Peršokti į turinį

TacTician

Narys
 • Pranešimų skaičius

  650
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  10 +Pervesti

TacTician paskutinį kartą laimėjo Balandžio 11 2013

TacTician turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

239 Turintis ką pasakyti

Apie TacTician

 • Nario rangas
  Užkietėjęs dalyvis (-ė)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. TacTician

  Reikia žmogaus nesunkiam Unity žaidimui kurti

  Gali gal trumpai aprašyt kokį žaidimą kuri/ kokia idėja ?
 2. TacTician

  TOB.LT [Reikia Man BOT'O]

  Ne ne, čia ne NOK Jis kalba apie žaidimo valiutą. Jo suma nesiekia nei euro, o jis nori, kad kažkas jam dirbtų savaitę ar ilgiau..
 3. TacTician

  TOB.LT [Reikia Man BOT'O]

  Galiu už 20 eurų padaryt ant vieno skillo.
 4. Anksčiau kai turėjau tai visus pakvietimus išdalinau jum, bei abu acc jau nebe pas mane... Dabar vėl prireikė atsisiųsti šy bei tą (užsenietiškuose torrentuose to nerasi). Tai va jei kas negailit tai parašykit temoj, parašysiu savo el. paštą į AŽ. Biznieriai, "Verslas nuo nulio" sekėjai prašau nerašykit.
 5. TacTician

  Klausimas apie varle.lt

  Pora euru
 6. Lošiau abu, paladins man geresnis. Galėtų ir savo linkme eit ir neimt detalių iš kitų grajų tada išvis būtų labai geras žaidimas. O šeip tai paladins ir overwatch labai skiriasi ir bent jau pats šių dviejų žaidimų nelyginčiau..
 7. TacTician

  "Pirmas" 3D modelis

  Jeigu seniai užsiiminėtum žaidimų kūrimu, žinotum, kad internete yra tūkstančiai nemokamų modelių kuriuos gali naudot. O jeigu dar pora eurų turi įmest tai išvis gali gerai išbaigtus modelius nusipirkt su visom animacijom ir t.t. Kaip matau su unity dirbi tai tuo lengviau dar.. Vien su programavimu gali apseit. Kadangi dar besimokai tai ir patarčiau savų modelių nedaryt, nes praleisi labai daug laiko, o pačio kūrimo ir nebeišmoksi.
 8. TacTician

  Ar būtų gerai tokia sporto šaka Europoje?

  Turim regbį gi.
 9. TacTician

  Neina padiditi filmo.

  Su ctrl+ratuku neina?
 10. TacTician

  Steam žaidimai 80% steam kainomis

  Kodais ar giftais?
 11. TacTician

  Ark: survival evolved steam gift

  Žaidimo vertė yra 21€ *
 12. TacTician

  Minecraft EULA, Ką jūs manote apie tai? Katastrofa

  Puikus sprendimas. Daug žaidėjų pranykdavo kai sunku atrast gerą serverį kur nebūtų pay2win arba pay2play. Įeini į servą ir viskas limituota, įvarūs god mode/ fly ir t.t. Iš kosmetikų pilnai galima uždirbt. Geriausi serveriai užsienio serveriai praktiškai iš kosmetikų ir uždirba. Taip pat žinau lietuviškų serverių (cracked) kur pilnai uždirba ant hosto vien iš nick paryškinimo/spalvų paslaugos. Šitas kosmetikų modelis yra tikrai geras. Dauguma žaidimų jau turi šį modelį arba konvertuojasi į tai, nes pastebimas daug didesnis žaidėju prieaugis.
 13. TacTician

  Patarkit naršyklinių žaidimų.

  Grepolis jeigu patinka lėti strateginiai žaidimai. Jau porą metų žaidžiu. Naujas world atsidarė gal savaitė tik.. jei kas lošit tai per šį linką netoli manęs turėtumet 'atsispawnint' https://en0.grepolis.com/invite-15335-en91?invitation_id=905701&invitation_mac=56eb492a&ref=player_invite_linkrl O kitas vienas iš geriausių kokį esu lošęs tai tribalwars.net irgi gal kelis metus lošiau
 14. Pasižiūrėk temperatūrą per speccy ar pnš programą (prieš pajungiant žaidimą ir pažaidus šiek tiek). Temp aišku turi būt didesnė tad turėtum susirast savo hardware kritines temperatūras ir pažiūrėk ar tiek pasiekia. Patikrink Event Viewer ir pažiūrėk ar yra užfiksuota kokių klaidų.
 15. TacTician

  Total War Shogun 2 Co-Op

  Prikeliu temą. Gal turit kas shogun 2 ir norit pabandyt coop campaign sulošt?

×