N4CHIS

Narys
 • Pranešimų skaičius

  3.191
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  106 +Pervesti

Reputacijos taškai

599 Turintis ką pasakyti

Apie N4CHIS

 • Nario rangas
  Forumo numylėtinis (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Pomėgiai
  GFX

Paskutiniai lankytojai

1.827 profilio peržiūros
 1. N4CHIS

  Paranormalus reiškiniai

  Kad atkreipia dėmesį, tai taip, bet jeigu ruošiesi dėti vos ne ant kiekvieno thumbnailo, manau tavo kanalas atrodys "pigus". Stenkis susikurti sau kiek įmanoma profesionalesnį įvaizdį, kad neatrodytum kaip kažkoks dėmesio ištroškęs ir lėkštus triukus dėmesiui patraukti naudojantis youtuberis. Aišku čia tavo reikalas, aš suprantu, kad kanalas tik startavo, todėl jo augimo sparta tau svarbi. Bet aš tikiu, kad tam tikrą nemažą auditoriją traukia ir tai, kaip tu save pateiki. Juk norėtum, kad tave žiūrėtų kiek vyresnio amžiaus žmonės, vertinantys kokybę, ar geriau, kad rinktųsi vaikai? Kokia dar mano idėja būtų, tai galbūt daryti in-depth, išsamesnius video. Bet tokiam užsiėmimui reikia turėti gyslelę, paaukoti kažkiek laiko. Jeigu kanalas vadinasi "Tikroji realybė", galbūt netgi reikėtų bandyti debunkinti tam tikrą internete paplitusią medžiagą, bandytum atskleisti kortas, kažką demaskuoti. Bet kaip ir sakiau, čia priklauso nuo to, ko pats nori siekti. Nestumk, jei mano idėja durna, aš pats gyvenu savo fantazijų pasaulyje <3
 2. N4CHIS

  Paranormalus reiškiniai

  Aš irgi galvoju nereiktų naudot tų skritulių. Gerai, kurk savo contentą, nereikia kopijuoti, kaip tik geriau, kai pamatai kažką kitokio, bet AŠ bent jau irgi nedėčiau skritulių, stengčiausi sukurti įdomesnius thumbnail, galima šiek tiek su Photoshop pakonstruot. Nieko baisaus tie skrituliai nedaro, tiesiog banalu. Jeigu nori būti su savo mąstymu ir nesilygiuot į kažką, manau tikrai gali kitaip padaryt. Šiaip sėkmės, svarbu tobulinti video kokybę, turėk savo stilių, kažkokią gal spalvų paletę naudok, kad reprezentuotų tavo kanalą, transitionus, jeigu tavo kanalas apie paranormalius reiškinius, galbūt ir šriftas tiktų kitoks.
 3. N4CHIS

  Tikroji Realybė

  Jo šiaip manau to pakaktų, jei video pradžioj pasakai, na kaip koks disclaimeris, kad tai tik tavo nuomonė
 4. N4CHIS

  Tikroji Realybė

  Gal ir nieko turinys, man įdomu pasižiūrėti tokius video. Bet jeigu reikia nuomonės ar kritikos, pasakysiu porą dalykų. Nežinau kaip kitiems, man atrodė, kad kalbėjai šiek tiek įsitempęs (arba tavo toks balsas) Reikėtų stengtis atsipalaiduoti, kalbėti natūraliau, aiškiai išbaigti sakinius (galbūt čia ir mikrofonas daug ką lemia). Kitas dalykas, tai video pavadinime rašei "TOP 3", ko manau nereikėtų daryti, vieniems atrodys pirmoji medžiaga baisesnė, kitiems trečioji. Pačiame video irgi niekas nesunumeruota, nėra caption'ų ar kažko panašaus. Aišku, mano nuomonė subjektyvi. Jeigu jauti, kad čia reiktų pasitempt, pirmyn.
 5. N4CHIS

  parduodu Parduodu 8 paskyras GTA V

  Prajuokino
 6. N4CHIS

  GTA SAN ANDREAS ENB

  SA_DirectX 2.0 naudojau, tiesą sakant nebuvo pas manęs tų pelkių ir net nežinojau kaip įsijungti per tas konfigūracijas. Man asmeniškai patiko ZAGE, gražiau atrodo už DirectX, bent jau mano akimis, nors labai panašūs. Aišku, jis šiek tiek daugiau atima fps. Be to, kuriamas SA_DirectX 3.0
 7. N4CHIS

  Jūsų TOP 10 YouTube`rių

  Trečia Lentyna Whydotas deMiko Klajumas Skirmantas Malinauskas LaisvėsTV TheBuildingDuck SADB UnboxTherapy Electronic Gems Ne top10, tiesiog kanalai, kuriuos dažniau linkęs žiūrėti.
 8. Šiaip dažniausiai visur naudoju šviesų stilių, jei yra tokia galimybė, kadangi tokioje aplinkoje teksto skaitymas kur kas lengvesnis ir malonesnis akims. Tamsaus stiliaus aplinka, tiesa, graži, tačiau teksto skaitymas ima varginti akis, kartais raibuliuoja vaizdas, jeigu per ilgai užsiskaitau. Tokiu atveju geriau tamsiai pilkas fonas ir baltas tekstas. Vis dėlto, šis SuperGames tamsus stilius nėra "pure black", amoled juodas, tai šis tas geriau.
 9. Atrodo gerai, nors ir turi mėlyną atspalvį. Manęs tai nebotherina.
 10. N4CHIS

  Nemokamas GTA 5 Epic games

  acikabinkit nuo zmogaus
 11. N4CHIS

  PIRMAS LINEAGE WEB DIZAINAS

  Nemanau Kažkaip netaip gavosi
 12. N4CHIS

  PIRMAS LINEAGE WEB DIZAINAS

  nenupieščiau tokio
 13. N4CHIS

  VARLE.LT

  Man su pigu.lt buvo bėdos, ne karantino metu, o labiau šventinis pereinamasis laiko tarpas. Bet prekės negavau mėnesį, irgi nieko tiesiai šviesiai nesakė, kad neturi prekės sandėly. Tik po ilgų kamantinėjimų pavyko išsiaiškint, kad prekės Lietuvoje neturi ir yra užsakę iš užsienio. Deja, iš užsienio irgi niekaip nesulaukiau, tad teko susigrąžinti pinigus. Na, bent jau pinigus atgavau.
 14. N4CHIS

  Unikalus samp gaminng forumo dizainas.

  Sakykit ką norit, man gražus dizainas. Tik tas užlenkimas kampotas (jei turi gerą akį), visa kita visai nieko.
 15. N4CHIS

  Ar būtų įdomu mergina streamere?

  nzn man atrodo jei biški dar bijai veidą rodyt, tai geriau tiesiog kalbėt, kelt į youtube kažkokius video, neskubėt strymint