Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2710 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

ha, šiandien vėl suvokiau sapne, kad sapnuoju :D Viskas buvo taip gerai, kol galų gale supratau, kad taip būt negali, susinervines pašokau ir kritau nugara žemyn, kai beveik nukrites buvau rodos pakibau ore ir vis dėlto pabudau :D Labiausiai sudomino, kad aš tam sapne pradėjau keiktis garsiai ir galvojau ar niekas negirdi realybej :D Ir patiko, kad isidrasinau kristi nugara žemyn, nes nors ir samoningai sapnuoji, visvien baisu tai daryti :D Gerai, kad apsiejau be paralyziu...:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ha, šiandien vėl suvokiau sapne, kad sapnuoju :D Viskas buvo taip gerai, kol galų gale supratau, kad taip būt negali, susinervines pašokau ir kritau nugara žemyn, kai beveik nukrites buvau rodos pakibau ore ir vis dėlto pabudau :D Labiausiai sudomino, kad aš tam sapne pradėjau keiktis garsiai ir galvojau ar niekas negirdi realybej :D Ir patiko, kad isidrasinau kristi nugara žemyn, nes nors ir samoningai sapnuoji, visvien baisu tai daryti :D Gerai, kad apsiejau be paralyziu... :D

O sakei, kad sitas dalykas yra nesamone...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ha, šiandien vėl suvokiau sapne, kad sapnuoju :D Viskas buvo taip gerai, kol galų gale supratau, kad taip būt negali, susinervines pašokau ir kritau nugara žemyn, kai beveik nukrites buvau rodos pakibau ore ir vis dėlto pabudau :D Labiausiai sudomino, kad aš tam sapne pradėjau keiktis garsiai ir galvojau ar niekas negirdi realybej :D Ir patiko, kad isidrasinau kristi nugara žemyn, nes nors ir samoningai sapnuoji, visvien baisu tai daryti :D Gerai, kad apsiejau be paralyziu... :D

Jo, sapne pojūčiai yra beveik tokie, kokie realybėje (išskyrus kelis), tuo tarpu ir baimė, tad kai kuriuos dalykus sunku daryti. Prieš darydamas ką nors ekstremalaus sapne, padarau RC kelis kartus, kad būčiau tikrai įsitikinęs, jog čia nėra realybė ir apeičiau baimę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš vakar negalėjau užmigti, todėl nusprendžiau gulėti ir nejudėti. Po kiek laiko akyse pradėjau regėti spalvotas figūras. Paskui išgirdau krebždėjimą lubose ir pajutau stiprų baimės jausmą, todėl pradėjau judėti, nes nebenorėjau patekti į miego paralyžių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skaiciau knyga "Sapnu Valdovai" tai atsoko noras samoningai sapnuoti :D

Ar egzistuoja sapno lygiai ? Pvz.: Pavojingas lygis, kai gali patekti i labirinta, matyti skrajunus kurie apziurineja tave.

Nu jeigu tu skaitysi tokias knygas, tai paskui ir sapnuosi tokias nesąmones
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galit padet man su tais sapnais? paskutini ss sapnavau pries menesi o sapnus prisimenu labai gerai. kekviena ryta prisimenu 3 sapnus. Tai noreciau paklaust kokias man technikas naudoti? Kur sapnavau ss pries menesi tai jy patyriau su savitaigos technika. Dabar savitaigos technika darau kekviena nakty atsigules ir nieko. Esu isbandes DEILD, FILD, WILD, WBTB, CAT ir nieko is siu techniku neisejo. Tad prasau jusu pagalbos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nežinau ar čia yra šitos sąmoningo sapnavimo technikos kaltė, bet vis tiek aprašysiu. Aš atsiguliau ir nejudėjau, pradėjau jausti kūno stingimą ir neiškentęs sujudėjau. Paskui užmigau normaliai. Atsibudau prieš 6 h. ryto ir jaučiau nežmonišką skausmą virš by*io. Aš nežinojau ką daryti, todėl nusprendžiau eiti pamyžti. Kai pamyžau sumažėjo skausmas, bet vis tiek kažkas jautėsi. Atsiguliau ir užmigau. Kaip ir minėjau aš nesu tikras ar tai nutiko dėl to, kad praktikavau sąmoningo sapnavimo techniką prieš miegą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nežinau ar čia yra šitos sąmoningo sapnavimo technikos kaltė, bet vis tiek aprašysiu. Aš atsiguliau ir nejudėjau, pradėjau jausti kūno stingimą ir neiškentęs sujudėjau. Paskui užmigau normaliai. Atsibudau prieš 6 h. ryto ir jaučiau nežmonišką skausmą virš by*io. Aš nežinojau ką daryti, todėl nusprendžiau eiti pamyžti. Kai pamyžau sumažėjo skausmas, bet vis tiek kažkas jautėsi. Atsiguliau ir užmigau. Kaip ir minėjau aš nesu tikras ar tai nutiko dėl to, kad praktikavau sąmoningo sapnavimo techniką prieš miegą.

SuperGames forumas ne priimamasis. Jei ne trolini (labai abejoju) - kreipkis pas gydytojus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

SuperGames forumas ne priimamasis. Jei ne trolini (labai abejoju) - kreipkis pas gydytojus.

Netrollinu, tiesiog galvojau, kad šitas dalykas gal kaip nors susijęs dėl to, kad praktikavau samoningą sapnavimą. Dar dabar labai silpnai jaučiu tokį kaip skausmą toje vietoje. Esu jautęs šitą jausmą kelis kartus, kai buvau mažas, bet ne tokį stiprų. Manau, kad nereikia kreiptis į gydytojus, nes galima sakyti praėjo. Redaguota , nario O.R.E.G.O.N.A.S.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sąmoningas sapnavimas su tuo neturi nieko bendro, tai tik įprastas miegas, kurio metu tu suvoki, jog sapnuoji.

Nu aišku, galvojau dėl miego paralyžiaus galėjo kilti komplikacijų. Pirma mintis, kuri kilo kai pajutau skausmą, kad tai dėl to, kad smaukiausi. Nenoriu detaliai viską sakyti, bet tiesiog buvau labai arti nuleidimo ir nesupratau ar nuleidau ar ne, dėl to manau ir kilo visos šitos nesąmonės, nes kai buvau arti nuleidimo aš galimai nuleidau ir iš dalies to nepajutau ir toliau dirginau varpą (nors ir gana trumpokai).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2710 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...