Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2714 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Buvo idomu pasiskaityti sita tema. Tik neaisku kiek cia zmoniu istikro patyre tai, ka rase postuose. As vienas is tu zmoniu kurie keleta kartu sugebejo suvaldyti savo sapna. Ilga laika norejau patekti i savo susikurta sapna ir tai pavyko. Aisku tik neilgai. Kai suvoki, kad esi sapne, ilgai jo kontroliuoti nepavyksta.

 

Primena man tokie dalykai filma: Pradzia (inception). Mokedami valdyti savo sapnus turetume daug grazaus laiko. Nors mane sapnai asmeniskai vargina.

 

Aisku galima kalbeti, kad reikia praktikos ir panasiai, bet manau, kad einant miegoti tokius dalykus nelabai sukontroliuosi. :) Mes nezinome kada patenkame i sapna, nors pries miega ir galvojame. Aisku galbut su kazkokiais budais ir imanoma dazniau kontroliuoti tai, ka sapnuoji, bet.. Kad tai galima ivaldyti man nelabai tikisi. :)

 

Idomu kaip su Budistais, ar jie sugeba tokius dalykus?! Ir kitas dalykas, butu baisu pasilikti sapne. Aisku is sapno mus pazadina baime ar realybeje suskambejas zadintuvas ir panasiai. Bet niekas negarantuoja, kad su tokiais dalykais galima ir prisizaisti.

 

Beje, kaip buvau mazas, pamenu, kad broliukas, sese ir as sapnuodavom ta pati sapna. Visi kazkodel sokdavom pro langa. Ir artejans susidurimui su zeme, atsibusdavom. Idomu ar gali du zmones patekti i bendra sapna?!

 

Kad ir kaip ten butu, sapnuokite. Sapnas - geras dalykas. :)

Redaguota , nario magas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
(redaguota)

Buvo idomu pasiskaityti sita tema. Tik neaisku kiek cia zmoniu istikro patyre tai, ka rase postuose. As vienas is tu zmoniu kurie keleta kartu sugebejo suvaldyti savo sapna. Ilga laika norejau patekti i savo susikurta sapna ir tai pavyko. Aisku tik neilgai. Kai suvoki, kad esi sapne, ilgai jo kontroliuoti nepavyksta.

 

Primena man tokie dalykai filma: Pradzia (inception). Mokedami valdyti savo sapnus turetume daug grazaus laiko. Nors mane sapnai asmeniskai vargina.

 

Aisku galima kalbeti, kad reikia praktikos ir panasiai, bet manau, kad einant miegoti tokius dalykus nelabai sukontroliuosi. :) Mes nezinome kada patenkame i sapna, nors pries miega ir galvojame. Aisku galbut su kazkokiais budais ir imanoma dazniau kontroliuoti tai, ka sapnuoji, bet.. Kad tai galima ivaldyti man nelabai tikisi. :)

 

Idomu kaip su Budistais, ar jie sugeba tokius dalykus?! Ir kitas dalykas, butu baisu pasilikti sapne. Aisku is sapno mus pazadina baime ar realybeje suskambejas zadintuvas ir panasiai. Bet niekas negarantuoja, kad su tokiais dalykais galima ir prisizaisti.

 

Beje, kaip buvau mazas, pamenu, kad broliukas, sese ir as sapnuodavom ta pati sapna. Visi kazkodel sokdavom pro langa. Ir artejans susidurimui su zeme, atsibusdavom. Idomu ar gali du zmones patekti i bendra sapna?!

 

Kad ir kaip ten butu, sapnuokite. Sapnas - geras dalykas. :)

Sveikas, ačiū už nuomonę. Taip, "Inception" filme tikrai yra sąmoningo sapnavimo interpretacijų, nors tas filmas yra gan toli nuo realybės (laikas sapne, bendri sapnai, nesugebėjimas pabusti iš sapno). Įvaldyti šį fenomeną yra tikrai įmanoma ir praktika tikrai padeda, nes praktikuojantis suvoki, kaip ir ką daryti sapne, kad ji kontroliuotum, nepabustum ir nenutrauktum sapno, sapne turi suprasti kokia technika tau geriausia, kuri padėtų jį valdyt ar pratęst, kai sapnas pradeda blėsti. Be to, vienas svarbiausių dalykų yra realybės testai, kurie taip pat laikomi praktika. Taip pat yra vedamas sapnų dienoraštis, sapnai yra daug dažniau atsimenami ir jie yra ryškesni. Taip pat padeda ir savitaiga. Berods, nepamirškim ir meditacijos, kuri tikrai padeda šioje srity (asmeniškai tingiu ja užsiimti :D). Tad praktika - vienintelis būdas įvaldyti šį fenomeną. Tarkim, koks naujokas suvokęs esąs sapne, pabus, o ekspertas atsimins užsibrėžtus tikslus, išryškins sapną ir dar sugebės pakeisti sapno aplinką bei pasikviesti kokį sapno "vedlį" ir paklausti klausimų ir t.t. :)

 

Budistai irgi žmonės, kodėl gi ne? Man atrodo, jiems kaip tik seksis geriau, nes jie medituoja, o, kaip ir minėjau, meditacija padeda.

 

Su sąmoningais sapnais neįmanoma prisižaisti, neteko girdėti nė vieno atvejo, kai kažkas atsitiko blogo užsiimant šia veikla. Juk viskas yra tik sapnas, viskas tavo galvoje, net skausmo negali jaust sapnuodamas (nebent skauda realybėj). O pabusti lengva, tiesiog žiūrėk į vieną objektą sapne, nejudink akių, taip sutrikdysi REM būseną ir pabusi. Tik toks mitas yra, jog sąmoningi sapnuotojai dažniau patiria klaidingą atsibudimą, bet tai yra neįrodyta.

 

Dėl dviejų žmonių viename sapne, moksliškai tai neįmanoma, nes sapnas - tai tavo kūrinys, viskas vyksta tavo galvoje, tad tai yra neįmanoma, nes tai būtų lyg koks skverbimasis į kito sąmonę ar pasąmonę, tai jau fantastikos sritis. Tie "bendri" sapnai tiesiog sutapimas.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

rusijoje yra moteris galinti kalbeti su miruseisiais per telika mama ten ziurejo as atejau ir klausi kas ji tokia, mama man ten pasake kad gali susikalbetis su numiruseisiais gali pasakyti tarkim ateina y namus prie kitos moteriskes kurios tevas mires ar dar kazkas ir tada sako moteris moteriskei jus buvote isdykusi, linksma ir ten megote tokius ir tokius dalykus tada jos tevas sako kad neliudetum bet girdi tik ta moteris o ta moteris viska pasako ka sake tas tevas bet tevas jos ta dukteri gali girdet ma rods. Na as kaip manau kaip bus (arba noreciau kaip butu) po mirties tai atsirasim kitam pasauly nu ir galesim pasimatyt su senais draugais galesim keliaut po visa pasauli arba atsirasti savo dalyke,kambareli ar savo pasauly ir ten galesim isivaizduot ka tik noresim ka noresim ta darysim ir pns

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

rusijoje yra moteris galinti kalbeti su miruseisiais per telika mama ten ziurejo as atejau ir klausi kas ji tokia, mama man ten pasake kad gali susikalbetis su numiruseisiais gali pasakyti tarkim ateina y namus prie kitos moteriskes kurios tevas mires ar dar kazkas ir tada sako moteris moteriskei jus buvote isdykusi, linksma ir ten megote tokius ir tokius dalykus tada jos tevas sako kad neliudetum bet girdi tik ta moteris o ta moteris viska pasako ka sake tas tevas bet tevas jos ta dukteri gali girdet ma rods. Na as kaip manau kaip bus (arba noreciau kaip butu) po mirties tai atsirasim kitam pasauly nu ir galesim pasimatyt su senais draugais galesim keliaut po visa pasauli arba atsirasti savo dalyke,kambareli ar savo pasauly ir ten galesim isivaizduot ka tik noresim ka noresim ta darysim ir pns

Netikiu aš tais pokalbiais su mirusiais ir t.t. Per televiziją, o ypač rusišką, visko prirodo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

rusijoje yra moteris galinti kalbeti su miruseisiais per telika mama ten ziurejo as atejau ir klausi kas ji tokia, mama man ten pasake kad gali susikalbetis su numiruseisiais gali pasakyti tarkim ateina y namus prie kitos moteriskes kurios tevas mires ar dar kazkas ir tada sako moteris moteriskei jus buvote isdykusi, linksma ir ten megote tokius ir tokius dalykus tada jos tevas sako kad neliudetum bet girdi tik ta moteris o ta moteris viska pasako ka sake tas tevas bet tevas jos ta dukteri gali girdet ma rods. Na as kaip manau kaip bus (arba noreciau kaip butu) po mirties tai atsirasim kitam pasauly nu ir galesim pasimatyt su senais draugais galesim keliaut po visa pasauli arba atsirasti savo dalyke,kambareli ar savo pasauly ir ten galesim isivaizduot ka tik noresim ka noresim ta darysim ir pns

 

Hmmm mano močiute matė per televizoriu kažkur amerikoi betmena, mate supemena kuris kiaurai sienas matyti gali...

XXPoU.gif

Redaguota , nario Baldas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jeigu norite tikrai labai stiprių pojūčių, tai atsigulkite į uždarytą tokį kai konteinerį ir ten pagulėkit ir nebenorėsit šitų nesąmonių ;)

Įrodyk, jog čia nesąmonė bent 5 argumentais, aš tada įrodysiu, jog tai naudinga ir įdomu irgi 5 argumentais, kurie bus svaresni už tavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įrodyk, jog čia nesąmonė bent 5 argumentais, aš tada įrodysiu, jog tai naudinga ir įdomu irgi 5 argumentais, kurie bus svaresni už tavo.

Nu aš truputį persistengiau sakydamas nesąmonė, bet vis tiek noriu pasakyti, kad padarius mano minėtą dalyką nebesinorės daryti šitų visų reikalų

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nu aš matau, kad stipriai domiesi ir patyręs esi su tokiais dalykais, todėl aš noriu paklausti. Ar esi buvęs tokiam konteineryje ir kaip jaučiasi jame? Ar tiesa, kad gali apimti baimė, kai uždaro jo viduje?

 

FQQP4BBGUBPGNSS.MEDIUM.jpg

Nebuvau, nes nėra prasmės jame būti, ir baimė tikrai gali apimti daugelį žmonių. Tačiau su sapnų valdymu tai nesusiję, nes tokių pojūčių ten nepatirsi, nebent pats to labai jau norėsi. Turbūt nesupranti, kad sąmoningas sapnas yra toks pat sapnas, tik tu keiti jo scenarijų ir kaip tik gali įveikti baimes, o ne jas sukelti (nors gali ir taip, jei pageidautina).

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nebuvau, nes nėra prasmės jame būti, ir baimė tikrai gali apimti daugelį žmonių. Tačiau su sapnų valdymu tai nesusiję, nes tokių pojūčių ten nepatirsi, nebent pats to labai jau norėsi. Turbūt nesupranti, kad sąmoningas sapnas yra toks pat sapnas, tik tu keiti jo scenarijų ir kaip tik gali įveikti baimes, o ne jas sukelti (nors gali ir taip, jei pageidautina).

Matosi, kad tu kaip sakant nežinai paskirties to konteinerio. Jeigu gerai įsižiūrėsi į nuotrauką, tai pamatysi, kad į jį pripilta vandens. Tas vanduo yra su daug druskos. Įlipęs į vidų tų plūduriuoji ant vandens paviršiaus ir neskęsti. Būdamas uždarytam konteineryje tu apsineši nuo druskos ir pradedi silpnai jaustis. Po šiek tiek laiko tu galima sakyti pradedi nevaldyti jutimų. Plūduriuodamas ant vandens jautiesi nu lyg sklandydamas ir paskui pradedi sapnuoti, matyti vaizdinius. Būna, kad sapnuoji, jog esi laivas ir į tave šviečia saulė. Manau, kad būtų labai įdomi patirtis valdyti sapnus, kai būni tame vandenyje. Asmeniškai aš nesu išbandęs to konteinerio, jeigu kada nors bandysiu šitą konteinerį, tai vyksiu į Oaklandą, nes yra daug gerų atsiliepimų apie konteinerį esantį ten. Nenoriu bandyti kitur, nes dėl neprofesionalaus aptarnavimo arba prastos kokybės konteinerio bijau užtrokšti.

Redaguota , nario O.R.E.G.O.N.A.S.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matosi, kad tu kaip sakant nežinai paskirties to konteinerio. Jeigu gerai įsižiūrėsi į nuotrauką, tai pamatysi, kad į jį pripilta vandens. Tas vanduo yra su daug druskos. Įlipęs į vidų tų plūduriuoji ant vandens paviršiaus ir neskęsti. Būdamas uždarytam konteineryje tu apsineši nuo druskos ir pradedi silpnai jaustis. Po šiek tiek laiko tu galima sakyti pradedi nevaldyti jutimų. Plūduriuodamas ant vandens jautiesi nu lyg sklandydamas ir paskui pradedi sapnuoti, matyti vaizdinius. Būna, kad sapnuoji, jog esi laivas ir į tave šviečia saulė. Manau, kad būtų labai įdomi patirtis valdyti sapnus, kai būni tame vandenyje. Asmeniškai aš nesu išbandęs to konteinerio, jeigu kada nors bandysiu šitą konteinerį, tai vyksiu į Oaklandą, nes yra daug gerų atsiliepimų apie konteinerį esantį ten. Nenoriu bandyti kitur, nes dėl neprofesionalaus aptarnavimo arba prastos kokybės konteinerio bijau užtrokšti.

Iš pirmo žvilgsnio vandens nesimato, na šiaip įdomiai skamba, bet įdomu ar bus įmanoma valdyti ten sapnus, nes sapnavimas bus nenatūraliai sukeltas. Bet šiaip baugoka ten būtų būti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tai išviso negalėčiau net sekundės pabūt ten :D turiu tokia ligą kai paniškai bijai uždarų, mažų patalpų. Prisimenu kai darė man magnetini rezonansa ar ka ten, kai paguldo i toki prietaisa ir jis paskui susitraukia nu žodžiu ankštas palieka, tai vos neišprotėjau :D Pradėjo galop oro trūkt panikuot pradėjau :D man taip savaime gaunas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Turiu klausimu plz atsakyk:

Ar gali jausti skausma kai buni tam sapne?

Kaip nesapnuot visokiausiu graziai pasakius pabaisu?

Tai tikrai ymanoma??? gali pasakyt yspudzius?

Ar tai ymanoma 12 meciuj vaikuj?

Dekuj +r3p tau

Patiko man 3 tavo klausimas, o atsakymas labai paprastas.

Visų pirmą reikia suaugti, kitaip sakant subręsti ir atšokti nuo savo kompiuterinių žaidimų. Asmeniškai aš jokių pabaisų nieko nesapnuoju, nes tokių dalykų nėra mano galvoje, tačiau pažystu žmogų kuris yra 15 metų, išvien žaidžia kompiuterinius žaidimus su zombiais, arba aplamai tokius kurie yra susipykę su realybę, tai kiekvieną kartą jis ir sapnuoja pabaisas visokias, kaip žudo monstrus įvairius. Tad išvada jog subręsk realybėje ir išauk iš visokių nesąmoningų dalykų, tokių kaip pabaisos, monstrai ir įvairiausi zombiai, o tuomet jau galėsi ramiai miegoti. 

 

Na man kažkaip VISADA taip gaunasi. Kiekviena kart sapnuodamas aš suvokiu jog sapnuoju ir kaskart darau ką tik noriu. Pripratau jau net. :D

Gal užteks girtis nebūtais dalykais? Neįmanoma kiekvieną naktį suprasti jog gali valdyti savo sapnus, net patiems profesionalams šios srities neišeina, valdyti savo sapnus kiekvieną kartą, tad jeigu bandai meluoti, tai nors pasidomėk šia sritimi. 

 

Žasibys. Pagaliau galesiu apmyžti žmogų :D O neprisimyžčiau į lovą?

50/50 procentų, kadangi tu miegodamas ir šiaip sapnuodamas pastebėjai jog niekad nesapnuoji kaip šlapiniesi arba kaip kakoji, todėl yra daug šansų jog kaip sapnuosi sapną kuomet apmyži žmogų, tau gal bus gera, bet kaip atsikelsi manau turėtų būti gėda. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vakar parejas po paskaitu pavarges uzsnudau ir atsipeikejau paralyziuje, tai buvo blogiausia kas galejo nutikti, nes paskui sapnuodavau kazka ir vis atsibusdavau paralyziuje, rodos tai truko amzinybe, maniau kad sakes, veliau galu gale pabudes is tikro buvau issekes, nors turrjau eiti i paskaita viena dar velesne, tai visa laika pragalvojau ar as tikrai baigiau sapnuoti. Moralas meskit tus sudus lauk, paskui nezinosit kada sapnuojat kada ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2714 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...