Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškome daugiau SuperGames.lt moderatorių. Nori? Prisijunk!


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4381 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Žinot ką pasakysiu-užknisat.Atsikėlė neaktyviausi,ir pradėjo pretenduoti.Kiti jau mėnesius forume nematyti,dabar vat butent šią minutę atsibudo,žinokit labai vaikiškas elgesys.Vat tokie kaip weed,rolis,mactavish-jie forume lankos vos nekasdien,o pvz vilmux,bandė į mod patekt,nepavyko,atsiprašant dėjo ant forumo ir dingo,dabar vėl atsikėlė iš kaškur.Viskas tavo rankose Aurimai,prašau taves vieno,išrink aktyvius moderatorius.Pretenduoju ir aš į moderatorius.

Visai protingai pastebėta. Tikėkimės, Aurimas išrinks tikrai atsižvelgdamas į VISUS faktorius. Absoliučiai VISUS.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinot ką pasakysiu-užknisat.Atsikėlė neaktyviausi,ir pradėjo pretenduoti.Kiti jau mėnesius forume nematyti,dabar vat butent šią minutę atsibudo,žinokit labai vaikiškas elgesys.Vat tokie kaip weed,rolis,mactavish-jie forume lankos vos nekasdien,o pvz vilmux,bandė į mod patekt,nepavyko,atsiprašant dėjo ant forumo ir dingo,dabar vėl atsikėlė iš kaškur.Viskas tavo rankose Aurimai,prašau taves vieno,išrink aktyvius moderatorius.Pretenduoju ir aš į moderatorius.

Visai protingai pastebėta. Tikėkimės, Aurimas išrinks tikrai atsižvelgdamas į VISUS faktorius. Absoliučiai VISUS.

Na nemanau kad čia tarp visų narių bus ir angelų kur viską tip top daro kaip reikia.

+ reikia būti didelis savanoris ir subrendęs žmogus.Reikia išmanyti bent vieną iš forumo skilčių labai gerai , norit prižiūrėti forumą.Na manau reiktų skirti dėmesį minecraft forumui.Nes pastaruoju metu kuriame aš tik tesilankau užpuola visokie vaikai su savo netiksliomis temomis ar šiap vienadieniai serveriais (hamachi).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kada bus isrinkti?

Manyčiau kad gal iki savaitgalio pabaigos išrinks kašką.

P.S.Trumpa žinutė dabar esantiems mod,jie skundėsi kad pilna raportų,reik viską tvarkyt ir t.t. Pagal mane,jei jie pasistengtų,tai tada būtų tų raportų mažiau,gal koks būtų vienas per 10-20min,tai ne 100 kur likę netvarkytų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mielas Create rasau per tlf bet nvm. taiigi jei manai kad aktyviam reik tik parasyti uz ir sekmes tai nera aktyvumas. Kitu trukumus pareiksdamas nori tapti mod

. Nu kas bus jei pradesi mc forumus narsyt. Sudalinsi ispejimus kad levas servas. Taigi jei tau tokia konkurencija priimtima. Jei esi toks aktyvus butum pastebejes kad aktyvis pasidariau pries sav.ait ir buvo priezastis

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mielas Create rasau per tlf bet nvm. taiigi jei manai kad aktyviam reik tik parasyti uz ir sekmes tai nera aktyvumas. Kitu trukumus pareiksdamas nori tapti mod

. Nu kas bus jei pradesi mc forumus narsyt. Sudalinsi ispejimus kad levas servas. Taigi jei tau tokia konkurencija priimtima. Jei esi toks aktyvus butum pastebejes kad aktyvis pasidariau pries sav.ait ir buvo priezastis

Visu pirma,aiškiau rašyk,antra-dalinsiu įspėjimus už lievą temą? Niekad dar negirdėjau tokio bairio.Ir dar,kaškada tau rašiau apie supergames,sakei tau neįdomu.Jei ir nepriims manes,bent man malonu kad mane palaikė kaškas. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As sakiau kad ne tavo reikalas. P.s. Man buvo firewall klaida.

Nu bet pripažink,buvai visai apleidęs forumą,tik dabar atsibudai.

-- Papildyta --

Nesinervinkit, išrinkti bus patys aktyviausi, o jei pateks neaktyvių į moderatorius, tai jie bus išmesti.

Kas klausia dėl anketų ar siųsti, tai pirmame pranešime parašyta viskas, ką reikia daryti norint patekti į moderatorius.

Jei jau metat mod,žvilgltelkit į Valdą-

Paskutinį kartą prisijungė: 12 Bal 2012, 22:35 Nemanau kad jis labai aktyvus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matau reikalai jau gerėja, su vien tuo, kad Administratorius grįžo, su juo ir viską aptart dabar galima bus.

Jeigu reikalai pagerės, ir komanda bus gera (aišku jai manęs neišmes), pradėsiu vėl dirbti.

Nemanau kad išmes tave,vieninteliai su Skruckiu aktyvūs buvot. :) Manau padės jums nauji moderatoriai daug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matau reikalai jau gerėja, su vien tuo, kad Administratorius grįžo, su juo ir viską aptart dabar galima bus.

Jeigu reikalai pagerės, ir komanda bus gera (aišku jai manęs neišmes), pradėsiu vėl dirbti.

Klausimas: Kam tos moderatoriaus teisės tau, jeigu nedirbai? Čia tipo taip išeina, jeigu visi nedirba, tai ir aš? Per daug darbo ane? Tai bent raportuotas temas sutvarkyt galėtum prisijungęs kas dieną ir skirdamas po 30 minučių laiko, bet taip visi čia ne nolifieriai, ir negali laiko skirt. :liux:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norėčiau. Mano mentalitetas yra puikus, tad susitvarkyčiau. Ne kartą buvau paskirtas moderatoriumi.

Kiekvienas mąsto savaip, bet tu to dar niekada neįrodei, beje ir tavo pomėgiai nepasižymi tuo.:)

manau tu dar per žalias šiame forume jog tą suprastum ir galėtum daryti išvadas. Eik užsiimk kitais darbais, o ne čia reiškis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matau reikalai jau gerėja, su vien tuo, kad Administratorius grįžo, su juo ir viską aptart dabar galima bus.

Jeigu reikalai pagerės, ir komanda bus gera (aišku jai manęs neišmes), pradėsiu vėl dirbti.

Iš paskutinio sakinio parodei, kad buvai *Myliu SuperGames.lt** ant SG forumo, nes neprisijungę Aurimas. Negalima tau duot darbo, nes įkūrėjas turėjo savų problemų, tai jei nėra įkūrėjo Tu nedirbsi, aš vietoj tavęs pats mėginčiau jį kaip tik nustebinti ir padirbėti tikrai iš peties. Todėl reikia suaugusiu moderatorių, nes iš tokių kaip jūs nėra naudos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iki šios minutės forume beveik nesilankiau.Kodėl? Nes čia niekas nesidaro, daug kas daro ką tik nori.Bet pamačiau, kad kažkas čia pradėjo judėti, pamaniau ir aš čia pasisiūlyti į moderatorius.Kažkada pildžiau anketą kelis kartus, bet ten kažko trūko.Labiau norėčiau būti ne tai, kad forumo moderatorius, o būtent "Nuotykių žaidimų" kategorijos moderatorius.Norėčiau ten aš įvesti tvarką, nes dabar kaip žmogus aprašo serverį, tas aprašymas būna kelių sakinių, pridėta daug daug smailų ir pnš.Galėčiau padaryti tam tikrą temos šabloną, visos kitos temos kurios nebūtų užpildytos pagal šabloną būtų trinamos arba duodamas tam tikras laikas temą sutvarkyti.Manau pagavot kampą ką norėjau pasakyti.

Sutinku su tavimi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4381 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...