Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2679 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Negaliu nepakomentuoti. Niekada nebandžiau tokių dalykų, bet, buvau patyręs kaip sakei: miego paralyžių. Prieš keletą mėnesių miegojau, susapnavau, jog man ateina Snapas ( programėlėje vadinamu snapchat ) , vaizdo įrašas, kuriame filmavo kaip aš miegu, lyg kas stovėtų kažkas prie manęs. Greit padėjau tel, apsidairiau, nieko nebuvo. Užsimerkiau, po 5 sec atsimerkiau ir pamačiau kažkokį tai šešėlį, bandžiau pajudėt, bet.. Nesugebėjau, soo... pradėjau klykt ( net nežinau kodėl ). Po 5 sec rėkimo, pagaliau galėjau pakelt ranką :D Tik pakėlęs ranką, iškart tas šešėlis prie manęs dingo. Iš ryto atsikėliau, pagalvojau, jog tai buvo sapnas, bet.. Nulipęs žemyn iškart gavau keletą klausimų nuo tėvų, kodėl klykavau 3 nakties per visus namus :D Niekada nesu to patyręs, galiu teigt, jog tai buvo pats baisiausias mano regėtas dalykas... :X

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Negaliu nepakomentuoti. Niekada nebandžiau tokių dalykų, bet, buvau patyręs kaip sakei: miego paralyžių. Prieš keletą mėnesių miegojau, susapnavau, jog man ateina Snapas ( programėlėje vadinamu snapchat ) , vaizdo įrašas, kuriame filmavo kaip aš miegu, lyg kas stovėtų kažkas prie manęs. Greit padėjau tel, apsidairiau, nieko nebuvo. Užsimerkiau, po 5 sec atsimerkiau ir pamačiau kažkokį tai šešėlį, bandžiau pajudėt, bet.. Nesugebėjau, soo... pradėjau klykt ( net nežinau kodėl ). Po 5 sec rėkimo, pagaliau galėjau pakelt ranką :D Tik pakėlęs ranką, iškart tas šešėlis prie manęs dingo. Iš ryto atsikėliau, pagalvojau, jog tai buvo sapnas, bet.. Nulipęs žemyn iškart gavau keletą klausimų nuo tėvų, kodėl klykavau 3 nakties per visus namus :D Niekada nesu to patyręs, galiu teigt, jog tai buvo pats baisiausias mano regėtas dalykas... :X

Šiaip per miego paralyžių neišeina nė cyptelt, bet kartais būna, kad kūnas ne 100% suparalyžiuotas, tada išsigandęs gali pradėti klykti ir viskas girdėsis. Taip ir tau nutiko :D. Arba tu tiesiog pradėjai klykti paralyžiaus pasibaigimo momentu. Tai irgi variantas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš kažkur skaičiau, jeigu sapne darai atitinkamą dalyką, to dalyko įgūdžiai gerėja ir tikrame gyvenime. Pvz. jeigu mušiesi, tai geriau mušiesi ir tikrovėje. Ar tai įmanoma?

 

EDIT: radau kur skaičiau

„Buvo pastebėta ir yra atlikta gana nemažai tyrimų, kad visi tie veiksmai, kuriuos atliekame sapne su sapnų kūnu, atsispindi fiziniame mūsų kūne. Aktyvuojasi tos pačios smegenų motorinės sritys, galima išmatuoti ir padidėjusį raumenų aktyvumą. Sapne atliekant fizinį veiksmą, paintensyvėja širdies ritmas, kvėpavimas ir visa kita. Mūsų kūnas sapne, nepaisant to, kad mūsų raumenys yra išjungti, tarsi lygiai taip pat dirba. Todėl visi įgūdžiai, kuriuos įgyjame arba laviname sapne, taip pat gerėja“, – sako T. Stumbrys.

 

http://www.lrt.lt/naujienos/kalba_vilnius/32/99643#wowzaplaystart=2328000&wowzaplayduration=-2328000

Redaguota , nario DMJ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne, tai yra visiškai saugu, sapne mes nejaučiame net skausmo, nebent, pavyzdžiui, kai miegame, katinas mums realybėje drasko ranką, tada, žinoma, jausime ir sapne tą skausmą, bet sapnuojant skausmo neįmanoma sukelti ar padaryti sau žalos.

 

Vieną kartą sapnavau, kad mane užpuolė ir man sudaužė kojas. Sapne aš gulėjau viduryje koridoriaus, negalėjau atsikelti, jaučiau skausmą kojose. Taip pat dabar paieškojau informacijos ir yra teigiama, kad sapne galima jausti skausmą. Kokia informacija tu naudojaisi rašydamas, kad negalima jausti skausmo? Teigdamas, kad sapnuojant skausmo neįmanoma sukelti turėjai omenyje, kad to skausmo negalima sukelti sau tikrovėje ar kaip?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 3 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2679 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...