Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2711 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai kaip suprantu su tais reality chekais, stovesi buryje zmoniu ir badysi sau pirsta, stovesi pries auditorija ir stenksies sulaikyti ora, arba dar kanors darysi ir tu tikrinsies kaip nusokes nuo proto zmogus. Kam to reikia?

Galimai ir kitaip tikrinti. Pvz. pažiūri į kokį nors užrašą, nusisuki ir vėl pažiūrėjęs matai, kad pasikeitė raidės arba pažiūri į laikrodį, nusuki nuo jo žvilgsnį ir vėl patikrinęs matai, kad kitas laikas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vakar parejas po paskaitu pavarges uzsnudau ir atsipeikejau paralyziuje, tai buvo blogiausia kas galejo nutikti, nes paskui sapnuodavau kazka ir vis atsibusdavau paralyziuje, rodos tai truko amzinybe, maniau kad sakes, veliau galu gale pabudes is tikro buvau issekes, nors turrjau eiti i paskaita viena dar velesne, tai visa laika pragalvojau ar as tikrai baigiau sapnuoti. Moralas meskit tus sudus lauk, paskui nezinosit kada sapnuojat kada ne.

Dar nebuvo nutikę taip, kad žmogus negalėtų atskirti realybės nuo sapno, nebent jam jau kažkas su psichika blogai, tada jau nederėtų užsiimti šia veikla, o kad patyrei MP, tai nereiškia kad šis fenomenas yra nesaugus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal užteks girtis nebūtais dalykais? Neįmanoma kiekvieną naktį suprasti jog gali valdyti savo sapnus, net patiems profesionalams šios srities neišeina, valdyti savo sapnus kiekvieną kartą, tad jeigu bandai meluoti, tai nors pasidomėk šia sritimi.

O kas tau sakė,kad kiekvieną naktį aš sąmoningai sapnuoju? Aš pasakiau visada,reiškia visada kuomet pradedu sapnuot. Kiekvieną naktį aš nesapnuoju,o tiksliau neatsimenu savo sapnų,reiškia tuomet sąmoningai nieko nedarau. Pats kalbi kaip profesionalas,lyg būtum kiekvieną žmogų ištyręs. Kas nesigauna vieniem,gaunasi kitiem,taip kad.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar nebuvo nutikę taip, kad žmogus negalėtų atskirti realybės nuo sapno, nebent jam jau kažkas su psichika blogai, tada jau nederėtų užsiimti šia veikla, o kad patyrei MP, tai nereiškia kad šis fenomenas yra nesaugus.

 

Sneki lyg mokslininkas atlikinejas kokius nors tyrimus ilga laika :) Is savo asmenines patirties sakau, poliklinikoj as ten praejas viska ir mano organizmas geras, esu sveikas kaip ridikas. Taciau ka buvau patyres tai tikrai negaliu isivaizduoti kaip :) panikos ataka turejau del to, nuevares prie daktaru, atliko man jie kardiograma ir pasake kad viskas turetu buti tvarkoj. Nu zodziu, manau kad kolkas geriau nelysti uz zmogaus suvokimo ribu, nes gali baigtis nekaip, ir su tais samoningais sapnais, tavo protas dirba tu suvoki, jis negauna pailseti miego metu, tad buna isvarges :) nesiruosiu niekam nieko irodyneti. Dziaugiuos gyvenimu kolkas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Sneki lyg mokslininkas atlikinejas kokius nors tyrimus ilga laika :) Is savo asmenines patirties sakau, poliklinikoj as ten praejas viska ir mano organizmas geras, esu sveikas kaip ridikas. Taciau ka buvau patyres tai tikrai negaliu isivaizduoti kaip :) panikos ataka turejau del to, nuevares prie daktaru, atliko man jie kardiograma ir pasake kad viskas turetu buti tvarkoj. Nu zodziu, manau kad kolkas geriau nelysti uz zmogaus suvokimo ribu, nes gali baigtis nekaip, ir su tais samoningais sapnais, tavo protas dirba tu suvoki, jis negauna pailseti miego metu, tad buna isvarges :) nesiruosiu niekam nieko irodyneti. Dziaugiuos gyvenimu kolkas.

Taip šneku, nes taip šnekėjo ir lietuvių mokslininkas, kurio paskaitoje buvau ir apie kurį rašau ne tik aš, bet ir puslapiai kai DELFI ir kt., tad mano mintys yra argumentuotos. Deja, tą paralyžių kiekvienas žmogus, kiekvieną naktį patiria, nes tas paralyžius jį apsaugo, kad nejudėtų ir neatliktų judesių realybėj, kuriuos atlieka sapne, kad nesusižeistų, tai įgimta, tai natūralu. Deja, mes paralyžiaus nejaučiame, nes miego metu sąmonė atsijungia. Kad tu pajautei jį, tai nutinka kartais žmogui, man ne kartą nutiko, nors apie šį fenomeną net nežinojau, net nesuvokiau kas tie SS ir MP. Jei pirmą kartą pajutai, tai gali būti žiauriai baisu, bet tas paralyžius yra natūralus, taip jau mes esame sutverti. Tie sąmoningi sapnai nėra nieko baisaus ir kažkas, kas gali tavo gyvenimą suvaryti, kaip kitos nesąmonės.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As kai paziuriu koki the walking dead ar koki kita serjala ar filma su zombiais, tai pastoviai sapnuoju tai. Net nebaisu ir pats galiu valdyt jokios technikos nedarydamas pries miegodamas. Pradedu sapnuot kai pamatau buri zombiu ir pradedu begt, tada labai letai begu, mane tempia i viena puse, pastoviai krentu kai issigastu zombio. Tada kai bandau trenkt tai labai letai kumstis skrenda, o pats zombis kai formule 1 varo. Tai kai pargriove pradejo valgyt net neskaudejo. Tada atsibundu. Na man pavyksta tik toki sapna valdyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip šneku, nes taip šnekėjo ir lietuvių mokslininkas, kurio paskaitoje buvau ir apie kurį rašau ne tik aš, bet ir puslapiai kai DELFI ir kt., tad mano mintys yra argumentuotos. Deja, tą paralyžių kiekvienas žmogus, kiekvieną naktį patiria, nes tas paralyžius jį apsaugo, kad nejudėtų ir neatliktų judesių realybėj, kuriuos atlieka sapne, kad nesusižeistų, tai įgimta, tai natūralu. Deja, mes paralyžiaus nejaučiame, nes miego metu sąmonė atsijungia. Kad tu pajautei jį, tai nutinka kartais žmogui, man ne kartą nutiko, nors apie šį fenomeną net nežinojau, net nesuvokiau kas tie SS ir MP. Jei pirmą kartą pajutai, tai gali būti žiauriai baisu, bet tas paralyžius yra natūralus, taip jau mes esame sutverti. Tie sąmoningi sapnai nėra nieko baisaus ir kažkas, kas gali tavo gyvenimą suvaryti, kaip kitos nesąmonės.

 

Ne tai as zinau ka tie miego paralyziai daro, del ko jie buna :D Ne pirma karta jauciau tai yra buve ir anksciau. Man buvo sitaip, as pavarges buvau ir snustelejau bet atsipeikejau sitam paralyziuje, supratau kas vyksta (kaip minejau jau yra taip buve) tai galvojau kada atsigausiu, nes turejo buti paskaitos uz pusantros valandos. Galu gale laukes as pradejau sapnuoti, samoningus, nesamoningus sapnus, daug kartu, atsikeles kanors darydavau ir vel atsibusdavau paralyziuje, ( tais atvejais kai samoningai sapnavau tai tiesiog galvodavau kada pabusiu, kada pabusiu). Del to galu gale paskui svarsciau ar pabudau is tikro ar ne. Nezinau, mano manymu vistiek, gi samoningo sapno metu protas veikia, ir negauna pailseti, cia faktas manau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Praitą naktį atsitiko labai keistas dalykas. Pirma tai pasakysiu, kad po keletos savaičių nepavykusių bandymų sąmoningai sapnuot užsisakiau remee miego kauke kuri pradeda "žadinti" kai aptinka kad miegi. Ir aš tikrai pradėjau samoningai sapnuot, keista buvo, kažkoks keistas jausmas, "pabudau" tokiuose rūmuose, nesupratau kas vyksta kolkas, paskui pradėjau galvoti kad sapnuoju tai susiradau knyga ir dariau "realybės testus" iš rezultatų supratau, kad sapnuoju. Emocijos nepažadino (džiaugiaus, kad pagaliau pavyko su ta kauke sapnuoti samoningai), galop po kurio laiko pabudau, ėjau į mokykla ir viskas atrodė kažkaip keistai po tos nakties. Einant po pamokų namo mane kažkas pašovė, žmonės ėmė gelbėti ir pan., bet po kurio laiko kraujavimo aš jau jaučiau kad mirštu ir tada vėl pabudau, atsiduriau kažkokiame miške, tamsoje gal kokia valandą ieškojau išėjimo, kol vėl pabudau, tada jau tikrai pabudau. Aš kurį laiką galima sakyti pragyvenau sapne - tai atrodė labai realistiška (užmiršau reality check daryti), dar kam nors taip yra buve?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Praitą naktį atsitiko labai keistas dalykas. Pirma tai pasakysiu, kad po keletos savaičių nepavykusių bandymų sąmoningai sapnuot užsisakiau remee miego kauke kuri pradeda "žadinti" kai aptinka kad miegi. Ir aš tikrai pradėjau samoningai sapnuot, keista buvo, kažkoks keistas jausmas, "pabudau" tokiuose rūmuose, nesupratau kas vyksta kolkas, paskui pradėjau galvoti kad sapnuoju tai susiradau knyga ir dariau "realybės testus" iš rezultatų supratau, kad sapnuoju. Emocijos nepažadino (džiaugiaus, kad pagaliau pavyko su ta kauke sapnuoti samoningai), galop po kurio laiko pabudau, ėjau į mokykla ir viskas atrodė kažkaip keistai po tos nakties. Einant po pamokų namo mane kažkas pašovė, žmonės ėmė gelbėti ir pan., bet po kurio laiko kraujavimo aš jau jaučiau kad mirštu ir tada vėl pabudau, atsiduriau kažkokiame miške, tamsoje gal kokia valandą ieškojau išėjimo, kol vėl pabudau, tada jau tikrai pabudau. Aš kurį laiką galima sakyti pragyvenau sapne - tai atrodė labai realistiška (užmiršau reality check daryti), dar kam nors taip yra buve?

Inception, vienu žodžiu :D. Taip, kai pradedi praktikuoti sąmoningus sapnus, neretai netikro pabudimo fenomenas tampa itin dažnas, o per jį susivokt, kad sapnuoji būna gan sunku iš pradžių :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įdomus dalykas, labai norėčiau išbandyti, bet gal aš ir nebandęs kažkada esu tai padaręs? Visada kažkaip galvodavau, kad mano visi sapnai turi baigtis, kad aš krentu iš mašinos ar šiaip judančio daikto į bedugnę ir sapnas nutrūksta, tą vietą atsimenu visada, kartais net užsnūdęs iš to jaudulio iš lovos iškrentu, būna.. :D Beje apie tą suvaržymą kūno - man yra nutikę. Mažesnis buvęs sapnavau tokį "nesmagų" sapną per kurį bandžiau kviestis pagalbos, bet viskas tiesiog ėjo toliau, lyg manęs negirdėtų, nematytu ir mane vijosi nežinoma būtybė ( įvardinti kas ten buvo negaliu.. ) ir paskiau aš bandžiau viską - slėptis, bėgti, užsirakinti namuose ir panašiai, bet ji vis mane pasivydavo, išėjau per sapną į lauką ir ten pasislėpiau, toliau sapnavau tą patį, kad esu bejėgis ir nieko negaliu padaryti, atrodė kaip realybė, negalėjau judėti, šnekėti nors atrodė, kad jau aš atsimerkęs ir nesapnuoju, bei staiga prabudau.. Jausmas buvo nekoks, buvau išsigandęs, visgi mažas buvau. Tai tikrai sapnai yra įdomus dalykas ir kas užsiima, mielai su juo pabendraučiau ir pasiklausinėčiau kas kaip.. Gi svajones gali išsipildyti pats už dyką! Gali sufantazuoti, bet ką! Tai išviso, nerealu, nuostabu ir labai įdomu, daugiau tokių temų.

P.S; Esu sapnavęs tokį įdomų jau tikrai sapną, kad mano šeimą grobia, aplinkinius namus taip pat, lyg sovietų laikais tik, kad viskas buvo naujoviškiau, o žmonės buvo tikrai ne rusai ar kažkas, o lyg ir Italai ar tokios kilmės.. Viskas vyko realiai, vaizdiniai buvo išviso kaip realybėje, kartais eidamas užsisvajoju ir įsimenu tą dieną, kaip atrodė laukas ar panašiai, retai apie tai pagalvoju, bet perskaitęs temą supratau, kad aš sapnuoju gal ir net nenorėdamas tai ką kažkada mačiau, nors tai tikrai ne "dežavu". Nenukrypus nuo mano sapno apie kurį dabar kalbėjau noriu pridurti, kad mane ten pašovė, jutau, kad kulką ateiną ( turbūt, nes norėjau to sapne ), vėliau atrodė, kad pats padariau tai ko net nesitikėjau - jutau šaltį ar kažką panašaus, kai kulka smogė man į veidą.. Negaliu to jausmo paaiškinti, bet tai tikrai kažkas nuostabaus, kad atsikėlęs pamąstai ir atsimeni, kad to pats norėjai.

Redaguota , nario Matas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Praitą naktį atsitiko labai keistas dalykas. Pirma tai pasakysiu, kad po keletos savaičių nepavykusių bandymų sąmoningai sapnuot užsisakiau remee miego kauke kuri pradeda "žadinti" kai aptinka kad miegi. Ir aš tikrai pradėjau samoningai sapnuot, keista buvo, kažkoks keistas jausmas, "pabudau" tokiuose rūmuose, nesupratau kas vyksta kolkas, paskui pradėjau galvoti kad sapnuoju tai susiradau knyga ir dariau "realybės testus" iš rezultatų supratau, kad sapnuoju. Emocijos nepažadino (džiaugiaus, kad pagaliau pavyko su ta kauke sapnuoti samoningai), galop po kurio laiko pabudau, ėjau į mokykla ir viskas atrodė kažkaip keistai po tos nakties. Einant po pamokų namo mane kažkas pašovė, žmonės ėmė gelbėti ir pan., bet po kurio laiko kraujavimo aš jau jaučiau kad mirštu ir tada vėl pabudau, atsiduriau kažkokiame miške, tamsoje gal kokia valandą ieškojau išėjimo, kol vėl pabudau, tada jau tikrai pabudau. Aš kurį laiką galima sakyti pragyvenau sapne - tai atrodė labai realistiška (užmiršau reality check daryti), dar kam nors taip yra buve?

 

 

Vakar parejas po paskaitu pavarges uzsnudau ir atsipeikejau paralyziuje, tai buvo blogiausia kas galejo nutikti, nes paskui sapnuodavau kazka ir vis atsibusdavau paralyziuje, rodos tai truko amzinybe, maniau kad sakes, veliau galu gale pabudes is tikro buvau issekes, nors turrjau eiti i paskaita viena dar velesne, tai visa laika pragalvojau ar as tikrai baigiau sapnuoti. Moralas meskit tus sudus lauk, paskui nezinosit kada sapnuojat kada n

Apie tai ir snekejau, labai nemalonus jausmas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Praitą naktį atsitiko labai keistas dalykas. Pirma tai pasakysiu, kad po keletos savaičių nepavykusių bandymų sąmoningai sapnuot užsisakiau remee miego kauke kuri pradeda "žadinti" kai aptinka kad miegi. Ir aš tikrai pradėjau samoningai sapnuot, keista buvo, kažkoks keistas jausmas, "pabudau" tokiuose rūmuose, nesupratau kas vyksta kolkas, paskui pradėjau galvoti kad sapnuoju tai susiradau knyga ir dariau "realybės testus" iš rezultatų supratau, kad sapnuoju. Emocijos nepažadino (džiaugiaus, kad pagaliau pavyko su ta kauke sapnuoti samoningai), galop po kurio laiko pabudau, ėjau į mokykla ir viskas atrodė kažkaip keistai po tos nakties. Einant po pamokų namo mane kažkas pašovė, žmonės ėmė gelbėti ir pan., bet po kurio laiko kraujavimo aš jau jaučiau kad mirštu ir tada vėl pabudau, atsiduriau kažkokiame miške, tamsoje gal kokia valandą ieškojau išėjimo, kol vėl pabudau, tada jau tikrai pabudau. Aš kurį laiką galima sakyti pragyvenau sapne - tai atrodė labai realistiška (užmiršau reality check daryti), dar kam nors taip yra buve?

Užknisa kartais sapnas sapne ir kai eini į mokykla bato ieškot ir pabudes normaliai galvoji wtf :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2711 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...