Peršokti į turinį

Ieškome daugiau SuperGames.lt moderatorių. Nori? Prisijunk!


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4397 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

As sakiau kad ne tavo reikalas. P.s. Man buvo firewall klaida.

Nu bet pripažink,buvai visai apleidęs forumą,tik dabar atsibudai.

-- Papildyta --

Nesinervinkit, išrinkti bus patys aktyviausi, o jei pateks neaktyvių į moderatorius, tai jie bus išmesti.

Kas klausia dėl anketų ar siųsti, tai pirmame pranešime parašyta viskas, ką reikia daryti norint patekti į moderatorius.

Jei jau metat mod,žvilgltelkit į Valdą-

Paskutinį kartą prisijungė: 12 Bal 2012, 22:35 Nemanau kad jis labai aktyvus...

Gal ir nerašiau postų, bet visada per telefoną užeidavau supergames.lt jį pavartyti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matau reikalai jau gerėja, su vien tuo, kad Administratorius grįžo, su juo ir viską aptart dabar galima bus.

Jeigu reikalai pagerės, ir komanda bus gera (aišku jai manęs neišmes), pradėsiu vėl dirbti.

Iš paskutinio sakinio parodei, kad buvai *Myliu SuperGames.lt** ant SG forumo, nes neprisijungę Aurimas. Negalima tau duot darbo, nes įkūrėjas turėjo savų problemų, tai jei nėra įkūrėjo Tu nedirbsi, aš vietoj tavęs pats mėginčiau jį kaip tik nustebinti ir padirbėti tikrai iš peties. Todėl reikia suaugusiu moderatorių, nes iš tokių kaip jūs nėra naudos.

Tiesa sakant man pusiau rūpėjo ir nerūpėjo forumas, rūpėjo dėl to, kad kiek čia dirbau ir viskas veltui nejaugi bus? Užsidarys forumas? Bet ne, Aurimas sugrįžo. O nerūpėjo, kadangi Aurimas išėjo be žinios, moderatorių kitų neliko iš vis beveik čia, o Aurimas dėl savų problemų dingo net 2 mėnesiams? Nu tikrai ilgokai dingęs buvo, tai dievas žino kiek čia dar lauksi, gal dar pusę metų lauksi ir neateis. Mėgint nustebint kaip vienas valysiu forumą ir kas vieną temos ištrinimą atsiranda dar 10 tokių pat? Man atrodo, kad valysiu ar nevalysiu čia dabar vienas, bus tas pats, reik naujos moderatorių komandos, tada vat visi padirbėsim iš tavo tos "peties".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš manau, kad komanda galėtu pasirinkti netgi patys moderatoriai, kas yra padėja forumui ir moderatoriams. Manau tai būtų naudingiausia, nes vistiek, moderatoriai turi bendrauti tarp pusavyje.

Bet būna kad pvz.yra mod,ir jis susipyksta su kokiu puikiu nariu,ir tada jau tas narys nepateks,nes vienas mod prieštaraus. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sutinku su Create, ypač dėl pranešimo „ Visi išlenda per moderatorių atrankas “. Asmeniškai galiu teikti kad esu Aktyvus - Kekviena diena būnų SuperGames.LT. O Vilmux - Prisikėlė kaip iš numiursiu, gera taktikta. Dauguma žmoniu rašo prižiurėsiu ta ir ta foruma, ar suprantant, kad reikės ne vien po tas forumo temas lankytis? Ar jums tai nemotais?

Kad moderatoriai rinktu kitus moderatorius? PRIEŠ !

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sutinku su Create, ypač dėl pranešimo „ Visi išlenda per moderatorių atrankas “. Asmeniškai galiu teikti kad esu Aktyvus - Kekviena diena būnų SuperGames.LT. O Vilmux - Prisikėlė kaip iš numiursiu, gera taktikta. Dauguma žmoniu rašo prižiurėsiu ta ir ta foruma, ar suprantant, kad reikės ne vien po tas forumo temas lankytis? Ar jums tai nemotais?

Kad moderatoriai rinktu kitus moderatorius? PRIEŠ !

Tapatį bandau visiems pasakyt.Nujaučiu kad pateks prisikėleliai,o ne aktyvūs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sutinku su Create, ypač dėl pranešimo „ Visi išlenda per moderatorių atrankas “. Asmeniškai galiu teikti kad esu Aktyvus - Kekviena diena būnų SuperGames.LT. O Vilmux - Prisikėlė kaip iš numiursiu, gera taktikta. Dauguma žmoniu rašo prižiurėsiu ta ir ta foruma, ar suprantant, kad reikės ne vien po tas forumo temas lankytis? Ar jums tai nemotais?

Kad moderatoriai rinktu kitus moderatorius? PRIEŠ !

Nesuprantu, kodėl tau tai turėtų rūpėti. Būsimus moderatorius rinksit ne jūs. Nebūtina kiekvieno parašiusio apkalbinėti, kas ką tik išlindo iš forumo, kas pradėjo lankytis tik prasidėjus rinkimams, kas tokią taktiką naudoja, kas kitokią. :taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nejuokinkit, aktyvus. Patikrinkime "CREATE" pranešimus :)

Vakar buvo tema paskelbta, ar ne?

vakar, 19:30 - Paskutinė žinutė, draugas pasakė?

14 Bal 2012, 11:06 - O iki tol kol nebuvo paskelbta? Tai kaip, prisikėliai iš numirusių, 3 dienos? Pabaiga.

Aš mėnesį, ir kas? Bet aš prieš savaitę jau esu aktyvus. Visu turime gyvenimus, Kingo irgi senai neprisijungęs :) Ir kas? Aktyvumas tai dar ne viskas, kai ten parašai atseit "protingą" postą, praleidi galbūt nuleidęs supergames.lt į apačią. O kas sako, kad aš dabar nebūsiu aktyvus? Prieš metus, visus METUS buvau aktyvus, ir kas iš to? Tu pertraukų nedarei? Nepradėk peikti kito, nepažiūrėjęs į save :) Visi, kas kuria hamachi servus išvadinai "vaikais", nemokančiais nieko. O nuo ko pradedama mokintis? Niekas dar negimė mokėdamas. Aš pats išmokau visko, prasidėjo mano ganėtinai geri projektai, iš labai šūdino projekto, kai man buvo 7-neri. Ten buvo toks šūdas, bet man jis patiko. Visi išmokstame, niekas negimė mokėdamas. (Nieko nesakau, gal tu išimtis), tad nereikia krauti ant viendienių hamachi servų, žmonės mokinasi. Prieš kraudamas pagalvok apie save.

Gili ir skaudi mintis? Tiesa visada niekaip nepatinka :P

-- Papildyta --

Vaikų vaikas... Matosi kad skaityt nemoka...

Pridedu :)

-- Papildyta --

Visi daro klaidas, suprantu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nejuokinkit, aktyvus. Patikrinkime "CREATE" pranešimus :)

Vakar buvo tema paskelbta, ar ne?

vakar, 19:30 - Paskutinė žinutė, draugas pasakė?

14 Bal 2012, 11:06 - O iki tol kol nebuvo paskelbta? Tai kaip, prisikėliai iš numirusių, 3 dienos? Pabaiga.

Aš mėnesį, ir kas? Bet aš prieš savaitę jau esu aktyvus. Visu turime gyvenimus, Kingo irgi senai neprisijungęs :) Ir kas? Aktyvumas tai dar ne viskas, kai ten parašai atseit "protingą" postą, praleidi galbūt nuleidęs supergames.lt į apačią. O kas sako, kad aš dabar nebūsiu aktyvus? Prieš metus, visus METUS buvau aktyvus, ir kas iš to? Tu pertraukų nedarei? Nepradėk peikti kito, nepažiūrėjęs į save :) Visi, kas kuria hamachi servus išvadinai "vaikais", nemokančiais nieko. O nuo ko pradedama mokintis? Niekas dar negimė mokėdamas. Aš pats išmokau visko, prasidėjo mano ganėtinai geri projektai, iš labai šūdino projekto, kai man buvo 7-neri. Ten buvo toks šūdas, bet man jis patiko. Visi išmokstame, niekas negimė mokėdamas. (Nieko nesakau, gal tu išimtis), tad nereikia krauti ant viendienių hamachi servų, žmonės mokinasi. Prieš kraudamas pagalvok apie save.

Gili ir skaudi mintis? Tiesa visada niekaip nepatinka :P

-- Papildyta --

Vaikų vaikas... Matosi kad skaityt nemoka...

Pridedu :)

Ką nori pasakyti tuo galu? Pats pasižiurėk tą temą... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nejuokinkit, aktyvus. Patikrinkime "CREATE" pranešimus :)

Vakar buvo tema paskelbta, ar ne?

vakar, 19:30 - Paskutinė žinutė, draugas pasakė?

14 Bal 2012, 11:06 - O iki tol kol nebuvo paskelbta? Tai kaip, prisikėliai iš numirusių, 3 dienos? Pabaiga.

Aš mėnesį, ir kas? Bet aš prieš savaitę jau esu aktyvus. Visu turime gyvenimus, Kingo irgi senai neprisijungęs :) Ir kas? Aktyvumas tai dar ne viskas, kai ten parašai atseit "protingą" postą, praleidi galbūt nuleidęs supergames.lt į apačią. O kas sako, kad aš dabar nebūsiu aktyvus? Prieš metus, visus METUS buvau aktyvus, ir kas iš to? Tu pertraukų nedarei? Nepradėk peikti kito, nepažiūrėjęs į save :) Visi, kas kuria hamachi servus išvadinai "vaikais", nemokančiais nieko. O nuo ko pradedama mokintis? Niekas dar negimė mokėdamas. Aš pats išmokau visko, prasidėjo mano ganėtinai geri projektai, iš labai šūdino projekto, kai man buvo 7-neri. Ten buvo toks šūdas, bet man jis patiko. Visi išmokstame, niekas negimė mokėdamas. (Nieko nesakau, gal tu išimtis), tad nereikia krauti ant viendienių hamachi servų, žmonės mokinasi. Prieš kraudamas pagalvok apie save.

Gili ir skaudi mintis? Tiesa visada niekaip nepatinka :P

Jeigu tu čia man, tai galiu pilnai tvirtinti yra tiesos ir melo, kas tiesa? - Kritikuoju tikrai kitus žmones, bet ju „ Vaikais “ nevartau, gal buvau ir kada pavadines bet tikrai labai senai. Nemoki - Nekurk, posakis labai pamėgsta dauguma žmonių kurie ji vartoja gan dažnai, dabar. Žmogus atsisiuntčia jimkie SA:MP'a, Gm'a iš inetnerto nieko nepakeites paleidžia, tai yra čia mokslas? Ne, ar galime tai pavadinti mokymosi tikslams, pramoga ir tiek. Dėl pertrauku - ATOSTOGOS ar šiaip kokie nors įvykiai, mano pertraukos, traukiaus kažka iš SuperGam'o, bet neįšėjo. O ką neužteko pasakyti „ Niekas dar negimė mokėdamas “ - „ Aš pats išmokau visko “. Aktyus? Pastaraje savaitę aktyvus? Juokus mėgsti matau, tavo pranešimus ar buvima forume retai galima pastebėti. Kingo neaktyvus, taip. Pasakyk nors viena aktyvu moderatorių.

Skaudi mintis? - Ką turėjai omenyje tai pasakydamas? Kad tau skaudu kaip parašiai pranešima ar kas? Nes manes nė kiek ta mintis neskaudina, taip pat negili.

Baigiam O.T .

SPėjimas - BETVARKE EGZISTUOS tol, kol, nebus AKTYVIŲ, GRIEŽTŲ, moderatoriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4397 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...