Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2714 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na nee,sapnuodamas aš darau tai ką noriu,matau tai ką noriu ir t.t. Nu viską ką tik panoriu,nes žinau,kad tai sapnas. Visų pirmą visai kitoks jausmas,antra viskas atrodo kažkaip kitaip,nemoku net paaiškint. :D Bet tiesiog. Atsikėlęs visad atsimenu ką veikiau tame sapne,šiandieną neišimtis. Bet linkiu visiem tai patirt,įdomu labai.

Nu tada tikrai talentingas esi šioj srity. Ir taip, jausmas valdant sapną yra toks nepaaiškinamas, bet tikrai fainas, lyg būtum kokiam kitam gyvenime, lyg grįžtum į praeitį ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš jau senai valdyt sapnus galiu. Beveik kiekvieną sapną, kurį atsimenu. Man kažkada mama pasakė, kad taip galima daryti ir aš visą laiką galvojau, kad taip visi žmonės gali, kol kažkada kažkas klasėj užsiminė apie tuos sapnus. Mano technika yra atsigulti ant kairės vedo pusės ( mano veidas tada būna į sieną), kairę ranką padėti už nugaros ir miegoti. Aš taip vaikystėj darydavau, nes tikėdavau, kad nesapnuosiu košmarų, bet supratau, kad nebesapnuoju, nes pats kontroliuoju sapną.

Aš siūlau jums anksti eiti miegoti, prieš miegą neklausyti muzikos, apie sapnus kalbėti su draugais.

Redaguota , nario Third_Step
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Joo, dažnai pakoreguoju sapną savo naudai ir dažnai sapnuoju taip tikroviškai, kad net jaučiu tarkim skausmą.

Bet jis greičiausiai būna nestiprus, tik pats suvokimas skausmo, nebent realybėj kažką skauda, tada jo - sapne galima tikrą skausmą pajaust

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Pradėjus vesti "sapnų dienoraštį" savo "galvoje", ta prasme viska atsikėlus bandant prisiminti, apgalvoti pradėjau sapnuoti labai dažnai (prieš tai nesapnavau gal kokius 2 metus apytiksliai, tiksliau sakant sapnavau tik neprisiminiau sapnų atsikėlus, nes mes visi visada miegodami sapnuojam dabartiniais moksliniais duomenimis (drįsčiau pasiginčyti dėl šito)), buvo 2 keisti atvejai (arba galvoju tik, kad keisti ,nes nesapnavau ilga laiką) kada kaip realybėje viskas atrodo net nesupratau, kad sapnuoju, bet deja negalėjau savęs valdyti ir dar kas labai keista, kad tik pabudus viska atsiminiau idealiai kas po ko vyko, visas smulkmenas ir tada pabudus suvokdavau, kad sapnavau (sapne atrodė viskas kaip kad realybėje).

P.S. Atsiprašau už klaidas, nes rašiau greitai, kad dar spėčiau pažiūrėti iki 23:00 tedis 2 :D Anksti ryt keltis, aišku daugiau nesigilinsim į smulkmenas.

P.P.S. Būtų malonu Tautedorus, kad peržiūrėtum ir parašytum bent trumpą atsakymą ar nuomonę į tai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Pradėjus vesti "sapnų dienoraštį" savo "galvoje", ta prasme viska atsikėlus bandant prisiminti, apgalvoti pradėjau sapnuoti labai dažnai (prieš tai nesapnavau gal kokius 2 metus apytiksliai, tiksliau sakant sapnavau tik neprisiminiau sapnų atsikėlus, nes mes visi visada miegodami sapnuojam dabartiniais moksliniais duomenimis (drįsčiau pasiginčyti dėl šito)), buvo 2 keisti atvejai (arba galvoju tik, kad keisti ,nes nesapnavau ilga laiką) kada kaip realybėje viskas atrodo net nesupratau, kad sapnuoju, bet deja negalėjau savęs valdyti ir dar kas labai keista, kad tik pabudus viska atsiminiau idealiai kas po ko vyko, visas smulkmenas ir tada pabudus suvokdavau, kad sapnavau (sapne atrodė viskas kaip kad realybėje).

P.S. Atsiprašau už klaidas, nes rašiau greitai, kad dar spėčiau pažiūrėti iki 23:00 tedis 2 :D Anksti ryt keltis, aišku daugiau nesigilinsim į smulkmenas.

P.P.S. Būtų malonu Tautedorus, kad peržiūrėtum ir parašytum bent trumpą atsakymą ar nuomonę į tai.

Jo, sapne visada viskas atrodo kaip ir realybėje, nes net ir patys keisčiausi sapnai sapno metu atrodo visiškai normalūs. Taip yra todėl, jog miego metu smegenų dalis, atsakinga už logiką, yra ne tokia aktyvi, tad sapnuojant dramblį sėdintį prie tavo kompiuterio atrodys normalu sapno metu, tik suprasi atsikėlus :D.

 

Aš visai neseniai tokį žiauriai keistą sapną sapnavau. Dabar mokausi vairuoti, tad dažnai sapnuoju, jog vairuoju. Tą kartą sapnavau, jog prisiparkuoju ant kažkokio kalno, tačiau mašina pradeda riedėt ir stabdžiai neveikia (dažnai daug mechanizmų neveikia sapnuose). Žodžiu, nuriedu su mašina nuo to skardžio, tačiau nepabundu, nors ir dažnai kritimą sapnuodami pabundame. Taigi neprabundu ir sapne mirštu, ir viskas išnyko tik juoda akyse. Tada suvokiau, kad sapnuoju, tačiau kažkodėl tuo metu atrodė, jog mirus taip yra, atseit miręs gali tik sapnuot ir nieko daugiau, esi įkalintas kažkur ir turėsiu visą amžinybę sapnuot, tai tada taip nevaikiškai persigandau :D. Kai pabudau, taip palengvėjo :mucha:

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokiomis technikomis galima patirti paralyziu ?

Dažniausiai patiriama naudojant WILD techniką, kartais ir DEILD, tačiau galima iš vis to net nepajusti, visiems skirtingai. Iš vis kai kurie žmonės jaučia tik pabudę paralyžių itin dažnai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2714 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...