Peršokti į turinį

^Gohan^

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.168
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  6 +Pervesti

^Gohan^ paskutinį kartą laimėjo Vasario 6 2013

^Gohan^ turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

168 Kartais pasakantis ką gero

Apie ^Gohan^

 • Nario rangas
  Mylimas dalyvis (-ė)
 • Gimtadienis 1999.06.17

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vainiūnai

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Parduodamas mafijos karu acc 700-1000M Pagarbos 7k ryšių. 100 Kreditų. Ypatingi daiktai: kastetas 2/5 ziuronai 3/5 like 1/5. Reketu 100, pigiai kreipkites.
 2. ^Gohan^

  Elo kelimas

  Galit rašyti ir čia AŽ. Dažnai čia lankausi.
 3. Sveiki, keliamas jūsų elo, rankas grandmaster, parašykit į nukreiptą facebook'ą rasim bendrą sprendimą, kainą ir pakelimo greitį. Tikimes abipusio bendradarbiavimo ir supratingumo, viskas švaru. https://www.facebook.com/augustinas.staph Neišdrįsusiems rašyti į fake anketą, raštelkit į skype zygisxxx1 , jei dar kas naudojat
 4. ^Gohan^

  Padėkit išrinkti LAPTOP'ą

  Tavo minėta kainą tai geriausi dabar aspire 3 vaikšto, bet patariu nepirkti, metu eigoj nusivilsi.
 5. ^Gohan^

  Illustration" SUN PROGRESS BAR"

  Šių laikų modernas :D šaltos spalvos pas tave, truputi šilumos inešk.
 6. http://prntscr.com/d9jicw Parduodu, kainas siūlykit, pm arba apačioje, nėra jokio skirtumo.
 7. ^Gohan^

  Windows problema

  Turiu omenyje, kad po to restarto niekas neišsisaugo ką parsisiunčiu ar tarkim nuotrauką įsikeliu, perregistruoju kompą ir jų nebėra, na daug maž pc nuo tam tikros akimirkos nesaugo failų naujų.
 8. Vieną dieną įsirašiau java, 10 windows'ai išmete "įvyko problema" ir pats išregistravo kompa, dabar yra išsisaugojusios main programos, po viso to parsisiunciu ten tarkim torrentus ar pnš, išjungiu kompą, ant kitos dienos vėl viskas back, išlieka main programos, Kur problema?
 9. ^Gohan^

  Paprastas sa-mp VVP dizainas.

  Labai trūksta efektų, kad ir atsipindžių, o ypač kaip ir kiekvienam - lankstumo. Greito ir gražaus rezultato nebūna, mėgink ekspermentuoti. Išmėgink viską, kad ir štai: Tinkamai įkomponavus tavo dizainas atrodytų daug subtiliau.
 10. ^Gohan^

  Kompiuterio restartas

  Kol kas sutvarkytas. Buvo taip: visus kompiuterio komponentus ištraukiau iš jų vietų, palaipsniui sujungiau ir viskas.. Still dūn't ūndrestand what was..
 11. Sveiki, sg'eriai, Mano kompiuterį ištiko problema. Problema yra tokia: Naudojant ilgai ar paliekant įjungtą ilgesniam laikui kompiuterį jis persiregistruoja pats ir persiregistruodamas dažniausiai persiregistruoja dar kelis kartus pačioje pradžioje t.y. ant pačio pirmo vaizdo jungiant kompiuterį. Galbūt žinot kur problema? Ir svarbiausia, kad taip pradėjo daryti atėjus karštam klimatui, galbūt kompiuteris nebespėja aušinti?
 12. ^Gohan^

  Parduodamas Domenas

  Kiek norėtum už domeną? Dizainas įeina?
 13. ^Gohan^

  Reikia gaming pelės

  http://playpro.lt/pelesRinkis, jų gaminiai patvarūs. Yra prekių, būtent tokios kainos kokios ir nori.
 14. ^Gohan^

  SA-MP server design

  Taip, only basics. Patiems galvoti naują išvaizdą dabar yra per sudėtinga, nes žmonės nebeturi su kuo galvoti arba neįjungia savųjų smegenų į rimtą darbą, nes kaip matai sugalvoti unikaliai naują nėra labai paprasta, o tie kas sugalvoja drąsiai ima iš žmonių padorius pinigus, už ką ir reikėtu tave gerbti , o kopijos ir liks kopijomis.

×