Tautedorus

Premium Narys
 • Pranešimų skaičius

  6.485
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  33
 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  14,430 +Pervesti

Tautedorus paskutinį kartą laimėjo Liepos 3

Tautedorus turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

3.109 Tas, kurio nuomonės klausoma

Apie Tautedorus

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Steam ID
  tautedorus

Paskutiniai lankytojai

16.748 profilio peržiūros
 1. Už tiek nebent GPU iš "žvėries" ir paimsi ne daugiau.
 2. Tautedorus

  negaudo headseto

  Aš irgi naudoju USB AMP/DAC'ą, tai rodo tą patį. Man tik prijungus į priekinę audio išvestį korpuse rodo, kad prijungtos ausinės -- su galinėmis jungtimis motininėje irgi tas pats. Bet nereiškia, kad čia kažkas yra blogai.
 3. Tautedorus

  negaudo headseto

  Geriau Apple "dongle" paimt, nes čia neaiški kokybė ir paduodama galia.
 4. Tautedorus

  PC zaidimams ir pan

  Jei nepasirinksi surinkimo paslaugos arba neparašysi, tada nenaujins.
 5. Tautedorus

  PC zaidimams ir pan

  Paprašyk, kad shop'e atnaujintų BIOS.
 6. Tautedorus

  PC zaidimams ir pan

  Yra ASROCK B450 Pro4.
 7. Tautedorus

  PC zaidimams ir pan

  Overpriced motininė. Geriau imti MSI B450M PRO-VDH MAX arba MSI B450 TOMAHAWK MAX.
 8. Tautedorus

  PC zaidimams ir pan

  Susirinkti jau nupirktą padėt gali, bet kokius komponentus pirkti -- not so much, nes jo build guide'ai yra skirti Amerikos rinkai. Žinos, bet visada galima jiems parašyti pageidavimus. Galima parašyti, kad 140 mm aušintuvai būtų priekyje, o 120mm gale, bet ir taip supras, nes gale didesni netelpa. Nebūtina išspausti maksimumo, galima ir moderate overclock'ą padaryt. Nuo to tikrai procesorius nesuges.
 9. Tautedorus

  PC zaidimams ir pan

  Dabar tokia situacija, kad su AM4 socket'u turbūt gausim tik Zen 3 ir viskas. Tas pats ir su Intel -- su LGA1200 gausim tik Rocket Lake. Aišku, props to AMD, kad taip ilgai support'ino platformą, ko Intel niekad nedaro, bet šiuo momentu abi platformos praktiškai turi tokį patį ilgaamžiškumą.
 10. Tautedorus

  PC zaidimams ir pan

  Papildomi aušintuvai skirti įtraukti vėsų orą iš priekio, o karštą išstumti per galą. Be jų apkrovus sistemą laikui bėgant akumuliuotųsi šiluma korpuse ir komponentus būtų sunkiau ataušinti. Biudžetinėms sistemoms to nelabai reikia, bet turint neblogą build'ą bent vieną priekyje ir gale įstatyti reikia. Parinkau Intel Core i5-10600K, nes jo sparta žaidimuose yra viena geriausių. Žaidimai, nors ir dabar pradeda reikalauti procesorių su daug branduolių, vieno branduolio sparta vis dar yra labai svarbi. Tad čia ir laimi Intel Core i5-10600K. Žinoma, galima imti Intel Core i7-10700K, bet sumokėsi kur kas daugiau, o žaidimuose tai bus vos keli FPS, o su AMD Ryzen 7 3700X turėsi netgi mažiau FPS. Šitie procesoriai yra geri tada, kai ne tik žaidžiama, bet ir dažnai dirbama, tarkim, su vaizdo įrašų apdorojimu, kur branduolių kiekis yra labai svarbu. Šitas Skytech'o pre-built'as neblogas, tik korpusas labai uždaras -- priekyje įsiurbti orą nėra pro kur, lyginant su mano parinktu. Ir turi prastesnį maitinimo bloką -- abejoju ar jis 7 metus atlaikys, ypač užkrovus su OC'intu procesoriumi . Aš visada sudarau sąrašus Skytech'e, nes turi patogiausią e-shop'ą. Nors šiaip, aš iš jų visad ir perku: komunikacija gera, greit atrašo, prekės nevėluoja, surinkimo paslauga irgi kokybiška ir garantiniam servise viskas buvo gerai. Tik kai kažkada klausiau, ar galima būtų grąžinti dalį per 14 d.d., jei ji tarkim būti incompatible su turimomis, tai ten atsakymo konkretaus nesulaukiau . Bet turbūt kažko geriau Lietuvoj nelabai ir rasi.
 11. Tautedorus

  PC zaidimams ir pan

  Na, dažniausiai nekokybiškos dalys būna sudėtos į biudžetinius pre-built'us. Dažniausiai taupoma įdėti geresnį maitinimo bloką, motininę ar korpusą. Tie gedimai, apie kuriuos kalbama, greičiausiai būna dėl greitai sugendančio maitinimo bloko. Tavo nurodytas visai neblogas, tik vis tiek maitinimo blokui taupoma... Brangesni pre-built'ai dažniau būna decent, bet vis tiek geriau rinktis pačiam, nes gali susirinkti būtent savo poreikiams, kas gali gautis geriau ir pigiau. Surinkti kompiuterį nėra sunku, tik pirmą kartą tai darant gali užtrukti. Jei nenori to daryti, gali pasirinkti surinkimo paslaugą prieš perkant dalis. Jie surinks ir pratestuos, ar gerai veikia. Be to, 7 metams susirinkti kompiuterio neišeis, jei norėsi žaisti naujausius žaidimus ir nemažinti grafikos nustatymų. Vis tiek kas kelis metus reikės upgrade'inti. Jei naudosi kompiuterį pagrinde žaidimams ir nepatingėsi overclock'inti procesoriaus:
 12. Tautedorus

  MSI H110M PRO-D geriausias cpu?

  Apie €50. Grįžtant prie pasiūlyto AMD combo, nežinau, ar bus labai gerai, nes AMD reikia greitos atminties. Pas tave turbūt bus kokia 2133MHz dažnio, kaip tada buvo įprasta. Tai nežinau, kaip veiks viskas... Tai turbūt siūlyčiau palaukti kol prekyboje atsiras pigesnės B460 motininės bei pats Intel Core i3-10100:
 13. Tautedorus

  MSI H110M PRO-D geriausias cpu?

  Nei vienas, nei kitas tiek nevertas. Intel Core i3-9100F, kuris naujas kainuoja €75 yra galingesnis. Parduok CPU su motinine ir pasiimk: Galėsi po poros metų įsidėti kokį AMD Ryzen 5 4600 ir nesukt galvos (su tokiu CPU ir dabar sukt nereikės).
 14. Tautedorus

  MSI H110M PRO-D geriausias cpu?

  Tokiu atveju protingiausia būtų imti B450 motininę ir AMD Ryzen 5 1600AF.
 15. Tautedorus

  MSI H110M PRO-D geriausias cpu?

  Naudotą Intel Core i7-7700, jei rastum iki €125. Bet sunkiai rasi, nes pardavėjams nerūpi, kad dabar yra prekyboje galingesnis AMD Ryzen 3 3300X už €150; bando prastūmt brangiai nupirktą procesorių iš tų laikų, kai nebuvo konkurencijos CPU rinkoj ir Intel už aukštas kainas pardavinėjo tai, kas dabar atrodo juokingai.