Intencija - intencija tikslas, siekimas, užsimojimas.
 13. lie

  PAGARBA ties SA-MP narių! <3

  Jei tu nežinai šitų narių ir tau tai neaktualu tai apeini temą, simple as that. Sekantis dalykas, jei tu juos pirmą kartą matai ir jie tau niekuo nepadėjo, tai nereiškia, kad negali temos autorius apie žmones, kurie jam padėjo, sukurti temos ir taip rekomenduoti juos kitiems žmonėms, kuriems reikia pagalbos ir turi neaiškumų. Jei Jūsų visų čia prieštaringai komentuojančių galvos veža tik tiek, kad temos turi būti kuriamos aktualios tik jums ar apie jus, tai siūlyčiau susipaprastinti savo EGO ir eit atsipalaiduoti į kiemą smėlio dėžėj, kur daugumai čia rašančių ir vieta. Arba čia kalba ne EGO, o pavydas, nes temoje nematot savo vardų. Gal kitam čia bus paskatinimas padėti naujokams tam tikroje srityje ir atsirasti panašioj temoj, yra kas džiaugiasi ir tokiais mažais dalykais. @Adomas J., seni, daryk tvarką.
 14. lie

  patarkit

  Čia iš tos serijos "reikia darbo. moku viską." Lengviau būtų, jei pasakytum ką moki, ką dirbęs, juodą ar baltą ar rožinį darbą, kur esi geras, ką supranti ir pnš.
 15. lie

  Gameplay logo

  Na, nemanau, kad logotipų kūrime yra kažkokios pamokos, visgi niekas logotipų kūrimo nemoko nei mokykloj, nei yra kokie nors kursai būtent apie logotipų kūrimą. Viskas yra tavo vaizduotė ir kiek tu pažįsti Illustratorių. Geriau paskaityk straipsnių apie logotipų procesus, suprasi proceso eigą, galiausiai ieškok įkvėpimo ir tiesiog daryk bet ką kas šauna į galvą. Beveik viskas remiasi į praktiką, tas pats ir su programavimu: tu gali žiūrėti kaip kitas build'ina app'są/kuria logotipą, bet tau iš to realiai jokios naudos apart to, kad pamatysi procesą, viską mokaisi kai praktikuojiesi ir mokaisi iš savų klaidų. Gali daryt logo challenge'us arba 36daysoftype, taip tiesiog lavinsi savo vaizduotę ir sugebėjimus. Spėju žinai Dribbble platformą, ten tikrai gausu įkvėpimo, resursų ir gerų dizainerių. Btw, turiu invite, jei reikia - kreipkis.

×