Peršokti į turinį

GenLT

Narys
 • Pranešimų skaičius

  367
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

113 Kartais pasakantis ką gero

3 sekėjų

Apie GenLT

 • Nario rangas
  Dažnas dalyvis (-ė)
 • Gimtadienis 2000.10.30

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Klaipėda
 • Pomėgiai
  Fotografavimas, Programavimas, PhotoShop.

Paskutiniai lankytojai

853 profilio peržiūros
 1. GenLT

  Naujas Lietuviškų filmų kanalas (kuriam filmus)

  žiūrint kieno nors ir mūsų pašnekovo ir dėdės Hitlerio - gražūs.
 2. Memel Productions Tokio pavadinimo idėja kilo, žinoma, nuo gyvenamosios vietos Taigi, norėčiau pareklamuoti šį kanalą, nes jaunimas šiuo metu labai dažnai bando reikštis įvairiose srityse, bet nesulaukę pripažinimo dingsta iš nišos greičiau nei pelės pamačiusios katę. Todėl susibūrėme (pakolkas dviese), atskleisti požiūrį į pasaulį jaunimo akimis, priminti pamirštą istoriją ir užvesti diskusijas aktualiomis temomis. Stengsimės kurti kuo profesionalesnius ir kuo platesnę auditoriją pasieksiančius filmus ir reportažus. Būtent dėl to mum reikia jūsų palaikymo ir pagalbos- subscribe mygtuko paspaudimas jums užtrunka vos dalį sekundės, o po to pamatę kitus filmus gal užsimanysite prisidėti ir kuo nors daugiau. Filmų palike`i nimas -nuvalkiota tema, bet jums tai išvis nieko nekainuoja (gal dalelę gyvenimo - o tai gera investicija ), bet mums- tai reiškia kur kas daugiau- žinodami, kas patinka žiūrovams, galėsime prisitaikyti prie jų ir kurti medžiagą labiau oreantuotą į didesnę dalį žiūrovų interesų, žinoma, nepamiršdami ir tų, kurie nori matyti tik vienokią ar kitokią tematiką atitinkančius klipus! Taip pat prisidėti galite komentuodami, išreikšdami nuomonę dėl apskritai visko. Kanalo nuoroda: https://www.youtube.com/channel/UCcmr7nv2u5tTDJIZ_nbtvzA?sub_confirmation=1 Naujas video: Pirmas filmas: Aišku, pirmas blynas visada prisvilęs ( nu nebent ten kepate su ta delimano keptuve kur reklamuoja per teliką), todėl labai grubiai prašau nekritikuoti tik išreikšti bendrinę nuomonę apie idėją ir jos realizavimą. Taigi, susimatysime kito filmo peržiūros metu! peace
 3. GenLT

  Toxic players. čia normal?

  Būtent, tame ir esmė, kad apie tai nieko niekas neužsiminė. Sakė tik amžių. "P*sau tavo mamą". Ir po to ėjo šitas, po to pagalvojau, jie gal kokių ratukų prisiryję žaidė
 4. GenLT

  Toxic players. čia normal?

  žinai, kai prieš kelis metus EUW buvau įsimetęs tokių nemačiau daug. nu tokių ižulių šiek tiek pasišaipydavo, bet tai ok, o šaipytis iš mirusio asmens, o tuo labiau- mamos... ?
 5. Sveiki, įkelsiu kelis ss su šokiais tokiais "švariais" pasikalbėjimais. Po tokių žodžių kyla klausimas: kaip tokie asocialūs žmonės su tokia mastysena išsvis gali žaisti kažką? Ir apskritai, galvoju reiktu pasidaryti kokį BLACK LIST tokiems žmonėms kaip šis? Jame esantys žmonės, sakykim, tariamai negalėtų žaisti su plačiąja dalimi lietuvos lol communit`y. Tiesiog mastau, po šių ss susimastysit ir jūs... Kokių jūs turit? Žinoma labiausiai keistai ir durnai persiskaitė pirmoje nuiotraukoje esantis chattas... Kiti tik dėl bendro įvaizdžio. ką manot apie tokius? Turit savo pavyzdžių gal? aš čia juos visiškai atsitiktinai sutikau (žaisdamas su dar keliais draugas, red teame aš jei kam įdomu), tai net gaila pasidarė kažkaip.
 6. GenLT

  ssdsa

  s
 7. GenLT

  ssdsa

  s
 8. GenLT

  Ar forume turime dj?

  s
 9. GenLT

  Darbelis norintiems užsidirbti

  s
 10. GenLT

  padėkit dėl nuotraukos atspalvio

  kad ir šitas panašus. Rasi parašęs "Soft photo effect in photoshop" arba "film effect in photoshop" ir t.t. Manau rasi, nemoku aš pats be tutorialų tų padaryti.

×