GenRay

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  651
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Viskas, kas parašyta nario GenRay

  1. Marius Sent

   Marius Sent

   Ble katik pradėjau žaist,atrodo neblogs,padėk išmokti žaist :D

 1. GenRay

  ieškau naršyklinių žaidimų

  Sveikas, gal šis žaidimas sudomintų? linkas
 2. Sveiki, manau, kad ne vienas iš čia esančių žinote šį žaidimą, tad jei žaidę e-Sim anksčiau tiesiai prie reikalo. Šiandien atsidarė naujas serveris - Antika. Serverio trukmė - 180 dienų, po to jis bus sujungtas su Primera arba Secura. Tad tiems, kurie nežaidė todėl, nes buvo neįmanoma pavyti senbūvių dabar turi unikalią progą išbandyti savo jėgas kaip lygūs su lygiais. Registracija čia - link (panaudojant šią nuorodą gausite papildomą bonusą - 2gold pasiekus 7 lygį bei beabejo visokiariopą mano pagalbą iškilus kokiems nors neaiškumams) Žaidimo aprašymas naujiems žaidėjams: Pirmiausia, tai yra strateginis naršyklinis žaidimas simuliuojantis tikrą pasaulį. Žaidimas yra labai populiarus ir lietuviai jame yra vieni stipriausių. NAUJAS PASAULIS Kažkur internete yra virtuali valstybės, kurioje gyveni, versija. Gali matyti kokį gyvenimą pasirenka tavo draugai: jie treniruojasi, eina į darbą, susitinka su draugais, gauna patirties, pasirenka savo karjerą. Kai kurie jų tampa verslininkai, kiti - politikai o dar kiti gina savo valstybę kovodami kare. Čia gausu lyderių, nuo kurių priklauso pasaulio ekonomika, kurie kuria vyriausybes ir nusprendžia rytoj bus karas ar taika. KARAI Žaidėjai gali prisijungti, ar sukurti savo karinius būrius ir kautis įvairaus tipo karuose: nuo paprastų karų tarp valstybių iki pasaulinių karų. Valstybės vienijasi, kuria aljansus ir ruošia detalias karo strategijas siekiant užimti tam tikrus regionus. VIRTUALI EKONOMIKA Žaidėjai gali įkurti savo kompaniją, jose dirba tikri žaidėjai. Nuo kompanijos galima pereiti prie akcinės bendrovės ir gaminit bei pardavinėti resursus. Žaidime taip pat veikia aukcionai, kuriuose galima prekiauti žaidėjų apranga. Taip pat galima spekuliuoti virtualią rinką. POLITIKA Kiekvienas gali prisidėti prie valstybės politikos. Pradedant nuo balsuotojo, pasiekiant kongreso kėdę ar net baigiant šalies prezidentu. Prezidentai gali paskelbti karus, kongresas priimti arba atmesti įstatymus. Taip pat galima sukurti nuosavą partiją ir pasirinkti bet kokią norimą politinę ideaologiją. BENDRADARBIAVIMAS Kad kompanijos ar karų organizavimas veiktų stabiliai žaidėjai turi komunikuoti bei bendradarbiauti. Beveik kiekviena valstybė turi IRC kanala arba Skype chatą, kur gali priimti ateities sprendimus ar tiesiog pabendrauti. Registracijos nuoroda: link (panaudojant šią nuorodą gausite papildomą bonusą - 2gold pasiekus 7 lygį bei beabejo visokiariopą mano pagalbą iškilus kokiems nors neaiškumams)
 3. GenRay

  Parduodu Garry's mod (gmod) giftus

  Mldc užteršėt temą
 4. Sveiki, pigiai pardavinėju Garry's Mod steam giftus. Pirmas einu tik su patikimais. Atsiskaitymas: Banku (DnB)- 10lt Ežio papildymu - 15lt Kontaktai: Steam: http://steamcommunity.com/id/genray/ Skype: Gytis.fit
 5. GenRay

  Kaip keliaujate į mokyklą?

  Keliuos 6:30 nubėgu į autiką, pajudam 6:45, mokykloj atsirandu 7:30, pamokos prasideda 8:00. (27km nuo šūlės)
 6. Pas tave kažkas su sakinių logika ne taip. "Jau daba tokių galingų PC yra kad tau net NBA 2K16" U kiddin me? :DDDDD net 2k16 paneštų Parsisiunti windowsus iš piratų ir įsiinstaliuoji 64 bit, kur problemos šiais laikais?
 7. GenRay

  Air Alert III

  Žiemą daryk, daugiau laiko bus
 8. GenRay

  Visa sita video paziurek pramus nesweikai

  Eik tu sau, jau mirštu...
 9. GenRay

  Air Alert III

  Anglų kalba (aiškesnis) Lietuvių kalba
 10. GenRay

  SARG ACC, 2M xp, 5k su VIP verslas.

  Pasakyt nicką ir būt pakaziolintam? Tai paklausk jo į pm, jei taip svarbu