Snoop_John

Narys
 • Pranešimų skaičius

  204
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  281 +Pervesti

Snoop_John paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 15 2019

Snoop_John turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

59 Kartais pasakantis ką gero

2 sekėjų

Apie Snoop_John

 • Nario rangas
  Švencaforų Chanstruktars
 • Gimtadienis 2003.12.26

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  Beanie#9444

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Biržų apskritis.
 • Pomėgiai
  Mapp'inimas, piešimas, domėjimasis mašinomis, skaitymas apie gyvūnus.

Paskutiniai lankytojai

1.000 profilio peržiūros
 1. Snoop_John

  Pasiūlykite žaidimų

  ETS2MP turi labai, labai draugišką community ir šiaip įdomus žaidimas, jei mėgsti vairuoti ir dalyvauti visokiuose convoy ir t.t., kelionių yra ir trumpų, yra ir tokių, kurios užtrunka 3 val., bet čia jau su DLC. Didelė rekomendacija šiaip Euro Truck Simulator 2 žaidimui iš mano pusės, nemačiau jokių bugų, labai įdomus multiplayer, jau turiu virš 120 valandų ir vis dar kyla.
 2. Snoop_John

  Pasiūlykite žaidimų

  Kžn, nowadays žaidžiu ETS2MP (TMP) ir R6S, tai tie abu labai patinka. Žiūrint, kas tave daugiau traukia, ar ten ramesni kaip ETS2, ar FPS kaip R6S.
 3. Snoop_John

  Gap year

  Pasikankink padirbk Lietuvoj iki kokių 22 metų, kai turėsiu kapeikėlių ir tėvams bus viskas čiki, fizdink į kokią Norgę ir viskas.
 4. Snoop_John

  Ką rinktis po 10kl ?

  Jau verčiau kankinčiausi toj gimnazijoj ir eičiau iki univero, nei eičiau į profkę.. Profkė sakykim gerai irgi yra, bet žmonių požiūris į tave bus ne koks, bei su univero diplomu gausi lengviau darbą. Soo yeah, think about that.
 5. Snoop_John

  Nupirkčiau SAMP modifikacija

  Klausimas: kodėl overused San Fiero, o ne kokie LS ar SF, dar yra Bayside (ten kur tarp SF ir LV miestelis), kur galėtum sujungti su LV kaimais? Šiaip įdomu pasidarė, kodėl visi kuria SF mieste, o negrįžta į LS ar LV. (Žinau, dabar jau po truputi pradėjo kurtis LS miestuose, bet still)
 6. Snoop_John

  Lagas ant mc

  Įjunk Task Manager ir žiūrėkis, ar kokia programa ten nenaudoja tau RAM'ų, ar CPU. Taip pat, kaip aukščiau minėjo, gali bandyti Optifine įsirašyti ir ten "pažaisti", bei žiūrėk, kad draw distance nebūtų maximum. Kas ten dar.. kada paskutinį kartą kompiuterį valei?
 7. Snoop_John

  Lagas ant mc

  Ne į temą sakykim, bet.. O kam tau reikia virš 60 FPS? Nebent PvP darai. O jei į temą, tai VSync išsijungęs ar ne?
 8. Snoop_John

  Dėl guminių apyrankių

  https://juostelestau.lt/gumines-apyrankes Laba, prašom. Atleisk, kad tik dabar atsakiau - tuomet miegojau jau.
 9. Snoop_John

  Dėl guminių apyrankių

  Geriau būtų tamsiai mėlyna guminė. Konkretus miestas nelabai domina, tinka ir internetinė parduotuvė. Arba kažkokiam renginiui paremt.. bet irgi gera idėja tavo. Ačiū!
 10. Snoop_John

  Dėl guminių apyrankių

  Tiksliai tikrai nesakysiu, bet užuomina - something special for someone special. Ir kažkas jeigu norės kapeikų, tai ir darys 2 apyrankes.
 11. Sveikučiai, Keistas klausimas, bet norėčiau pasiklausti - ar žinote, kas galėtu pagaminti / išgraviruoti 2 gumines apyrankes? Ieškojau Googlej, bet ten tik nuo 100 vnt. eina, o man reikia 2 vnt. apyrankių. Atsilyginčiau rep'ukais SG. (Jo, žinau, ne kokia vieta pasiklausti tokio klausimo, bet hey.. žmonės klausia forumiečių, kaip susirasti merginą, tai kodėl gi negalėčiau pasiklausti šito paprasto klausimėlio?) Gražios dienos!
 12. Snoop_John

  -rep Distinctive.lt

  Geriau pasidalink ta muzika antram video, gerai skamba.
 13. Snoop_John

  Kokie vasaros planai?

  Meh, pasismaginti, kažką naujo nuveikti, vis gi gyveni tik 1 kartą. Susitikti su draugais, gerai praleisti laiką, chimičintis garaže.
 14. Snoop_John

  Reikalingi dainų playlist'ai

  https://open.spotify.com/playlist/2ZN6M529xlRALvMjVKGpKV?si=kqTScMAKTnqeDsejXy-uBA ; visokių čia pas mane yra, gal kokia viena, kita bus klasikinė, bet dauguma yra su bass boost neblogu. Gero klausymosi!
 15. Siūlau legalų nusipirkt ir neturėt problemų, kaip dėdė Ricci sako. Pats turiu ETS2 legalų ir jokių problemų, dar multiplayer žaidžiu, tiesiog ledas eina.