Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2701 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Geriau nebandykit, nes yra gandų, kad jeigu darai gali mirti

Gandai, gandai... Ne gandais žmonija turi tikėti, o faktais, deja, nes dar ne tokių gandų priskleist galima :)

Redaguota , nario Tormazas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gandai, gandai... Ne gandais žmonija turi tikėti, o faktais, deja, nes dar ne tokių gandų priskleist galima :)

Aš pats buvau susidūręs su mirties akistata dėl šio dalyko. Galvojau, kad nieko nebus, bet po kelių bandymų naktį atsibudęs susidūriau su satanu, galvojau, kad aš jau neišgyvensiu. Aš gavau didelį kiekį adrenalino ir mačiau kaip satanas vaikšto po kambarį, aš pradėjau klykti ir po kelių sek satano jau nebebuvo. Aš tada vos išgyvenau. Tada nutraukiau šią veiklą ir daugiau tas niekada nepasikartojo. Redaguota , nario Lemūras
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Aš pats buvau susidūręs su mirties akistata dėl šio dalyko. Galvojau, kad nieko nebus, bet po kelių bandymų naktį atsibudęs susidūriau su satanu, galvojau, kad aš jau neišgyvensiu. Aš gavau didelį kiekį adrenalino ir mačiau kaip satanas vaikšto po kambarį, aš pradėjau klykti ir po kelių sek satano jau nebebuvo. Aš tada vos išgyvenau. Tada nutraukiau šią veiklą ir daugiau tas niekada nepasikartojo.

Priklauso nuo įsitikinimų. Tau tiesiog buvo miego paralyžiaus savybė - haliucinacijos. Tu matei vadinamuosius "shadow people". Žmogaus protas skirtingai juos sukuria, kartą mačiau vilką, kitą kart - tiesiog neiškios formos šešėlius. Vienas pžįstamas matė tiesiog žmogaus siluetą, o tu matei - šėtoną. Kai pradėjai klykti, iki galo atsibudai, normalizavosi smegenų veikla (liaudiškai, pabudo), baigėsi haliucinacijos.

Redaguota , nario Tormazas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai čia įprasta. Kai miego paralyžiuje esi tai atrodo jog kažkas netoliese stovi, vaikšto ir žiūri į tave :D

Bet kai vaikas būdamas įsitikinau jog lovą gaubia apsauginis laukas kuris nieko nepraleidžia tai ir nėra ko bijot :D Čia kaip ir sakė Tormazas, viskas priklauso nuo įsitikinimų. Kadangi aš įsitikinęs, kad lovoj gulint man nieko neatsitiks tai tuose pačiuose sapnuose/astraluose nėra ko bijot :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tris dienas, bandžiau atlikti, tai, tačiau nesėkmingai, bet perskaitęs kai kuriuos postus suabejojau ar aš tai noriu daryti, ypač, dėl to miego paralyžiaus, šiek tiek pribijau, tai daryti, ar taip kaip sakė kažkas, kad galima pamatyti sataną, vilkus ar dar ką nors. Damn šiek tiek pribijau, gal kas galėtumėte pagrįsti ar paneigti mano nuomonę? Bei kas šitie "shadow people"?

Redaguota , nario Tadas K.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tris dienas, bandžiau atlikti, tai, tačiau nesėkmingai, bet perskaitęs kai kuriuos postus suabejojau ar aš tai noriu daryti, ypač, dėl to miego paralyžiaus, šiek tiek pribijau, tai daryti, ar taip kaip sakė kažkas, kad galima pamatyti sataną, vilkus ar dar ką nors. Damn šiek tiek pribijau, gal kas galėtumėte pagrįsti ar paneigti mano nuomonę? Bei kas šitie "shadow people"?

Miego paralyžiaus baimė natūrali - niekas nenori atsimerkus būt suparalyžiuotas ir matyt/girdėt velniai žino ką. Pradžioje bandyk kitas technikas, apie kurias rašiau čia, arba kurias gali rasti www.lucid.lt. Dabar dėl tų "shadow people". Tai vadinami vaizdiniai miego paralyžiaus metu, dažniausiai žmogaus siluetais. Nors visai tai gali būti net ne žmonės, o šiaip kokios formos, tačiau dažniausiai žmonės linkę matyti žmones (galbūt jie ir tikisi pamatyti juos, todėl būtent ir mato juos). Šiaip per miego paralyžių jei liksi užsimerkęs, tikrai nieko baisaus nepamatysi, o tik pateksi į sapną :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai giliai pasinagrinėji tai nėra ten taip baisiai. Čia tik paprasti žmonės prisigalvoja, kad "sidabrinė gija" (jungtis tarp realaus kūno ir tos vadinamos sielos) gali nutrūkti.. arba visokių siaubūnų sutiks kurie gali psichiškai paveikt. Bet čia taspats ir gali ir per sapną būt jeigu prisigalvoji visko ir tiki tai aišku, kad blogai bus :D

Tu žinojai jog taip bedarydamas gali ir į kūna nebegryžti ? tad linkiu sėkmės ir neprisižaisk :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

savo sapnus as visada valdau, vos atsigules paguliu kokias 5min ir taip sakant atsijungiu, atsiduriu labai ivairiose vietose ir amtytose ir nematytose, bet valdant sapnus tarkim buna kad vairuoju kokia masina arba einu ir tiesiog mania traukia i kuria nors puse ir as negaliu pavyzdziui greitai begti, ten gal traukia i kuria nors puse kad as ant sono miegu? Ir dar buna kad uzmiegi ir atsikeles nieko neatsimeni tarkim kur nors eini ir kokia nors akimirka pamatai kaip kas nors ka nors pasako ir taip galvoji blmb as cia jau buvau sita jau girdejau bet kada tai nieko neatsimenu, tai taip idomiai buna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Džiaugiuosi, kad šita tema yra dar aktyvi. Kaip kažkas minėjo, kad sapnuose labai sunku bėgti, arba bėgi normaliu greičiu, bet faktiškai stovi vietoj ir nieko nenubėgi, tai yra ir man ir turbūt daugumai. Labiausia gadini nervus, kai tau reikia apsiginti, kažkam duoti į galvą ir pan. (dabar jau tokių sapnų nesapnuoju) tai mano smūgis būna lėtas, žmogui jeigu ir pataikau tai visiškai neskauda. O paskutiniu metu sapnų neatsimenu arba jų nesapnuoju, dažnai išmiegu visą naktį tai negaliu, net dienoraščio užsivesti. 

 Tą miego paralyžių tai patirti norėčiau, nes patinka sapnuoti košmarus, nes pasijauti kaip siaubo filme tik visa tai vyksta su tavimi. Dabar košmarų nesapnuoju, tokių ,,Sunkių'' sapnų taip pat. Na man tai nepatinka, nes kokį vieną kitą įdomesni sapną susapnuoti norisi. 

 Šia tema tai galima būtu daug diskutuoti, bet atsibostu jums skaityti dar dauguma neskaitys, kam nėra labai įdomu. Tad apibendrinant noriu pasakyti, kad kartais valdyti sapną yra įdomu, net šiek tiek keistą būtų, bet kai nesapnuoji sąmoningai tai prisisapnuoja tokie dalykai apie kuriuos, net nepagalvosi. Gauni gerą juoko dozę ir linksmai atsikeli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Džiaugiuosi, kad šita tema yra dar aktyvi. Kaip kažkas minėjo, kad sapnuose labai sunku bėgti, arba bėgi normaliu greičiu, bet faktiškai stovi vietoj ir nieko nenubėgi, tai yra ir man ir turbūt daugumai. Labiausia gadini nervus, kai tau reikia apsiginti, kažkam duoti į galvą ir pan. (dabar jau tokių sapnų nesapnuoju) tai mano smūgis būna lėtas, žmogui jeigu ir pataikau tai visiškai neskauda. O paskutiniu metu sapnų neatsimenu arba jų nesapnuoju, dažnai išmiegu visą naktį tai negaliu, net dienoraščio užsivesti. 

 Tą miego paralyžių tai patirti norėčiau, nes patinka sapnuoti košmarus, nes pasijauti kaip siaubo filme tik visa tai vyksta su tavimi. Dabar košmarų nesapnuoju, tokių ,,Sunkių'' sapnų taip pat. Na man tai nepatinka, nes kokį vieną kitą įdomesni sapną susapnuoti norisi. 

 Šia tema tai galima būtu daug diskutuoti, bet atsibostu jums skaityti dar dauguma neskaitys, kam nėra labai įdomu. Tad apibendrinant noriu pasakyti, kad kartais valdyti sapną yra įdomu, net šiek tiek keistą būtų, bet kai nesapnuoji sąmoningai tai prisisapnuoja tokie dalykai apie kuriuos, net nepagalvosi. Gauni gerą juoko dozę ir linksmai atsikeli.

Tu sapnuoji kiekviena diena,tik to tju neatsimeni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o ką daryti jei pavyzdžiui sapnuoju labai labai neryškius sapnus, sumaišau dabartinius aplink kasdieninius vaizdus su kokiais matytais per tarkim filmą ar kompiuterį vaizdais? Kaip tai padaryti kad jie taptų aiškesni ir galėčiau po galais būti nebe vaiduokliu kuris stebi kitus o dalyvauti juose? Be to streso nieko nepatiriu, miegu kartais iki 11 valandų per parą, turiu nemažą vaizduotę (dėl kurios sapnai labai įspudingai atrodo bet neryškiai kažkodėl)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o ką daryti jei pavyzdžiui sapnuoju labai labai neryškius sapnus, sumaišau dabartinius aplink kasdieninius vaizdus su kokiais matytais per tarkim filmą ar kompiuterį vaizdais? Kaip tai padaryti kad jie taptų aiškesni ir galėčiau po galais būti nebe vaiduokliu kuris stebi kitus o dalyvauti juose? Be to streso nieko nepatiriu, miegu kartais iki 11 valandų per parą, turiu nemažą vaizduotę (dėl kurios sapnai labai įspudingai atrodo bet neryškiai kažkodėl)

Tai ne samoningaa sapnas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o ką daryti jei pavyzdžiui sapnuoju labai labai neryškius sapnus, sumaišau dabartinius aplink kasdieninius vaizdus su kokiais matytais per tarkim filmą ar kompiuterį vaizdais? Kaip tai padaryti kad jie taptų aiškesni ir galėčiau po galais būti nebe vaiduokliu kuris stebi kitus o dalyvauti juose? Be to streso nieko nepatiriu, miegu kartais iki 11 valandų per parą, turiu nemažą vaizduotę (dėl kurios sapnai labai įspudingai atrodo bet neryškiai kažkodėl)

Jei nori įprastuose sapnusoe tapti sąmoningas - taikyk DEILD techniką. Ji pavyks jei dienos metu sąmoningai pabandysi užsikimšti nosį ir pro ją prakvėpuoti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu sapnuoji kiekviena diena,tik to tju neatsimeni.

 Kad sapnuoju kiekvieną dieną šitą žinau, jau gana senai, dar iš kažkokio vaikiško žurnalo. 

 Šiandien bandydamas tą sąmoningą sapnavimą. Bandžiau įsivaizduot tai ką noriu susapnuot, bet buvo labai keista kai matai vaizdą ir iššoka koks deskopas ar koks windows'u langas. (Matyt per daug sėdžiu prie kompiuterio). Taip pat paskutiniu metu patiriu daug streso, bet vis dėl to miegu kaip užmuštas. Aš esu šiaip nuo mažumės esu didelis miegalius ir faktiškai visada noriu miego. Jeigu pamoka būna nuobodesne, arba mokytoja žiopla tai prasnaudžiu ant stalo. Žinau, kad blogai darau, bet... Tikiuosi kai kas supranta mane.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pralinksmino keli komentarai kaip apsauginis laukas lovos(aš irgi laikausi šito, nieko man ten negali nutikti :D), Ir kai būdavau mažas ~8metų bijodavau miegoti sapnuoti baisius sapnus pabaisas ir tt tamsias vietas kur vienas būdavau nakti miške ar prie miško bandydavau prieš miega galvoti apie viena dalyką kaip važiuoju su dviračiu ir pavykdavo ir sapnuodavau. Bet dabar irgi būna tokiu "dyvų", kad turbūt susapnuodavau ta vietą ir kitą dieną atrodydavo dėkim mokykla klasė ten kokia išskirtine jog ten buvau lyg ateitį numačiau juokinga, bet :D ir buvo toks sapnas, kad buvau skaičius 9 8 susapnavęs lyg loteriją lošiau ir kitą dieną dalyvavau onlnie poker freeroll turnyre ir šios kortos lėmė 9 8 all in su kuriom laimėjau ne pirmą vietą, bet patekau į finalini stala po 4 valandų žaidimo :) likau 2 tai nebuvi intuicija...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tormazas, labai geras straipsnis! +REP :)

Ir wild būdas labai panašus į patekimą, į astralinį pasauli, gal girdėjai kažka apie tai? Ar tu ir turejai omenyje astrala sakydamas sapnų kontroliavimas? Tiesa sakant bandziau patekt i astrala bet nepavyko ir biški aš skeptiškai žiūriu į tai nes atrodo kaip kokia anomalija, bet aišku nesmerkiu nes nežinau ar tai tiesa ar ne.

Šiaip geras straipsnis.

MARU, žinai tu astralines keliones? :)) Galetum plačiau? Bandęs, bet nepavyko man. Bet ir taip labai keistai atrodo kad tokie dalykai kaip astralas egzistuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2701 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...