Tautedorus

Premium Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  6.736
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  51
 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  15,273 +Pervesti

Tautedorus paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 22

Tautedorus turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

3.295 Tas, kurio nuomonės klausoma

Apie Tautedorus

 • Nario rangas
  Forumo Generolas (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Steam ID
  tautedorus

Paskutiniai lankytojai

17.877 profilio peržiūros
 1. Tautedorus

  2 monitorius

  Pirkti pigesnį monitorių yra praktiškiau. Svarbu tik paimti tokio paties dydžio ir su aukščio reguliavimu. Bet aš asmeniškai pirkčiau to paties modelio monitorių, dėl bendros išvaizdos ir mažesnio nuokrypio spalvų atkūrime. Taip pat šitas AOC yra lenktas ir turi VA tipo panelę (mažesnis matymo kampas), tai turėsi kažkiek mažiau laisvės pasirenkant monitorių poziciją ir kampą.
 2. Tautedorus

  Turiu klausimą su HDD prijungimu

  SATA interfeisas yra backwards-compatible, tad gali bet kokio senumo SATA laikmeną prijungti. Tik siūlyčiau nelaikyti ten svarbių duomenų, nes seni diskai turi didesnę tikimybę sugesti.
 3. Tautedorus

  Koloneles bei gitara

  Jei nori girdėti kokybišką ir su mažu vėlavimu gitaros garsą, tai reikia įsigyti audio interfeisą, pavyzdžiui, Focusrite Scarlett Solo. Iš kolonėlių siūlau aktyvias studijines Presonus Eris E3.5, kurias bus galima prijungti prie audio interfeiso naudojant 1/4″ TRS jungties subalansuotus garso kabelius.
 4. Tautedorus

  Pasiupgraidint ar nelabai

  Šitie lėtesni – CL11, tai ir turimi veiks lėčiau (turbūt nepastebimas skirtumas būtų). Siūlyčiau paieškot, kad turėtų CL9 timing'us. Šiaip, galima dėti tiesiog bet kokius DDR3, bet imant skirtingo modelio atmintį gali nepasisekt ir ji neveiks kartu. Tai norisi sumažint nesėkmės tikimybę bent jau parametrus suderinant. Bet jei nerasi, bus galima bandyt ir šituos, nes naujų pirkti neverta, o ir nauji kartu gali neveikti, nes skirtingi modeliai .
 5. Tautedorus

  Ieškau ausinių iki 100e

  Ne ką ilgau nei Lietuvoj – 3-4 d. d. Kitas variantas būtų imti Cooler Master MH751 ir USB garso kortą, pavyzdžiui, Audio Technica ATR2x-USB.
 6. Tautedorus

  Ieškau ausinių iki 100e

  Nors ir už tokią kainą čia geriausias variantas, į komplektą USB garso plokštė neįeina. Šiuo atveju rekomenduočiau Cooler Master MH752. Neturint gerų/veikiančių garso jungčių, pastarąjį imti verta.
 7. Tautedorus

  Pasiupgraidint ar nelabai

  Geriausia imti tokį patį modelį, bet jo jau nėra pardavime. Tai tada reikia žiūrėti, kad sutaptų atminties greitis (MHz) ir timing'ai (CL). Siūlau Corsair Vengeance Pro 8GB (1600MHz, CL9). Minusas tas, kad kai darysi upgrade'ą kitais metais (ar net vėliau), tai atminties nebus galima perpanaudoti su naujomis dalimis. Bet vis tiek manau, kad tai kol kas geriausias sprendimas.
 8. Tautedorus

  Kokius windows 10 pasirinkt?

  Jokio skirtumo spartos atžvilgiu. Aš, pavyzdžiui, naudoju Pro versiją dėl papildomų features, tokių kaip Group Policy, BitLocker, Hyper-V ir kt. Jei nori, kad kuo mažiau atminties valgytų, pats turi išjungti nereikalingus servisus.
 9. Tautedorus

  Pasiupgraidint ar nelabai

  Jei galios užtenka, laukčiau kitų metų ir tada galvočiau apie AMD Ryzen 5 5600 su NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti.
 10. Tautedorus

  Padėkite surinkti PC

  Iš esmės build'as yra tikrai geras, tik vietoj Ryzen 5 3600X imčiau Core i5-10400F/Ryzen 5 3600/Ryzen 5 5600X, o vietoj GeForce RTX 2060 Super – Radeon RX 5700 XT (jei kaina panaši). Net jei ir liksi prie Ryzen 3000 serijos, rekomenduočiau pasiimti B550 lusto motininę. Taip pat, kai atminties dažnis toks aukštas būtų gerai įsitikinti, ar tokį tikrai išeis pasiekti su pasirinkta motinine. Na, ir dar su tokiu biudžetu pabandyčiau rasti vietos ir greitesniam diskui, pavyzdžiui, Silicon Power A80.
 11. Tautedorus

  Ausinės iki 50e

  Abiejų headset'ų mikrofonų samples yra YouTube(1, 2). SPC Gear garsas iš mikrofono mediocre, bet pokalbiams tikrais sueis. Cooler Master headset'as turi gan geresnį mikrofoną, kuris ne tik pokalbiams, bet ir content creation turėtų tikti bent jau iš pradžių. Aišku, dar garso įrašo kokybė priklauso ir nuo garso posistemės motininėje plokštėje, tad your mileage may vary.
 12. Tautedorus

  Ieškomas pc buildas 1300-1400e

  Būtų kažkas tokio: https://uk.pcpartpicker.com/list/xfPTYg
 13. Tautedorus

  Ar verta dar kažką upgradinti?

  Jeigu rasi naudotą Core i7-4770 už €60 ir GeForce GTX 1060 (6GB) už €140, tada galiam bus apsieiti su jais dar kurį laiką. Kadangi abejoju, ar už tokią kainą įmanoma gauti Core i7-4770, tai tada siūlau šitą už kažkur €120 parduoti pasiimti kažką tokio: Norint neperlipti €500 ribos, galima vietoj naujos vaizdo plokštės paimti naudotą GeForce GTX 1060 (6GB) arba Radeon RX 580.
 14. Tautedorus

  Biudžetinis gaming pc

  Gamintojai rekomenduoja su kaupu, nes klientas gali turėti labai galingą CPU ar prastesnį maitinimo bloką. Sure, nežinant, kiek elektros energijos suvartoja komponentai, reikia vadovautis gamintojo rekomendacijomis. Norint sutaupyti, reikia žiūrėti į konkrečią konfigūraciją ir pagal tai rinktis maitinimo bloką. Be to, koks pas tave buvo maitblokis (ne galia, o modelis)? Kokybiško 500W turėjo laisvai užtekti. Čia galima pamatyti, kad išmaitinti Ryzen 9 3900X ir GeForce RTX 2080 Ti užtektų net ir 500W kokybiško maitinimo bloko, tai tavo atveju ne galios, bet kokybės trūkumas turbūt buvo lemiamas faktorius (arba tiesiog nesekmė):
 15. Tautedorus

  Biudžetinis gaming pc

  Radeon RX580 pilnai apkrauta "valgo" kažkur 230W, tad visa pilnai apkrauta sistema turėtų iš sienos imti apie 350W. Tai manau, kad ir to maitinimo bloko užteks.