Tautedorus

Premium Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  6.881
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  56
 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  14,440 +Pervesti

Tautedorus paskutinį kartą laimėjo Sausio 26

Tautedorus turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

3.412 Tas, kurio nuomonės klausoma

Apie Tautedorus

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Steam ID
  tautedorus

Paskutiniai lankytojai

18.821 profilio peržiūros
 1. Tautedorus

  Build iki 600e.

  Deja, build'o surinkti šiuo metu nėra galimybių dėl žiauriai didelio vaizdo plokščių trūkumo. Už tokią kainą išeina SMART GAMER PLUS iš Skytech. Didžiausias minusas yra labai prastas maitinimo blokas, bet kažko geresnio dabar nerasi. Šiaip, nusprogus blokui garantinis turėtų viską padengti, o po kiek laiko galėsi jį ir pasikeisti.
 2. Tautedorus

  Windows

  Jie yra priverstini, nes jie yra svarbūs. O svarbūs dėl to, jog su jais ateina saugumo pataisymai. Saugumo atžvilgiu yra labai svarbu turėti atnaujintą operacinę sistemą ir naršyklę. Ignoruoti tokius dalykus yra nesaugu. Kad neužknistų atnaujinimai tereikia nusistatyti, kad tam tikromis valandomis atnaujinimų nesiųstų, ir susiplanuoti antrą kiekvieno mėnesio antradienį prasukti atnaujinimą. Man pastebimų problemų nekyla, net ir su tuo pačiu VR (aišku, aš juo retai naudojuosi). Bet tavo atveju patarčiau iš kažkur susiveikti LTSC laidos Windows .iso (nemodifikuotą, reikės patikrint hash'us). Galėsi iki 2029 m. naudoti 1809 versiją .
 3. Tautedorus

  Windows

  Klasikinis meniu nėra visiškai pašalintas. Gali jį prisidėti šalia kitų aplankų naršymo srityje su Winaero Tweaker: Add custom folders or Control Panel applets to Navigation Pane in File Explorer (winaero.com). Taip pat gali susikurti darbalaukyje nuorodą į: explorer.exe shell:::{bb06c0e4-d293-4f75-8a90-cb05b6477eee} Jeigu pas tave ne LTSC (ar Enterprise/Education) laidos versija, tai jau keli mėnesiai kaip negauni saugumo atnaujinimų.
 4. Tautedorus

  Reikia PC Case

  Zalman M3 Plus.
 5. Tautedorus

  Kiek verta vaizdo korta?

  Praktiškai tiek pat.
 6. Tautedorus

  Kiek verta vaizdo korta?

  Gal dar nemokamai iš vis ? Už €100 turėtum laisvai parduoti. Esant tokiam vaizdo plokščių trūkumui gali prašyti ir daugiau.
 7. Tautedorus

  Front-End paslaugos

  Seniena.
 8. Maitinimo blokas labai geras, bėdų neturėtų būti. Tik procesorius kiek silpnas tokiai kortai. Jeigu planuoji žaisti 1440p raiška, tai galbūt dar užteks. Vis dėlto, jei planuoji žaisti 1080p raiška ir išgauti kuo daugiau FPS, reikėtų imti galingesnį procesorių ir pigesnę kortą:
 9. Išeitų. Svarbiau yra maitinimo blokas. Kokį modelį turi?
 10. Tiek procesorius, tiek vaizdo plokštė tokiame kompiuteryje nekeičiami.
 11. Tautedorus

  Pigiausi Win 10 rinkoje?

  Pilkojoje rinkoje pirktų raktų naudojimas irgi yra nelegalu, tad per auditą įmonė turėtų tiek pat problemų.
 12. Tautedorus

  MSI GE62 2QC

  Prasiplėsti atmintį iki 16GB ir pakeisti esamus diskus į talpesnius/greitesnius.
 13. Tautedorus

  Stacionarus pc ar laptopas

  Įdomumo dėlei pasižiūrėjau, ką gero jie siūlo ir pabandžiau pats kažką panašaus surinkti. Pažiūrėkim, kas gavosi. Paimkime pasiūlymus €629-729 kainų rėžiuose: Net ir esant tokiam dideliam komponentų trūkumui, išėjo surinkti kompiuterį, kuris ne tik performins geriau nei bet kuris iš tų už panašią kainą, bet ir turės kokybiškesnį maitinimo bloką bei du kartus talpesnį diską: Pažiūrėkime į pasiūlymus už €829-895: Vėlgi galima kur kas pigiau "susiveikti" kompiuterį. Galima nusipirkti jau surinktą kompiuterį iš Kilobaito, įsigyti papildomus 8GB atminties ir pasikeisti maitinimo bloką. Rezultate gausime kompiuterį su spartesniu procesoriumi, du kartus talpesniu disku bei geresniu maitinimo bloku. Ir dar turėsim atsarginį maitinimo bloką. Na, o visa tai kainuos €770: Nežinau, gal tau ir buvo pasiūlytas kažkoks labai geras pasiūlymas prieš kažkiek laiko. Bet iš to, ką aš matau dabar, tai nieko įspūdingo, bent jau kaip tu sakei, ten nėra.
 14. Tautedorus

  Reikia klaviaturos

  Cooler Master CK350 (Outemu Brown) arba SPC Gear GK-540 (Kailh Brown).
 15. Tautedorus

  Help bsk su matematika

  Pagal statinio prieš 30 laipsnių savybę, AB yra lygus 5. Tada pagal Pitagoro teoremą galima sudaryti kvadratinę lygtį: 10^2 = (3 + x)^2 + 5^2