LAIMIS A.

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  1.790
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  98%
 • Forumo eurai

  85 +Pervesti

Reputacijos taškai

579 Turintis ką pasakyti

Apie LAIMIS A.

 • Nario rangas
  xd

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

28.933 profilio peržiūros
 1. LAIMIS A.

  Tatuiruotės rašalas liejasi.

  Moku naudotis nesijaudink, pasižiūrėk kokia čia skiltis . Klausiu tik tu kuriem buvo atsitikę panaši situacija .
 2. Sveiki, pasidariau tatuiruotę šiandien ant kaklo. Po seanso uzklijavo tokia plona permatoma plėvele ir dabar į vakaro pusę matosi jog siektiek išsiliejo rašalas po juo. Reiktų sunerimti ar čia normalus dalykas ?
 3. Sveiki susidūriau su tokia problema jog negaliu niekaip išsisaugoti progreso žaidime. Galbūt yra žmonių, kurie susitvarkė šią problemą? Ir būtent kaip ?
 4. Kur tu radai tokią informaciją jog už stalą reikės mokėti apie 1000eur. ? O šiaip mano nuomonė abėjom įmonėm tik pliusas.
 5. LAIMIS A.

  Tatuiruočių kainos.

  Tai yra normalus dalykas pasiteirauti dėl kainos, patyrę meistrai būna atlikę pakankamai daug darbų įvairiuose kūno vietose, tad iš praktikos manau galima pasakyti tą kainą. Štai parašiau į porą salonų tai atsakė draugiškai, su patarimais su įvairiomis detalėmis kurias būtina žinoti tiem kam daro tatuiruotę šiuo atvėju man. Taip, su tavimi sutinku jog vienas ir kitas gali sumokėti ne vienodas kainas, bet tatuiruotė gali būti ta pati. Čia priklauso nuo salono paklausos. Tas pats ir su dizainų koduotojais, bei dizaineriais, kaip kad sakai jog nervina tatuiruočių meistrų tokie klausimai, tai nori pasakyti šiuo atvėju dizainerius irgi nervina kai paklausia "- Kokia būtų šio dizaino sukodavimas?" Ką tuo noriu pasakyti, jog tai yra normalus dalykas teirautis dėl kainos. Nenoriu čia išsiplėsti į didelias diskusijas, bet tai tik mano nuomonė nepriimk to rimtai.
 6. LAIMIS A.

  Tatuiruočių kainos.

  Neprašiau palyginimų, klausiau galbūt yra žmonių kurie darėsi ant kaklo tatuiruotes kiek ir maždaug už ją sumokėjo. Nes jas ne visur daro ir kaklo tatuiruotės yra brangesnės negu ant dažnesnių vietų, kaip rankos, kojos ir visa kita.
 7. LAIMIS A.

  Tatuiruočių kainos.

  Subskribinu
 8. LAIMIS A.

  Tatuiruočių kainos.

  https://imgur.com/a/IzPtH2o
 9. LAIMIS A.

  Tatuiruočių kainos.

  Taip, norėjau tai paminėti jog tokiam dalykui pinigų negailėsiu, tai ta kaina nelabai yra svarbi tik būtų įdomu kokia vidutinė kaina tokio dalyko, visgi kaklas tai manau turėtų būti brangiau ir visa kita.
 10. Norėjau paklausti ar iš šitos bendruomonės darėtes tatuiruotę ant kaklo. Įdomu sužinot jų kainas, nes kiek esu girdėjęs jog ant kaklo darant tatuoruotes yra brangiau. Tai būtų įdomu kokio dydio darėtes ir kiek sumokėjot už ją maždaug. Kadangi nelabai randu tikslių kainų būtent darantis ant kaklo.
 11. LAIMIS A.

  Geriausias motociklas A1?

  Jeigu biudžeto yra vienareiksmiškai KTM DUKE, belekokių metų visi geri, šauniai, smagiai važiuoajsi.
 12. Uzsisakinejot kas nors pandemijos laikotarpiu rūbus iš zaful ? Per kiek laiko gavot ?

 13. per kurią vietą čia new yorkas ? ( no offense )
 14. LAIMIS A.

  Uždarbis telefonu

  Mažiau skaičiuok kitų pinigus. ✌️
 15. LAIMIS A.

  Matematika

  Tikiuosi tau gaunasi parabolė? Ir jos koordinatės ( 3;0) ir (0;-9)