3134lt

Premium Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  281
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  135 +Pervesti

3134lt paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 31

3134lt turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

100 Kartais pasakantis ką gero

1 sekėjas

Apie 3134lt

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)

Susisiekimo būdai

 • Skype
  smofisltu

Profilio informacija

 • Steam ID
  -

Paskutiniai lankytojai

4.751 profilio peržiūros
 1. Jeigu pelė iš oro pradėjo double clickint, kai ją paspaudi vieną kart. Ar tai jau ženklas, kad laikas ieškotis naujos ar dar galima kažką padaryt?

  1. Vidmantas.

   Vidmantas.

    buvau susitvarkęs, veikė kurį laiką. Gali paimt iš kitos pelės arba kito mygtuko tą metaliuką.

  2. Ricci

   Ricci

   tai ziek zaisi cesa, nereikes burst fire ant glocko

 2. @Tautedorus, @darrel. Sveiki, žiūrėkit ar labai bus blogai jeigu turėsiu CMK8GX4M2A2400C14 x2 4gb ir CMK8GX4M2A2400C16 x1 16gb. Dažnis, ramai tie patys tik, kad gale pas vieną C14, o pas kitą C16. Ar geriausia ieškotis lygiai tokių pačių?
 3. Sakyčiau jeigu Jus apgavo, tai nebijokit kreiptis į Epoliciją, greitai sutvarkė reikalus su ta mergina, kuri mane apgavo :) 

 4. Gal kas neseniai ėjot NPPK medicininę patikrą ir žinot ką reikia turėt su savim? Ar tušinukas, kaukė ir asmens dokumentas viskas ko reikia?

 5. 3134lt

  parduodu Steam paskyrą (daug gerų games + Fall Guys, Rdr2).

  Nors ir retai reiškiuosi šitam forume, bet tebūnie tau atsakysiu. Koks tau skirtumas ką ir už kiek žmogus parduoda? Jeigu nedomina prekė ir nesiruoši jos net pirkt tai tiesiog apeik. Pardavėjas pats nustato savo kainą ir jeigu kas norės tai nupirks, o jei ne tai ne, pats tada matys, kad tą kainą reikia leist, nes niekas nesidomi. O, kad tu čia atėjęs bandai kažkam paknist protą kokia tau iš to nauda? Pavyzdžiui: matai tipo naują PC kokiam topocentre, jis nihuja nevertas tų pinigų pagal visas specifikacijas, tai eini *Myliu SuperGames.lt* menegeriui protą už ką čia tiek mokėt? Tu tiesiog tą prekę apeini, o ne eini ir pisi protą už ką čia tiek mokėt. Daviau tai kaip pavyzdį, tiesiog kartais nusileiskit ant žemės ir mažiau prie visko prisipisinėkit, kaip mažvaikiai kokie. Pardavėjas parduoda pats ir kainą nustato. #peace žmogau ir atsipalaiduok
 6. 3134lt

  Klausimas dėl karinės tarnybos

  jeigu eini grynai savo noru gauni 30% priedą, jei pašauktas ir užpildai pirmumo prašymą 15% priedas, jeigu grynai šauktinis nieko negauni
 7. 3134lt

  Klausimas dėl karinės tarnybos

  Dalinį tai leido pasirinkt, bet esmė tame, kad man svarbiausia būtų tiesiog tą medicininę patikrą praeit ir po to gali paimt kad ir po tų 2-3 mėn. Tiesiog stojimai vyksta iki kito mėnesio vidurio, o jau visai norėtųsi būt užsitikrinus savo ateitį ar studijuot ar išeit tarnaut jeigu tinkamas. Mažiau man nei 23 ir esmė, kad ten einu labiau dėl savęs ir tuo pačiu turiu noro. Ačiū už atsakymus, tikriausiai bandysiu tiesiog pasiskambint
 8. Sveiki, kažkur 05 mėnesio pradžioj užpildžiau prašymą dėl karinės tarnybos(buvau pakviestas, bet pateikiau prašymą, kad paimtų pirmumo tvarka). Galiausiai kai viską sutvarkėm pasakė, kad susisieks kai ateis man eilė pereit medicininę patikrą. Esmė tame, kad iki šiol nesu gavęs iš jų jokios informacijos, o puslapyje tiesiog rašoma "šaukimo procedūros vykdomos", nors rašo, kai pateiki dokumentus pakviečia tikrintis sveikatą ne vėliau nei per 20 dienų. Gal kas turit daugiau informacijos, kada galima tikėtis jų pakvietimo? Čia realiai tuos kurie nenori verčia eit pačius pirmus, o į tuos, kurie ateitų savo noru visiškai dėmesio nekreipia. Esmė, kodėl aš viso šito klausiu, kad jeigu netyčia būčiau netinkamas tarnybai, noriu eit studijuot ir mokytis, bet pirmenybę teikiu kariuomenei. Esu rašęs į savo padalinį jie tiesiog atsakė tą patį, kad susisieks ir viskas. Tikiuosi, kažkas žinot kokia dabar situacija yra ir paaiškinsit ją suprantamiau.
 9. 3134lt

  aliexpress tikslus siuntų sekimas

  Tikriausiai orą su lėktuvu siuntė? Užsisakant prekes iš užsienio visad reikės turėt kantrybės, niekas per minutę iš kito pasaulio krašto nepristatys. Kokia situacija su shipping'u jau parodo tai, kad pačios Lietuvos parduotuvės vėluoja su pristatymais ir pan.
 10. 3134lt

  parduodu OSRS GOLD! // PIGU!

  Esmė tame, kad čia grynas scamas rsbot svetainėj iš patikimų žmonių galit nusipirkt po 0,6€+- už milą.
 11. 3134lt

  Kur galima nebrangiai pasipildyti steam wallet?

  eneba.com gali greit ir patikimai wallet kodą nusipirkt
 12. 3134lt

  Paysera ir anstoliai

  Prašom. https://www.delfi.lt/verslas/verslas/revolut-pradejo-klientu-saskaitu-perkelima-pasislepti-nuo-vmi-ir-antstoliu-nebeimanoma.d?id=82590737
 13. 3134lt

  SKUBIAI STEAM ACC PARDUODU PIGIAI

  3134lt#5622 kaip ir toks, jeigu neras duok savo pakviesiu. Retai aš jį naudoju
 14. 3134lt

  SKUBIAI STEAM ACC PARDUODU PIGIAI

  Jeigu nori tu man paimi žaidimą už 16e ir atsiunti kaip gift aš tau banku 8e ir toliau pardavinėk acc su 4e balansu ir žaidimais už 7e. Jeigu domina tai skype: smofisltu arba AŽ. EDIT: Pirkimas neįvyko, nusipirkau jau iš kitur.
 15. 3134lt

  Parduodu Origin paskyrą su Premier

  Nedomina, bet ant PC ir Premier tikrai tokiom kainom nėra. Kaip sakant mano prekė mano ir kaina, o ar kas pirks čia jau nebe tavo bėdos. Smagu, kad pranešei žmonėm, kad yra kur kitur įsigyt pigiau, prašom naudokitės į valias.