Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2714 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Vakar buvau patekes i vadinamą astralą, tai padėjo muzika skirta tam (youtube), bet ivyko labai keistas dalykas... Nu skraidziau savo kambaryje, mačiau save mieganti ir paskui mane įtraukė veidrodis (kaip butu kokia juodoji skylė) ir tada atsidūriau tokiame kaip ir kambaryje su permatomom sienom, ten skraidė kitu zmoniu sielos, ir pro to kambario sienas maciau savo kambari ir kai pažiūrėjau į "gulintį save" manes ten nebuvo, tada pakylau aukštyn ir pamačiau tuneli kurio gale sviesa ir lekiau labai greit pro jį, tada nežinau kas ivyko bet pabudau ir negalėjau pajudėt, atsimerkti tik jausdamas savo kūną ir galėdamas mastyt, kaip kokiam paralyžiuje prabuvau apie 10min...

Mane net prajuokino šitas tavo pranešimas. Visi, kurie tiki astralu manau, kad nelogiškai mąsto. Paprasčiausiai tu užmigai ir susapnavai šį dalyką. Negalėjai pajudėti, nes tau buvo miego paralyžius. Jis paprastai užtrunka trumpiau, bet yra užfiksuota atvejų, kai užsitęsia iki 30 min. Redaguota , nario DMJ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mane net prajuokino šitas tavo pranešimas. Visi, kurie tiki astralu manau, kad nelogiškai mąsto. Paprasčiausiai tu užmigai ir susapnavai šį dalyką. Negalėjai pajudėti, nes tau buvo miego paralyžius. Jis paprastai užtrunka trumpiau, bet yra užfiksuota atvejų, kai užsitęsia iki 30 min.

 

Vieni teigia, jog netycia budami pavarge uzmigdami draugu kompanijoje, matydavo savo draugus darancius kazka, gulinti save ir t.t, veliau "atsibude, atsipeikeja" pasakydavo ka jie dare kol jis miegojo, ir "pataikydavo" kaip sita paaiskinti? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu klausyma, imanoma kaskaip lavinti savo ta sapnu pasauli, kad tu atsimintum daugiau sapnu? tipo ilgiau sapnuotum tai ir atsimintum. Nes manau taip tau paciam atrodytu kad tu miegi ilgiau, nes isidemetum sapnus. Nemoku paaiskint krc :D


Vakar buvau patekes i vadinamą astralą, tai padėjo muzika skirta tam (youtube), bet ivyko labai keistas dalykas... Nu skraidziau savo kambaryje, mačiau save mieganti ir paskui mane įtraukė veidrodis (kaip butu kokia juodoji skylė) ir tada atsidūriau tokiame kaip ir kambaryje su permatomom sienom, ten skraidė kitu zmoniu sielos, ir pro to kambario sienas maciau savo kambari ir kai pažiūrėjau į "gulintį save" manes ten nebuvo, tada pakylau aukštyn ir pamačiau tuneli kurio gale sviesa ir lekiau labai greit pro jį, tada nežinau kas ivyko bet pabudau ir negalėjau pajudėt, atsimerkti tik jausdamas savo kūną ir galėdamas mastyt, kaip kokiam paralyžiuje prabuvau apie 10min...

Manau kad pries tai zejai koki filma, su kokia nors susijusia detale is to tavo sapno, su tom sienom ten ir pns. O jeigu zejai, tai dar bandyciau spet kad koki "Tarp žvaigždžių / Interstellar"

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu klausyma, imanoma kaskaip lavinti savo ta sapnu pasauli, kad tu atsimintum daugiau sapnu? tipo ilgiau sapnuotum tai ir atsimintum. Nes manau taip tau paciam atrodytu kad tu miegi ilgiau, nes isidemetum sapnus. Nemoku paaiskint krc :D

Vesk sapnų dienoraštį. Kaip sakant atsikėlęs užsirašyk viską detaliai ką sapnavai. Redaguota , nario DMJ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad ir kaip ten bebutu, patarciau giliai nelysti, ir nemastyti apie tus sapnus, as pats vesdavau sapnu dienorasti, ir tiesiai sviesiai sakant beveik po metu maniau kad atejo paskutinioji, tiesiog pradejau matyti viska ir man tai buvo pazystama tarsi sapne jau kazkada sapnavau(ne tai ne de javu, patikekit zinau kas tas yra ir koks jausmas:D) tai vat, kokios 3 savaites buvo pacios blogiausios gyvenime, sirdis plakdavo nuolat, buvo net istikes panikos priepuolis :D (Plakdavo del to nes jau gyvenau tuo ka jau kazkada isgyvenau, bent jau taip atrode) Ti vat aisku nedraudziu jum, bet nuo to laiko nebeimu i galva viska labai rimtai, nes bijau kad gali tai pasikartoti :D Skamba durnai bet, norit tikekit norit ne :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėja dežavu (lietuviškai dežavu,o ne de javu) yra visokių. Gali but susiję su pranašiškais sapnais, susapnuoti ateities įvykiai tampa patiriamo jausmo priežastimi. 1939 m. buvo atlikti tyrimai ir nustatyta, kad apie 13 % Oksfordo universiteto studentų sapnuoja sapnus, turinčius panašumų su ateities įvykiais - toks fenomenas yra gan retas.

Kitas dežavu fenomenas yra tai, kad tiesiog atrodo, kad mes išgyvenam kažkokia tai situacija antrą ar trečią kartą - labai dažnas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėja dežavu (lietuviškai dežavu,o ne de javu) yra visokių. Gali but susiję su pranašiškais sapnais, susapnuoti ateities įvykiai tampa patiriamo jausmo priežastimi. 1939 m. buvo atlikti tyrimai ir nustatyta, kad apie 13 % Oksfordo universiteto studentų sapnuoja sapnus, turinčius panašumų su ateities įvykiais - toks fenomenas yra gan retas.

Kitas dežavu fenomenas yra tai, kad tiesiog atrodo, kad mes išgyvenam kažkokia tai situacija antrą ar trečią kartą - labai dažnas.

 

Nu joo, idomus tas gyvenimas, idomus, tik po savo to nuotykio nusprendziau, kad nevalia zmogui suprasti gyvenimo prasmes :D Nes tada atrode kad viskas valdoma kaip marionetes :D Mastau rodos sava galva, taciau is salies ziurint :D mastau kad pzdc yra xujova, pasimetes esu belekaip, taciau draugu buryje stoviu ir su jais snekuosi kaip is iprocio normaliai:D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia ne į temą, bet visu pirma mes, žmonės, nesuprantame kas esame, vieni tiki dievais kiti antrais gyvenimais ir t.t., bet dėja po paskutiniosios mes tiesiog išnyksime amžiams ir tai bus kaip ilgas ir nesibaigiantis miegas, tai neįmanoma, bet taip jau yra. Šiaip gailiuosi aš kad viską suprantu panašiai kaip Stephen Hawking ir, kad netikiu dievu, nes patikėkit tai baisu kai kartais pagalvoji jog taves nebebus, nieko nejausi - amžinai... 

P.S. Sorry, kad ne į tema, nepykit.

Redaguota , nario MrT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia ne į temą, bet visu pirma mes, žmonės, nesuprantame kas esame, vieni tiki dievais kiti antrais gyvenimais ir t.t., bet dėja po paskutiniosios mes tiesiog išnyksime amžiams ir tai bus kaip ilgas ir nesibaigiantis miegas, tai neįmanoma, bet taip jau yra. Šiaip gailiuosi aš kad viską suprantu panašiai kaip Stephen Hawking ir, kad netikiu dievu, nes patikėkit tai baisu kai kartais pagalvoji jog taves nebebus, nieko nejausi - amžinai... 

P.S. Sorry, kad ne į tema, nepykit.

 

Visiskai sutinku, taciau niekas nezinos kas bus po mirties, negali sakyti kad uzmigsi ir nepabusi amziams. :D Asmeniskai as tai tikiu(ar bent noriu tiketi) kad po mirties kazkas bus, Kas? nezinia taciau kazkas:D + gi pries mums gimstant buvo kazkas, tad galbut po mirties vel gimsime, aisku nebutinai zemeje, gi visata didele tj gal gimsi koks ateivukas toli toli visatos pakrastyje :D kaip kazkas kazkada sake, patys laimingiausi zmones yra - idiotai :D jie nezino nieko ir jiems gera gyventi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visiskai sutinku, taciau niekas nezinos kas bus po mirties, negali sakyti kad uzmigsi ir nepabusi amziams. :D Asmeniskai as tai tikiu(ar bent noriu tiketi) kad po mirties kazkas bus, Kas? nezinia taciau kazkas:D + gi pries mums gimstant buvo kazkas, tad galbut po mirties vel gimsime, aisku nebutinai zemeje, gi visata didele tj gal gimsi koks ateivukas toli toli visatos pakrastyje :D kaip kazkas kazkada sake, patys laimingiausi zmones yra - idiotai :D jie nezino nieko ir jiems gera gyventi :D

Taip sakęs buvo mano vienas mėgstamiausių lietuvių rašytojų Antanas Škėma, ir taip, daug tiesos tame tikrai yra :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blemba kodėl daugeliui taip nesiseka? :D Sąmoningus sapnus aš sapnuoju nuolat,sapnuojant man net nebereikia bandyt kažkaip savęs įtikint,kad tai sapnas,nes aš tai jau žinau. Sąmoningai sapnuoju jau gan netrumpai ir kad visą tai pasiekti aš nedariau visiškai nieko. Tiesiog taip pasidarė. Apie pačius sapnus tai aš visada juo pasidarau žiauriai baisius,nežinau kodėl,bet tiesiog patinka gaut adrenalino dozę nemažą kai pamatai visokius vaiduoklius ar šiaip padarus kurie atrodo itin tikroviški :D Per tiek laiko nei karto nebuvo jokio miego paralyžiaus (tpfu tpfu tpfu) ir dar kažko. Tiesiog sąmoningai sapnuoju kaip sakiau ilgą laiką nieko nedarant ir prie to jau pripratęs. Ir aišku visa tai patirt kaskart vistiek yra smagu ir kažkas tokio :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blemba kodėl daugeliui taip nesiseka? :D Sąmoningus sapnus aš sapnuoju nuolat,sapnuojant man net nebereikia bandyt kažkaip savęs įtikint,kad tai sapnas,nes aš tai jau žinau. Sąmoningai sapnuoju jau gan netrumpai ir kad visą tai pasiekti aš nedariau visiškai nieko. Tiesiog taip pasidarė. Apie pačius sapnus tai aš visada juo pasidarau žiauriai baisius,nežinau kodėl,bet tiesiog patinka gaut adrenalino dozę nemažą kai pamatai visokius vaiduoklius ar šiaip padarus kurie atrodo itin tikroviški :D Per tiek laiko nei karto nebuvo jokio miego paralyžiaus (tpfu tpfu tpfu) ir dar kažko. Tiesiog sąmoningai sapnuoju kaip sakiau ilgą laiką nieko nedarant ir prie to jau pripratęs. Ir aišku visa tai patirt kaskart vistiek yra smagu ir kažkas tokio :)

Yra visokių žmonių, vieniems (kaip ir man) reikia vesti dienoraštį, dienos metu analizuoti aplinką, daryti realybės testus, nes kitaip nieko nebus. O vat, kaip tau, pasisekė, turi talentą tokiems dalykams. Nebent pas tave, kaip čia pavadinus, kaip ir placebo efektas, nes kai kurie žmonės tiesiog įprastai sapnuoja, pasiduoda sapno scenarijui, o atsikėlę ir supratę, jog sapnavo, mano, jog tai buvo sąmoningas sapnas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Yra visokių žmonių, vieniems (kaip ir man) reikia vesti dienoraštį, dienos metu analizuoti aplinką, daryti realybės testus, nes kitaip nieko nebus. O vat, kaip tau, pasisekė, turi talentą tokiems dalykams. Nebent pas tave, kaip čia pavadinus, kaip ir placebo efektas, nes kai kurie žmonės tiesiog įprastai sapnuoja, pasiduoda sapno scenarijui, o atsikėlę ir supratę, jog sapnavo, mano, jog tai buvo sąmoningas sapnas :D

Na nee,sapnuodamas aš darau tai ką noriu,matau tai ką noriu ir t.t. Nu viską ką tik panoriu,nes žinau,kad tai sapnas. Visų pirmą visai kitoks jausmas,antra viskas atrodo kažkaip kitaip,nemoku net paaiškint. :D Bet tiesiog. Atsikėlęs visad atsimenu ką veikiau tame sapne,šiandieną neišimtis. Bet linkiu visiem tai patirt,įdomu labai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2714 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...