Paulius *

Narys
 • Pranešimų skaičius

  472
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

54 Kartais pasakantis ką gero

6 sekėjų

Apie Paulius *

 • Nario rangas
  Dažnas dalyvis (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Mano nuomonė ,tai beprasmiškas video ir dar plius reikia surinkt 200 subscriber'iu ,kad kitą epizodą pamatyti ,tad spiceliai nespaudžiau Nes video nieko vertas ,bet neįsižeisk čia tik aš taip galvoju.
 2. Paulius *

  Parduodu švaru CSGO ACC

  Kas tau geresne?
 3. Paulius *

  Parduodu švaru CSGO ACC

  Pasikėlus steam lvl protinguolį automatiškai ir nusiima limited ir neknisk proto ,kad ne ,nes ne pirmas kartas:)
 4. Paulius *

  Parduodu švaru CSGO ACC

  O ne pagalvojai ,kad su kortelem irgi galima pakelti steam lvl? manau tikrai nesunku išsitradint 5 korteles:) Nedomina
 5. Paulius *

  Parduodu švaru CSGO ACC

  Ir kodėl nebus? pats supranti ką rašai?
 6. Sveiki ,kadangi nėra ką veikt ir kartais atsiranda daugiau laisvo laiko ,tai galėčiau kam reikia pakelti private leveli iki trečio jeigu bijot dėl patikimumo užsidedat family apsaugą ir jūs jausitės visiškai saugus:) jeigu domina rašot į pm arba čia į komentarus 1 levelio kainą 0,50Euro centų. Atsiskaitot CS:GO skinais:)
 7. Paulius *

  cs go acc 4eu GN rank'as

  Patikimas ,ėjo pirmas viskas įvyko sklandžiai:)
 8. Sveiki , parduodu lsgyvenimas.lt acc yra 11000Exp su pliusu Pinigų beveik nėra yra nupirktos dvi spalvos nicko ir pora skinų atiduočiau už pora euriukų ,nes nebežaidžiu ir stovi bereikalingai jei reikėtu foto tai plačiau viską pm parodyčiau:) Taip pat turiu Real-life.lt acc ten yra 500 su viršum tukstančių samp pinigų irgi atiduočiau pigiai jei dr ką domina šitie samp turtai kreipkites į skype adidas4264:)
 9. Paulius *

  Parduodu raktus po 1,6eur

  Pirkau skinų ir raktų patikimas ir malonus bei linksmas žmogus:)
 10. Paulius *

  Parduodamas accountas

  Accountas parduotas.
 11. Paulius *

  Parduodamas accountas

  Į lolo nedomina. Remi palauksiu tada rytoj parašyk.
 12. Paulius *

  Parduodamas accountas

  Taip dar parduodu
 13. Sveiki, parduodu steam acc ,nes pas mane stovi dėl to ,kad turiu savo acc ,o šitas buvo tik šiaip su draugais palošt tai nereikalingas jau. Žaidimai: CS:GO rankas MGE, CSS, garry mod ir dar visokių smulkių. Acc steam linkas kurį parduodu: http://steamcommunity.com/id/Belekoks14 Foto ,kad tikrai turiu: http://www.part.lt/img/83b282b569f03d789fab70ddcc234cee209.png Kainą būtų: 7Eurai banku tik arba 7eurai CS:GO skinais Dėl visko kreiptis čia į komentarus arba steam: http://steamcommunity.com/id/belekoks147 Taip pat gmail: [email protected] skype: adidas4264 ,o jei reik4s duosiu ir fb:) Tad nieko nelaukiam ir perkam ,nes parduodu tikrai pigiai:)
 14. Sveiki, parduodu steam acc ,nes pas mane stovi dėl to ,kad turiu savo acc ,o šitas buvo tik šiaip su draugais palošt tai nereikalingas jau parduodu tikrai pigiai Žaidimai: CS:GO rankas MGE, CSS, garry mod ir dar visokių smulkių. Acc steam linkas kurį parduodu: http://steamcommunity.com/id/Belekoks14 Foto ,kad tikrai turiu: http://www.part.lt/img/83b282b569f03d789fab70ddcc234cee209.png Kainą būtų: 7Eurai banku tik arba 7eurai CS:GO skinais Dėl visko kreiptis čia į komentarus arba steam: http://steamcommunity.com/id/belekoks147 Taip pat gmail: [email protected] skype: adidas4264 ,o jei reik4s duosiu ir fb:) Tad nieko nelaukiam ir perkam ,nes parduodu tikrai pigiai:)