Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2710 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O astraliniu kelionių niekad nebandei? Kiek žinau kurie jau yra įvaldę sąmoningus sapnus patekti į astralą yra žymiai lengviau. Gal jei nebandei išbandęs pakeistum apie tai nuomonę. 

Astralinės kelionės, tai sąmoningi sapnai su melagystėm, kurios skirtos tam, kad atrodytų, jog tai kitas dalykas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Astralinės kelionės, tai sąmoningi sapnai su melagystėm, kurios skirtos tam, kad atrodytų, jog tai kitas dalykas

Negaliu dėl šito ginčytis, nes neesu jos patyręs tačiau buvo kažkoks ekspermentas. Kažkas užrašė ant lapo žodį ar skaičių paguldė į lova bobą ir ji pateko į atralą ir tą užraša pasakė grįžus iš kelionės. Čia nori tiki nori ne, kaip ir yra žmonių kurie tiki, kad dievas egzistuoja nors jo niekas nematė. Kol pats nepatiri, tol ir neesi tikras dėl to.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš pagal savo nuomonę, tikrai nesiūlyčiau praktikuotis, bandyti Astralines keliones, kadangi jos manau tikrai pavojingos, kadangi yra demencijos, Higher, Middle ir Apatinė puse, iškart praktikuojant tikrai nėra saugu, norint praktikuotis ir patekti į Astralines keliones, rekomenduojama praktikuotis kelius metus ar trumpiau, medituoti, melstis, stipriai tikėti Dievu, kadangi to nedarius ir iškeliaujant iš savo kūno galite susidurti su pavojais, kaip demonais ar kitomis blogosiomis dvasiomis, manau šiek tiek pasakiau kiek suprantu bei aišku, kas norės daugiau pasidomėti apie tai, štai video:

 

 

Paargumentuokite, ką blogo pasakiau, man pačiam būtų įdomu sužinoti.

 

P.S On Topic, visai būtų šaunu pabandyti Lucid Dreaming.

Redaguota , nario Fusion.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Noreciau pamegint nes yra buve kartu kai zinau kad sapnuoju vienas is momentu kai kazkada prabudau taip staigiai atsimerkiau paziurejau uzsimerkiau ir toliau sapnavau taj patiriau gero sekso :D bet greitai uzsimirsta kad sapnuoji bent jau man ir tada po biski prasideda sapno nesamones ir pats nepajutes vel sapnuoji nesamones :Dbet siap noretus ismegint tikrai idomu zinot kad sapnuoji :D

O dar prisimenu kad viena karta miegojau ir tiesiog supratau kad miegu bet neprisimenu ka sapnuoju arba ar isvis sapnuoju ir galvojau kad reikia atsikelt nes kazkas prie manes stovi ar kazka panasaus net nezinau kaip paaiskint bet tiesiog bijojau miegot ir iskarto prabudau bet taip staigiai tad biski siurpuliukai buvo nukrate :D

Perskaiciau visas jusu zinotes tikrai idomi tema sita, noreciau pats papult i ta astralini momenta butu baisu bet tuo paciu ir smagu ;D 

pora klausymu as skaiciau internete kad ta wild reikia pirmiausia pamiegot kokias 5 valandas bet kaip suprantu neutina?Ir o ilgai reikia gulet ir skaiciuot? :D ir labai reikia but susikaupus i skaiciavima ir kvepavima nes man taip lb atsitraukia mintis nuo vieno daliko ir dalvoju net kai kviepuociau ir galvociau apie kviepavima pradeciau galvot ar tai veikia ir visokius kitokius dalykus :D

Redaguota , nario miktux
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

WILD galima daryti ir iš karto atsigulus į lovą, tik bus sunkoka patekti į sapną, nes reikės išlaukti REM miego būsenos. Atsikėlus ryte, WILD (ir ne tik) technika naudotis žymiai lengviau. Ir taip, reikia būti susikaupus, nebūtinai į kvėpavimą, gali sutelkti dėmesį į kitus neblaškančius dalykus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš naršiau YouTube ir radau vaizdo įrašą kur žmogus pasakoja iš gyvenimo kaip jam nutiko miego paralyžius. Nu ir pasakojo, kad nu pamatė figūrą ir pašoko iš lovos ir tada ta figūra išbėgo iš kambario, kai jis stovėjo. Ar tai įmanoma, kad matyti figūras, kai jau nu išlipęs iš lovos?

Redaguota , nario O.R.E.G.O.N.A.S.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš naršiau YouTube ir radau vaizdo įrašą kur žmogus pasakoja iš gyvenimo kaip jam nutiko miego paralyžius. Nu ir pasakojo, kad nu pamatė figūrą ir pašoko iš lovos ir tada ta figūra išbėgo iš kambario, kai jis stovėjo. Ar tai įmanoma, kad matyti figūras, kai jau nu išlipęs iš lovos?

neimanoma :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš pagal savo nuomonę, tikrai nesiūlyčiau praktikuotis, bandyti Astralines keliones, kadangi jos manau tikrai pavojingos, kadangi yra demencijos, Higher, Middle ir Apatinė puse, iškart praktikuojant tikrai nėra saugu, norint praktikuotis ir patekti į Astralines keliones, rekomenduojama praktikuotis kelius metus ar trumpiau, medituoti, melstis, stipriai tikėti Dievu, kadangi to nedarius ir iškeliaujant iš savo kūno galite susidurti su pavojais, kaip demonais ar kitomis blogosiomis dvasiomis, manau šiek tiek pasakiau kiek suprantu bei aišku, kas norės daugiau pasidomėti apie tai, štai video:

 

 

Paargumentuokite, ką blogo pasakiau, man pačiam būtų įdomu sužinoti.

 

P.S On Topic, visai būtų šaunu pabandyti Lucid Dreaming.

Pamatyt demona gali, bet jis tave pažeisti gali tik psihologiškai. Krikščioniu dievu tikėti irgi nereikia, nes kiek žinau astralinės kelionės kilo iš kito tikėjimo, dabar nepamenu, bet lyg indu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Norėčiau pasidalinti savo sąmoningo sapnavimo patirtimi, kurią patyriau šiąnakt. Taigi aš nusprendžiau išbandyti Dream Leaf tabletes, kurias minėjau šioje temoje anskčiau. Paskaičiau instrukciją kaip naudoti ir man nepatiko pateiktas pirminis variantas, kad pirma išgerti mėlyną tabletę, o paskui po 4 valandų miego raudoną, nes nenorėjau keltis. Nusprendžiau pasinaudoti alternatyva, kuri pateikta toje pačioje instrukcijoje - pirma išgerti raudoną tabletę 4 valandos prieš miegą, o paskui prieš pat miegą mėlyną. Nurodyta, kad reikia vieną raudoną ir vieną mėlyną, bet norėjau, kad užtikrintai gaučiau sapno kontrolę, todėl išgėriau vieną raudoną 4 valandos prieš ir dvi mėlynas vietoj vienos prieš miegą. Aš paskui pradėjau sapnuoti, bet neprisimenu kas ten tiksliai buvo. Aš paskui susivokiau, kad sapnuoju ir man pradėjo nykti sapnas ir aš prisiminiau kažkur skaitęs, jog jeigu taip nutinka reikia suktis ratu. Nu aš stengiausi padaryti, kad sukčiausi ratu ir prisimenu pagalvojau ar man pavyks priversti save suktis ratu, nes esu seniau patyręs susivokimų, kad sapnuoju, bet man nepavykdavo įgyvendinti ko noriu. Aš, kai mąsčiau, tai atrodė ne taip, kad aš paprastai mąstyčiau, bet toks kaip nu nelabai susivokiantis kas vyksta. Paskui sapnas prasitęsė ir aš pamiršau, kad sapnuoju. Atsibudęs atsimerkiau ir pamačiau tokią kaip moterį pasilenkusią prie mano lovos nu su striuke, kuri yra įvairių spalvų ten nu pvz. buvo mėlynos, geltonos, žalios spalvos. Tą moterį regėjau kažkur tik apie pusę sekundės. Man dabar kilo keli klausimai. Ar nu, kai tada susivokiau, kad sapnuoju buvo sąmoningas sapnas ar tiesiog aš sapnavau, kad sąmoningai sapnuoju, nes kaip ir minėjau taip lyg ne savaip mąsčiau, nors gali būti dėl to, kad miegojau, nes kai pažadintas, tai ir iš pradžių taip panašiai mąstau. Kitas klausimas - ar ta moteris gali būti dėl to, kad galėjo būti miego paralyžius, nors ir jis atsibudus truko gal apie pusę sekundės (nebandžiau judėti, bet tik atsibudęs ją pamačiau, tada ji staiga pradingo ir aš tik tada pabandžiau judėti).

Redaguota , nario DMJ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Nu bliaaam :D Kaip tai įmanoma? Kaip aš jums pavydžiu kas esat patirę tai.... Darau reality checkus, mintyse vedu savo sapnų dienoraštį (bandau prisimint ka sapnavau, aišku ne visada prisimeni ką sapnavai - taip jau yra), WILD taktika bandyta jau 10 kartų gal, bet neišeina.... Buvau pasiekes tokią ribą kai akyse balta pasidaro ir girdžiu kaip ir jūros ošimą ir iškarto apsidžiaugiu kad pagaliau sapnuosiu ir po to viskas pranyksta :D Lyg ir kažkur skaičiau kad reikia tvardyti emocijas, nes jos žadina iš luicid sapno.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sapnus reikia ne tik prisiminti, bet ir užsirašinėti. Dėl to, bus didesnis poveikis. WILD yra sunku daryti, geriausia imtis kitų technikų mokymosi arba WILD daryti ryte (WBTB technikos komponavimas). Taip pat, kitos technikos irgi veikai geriau ryte (vėl gi WBTB).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip imanoma išmokti dild ... Taigi tai kai sapnuodamas supranti kad sapnuoji ir pradedi valdyti savo sapną, čia loterija, ir šios technikos niekaip neišmoksi :D

Loterija, tai loterija, bet darydamas realybės testus ir vesdamas dienoraštį itin didini tikimybę sapne įgauti sąmoningumą. Tai viena lengviausių technikų bent jau man. Dar, aišku, yra MILD ir DEILD, jos irgi vienos lengvesnių, manau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia grynai žaidimas. Sapnus mes ir taip valdome, tik tą valdymą galima pakeisti. Dažniausiai sapnuojate  2 dienų senumo įvykius, Tai pvz: šiandien buvau vandens parke, poryt tai sapnuosiu. Taip būna 90%, taigi tai irgi valdymas. Visiškai valdyti sapnų neįmanoma, nes sapnai praeities vaizdiniai, kai kurie dar pilnai neišnykę, todėl dažniausiai jie ir sapnuojasi, guli jie toli toli pasąmonėję ir jų mes net neatsimename. Buvau vienoje paskaitoje kažkokioje, Anglas, parapsichologas aiškino apie tai, sakė, kad nieko sapnuose geriau nekeiskit, nes tai labai neigiamai atsilieps jums vyresniame amžiuje, Todėl sapnus valdome visad, tiesiog šitas valdymas šiek tiek modifikuotas, bet taip darant miego kokybė nukenčia, nes jūsų smegenys veikia 1/2 režimu ir pilnai nepailsi. 

 

P.S. Čia jei kas neužmiega yra labai geras saviįtaigos pratimukas toksai. Gulint lovoje (kaip norit) užsimerkti, įsivaizduoti savę kur linksmai pramogaujant (vandens parkas, pajūris ir t.t.) ir giliai kvėpuoti. Įkvėpiant mintyse sakyti "vienas...", iškvėpiant "du..." ir apie nieką po pirmo bandymo negalvoti, tik apie tą vietą, bet nepamiršti sakyti skaičius mintyse. Taip smegenys išsikrauna vos per 1-2 minutes ir užmiegat akimirksniu. Sėkmės

 

Jei turit priekaištų mielai juos priimsiu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2710 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...