Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2714 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tormazas, labai geras straipsnis! +REP :)

Ir wild būdas labai panašus į patekimą, į astralinį pasauli, gal girdėjai kažka apie tai? Ar tu ir turejai omenyje astrala sakydamas sapnų kontroliavimas? Tiesa sakant bandziau patekt i astrala bet nepavyko ir biški aš skeptiškai žiūriu į tai nes atrodo kaip kokia anomalija, bet aišku nesmerkiu nes nežinau ar tai tiesa ar ne.

Šiaip geras straipsnis.

MARU, žinai tu astralines keliones? :)) Galetum plačiau? Bandęs, bet nepavyko man. Bet ir taip labai keistai atrodo kad tokie dalykai kaip astralas egzistuoja.

Jeigu tokiais dalykais domiesi va tau:

Viską peržiūrėjęs esu pats, tau irgi patariu. Labai tingiu rašyti daug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tormazas, labai geras straipsnis! +REP :)

Ir wild būdas labai panašus į patekimą, į astralinį pasauli, gal girdėjai kažka apie tai? Ar tu ir turejai omenyje astrala sakydamas sapnų kontroliavimas? Tiesa sakant bandziau patekt i astrala bet nepavyko ir biški aš skeptiškai žiūriu į tai nes atrodo kaip kokia anomalija, bet aišku nesmerkiu nes nežinau ar tai tiesa ar ne.

Šiaip geras straipsnis.

MARU, žinai tu astralines keliones? :)) Galetum plačiau? Bandęs, bet nepavyko man. Bet ir taip labai keistai atrodo kad tokie dalykai kaip astralas egzistuoja.

Žinok, vieningo atsakymo dėl astralinių kelionių neturiu. Kodėl? Nes tai priklauso nuo įsitikinimų. Vieni sakys, jog tai tikra, kiti - tai tik kažkas panašaus į sapną ir viskas yra tik tavo fantazijos vaisius. Aš į tai žiūriu kiek skeptiškai, nes mokslas to nepatvirtino, na žinoma, čia toks dalykas yra virš mokslo, kaip sakant, bet vis tiek. Asmeniškai, aš nebandęs, na bet, gal ateis laikas ir savo nuomonę pakeisiu ir išbandysiu šį reikalą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Maru na vistiek čia kažkaip keistai, tipo galiu nukeliaut pas drauga ir pamatyt ka jis daro? Nelabai tikiu. Pats kaip suprantu bandes taip? Koks tai jausmas? Viska supranti ir valdai savo "siela" kaip ir fizini kuna realiame gyvenime?

Aš pažiūrėjau kas yra astralas ir iš gautos informacijos supratau, kad tai tik melagavimas. Bandydamas patekti į vadinamą astralą iš tikro tu užmiegi (nors astralų patekime parašyta, kad negalima užmigti) ir patenki į sąmoningą sapną ir jį valdai. Valdai, kad išeini iš kūno, keliauji po įvairias vietas ir galvoji, kad astrale esi kažkokiam nors iš tikro per sąmoningą sapną valdai ir viskas. Mane labai įsiutino šita nesąmonė ir manau, kad visi labai neišprusę, kurie mano, kad viskas taip vyksta kaip yra pateikta internete.

Redaguota , nario Lemūras
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš pažiūrėjau kas yra astralas ir iš gautos informacijos supratau, kad tai tik melagavimas. Bandydamas patekti į vadinamą astralą iš tikro tu užmiegi (nors astralų patekime parašyta, kad negalima užmigti) ir patenki į sąmoningą sapną ir jį valdai. Valdai, kad išeini iš kūno, keliauji po įvairias vietas ir galvoji, kad astrale esi kažkokiam nors iš tikro per sąmoningą sapną valdai ir viskas. Mane labai įsiutino šita nesąmonė ir manau, kad visi labai neišprusę, kurie mano, kad viskas taip vyksta kaip yra pateikta internete.

Tu iš dalies gali būti teisus, nes tas atsiskyrimas nuo savo kūno moksliškai neįmanomas, nes tavo sąmonė tiesiogiai susieta su smegenimis, tad išeit iš kūno ir viską suvokti/mąstyti/būti sąmoningu - kaip ir neįmanoma.

 

Ne i tema bet ko labiausiai bijau - kas bus po mirties :(( negali but kad amzynybe isnyksim. :( Netelpa galvoje..

Taip, čia toks būties klausimas kamuoja žmoniją nuo neatmenamų laikų. Aš manau tik viena - reikia džiaugtis dabartimi ir kuo pilniau išnaudot gyvenimą - būvimas su draugais, menas, keliavimas ir t.t. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Po to, akyse nieko nebematysite, bandykite atmerkti akis ne fiziškai, o galvodami, kad jas atmerkiate, t.y. stenkitės atsimerkti nejudindami akių vokų. Atsimerkę pasitikrinkite ar esate sapne.

 

 

 

Man vienam čia taip sick skamba :D

kaip koks dvasiu pasaulis blmb  

Korra-avatar-state-gif-avatar-the-legend  

 

Yra pirkt miego kauke su kuria tuos sapnus "kontroliuot" galima va : 

http://www.inovacinessistemos.lt/e-parduotuve/inovacines-prekes/ismani-miego-kauke 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki visi, noriu pranešti labai baisų dalyką. Kai sapnuosit pažiūrėkit į veidrodį ir pamatysit kas nutiks ;)

Nebūtinai bus baisu, matysi save tik kitokį, žinoma, jei įteigsi save, jog bus baisu - taip ir nutiks. Kas kita - įšokti į veidrodį per sapną, tą pabandyt įdomiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kaip tai imanoma ? :D nu man nepavyko niekada nei samoningai sapnuoti nei i astrala .... Bandžiau kokius 6 kartus

P.S. Pavydžiu jums ://

Pastangų reikia ir ryžto. Pastaruoju metu nebeatsimenu sapnų, nes esu užsiėmęs, negalvoju apie juos dienos metu (ir dar realybės testus retai darau), tai ir nesigauna... Ir dar, nevedu sapnų dienoraščio, kuris yra itin svarbus, norint valdyti sapnus. Visa tai atliekant tikrai pavyks :)

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš norėčiau pasidalinti savo asmenine patirtimi. Pirmą kartą aš supratau, kad sapnuoju kai nieko dar nežinojau apie lucidą! Sapnavau, kad išeinu iš namo ir staiga jo duris atidaro banditai. Jie išsitraukia ginklą ir pradeda šaudyti. Tada aš pagalvojau, kad tai sapnas ir greitai viskas baigės. Atsitiktinai po kelių dienų vienas vaikinas sukūrė viename forume temą apie lucidą ir supratau, kad buvau į jį patekęs. Vėliau gavau įmonę kas yra rc ir pradėjau juos daryti. Sapne buvo baseiniukas ir aš padariau rc - užkišau nosį ir galėjau kvėpuoti. Įšokau į vandenį ir po juo kvėpavau nors ir sudėtingai. Yra buvę ir daugiau panašių nuotykių, bet nelabai atmenu. Pastaruoju metu būna, kad suvokiu, jog tai sapnas ir pirmas dalykas, kuris atsitinka yra noras atsibusti, bet stengiuosi nuo jo nusikoncentruoti ir tęsiasi toliau sapnas ir pamirštu, kad tai sapnas. Jeigu atkursiu daugiau nuotykių pasidalinsiu jais.

Redaguota , nario DMJ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bandžiau taip, bet dažniausia tik košmarai tik po to būna,

PVZ: Blogiausia buvo, tai kad  negali pajudėti ir kažkas tau kvėpuoja už nugaros atsisuki nieko nėra, bandai užmigti vėl kažkas kvėpuoja ir vis garsiau ir garsiau... O ištikto tai visa laiką buvo sapnas.

 Paskiau buvo kad atsikeli pasijungi kompą atrodo atsikėlęs viskas nrml, bump kažkas atsitinka ir vėl lovoje, nueini i virtuve bump vėl lovoj, bandai taip nutraukti, ir neišeina, o paskiau po 10karto kai ištikto atsikeli, pagalvoji ar nesapnuoji toliau. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bandžiau taip, bet dažniausia tik košmarai tik po to būna,

PVZ: Blogiausia buvo, tai kad  negali pajudėti ir kažkas tau kvėpuoja už nugaros atsisuki nieko nėra, bandai užmigti vėl kažkas kvėpuoja ir vis garsiau ir garsiau... O ištikto tai visa laiką buvo sapnas.

 Paskiau buvo kad atsikeli pasijungi kompą atrodo atsikėlęs viskas nrml, bump kažkas atsitinka ir vėl lovoje, nueini i virtuve bump vėl lovoj, bandai taip nutraukti, ir neišeina, o paskiau po 10karto kai ištikto atsikeli, pagalvoji ar nesapnuoji toliau. :D

 

negali pajudėti ir kažkas tau kvėpuoja už nugaros atsisuki nieko nėra

:D

 

Jo su tai sapnais kai jau galvoji kad pabudai tai nesamone gaunasi, pats esu kazkada dares dares ir tik is 7 karto kazkur is tikro pabudau :D + as apie astrala esu daug skaites, nezinosi kur tiesa kur melas, taciau kiek esu skaites pirma karta geriau neiseit is kambario, nes paskui gali nuklysti ir tu busi pasiklydes, o realybej tau butu mazdaug kaip koma. Tad as geriau sito nedarau, nes mano fantazija labai gera tai galiu susigalvoti visokiausiu siaubunu ko labiausiai bijau:D Esu patyres miego paralyziu, bet vis prisisaukdavau kanors kad mane pazadintu(saukdavau klykdavau, o realybej garsas kaip dejavimo) viena karta taip saukdamas atejo tevas pazadint, jis man koja purto o as taip ir nepabudau nors viska jutau, tai labai LABAI issigandau ir galvojau kad taip liksiu amziams, bet po kurio laiko pabudau.(Tevas zinoma pasipizdavojo kad dejuoju, if you know what i mean, bet as dziaugiausi kad isgirdo jis mane:D:D)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vakar buvau patekes i vadinamą astralą, tai padėjo muzika skirta tam (youtube), bet ivyko labai keistas dalykas... Nu skraidziau savo kambaryje, mačiau save mieganti ir paskui mane įtraukė veidrodis (kaip butu kokia juodoji skylė) ir tada atsidūriau tokiame kaip ir kambaryje su permatomom sienom, ten skraidė kitu zmoniu sielos, ir pro to kambario sienas maciau savo kambari ir kai pažiūrėjau į "gulintį save" manes ten nebuvo, tada pakylau aukštyn ir pamačiau tuneli kurio gale sviesa ir lekiau labai greit pro jį, tada nežinau kas ivyko bet pabudau ir negalėjau pajudėt, atsimerkti tik jausdamas savo kūną ir galėdamas mastyt, kaip kokiam paralyžiuje prabuvau apie 10min...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2714 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...