Peršokti į turinį

Apie merginas


Vardeniss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1356 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 22 valandas(-ų), Tony_Good parašė:

Netgi labai sudėtinga kaip panoms dabar rūpi mašinos pinigai.

Pirmą kartą aš tokią nesąmonę skaitau, kad merginoms rūpi pinigai, nežinau, su kuo tu ten bendrauji, kokie žmonės tavo rate, bet piniginiai klausimai mažiausiai yra aktualūs, nu nebent tavo paieškos apsiriboja tik su intymumu. 

Susirasti merginą (t.y. statusas daugiau nei "Draugai") yra lengva. Bet vystyti santykius ilgiau - yra jau sudėtingiau. Aš esu turėjęs labai daug trumpų draugysčių (1-4 sav.) bet nei vienos nebuvo ilgos (ilgiau nei  tarkim 2 mėn.) Man tiesiog atsibosdavo. Bet kadangi būdavo smagu leisti kartu laiką, tai likdavom tik draugai. 

prieš 6 valandas(-ų), el_faktro parašė:

perskaityk sio 'ne buko' ir 'ne trolio' temos autoriaus postus ir tik tada pakalbekime apie zemo intelekto zmones :D

Kokį savo reprezentuosi, kokį save parodysi - toks ir būsi kitų akimis. Jeigu tavo darbe ateis kažkoks klientas, kuris bendraus vulgariai, tu bendrausi su juo gražiai, na nebent tau visiškai dzin. Kad ir koks žmogaus mąstymas, visada reikia išlikti kultūringam.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Tony_Good parašė:

Žodžiu be šansų čia yra su tom merginom. :D

O kam tu pradėjai tą temą? Gal problema yra tavyje, kad tos merginos bėga nuo tavęs? Aš nebe suprantu jau tavęs. O gal tiesiog tu esi kaip aš, kad tiesiog nesuprantam šiuolaikinių merginų? :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), Tony_Good parašė:

Žodžiu be šansų čia yra su tom merginom. :D

Kodėl? Todėl, kad tau tai atrodo kaip chamiškas, naglas elgesys iš merginų pusės norėti partnerio kuris turėtu gyvenamą vietą atskirai nuo tėvų? Kad jis turėtu teises ir automobilį (jokia normali pana nekreips dėmesio į tai, ką vairuoji tarpkitko, mesk tą idėją iš galvos kad visoms Lexusiuko ar F10 būtinai reikia) tam kad galėtumėt gyvent pilnavertį gyvenimą, pramogauti, pasiekti darbus, parduotuve, tiek tavo, tiek jos tėvus be problemų? Kad uždirbtu pinigų tiek, kad galėtumėt sau leist tiek pramogas, tiek pakankamai skanų ir įvairų maistą, kurą, mokėsčius ir visus kitus svarbius ir nesvarbius dalykus?

Tu vis akcentuoji, kad va jibat kaip čia blogai, panos visos gold digger'ės, reikia visoms X5, didelės trobos ir gražuolio su stora pinigine. Kai kurios išties yra ant tiek išprotėjusios, bet jos pačios gyvenime nieko nepasiekusios taip kad apie tokias net kalbėt neverta. Jokiai normaliai panai nereikia brangios mašinos, didelio namo ir kad tu būtum turtingas, bet visgi reikia kad būtu kur gyvent, dėl teisių ir mašinos dabar labai įvairios nuomonės, bet tai niekad netrukdo tai tikrai, na ir kas be ko kad uždirbtum pakankamai tiek tu, tiek ji pati.

Jeigu tu nusistatęs taip, kad atsivesi paną į tėvų namus gyvent, visą laiką važinėsi su viešuoju, dirbsi kokiam lidlo sandėlį ateinančius 5 metus, tai faktas kad tau nėra šansų. Pagyvent su tėvukais, pavažinėt su viešuoju ir gyvent tokį gyvenimą jei ir sutiktu kokia nors dailiosios lyties atstovė, tai tikrai neilgam. 

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-08-03 11:51, cCheerSs parašė:

Kodėl? Todėl, kad tau tai atrodo kaip chamiškas, naglas elgesys iš merginų pusės norėti partnerio kuris turėtu gyvenamą vietą atskirai nuo tėvų? Kad jis turėtu teises ir automobilį (jokia normali pana nekreips dėmesio į tai, ką vairuoji tarpkitko, mesk tą idėją iš galvos kad visoms Lexusiuko ar F10 būtinai reikia) tam kad galėtumėt gyvent pilnavertį gyvenimą, pramogauti, pasiekti darbus, parduotuve, tiek tavo, tiek jos tėvus be problemų? Kad uždirbtu pinigų tiek, kad galėtumėt sau leist tiek pramogas, tiek pakankamai skanų ir įvairų maistą, kurą, mokėsčius ir visus kitus svarbius ir nesvarbius dalykus?

Tu vis akcentuoji, kad va jibat kaip čia blogai, panos visos gold digger'ės, reikia visoms X5, didelės trobos ir gražuolio su stora pinigine. Kai kurios išties yra ant tiek išprotėjusios, bet jos pačios gyvenime nieko nepasiekusios taip kad apie tokias net kalbėt neverta. Jokiai normaliai panai nereikia brangios mašinos, didelio namo ir kad tu būtum turtingas, bet visgi reikia kad būtu kur gyvent, dėl teisių ir mašinos dabar labai įvairios nuomonės, bet tai niekad netrukdo tai tikrai, na ir kas be ko kad uždirbtum pakankamai tiek tu, tiek ji pati.

Jeigu tu nusistatęs taip, kad atsivesi paną į tėvų namus gyvent, visą laiką važinėsi su viešuoju, dirbsi kokiam lidlo sandėlį ateinančius 5 metus, tai faktas kad tau nėra šansų. Pagyvent su tėvukais, pavažinėt su viešuoju ir gyvent tokį gyvenimą jei ir sutiktu kokia nors dailiosios lyties atstovė, tai tikrai neilgam. 

Nes jos nori kad daug uždirbtu bernas ??

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nei vienos nepažįstu tokios, kuri reikalautu iš draugo savo didelės sumos pinigų. Ir šiaip tu gi nepažįsti tiek mergų, kad galėtum sakyti bendrai apie jas visas, ko jos nori ir ko joms reikia. 

Čia eilinis tavo atmazas, nes kaip jau sakiau nepažįstu nei vienos tokios, nei užimtos, nei laisvos, kuri akcentuotu algą. Svarbu dirbi, svarbu uždirbi ant maisto ir mokėsčių, nedaug gi kas turi labai gerai apmokamą darbą 20-22 metų.

Bet go on meluok pats sau toliau, jeigu tai tau padeda jaustis geriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
2020-08-06 12:18, cCheerSs parašė:

Nei vienos nepažįstu tokios, kuri reikalautu iš draugo savo didelės sumos pinigų. Ir šiaip tu gi nepažįsti tiek mergų, kad galėtum sakyti bendrai apie jas visas, ko jos nori ir ko joms reikia. 

Čia eilinis tavo atmazas, nes kaip jau sakiau nepažįstu nei vienos tokios, nei užimtos, nei laisvos, kuri akcentuotu algą. Svarbu dirbi, svarbu uždirbi ant maisto ir mokėsčių, nedaug gi kas turi labai gerai apmokamą darbą 20-22 metų.

Bet go on meluok pats sau toliau, jeigu tai tau padeda jaustis geriau.

Zodziu nelemta man turėti merginos niekada aš neturėsiu rugsėjį jau 23 metai bus man viskas čia ir taip aišku bereikalo ta tema kuriau as mergina turėti ne man. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Tony_Good parašė:

Zodziu nelemta man turėti merginos niekada aš neturėsiu rugsėjį jau 23 metai bus man viskas čia ir taip aišku bereikalo ta tema kuriau as mergina turėti ne man. :)

Nu jei taip šneki, tada jos ir nenori tūrėti ;). Pasižiūrėk, gal netyčia berniukai domina tave tada :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, po šeštos ar septintos analogiškos temos galiausiai galime prieiti prie to, jog forumo narių patarimai tau nepadeda ir nepadės. Sekanti tokio pačio pobūdžio sukurta tema bus traktuojama kaip pažeidus 1.4 taisyklę (kodėl anksčiau ji nebuvo taikoma neįsivaizduoju). Tema rakinama.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • ALFRED. užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1356 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...