Str33t

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.226
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  169 +Pervesti

Str33t paskutinį kartą laimėjo Sausio 5 2017

Str33t turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

231 Turintis ką pasakyti

Apie Str33t

 • Nario rangas
  Anderbosas (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis

Paskutiniai lankytojai

1.971 profilio peržiūros
 1. Str33t

  Ieškau serialo vakarams.

  Žiūrėjau The Protector, man asmeniškai nelabai patiko, bet jei tave taip žavi turkai, gal tau patiks...
 2. Str33t

  Windows 7 -> Windows 10 su Windows 7 Product Key

  Būtent. Na nebūtina mokėti tų 200Eur, yra tų kopijų su supportu po 30Eur+, bet vistiek, jei pats nesugebi išspręsti problemos, 99%, kad kažkas yra susidūręs su tokia pačia problema, tad užtenka tik pagooglinti ir sprendimą greit surandi.
 3. Str33t

  Windows 7 -> Windows 10 su Windows 7 Product Key

  Su raktais viskas ok, porą metų naudoju, naudoja draugai ir dar pardaviau ne vieną, niekas nesiskundė. Skirtumas tarp to pigaus rakto ir tos tavo minimos "originalios" kopijos su disku yra tas, kad su brangesne kopija tu gauni oficialų microsoft customer supportą. Bet visi update, microsoft store ir pnš. veikia tiek su vienu, tiek su kitu install'u.
 4. Juk parašyta, kad nebus reklamų ant lockscreeno, o ta nuotrauka yra tiesiog mockup... Bet still... Samsungo flagshipai pushina reklamas i notificationus, o tai yra apgailetina...
 5. Str33t

  Programavimas, nuo ko pradeti?

  Gal kiek pridėsiu, kiek pasikartosiu, bet - jei nori tik "paragauti" to programavimo ir suprasti ar tai tave traukia, siūlyčiau pradėti nuo Python, nes tai pakankamai paprasta kalba ir internete yra begalės resursų mokymuisi, o perpratęs programavimo pagrindus galėsi pritaikyti turimas žinias kitoje kalboje. Na, o jei nori kuo greičiau pradėti uždarbiauti, tai tikriausiai tiesiausias kelias kaip ir kažkas aukščiau minėjo yra web development. Pasidomėk apie front end, back end, atsirink kas tau įdomiau. Dirbdamas su front end gali labiau pasireikšti kūrybiškai, o back end labiau reikalauja problem solving skills. Ir turbūt svarbiausias dalykas - viskas ok yra klausti kitų nuomonės, patarimų, ar pagalbos kai kažko nesupranti ir pnš., bet jei pats nesugebėsi atsirinkti tinkamos medžiagos mokymuisi, ar programuojant pats nebandysi gilintis į iškilusias problemas, o tik klausinėsi kas negerai, tai apie programavimą gali pamiršt.
 6. Str33t

  Papildomas darbas

  Boltas nepriima naujų vairuotojų kol yra karantinas, tai tikrai atkrenta. Dėl wolt priėmimo nežinau, bet turiu porą pažįstamų, kurie dirba, tai patenkinti, milijonų neuždirba, bet pragyvena
 7. Str33t

  UNIKALUS IPS WEB DESIGN NEW WEB DESIGN.

  Dizainas žiūrisi gražiai, tik tiek. Bet praktiškumo jame nelabai yra. Naujausi pranešimai neturėtų užimti beveik pusę ekrano, nes ne to vartotojas jungiasi į forumą. Būsens atnaujinimai dar galėtų užimti tiek vietos(nors ir tai norėtųsi mažiau), bet tikrai ne naujausi pranešimai. Daugiau kažko neturiu pasakyti, atrodo tikrai neblogai, tai ir kabintis ant smulkmenų nelabai norisi (pvz. navigacija nu toks diskutuotinas dalykas, nėra ji bloga, bet, manau, kad galėtų būti geresnė).
 8. Str33t

  C++ uždavinys pagalbos

  Sąlygoj klaidų yra. kur duoti dydžiai turėtų būti: b = 4, d = 5, n = 3 Visa logika tokia: for(int i = 0; i < n; i++) { k+=b; b+=d; } Šito turėtų užtekti, jei nesupratai uždavinio. Skaitymą, rašymą jau pats turėtum sugebėti padaryti.
 9. Str33t

  zaidimu Cracked

  Beveik viską ką reik siunčiuos per thepiratebay, tiesiog pasižiūri torrento populiarumą, komentarus ir atsirenki. Dar neteko papulti ant jokio viruso.
 10. Str33t

  2 realiai identiški kodai, vienas veikia kitas ne

  Iš duomenų bazės trauki tik 8 įrašus, tarp kurių greičiausiai nėra nei vieno su vip top. Į savo SQL query įterpk "WHERE vip='top' " ar kažkas panašaus, ką tu ten bandai ištraukti.
 11. Str33t

  Dėl abiejų monitorių....

  Jei abiejų monitorių toks pats dydis, o rezoliucija skiriasi, tai ant ekrano su mažesne rezoliucija visada piktogramos atrodys didesnės. O prie to pačio gali būti įjungtas scaling, jį gali pasikeisti per display settings. Jei kompiuterio su mažesne rezoliucija scaling jau yra 100%, tai su juo nieko nebepadarysi, bet gali padidinti scaling ant savo kito monitoriaus, kas nėra labai patartina daryti, bet tai gali bent kiek suvienodinti piktogramų dydžius. P.S. Šiaip scalinimas yra feature skirtas žmonėms su regos problemoms. Dar vienas būdas yra susimažinti tavo pirmojo monitoriaus rezoliucija. Bet overall abudu būdai tai tas pats kas turint 4 kambarių butą užmūrinti vieną kambarį ir likti su 3 kambariais. Tai kaip ir siūlyčiau to nedaryti.
 12. Str33t

  [PADĖKITE]PHP atsakymo išsaugojimas

  Nelabai suprantu kiek tu čia jau visko pakeitei ir kas dar tau neveikia. Dėl prodedūrinio ir objektinio php tai atsidaryk https://www.php.net/ ir kiekvieną savo procedūrinę funkciją perrašyk į objektinę. Taip pat gal nevisai suprantu ką tam tikrais kodo fragmentais nori pasiekti, bet man atrodo, kad ta tavo pirma dalis, turėtų būti maždaug tokia, tik funkcijas kaip minėjau pasiekisk: if(!empty($_POST['atsakymas'])) { $atsakymas = htmlentities(mysqli_real_escape_string($link, $_POST['atsakymas'])); mysqli_query($link, "INSERT INTO sells VALUES(NULL, '".$rows['title']."', '".$user['email']."', '".$rows['users']."', '$date', '$price', '$promo', '+$sum', 'otzuv', '$atsakymas')"); } else { mysqli_query($link, "INSERT INTO sells VALUES(NULL, '".$rows['title']."', '".$user['email']."', '".$rows['users']."', '$date', '$price', '$promo', '+$sum', 'otzuv', NULL)"); } Na ir jei dar pasakytum kas neveikia, pabandyčiau padėt, šiaip gali ir į pm rašyti.
 13. Str33t

  Ieškau ekrano laptopui

  https://www.ebay.com/itm/Samsung-LTN133AT20-LTN133AT20-201-13-3-HD-1366x768-40PIN-Slim-LED-LCD-Screen/193335814437?hash=item2d03b66925:g:EUIAAOSw5nJePYBR Item location: Kaunas, Lietuva, tai parašai ir susitari, čia jau labai gera kaina. Jei už tokia kaina nebus, tai net neverta taisyt to kompo, nes skelbiu veikiantys po 100€ eina.
 14. Str33t

  Klausimas del monitoriaus AOC C24G1

  labai sutinku Šiaip labai problemų nekilo, bet atvariau grąžinti Asus monitorių, paaiškinau kas negerai, nu sako nežinau pinigų tikrai negalim tiesiog grąžint, ne mūsų prekė, partnerių, kažką velt pradėjo. Nu tai į Asus garantinį servisą išsiuntė, teko gal 2-3 savaites palaukt, bet viskas okey, atgavau pinigus. Bet taip kalbėjo, lyg ko tu čia nori, nusipirkai, tai turėk... Todėl va, ir pigiau, ir gausi greičiau, ir tikėtina, kad problemų daugiau išvengsi : https://www.topocentras.lt/kompiuteriai-ir-plansetes/monitoriai/monitorius-aoc-gaming-24-c24g1.html
 15. Str33t

  adobe premiere

  O per ką jie atriša ką tu siuntiesi? Per ISP? Nes tada VPN kaip ir turėtų išspręsti šitą problemą...