- Å ARAS

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  2.690
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  24
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  55 +Pervesti

- ŠARAS paskutinį kartą laimėjo Sausio 3

- ŠARAS turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

1.473 Tas, kurio nuomonės klausoma

Apie - Å ARAS

 • Nario rangas
  Retas lankytojas
 • Gimtadienis 1998.02.18

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  Šarūnas#6633
 • Tinklalapis
  www.sunside.lt

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

11.436 profilio peržiūros
 1. www.sunside.lt - nuolatinė atranka į nemokamus administratorius!

 2. - Å ARAS

  SunSide.lt - saulėtasis miestas!

  jo jau sakei kad nieko gero, bet vistiek lankais aplamai žaidimai nėra laiko švaistymas? kas kaip nori tas taip ir švaisto savo laiką, jei tu nežaidi nereiškia, kad ir kitiems neidomu. Kaip matai yra žaidžiančių, nors ir nedaug ir viskas ką tu darei greičiausiai prisijunges į serveri apvažiavai dviračiu mapą ir atsijungei, nes net nesistengei susidomėt, o gal norėjai kad tave iškart į pd priimtu ar gaujas kur visas veiksmas vyksta? beto jei sektum naujienas ar atnaujinimus gal ir nuomonė pasikeistu, btw tavęs asmeniškai žaist ir nekvietė niekas. tai taip nesureikšminam, kad kas žaidžia čia švaisto laiką. p.s sėkmės ir toliau ieškoti žaidimo, žaidime
 3. - Å ARAS

  saukimas i kariuomene

  aha, pričėšini apie akis, poto sumeta duomenis taip, kad net teisių negali turėt
 4. Atliktas serverio atnaujinimas.
  www.sunside.lt

  1. Vidmantas.

   Vidmantas.

   Miręs serveris kurį patys tokį ir padarėt, nereikėjo užsidarinėt seniau, reikėjo žiūrėti į žaidėjų atsiliepimus, pasiūlymus serveriui, bausti piktnaudžiautojus administracijoje ir stengtis mažinti korupciją. Pats kažkada žaidžiau ir visai buvo nieko, turbūt pirmasis serveris Lietuvoje kuris buvo įtraukęs, bet visgi jau 2021 metai, žaidėjai krenta, o projekto gero vardo nebesusigražinsite. Gero vakaro.

  2. - Å ARAS
 5. www.sunside.lt
  šeštadienį 19:00 sieksime rekordo. 

 6. - Å ARAS

  SunSide.lt - saulėtasis miestas!

  Sveiki, Ateinanti šeštadienį 19:00 ( sausio 16d. ) bandysime pagerinti dabartini serverio rekordą - 73 žaidėjus. Skaičius tikrai nemažas, galbūt rekordo pagerinti ir neišeis bet gera laiką serveryje garantuojame. Todėl skatinu visus šeštadienį prisijungti į serverį! # BONUS WEEKEND Visa savaitgalį žaisdami serveryje gausite dvigubai patirties taškų ir algos! Bus visokiausiu renginių, eventų per kuriuos bus galima laimėti prizus, kreditai, retos tr. priemonės, namai, o galbūt ir verslai, priklauso nuo žmonių skaičiaus. # MĄSINIS ATBLOKAVIMAS Penktadienio vakarą bus atblokuoti visi serverio žaidėjai, išskyrus tie kurie piktybiškai kenkė serveriui.
 7. - Å ARAS

  parduodu SA-MP tematikos dizainą

  rsrytis ir Povilasz tiek neima už žymiai gražesnius.
 8. - Å ARAS

  SunSide.lt - saulėtasis miestas!

  Atlikti atnaujinimai SUNSIDE # 0.0.7 (2021/01/09) Po tr. priemonės sunaikinimo nebeatsistatys kuras, taip pat ir darbinėse tr. priemonėse. Kurą bus galima pasipildyti su bakeliu iš degalinės, degalinėse, admin komandom, arba iš mechanikų. Direktoriams siūloma pasidaryti kontraktus, kad mechanikai patys atvažiuotu ipilti į darbines kuro. Darbinėms tr. priemonėms bus saugojama rida, nors ir mašina bus sunaikinta, rida vistiek išsisaugos. Policininkams tazeris veiks iš toliau. Policininkam panaudojus "H" sustabdyma, veiks tik ant kitos tr. priemonės vairuotojo. Pamažintos kainos ginklų parduotuvėje. Pakoreguota /ita komanda, už kai kuriuos nusikaltimus itarimas bus mažesnis. Sumokėjus bauda pareigūnas gaus 50%, kitas 50% į darbo pelną. Mechanikams sukurta komanda /taisyti kuri veiks ne tik garaže. Tolimųjų reisų vairuotojams prie /iskrovimai rodys likučių kiekį sandelyje. Sutvarkyta dar keleta klaidų su tolimųjų reisų vairuotojais. Nauja tr. priemonė policininkam - FBI rancher, medikams - Raindance. Nauja policijos departamento bazė. Nauja medikų bazė. Nuomos transportas prie medikų, bei policijos departamento. Sutvarkyta klaida su statistika. Sutvarkyta klaida su AK-47 naikinimu sandelyje. Sutvarkyta klaida su serverio vartotojų dinginėjimu. Sutvarkyta klaida su komanda /beglys. Pavartojus žolės bus galima iškart išsitraukti ginklą. Nuo šiol medikai galės gydyti ir karo zonoje. (Narkotikų/ginklų sandėlyje) Komanda /vheal karo zonoje neveiks. Nebebus galima /get ir /to iš ir į karo zoną. Sutvarkyta klaida su atsijungusio žaidėjo išmetimu iš darbo. Sutvarkyta klaida dėl kurios buvo galima gauti "unfreeze". Atnaujinimas buvo netestuojamas, todėl gali pasitaikyti klaidų.
 9. Paskelbti serverio atnaujinimai SUNSIDE # 0.0.7 ! https://sunside.lt/index.php?/topic/420-sunside-007/

 10. - Å ARAS

  SunSide.lt - saulėtasis miestas!

  Šiandien 20:00 premijų vakaras! IP: samp.sunside.lt
 11. www.sunside.lt - šiandien premijų vakaras 20:00!

 12. - Å ARAS

  SunSide.lt - saulėtasis miestas!

  Tikrai taip, serveris veikia dar neilgai tai čia visi nauji.
 13. www.sunside.lt - 0.0.6 versijos atnaujinimai
   •  
 14. Dėkui, laukiam visų! IP: samp.sunside.lt
 15. Sveiki, Kviečiu šiandien ateiti į SunSide.lt 19:00 vyks premijos, paskelbtas 0.0.5 versijos atnaujinimas! Pridedu video iš senų laikų, šiuo metu serveris stipriai atnaujintas. IP: samp.sunside.lt