Peršokti į turinį

Tautedorus

Premium Narys
 • Pranešimų skaičius

  6.369
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  28
 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  14,136 +Pervesti

Tautedorus paskutinį kartą laimėjo Vasario 10

Tautedorus turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

3.030 Tas, kurio nuomonės klausoma

Apie Tautedorus

 • Nario rangas
  Forumo Generolas (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Steam ID
  tautedorus

Paskutiniai lankytojai

16.087 profilio peržiūros
 1. Tautedorus

  torrent klaida

  Nesusiję, bet nenaudok trash kliento, kuris tau rodo reklamas. Siūlau naudoti qBittorrent.
 2. Tautedorus

  Padėkit dabaigt builda iki 900

  Aš pats kol kas nesiūlau pirkti AMD vaizdo plokščių su Navi technologija: http://www.technews.lt/portal/news/adoredtv-negalime-rekomenduoti-radeon-vaizdo-ploksciu-del-prastu-tvarkykliu/.
 3. Tautedorus

  Padėkit dabaigt builda iki 900

  Garantinis aptarnavimas taip neveikia. Į garantinį servisą yra nešamos prekės su gamykliniu broku, o ne dėl vartotojo kaltės. Tai pagal tave, jei gauni brokuotą prekę už €1000, tai turi susitaikyti su tuo, nes jas turi kažkam įkišti? Tai čia ne prekyba, o loterija. Tai, kaip supratau, nebuvai susidūręs su jų garantiniu aptarnavimu. Temoje buvo kalbama apie garantinį aptarnavimą, o ne prekių pristatymą ar kažką kitą. Vėlgi, jei gavai veikiančią prekę, viskas OK, bet yra tikimybė, kad gali gauti broką, nes gamyklose kokybiškos prekės pagaminimo tikimybė nėra 100%. Tam tada ir yra garantinis aptarnavimas, kuris rūpinasi, kad net ir tuo atveju visada vartotojas gautų kokybišką prekę už sumokėtus pinigus.
 4. Tautedorus

  Setupą. Biudžetas 900

  Pas mane . Pirkau iš Massdrop'o, kai dar turėjo Europoj warehouse'ą. Dabar jau nėra, tai reikia pačiam deal'inti su siuntimu iš US ir daugiau mokėti. Funny, nes šiaip jos gaminamos Europoje, bet reik iš US siųst. Garso kokybe labai patenkintas. Net ir po pusės metų, kai jas turiu, pasijungus geros kokybės kūrinį mane jos vis nustebina . Kalbant detaliau, tai jos turi gana analitinį sound signature, tačiau nevarginantį, šiltesnį. Iš pradžių atrodė, jog bass'o gana mažai, tačiau įpratus prie jų garso supranti, kad bass'o yra pakankamai (ypač atviro tipo ausinėms) ir jis yra kokybiškas, o pabandžius ankstesnes ausines pastebi, kad pastarųjų bass'as yra nesukontroliuotas ir užgožia visas detales. Mid-range, vokalas atkuriamas itin gerai, o treble, kaip ir minėjau, tikrai detalus, bet nevarginantis. Vien dėl garso kokybės ir sound signature manau, kad labai ilgą laiką nedarysiu ausinių upgrade'o (o jei ir sulūš kažkada, tai gal netgi tas pačias imsiu, net ir iš US ). Šiaip, patogios, gal clamping force didokas, bet man netrukdo. Dėl build quality, kol kas nesiskundžiu. Aišku, jos pigiau atrodo nei brangesni Sennheiser'iai (dėl glossy headband), bet vis tiek klasikinis Sennheiser dizainas, mano nuomone, atrodo geriau nei dauguma kitų ausinių.
 5. Tautedorus

  Kokius windowsus irasyt?

  Neapdės čia jokios OS pasirinkimas, jei nori žiūrėti per jį YouTube. Linux'ai dažnai yra rekomenduojami, nes visa OS aplinka yra more lightweight, todėl naviguojant joje ar naudojantis kartu bundle'intomis programomis įmanoma net ir su visiškomis senienomis. Tačiau YouTube vaizdo įrašų dekodavimas yra visur tas pats, tad toliau bandyt keist OS beprasmiška (ypač į dar senesnę Windows XP). Vienintelis pasiūlymas dar būtų pabandyti žiūrėti YouTube vaizdo įrašus su kokiu nors player'iu, kuris palaiko YouTube playback, pvz., QMPlay2.
 6. Tautedorus

  Dėl GPU ^^

  €140 jau daugokai, sakyčiau. Nauja NVIDIA GeForce GTX 1650 Super kainuoja €180, kuri yra spartesnė.
 7. Tautedorus

  Dėl GPU ^^

  Kiek mačiau už tokią kainą Lietuvoj tik 3GB modeliai "vaikšto". Už €110 glabūt galima rasti 6GB. Gal verta primokėti . Na, tada vietoj naujo PSU paimk SSD .
 8. Tautedorus

  Dėl GPU ^^

  Abejoju, kad tas PSU yra kokybiškas . Esmė ta, kad PSU gali būti itin seno dizaino (ir kokybės) ir 12V rail'e nepaduoti net 300W. Jaučiu, tada net neišeitų pajungti GPU dėl kabelių stokos, o jei jų ir būtų, visa tai gali baigtis iškepusia GPU. Žodžiu, parašyk turimo PSU modelį.
 9. Tautedorus

  Dėl GPU ^^

  Susimedžiok iš skelbimų Intel Core i5-4460 už €50, NVIDIA GeForce GTX 1060 už €90 ir paimk naują Cooler Master MWE White 500 (V2) maitinimo bloką už €40.
 10. Tautedorus

  Kompas iki 500e

  Neapsimoka šio procesoriaus pirkti, jei kartu perkama ir dedikuota vaizdo plokštė. Vietoj to galima imti AMD Ryzen 3 1200, o dabar, kai atsirado AMD Ryzen 5 1600 AF, už €100 nieko geresnio nėra. Be to, pasirinktas prastos kokybės maitinimo blokas. Anyway, kaip visada, krepšelis iš Skytech:
 11. Tautedorus

  Setupą. Biudžetas 900

  Neretai pažaidžiu, nors pastaruoju metu vietoj game'inimo build'inu savo setup'ą -- reasearch'inu ir perku dalis ir visokius peripherals (ką galima pamatyti iš mano praeito pranešimo ). O šiaip, tai visada stengiuos rast laiko game'am. Visgi tai glaudžiai susiję su PC building'u ir IT apskritai (apie ką ir sukasi my day to day life). O dar kai studijos baigtos, vakarai po darbo laisvesni, tai potencialiai laiko game'inimui dar daugiau atsirado .
 12. Tautedorus

  Setupą. Biudžetas 900

  @Merio, pretty nice setup pasiūlei, ypač iš audio side of things. Pats užsisakiau Fifine K669B .
 13. Tautedorus

  Buildas už 1100~ €

  Iš Skytech:
 14. Tautedorus

  Padėkite su kompiuterio surinkimu

  Please elaborate.
 15. Tautedorus

  Padėkite su kompiuterio surinkimu

  O su kokia imti? NOR ?

×