Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2710 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kažkaip labai jau sunku tuos sapnus kontroliuot, vieną kartą pavyksta, kitą kartą ne. Man pavyzdžiui dažniausiai būna taip, kad susapnuoju, kaip važiuoju automobiliu, kartu su kuriuo nors savo giminaičiu ir jis daro tokius drastiškus posūkius. Galop jis nespėja padaryti posūkį ir mes kur nors rėžiamės, į kokį namą, arba tiesiog nugriūnam į dausas (pievas). Ir tuomet pabundu. Ir aišku aš su automobiliu pastaruoju metu labai retai važiuoju. Arba vieną kartą sapnavau kaip einu per kažkokią man nematytą patalpą, įeinu į virtuvę, žiūriu, kad stovi kažkoks žmogus mano ūgio maždaug. Jis atsisuka, ir duria man į inkstus su virtuviniu didžiuliu peiliu. Pasižiūriu į jo veidą - o ten pasirodo mano ačkarikas klasiokas. Iš kart pasakau, kad realiame gyvenime nebuvau jam nieko blogo padaręs, nei jis man, niekam nebuvau pakenkęs (neskaitant tolimos praeities). Na ir žinoma po to pabudau, tačiau jutau tokį skausmą, ta prasme žaizdos be abejo nebuvo, bet jutau tokį nedidelį skausmą, atrodo lyg būtų fizinis bei psichologinis skausmas sumaišytas. Taip jau ne kartą buvo, kad sapnuodavau košmarą ir būdavo sunku pajudėti, nebuvo jau tas paralyžius, tik bijodavau pajudėt, nes tikėjausi, kad taip bus ir realybėje (kitaip tariant mano psichika būdavo šiek tiek palaužta, pradėdavau tikėti tokiais dalykais, kuriais nieku gyvu netikėčiau), galiausiai prisiversdavau vaikščioti, nes naktį būdavo, kad į tualetą nueidavau. Būna taip, kad ir erotinius sapnus sapnuoju, kaip dažniausiai lytiškai santykiauji su kokia moterimi, ir tada kai pajauti tą "kaifą" (nuo fapinimo ar dar ko nors), tai kai pabundi realiame gyvenime irgi atrodo, kad tai patyrei, jauti tą kaifą, bet jis po kokių 5 sekundžių išblėsta. Visko pasitaiko. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

atsimenu daržely buvo toks įvykis, kad, kai visi miegojom(bent jau aš) ir taip buvo, kad per miegus nuėjau prie savo spinteles, atsidariau ja, prisisiojau ir nuėjau atgal į lovą. :D
 

p.s. kaip tas haliciunacijas pamatyt? šešėlį tą? ar kaip ten būt paralyžuotam? noriu patirti tą jausma ir pamėginti pajudėti kažkaip x)

 

p.s.s. jeigu norit pabust tiesiog stipriai uzmerkit akis ir atmerkit :)

Redaguota , nario god
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

atsimenu daržely buvo toks įvykis, kad, kai visi miegojom(bent jau aš) ir taip buvo, kad per miegus nuėjau prie savo spinteles, atsidariau ja, prisisiojau ir nuėjau atgal į lovą. :D

 

p.s. kaip tas haliciunacijas pamatyt? šešėlį tą? ar kaip ten būt paralyžuotam? noriu patirti tą jausma ir pamėginti pajudėti kažkaip x)

 

p.s.s. jeigu norit pabust tiesiog stipriai uzmerkit akis ir atmerkit :)

Miego paralyžių gali patirti darydamas WILD techniką. Kai pradedi jaust kūno aptirpimą, atsimerk, galbūt pamatysi kažką. Pajudėti bus sunku, nes kuo labiau priešinsies, labiau jausi paralyžių.

Dėl pabudimo tu teisus, nes užsimerkęs sapne nustoji judint akis ir baigi REM būseną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man irgi galva neišneša kaip tai įmanoma :D P.s. buvau vieną kartą pusiau kontroliavęs sapną tai keista ten :D

Siūlau jums abiems išbandyti, nes patirtis tikrai įdomi. Be to, tavo paraše esanti .gif su totemu labai tinka šiai temai :).
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Siūlau jums abiems išbandyti, nes patirtis tikrai įdomi. Be to, tavo paraše esanti .gif su totemu labai tinka šiai temai :).

Čia jis mano paraše kai ką kitką simbolizuoja :D Bet čia iš filmo inception. Niekada man nepavyksta sapnuot taip ... Bandžiau su programom kur bando šiek tiek "prikelt" kai jau užmiegi. Nieko neišėjo. Kartą atsitiktinai susapnavau pusiau luicid sapną :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam pavyksta - jus galite keisti aplinka? Nes as tai negaliu, kur patenku, ten ir bunu :D Teleportacijos taip pat neveikia :D

Nea man irgi neina pakeisti aplinkos. Gal kas duotų patarimų kaip tai padaryti?

Edit: Bėje kokias technikas naudojate paturėti ss?

Redaguota , nario AndrelisLTU
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tas jausmas kai sužinai apie sapnų valdymą po to kai apturėjai tokį gerą sapną :D

Užsiimk šio fenomeno praktikavimu ir vėl apturėk gerą sapną :D

 

Nea man irgi neina pakeisti aplinkos. Gal kas duotų patarimų kaip tai padaryti?

Edit: Bėje kokias technikas naudojate paturėti ss?

Naudodavau DILD, nes tai itin paprasta, tereikia dieną realybės testus daryt ir viskas automatiškai pasidaro. Dėl aplinkos keitimo reikia nemažai praktikos, kad suprastum, kaip tai atlikti tau būtų geriausia.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Užsiimk šio fenomeno praktikavimu ir vėl apturėk gerą sapną :D

 

Naudodavau DILD, nes tai itin paprasta, tereikia dieną realybės testus daryt ir viskas automatiškai pasidaro. Dėl aplinkos keitimo reikia nemažai praktikos, kad suprastum, kaip tai atlikti tau būtų geriausia.

Tipo tik visą dieną realybės testus atlikinėji o visa kita automatiškai pasidaro? :0
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tipo tik visą dieną realybės testus atlikinėji o visa kita automatiškai pasidaro? :0

Realybės testus reikia daryti tada, kai atsiduri keistesnėse arba tokiose situacijose, kurios dažnai pasitaiko sapnuose. Tada didėja tikimybė, kad sapne tu padarysi realybės testą ir suvoksi, kad sapnuoji taip pažadindamas sąmoningumą ir įgaudamas sapno kontrolę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Realybės testus reikia daryti tada, kai atsiduri keistesnėse arba tokiose situacijose, kurios dažnai pasitaiko sapnuose. Tada didėja tikimybė, kad sapne tu padarysi realybės testą ir suvoksi, kad sapnuoji taip pažadindamas sąmoningumą ir įgaudamas sapno kontrolę.

Pradėjau daryt tuos realybės testus (Bandau pirštą prakišt pro ranką, laiką tikrinu), kaip ir liepei - keistesnėse (dejavu) sitaucijose, bet nieko :/.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pradėjau daryt tuos realybės testus (Bandau pirštą prakišt pro ranką, laiką tikrinu), kaip ir liepei - keistesnėse (dejavu) sitaucijose, bet nieko :/.

Tai per kelias dienas nieko nesigaus, reik daryti realybės testus ilgesnį laiką, domėtis šia sritimi (domėjimasis irgi padeda, nes mes sapnuojame tai, kas vyko artimiausiu metu). Man pačiam geriausias realybės testas - nosies užsikimšimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2710 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...