Peršokti į turinį

Apie merginas


Vardeniss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1356 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Įdomu pasidarė ar yra buvę kažkam kad mergina atsirastų savaime ta prasme neieškai nieko isvis nedarai neapsikrauni tuo ir pati iš niekur atsiranda netikėtai kai mažiausiai to tikėsies? :) nes pvz man yra 22 metai ir esu niekad gyvenime neturėjęs merginos jokių santykių kartais jaučiuosi kad man yra lemta šitaip nes nu niekaip nesiseka rasti merginos..  arba jos rimtai iesko visokiu grazuoliuku modeliu stilingu kad taip sunku yra susirasti.???

Redaguota , nario Tony_Good
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
1 minute prieš, Mantucha parašė:

Nera taip kad pati ant taves lips, nezinau cia proto siektiek reikia tureti. Jei visiskai nenori ieskoti ir pastebi momenta jog sutinki ta pacia mergina kelis kartus ir susizvalgot tai go for it

bet juk buna pacios uzkalbina kad kiek teke girdeti :D

Redaguota , nario Tony_Good
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Tony_Good parašė:

bet juk buna pacios uzkalbina kad kiek teke girdeti :D

Mano atveju aš užkalbinau ir tai gavos kad dabar kartu daugiau negu 2.5+ metu ir planuojam ateiti kartu. Reik nebijot jei panikė patiko prieina čiuvakas ir pakalbina. Nes gyvenime bus toks etapas kai šito nepadarei ir gailiesies visa gyvenima.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
10 minutes prieš, TheSound parašė:

Mano atveju aš užkalbinau ir tai gavos kad dabar kartu daugiau negu 2.5+ metu ir planuojam ateiti kartu. Reik nebijot jei panikė patiko prieina čiuvakas ir pakalbina. Nes gyvenime bus toks etapas kai šito nepadarei ir gailiesies visa gyvenima.

nu bet merginos ziuri i grozi labai pastebejau sita dalyka jeigu esi negrazus tada ji tave iskarto apeis nes isitikinau visgi 22 metai ir isvis dar neturejau jokios paneles. ;D

Redaguota , nario Tony_Good
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip kam šiaip. Kartais būna taip, kad pačios merginos pasiprašo, o kartais reikia ir pačiam truputėli "padirbti". :)

10 minutes prieš, Tony_Good parašė:

nu bet merginos ziuri i grozi labai pastebejau jeigu esi negrazus tada ji tave iskarto apeis nes isitikinau visgi 22 metai ir isvis dar neturejau jokios paneles. ;D

Ir į grožį šiais laikais nelabai kas žiūri. Svarbiausiai, kad neatrodytum kaip kaimietis. Turi švarius drabužius ir kvepi? Valio, esi tvarkingas ir tiek. Nereikia būtinai vairuoti ten kokį Mercedes 2010 metų ir turėti kostiumą, važinėti vakarais po Vilniaus kampus, kad rastum kokią merginą. ^^ 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Snoop_John parašė:

Kaip kam šiaip. Kartais būna taip, kad pačios merginos pasiprašo, o kartais reikia ir pačiam truputėli "padirbti". :)

Ir į grožį šiais laikais nelabai kas žiūri. Svarbiausiai, kad neatrodytum kaip kaimietis. Turi švarius drabužius ir kvepi? Valio, esi tvarkingas ir tiek. Nereikia būtinai vairuoti ten kokį Mercedes 2010 metų ir turėti kostiumą, važinėti vakarais po Vilniaus kampus, kad rastum kokią merginą. ^^ 

bet jeigu 22 metai man ir niekada neturejau merginos tai tikrai manau ziuri i grozi. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Tony_Good parašė:

bet jeigu 22 metai man ir niekada neturejau merginos tai tikrai manau ziuri i grozi. :D

Tau svarbiausiai yra būti tvarkingam, būti savoj vietoj ir "nemirti" dėl jos. Turėk šiokį tokį darbelį, šiltą vietą ir tiek. ^^ Ir tik todėl, kad neturi merginos, nereiškia, kad tavo gyvenimas žlugęs ir turi eiti į depresiją. Kiti gauna tą merginą ir 30-ties, ir 40-ties, niekur nereikia skubėti. Paskubėsi - pasigailėsi.  

Redaguota , nario Snoop_John
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

22 minutes prieš, Snoop_John parašė:

Tau svarbiausiai yra būti tvarkingam, būti savoj vietoj ir "nemirti" dėl jos. Turėk šiokį tokį darbelį, šiltą vietą ir tiek. ^^ Ir tik todėl, kad neturi merginos, nereiškia, kad tavo gyvenimas žlugęs ir turi eiti į depresiją. Kiti gauna tą merginą ir 30-ties, ir 40-ties, niekur nereikia skubėti. Paskubėsi - pasigailėsi.  

nu sita suprantu kad skubedamas gali skaudziai nudegti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, Erikonasz parašė:

Įvairius renginiai, draugų baliukai, svarbu kažkur dalyvaut ir visad turėsi naujų pažinčių. O jeigu tik sėdi namie ir galvoji kad atjos panelė ant balto žirgo tai baik juokus ?

nu matai esu as ramus zmogus tai baliai festivaliai ne man :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Tony_Good parašė:

nu sita suprantu kad skubedamas gali skaudziai nudegti.

Patikėk, pačiam yra 17, paskubėjau šįmet ir va jau savaitę išsiskyręs sėdžiu. Ar mano kaltė? Nah, ne mano, 40% mano, 60% jos, nelabai noriu apie tai kalbėt. Viskas gerai bus, tik neskubėk ir ką ten sakė, kad į balius eit ir ieškotis merginų.. to tikrai nesiūlau, nes avdrug užkibsi ant tokios, kuri yra, atsiprašant, k*kšė arba kažkieno mergina.. ^^ Na, žodžiu, sėkmės! 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kelinta kart jau tema sukurta su tuo pačiu klausimu, į kuri pats neatsakai sau. Ar tai normalu? - Taip, aplamai, kodėl ieškoma mergina ir statoma į kažkokius standartus "man 23 neturėjau merginos tai vat manau, jog aš negražus" visiškai nulis proto įdėta rašant tą pranešimą, susirask veiklos, veik kažką, gyvenk dėl savęs ir savo artimųjų, o ne socialinių standartų, turėti merginą, vairuoti mersą ar kažkas panašaus, kai pasieksi tam tikra lygmeni gyvenime, arba visiškai vice versa, atsiras ir tą mergina. 

  • Teigiamai 7
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Snoop_John parašė:

Patikėk, pačiam yra 17, paskubėjau šįmet ir va jau savaitę išsiskyręs sėdžiu. Ar mano kaltė? Nah, ne mano, 40% mano, 60% jos, nelabai noriu apie tai kalbėt. Viskas gerai bus, tik neskubėk ir ką ten sakė, kad į balius eit ir ieškotis merginų.. to tikrai nesiūlau, nes avdrug užkibsi ant tokios, kuri yra, atsiprašant, k*kšė arba kažkieno mergina.. ^^ Na, žodžiu, sėkmės! 

nu taip todel apskritai nevaikstau nei po klubus visokius ir pns :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, chill. parašė:

Kelinta kart jau tema sukurta su tuo pačiu klausimu, į kuri pats neatsakai sau. Ar tai normalu? - Taip, aplamai, kodėl ieškoma mergina ir statoma į kažkokius standartus "man 23 neturėjau merginos tai vat manau, jog aš negražus" visiškai nulis proto įdėta rašant tą pranešimą, susirask veiklos, veik kažką, gyvenk dėl savęs ir savo artimųjų, o ne socialinių standartų, turėti merginą, vairuoti mersą ar kažkas panašaus, kai pasieksi tam tikra lygmeni gyvenime, arba visiškai vice versa, atsiras ir tą mergina. 

Protingiausios mintys kokios teko girdėti šiame cielkinių forume :)
Geriausia vieta kai pasieksi tam tikra lygmeni gyvenime, nes akivaizdu kad čia spuoguoti ir nesusitvarkę savęs su smirdančia burnyte nuo pusryčių jogurto ir truputį prakaitu smirdantys rašo, kad "nerandu merginos ką daryt" :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nežinau kas čia per sudužusių širdžių klubas pas Jus, bet temos autoriui - kad panelę susirast, pačiam reik būt vyru. Atsakymai visi bobiški, principingi, laikais savo nežiūrėdamas į argumentus ir kitus faktus. Visad randi kaip atsimazinti ir į viską žiūrėti neigiama puse, taai.. Nėr ka padėt jau po dešimtos temos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įmesk nuotrauką pažiūrėsim ir įvertinsim kas per klounas esi. Juokas juokais, bet aš irgi jau matau ne pirmą temą realia su tokiu pačiu turiniu "nepavyksta rasti merginos".
Tu ką nors gyvenime išvis veiki ar tėvams tiesiog ant sprando sėdi?
Nuo praeitos temos ką nors nuveikei? Turbūt jog ne, nes kiek matau tau viskas netinka, kažkoks neaiškus aukos sindromas pas tave.
Papasakok savo eilinę diena bent jau ir kuom užsiimi.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Ark'xes parašė:

Įmesk nuotrauką pažiūrėsim ir įvertinsim kas per klounas esi. Juokas juokais, bet aš irgi jau matau ne pirmą temą realia su tokiu pačiu turiniu "nepavyksta rasti merginos".
Tu ką nors gyvenime išvis veiki ar tėvams tiesiog ant sprando sėdi?
Nuo praeitos temos ką nors nuveikei? Turbūt jog ne, nes kiek matau tau viskas netinka, kažkoks neaiškus aukos sindromas pas tave.
Papasakok savo eilinę diena bent jau ir kuom užsiimi.

dirbu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1356 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...