Peršokti į turinį

Apie merginas


Vardeniss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1356 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš gal ir ne panų ekspertas , ir nesigiriu , su kiek bendrauju ir pnš, bet kalbant iš žmogiškos pusės , merginai turi būti kaip koks garantas , kad jai kavinėje nereiks už save pinigų mokėt , tu ją galėsi nusivesti kažkur į filmą dėkim, turit turėt kažką bendro kalbai užmegzt , bendra muzika , ar kiti pomėgiai , toliau turi turėt savo gyvenimo viziją , savo pasaulėžiūrą, nes vieni 22 metų baxūrams tik plotai alkoholis ir seksas rūpi kitiems jau rūpi šeimos kūrimas darbas namai ir laimingi vaikai ir laukianti draugė/žmona po darbo .Tad viskas ateis su laiku, nosį aukštyn ir pirmyn .

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest heatzy

Gaila žmonių, šioje temoje, kurie skyrė laiko šitam žmogui.

Jis be tikslo, nežino ko pats nori, nėra apsisprendęs, ir iki galo užtikrintas ar reikia jam tos panelės nelemtos ar tik laikinas stajakas po kurio susijaudinęs sugalvojo parašyt temą ir paklaust kitų žmonių pagalbos.

Nieks tavęs labiau nesupras kaip tu pats save, atrask save, atrask naujų veiklų, gamtą. Nesedėk namuose, dažniau eik alaus įkalt į barą, ne tik praleisi laiką naudingiau dėl savęs, bet ir galimybė susirast naujų pažinčių.

Redaguota , nario heatzy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

49 minutes prieš, heatzy parašė:

Gaila žmonių, šioje temoje, kurie skyrė laiko šitam žmogui.

Jis be tikslo, nežino ko pats nori, nėra apsisprendęs, ir iki galo užtikrintas ar reikia jam tos panelės nelemtos ar tik laikinas stajakas po kurio susijaudinęs sugalvojo parašyt temą ir paklaust kitų žmonių pagalbos.

Nieks tavęs labiau nesupras kaip tu pats save, atrask save, atrask naujų veiklų, gamtą. Nesedėk namuose, dažniau eik alaus įkalt į barą, ne tik praleisi laiką naudingiau dėl savęs, bet ir galimybė susirast naujų pažinčių.

Prie alaus bokalo naujos pažintys, super tipsas. (Sarkazmas)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), PreFix parašė:

Tinder yra kaip prekybos centras. Imsi tik tai kas patrauklu akiai, kas nėra prioritetas draugystei. Padariau paprastą ekspermentą, susikūriau tinder "panos" vardu. Net neįsidėjus foto po 15 min jau laukė 25+ matchai iš vaikinų. Tai žinai šansas šieno kupetoje jeigu tavo sukeltos nuotraukos menkesnio lygio už kitų "konkurentų". Sumatchinus vėl gi turi būt pakankamai išradingas, kur pasireiškia tiek humoro jausmas ir visa kita. Pačiam tekę iš tinder turėt tik keletą date ir vieną merginą. Tinder tik depresijos vieta, kai nėra socialinio gyvenimo šaknų.

Nesutinku ;D Užtenka 1 nuotraukos ir gero aprašymo, ir gausi 99+ per 1-2 valandas. Senokai naudojau Tinder, bet ten viskas greitai vyksta. Aš niekada ten pirmas nerašydavau, nes nespėdavai net atrašinėti. Ten tiek daug tų žinučių prisirinkdavo kad tiesiog pradėdavai ignoruoti kai pasiekdavai 300+ neperkaitytų. Atrašydavau tik sexy girls ;D Šiaip Tinder'yje turejau tikrai smagių akimirkų, daug realių bendraminčių radau. Tinder is the best option.

Crack'intame Tinderyje gali paslėpti savo amžių yra buvimo vietą, tai tarkim jeigu esi iš Druskininkų, gali padaryti match su mergina i klaipėdos ir jai rodys 1 km atstumą - tai būdavo žiauriai linksma ;D ;D 18-99 metų kriterijus, visi atstumai 1 km ;DD man rodydavo tikrą atstumą, bet kitiems tik 1 km del to tų matchų tiek daug būdavo

ir + crack'intas Tinder neturi match'ų / like'ų limito ir tu matai, kas tau paspaude Like

visiems gali spaudyti Super Like, nes Super Like neturi limito

Redaguota , nario taki
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jam reality check'o reikia. Senesnėse jo temose tikrai visi bandydavo jam kažką patarti, pagelbėti, visokių žmonių gi būna, bet jis nenori tos pagalbos ir patarimų, jam pajebat viskas jis savo tiesą turi ir visi kas nesutinka su juo - klysta. Tu niekad nesusirasi tos panos, tu pats ant savęs kryžių padėjęs senai jau, tai ko tu iš mūsų tikiesi? Gi faktas kaip blynas kad tu nemoki bendraut, visada į viską atsakai savo jibanais atmazais, tu visko bijai, pastoviai verki dėl savo išvaizdos nors gi senų seniausiai aišku visiems, kad išvaizda tai ne viskas ir tam yra tūkstančiai pavyzdžių, juolab kad grožis yra subjektyvus dalykas, tai kas man negražu kažkam kitam bus gražu. 

Jokia pana gyvenime nesusidės su tavimi, nes tu ją temsi į dugną, tu dėl visko bijosi, faktas kad būsi paranojikas dėl savo santykių, kam tu toks reikalingas? Niekam, visiškai niekam. Paną susirasti yra sunkiau, nei draugus, jeigu tu draugų nesugebi susirasti, tai apie ką mes kalbam. Juolab koks tu būtum draugas, užp*stum visus savo marazmu ir liktum vėl vienas. 

Tavo kelias į sėkmę tai yra keisti save, niekam neįdomu ar tu eini ant turnikų ir lygiagrečių, ar ne, jeigu tai yra vienintėlis dalykas kuo tu užsiimi. Skaityk knygas galų gale jeigu tiek laisvo laiko namie turi, domėkis kažkuo, įgauk žinių. Galų gale jeigu myži į batą dėl visko ko tik įmanoma - tapk kokiu nors maisto banko savanoriu ar dar kuo, ten panų b*biu neversi ir tikrai nemažai yra labai kuklių, paprastų, kurios tau tiktu. Tik tiek kad tu bendraut visiškai nemoki, taip kad pradėk nuo to.

Iš dalies net gaila laiko tau čia kažką rašyt, nes tai beviltiška, bet skaityt šitas tavo temas man jau kaip pramoga. 

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Niekad nebus taip, kad iš niekur nieko atsiras mergina. Merginos lygiai taip pat, kaip ir mes, bijo padaryti pirmą žingsnį. Viskas ką reikia tau padaryti, tai užkalbinti tau patinkančią merginą, vėliau tiesiog bendraukite. Iš savo patirties, bendravau iš pradžių tiesiog su drauge, o balandžio 1d. pasakiau jai apie savo jausmus, savaime aišku, ji nepatikėjo, galvojo kad juokauju, bet pasakė, jeigu tai tiesa, ant kitos dienos pasakyti jai tai. Viską padaręs, išsiaiškinome, kad ji taip pat kažką man jaučia. Jau pusantrų metų kartų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Tony_Good parašė:

Įdomus žmonės siūlo gerti ir t.t net nežadu :D

Tau litanijas visi čia rašom su daug įdomių minčių nuo ko tau pradėti "augti" kaip asmenybei, o tu *Myliu SuperGames.lt* atsirenki iš visos litanijos du žodžius ir į juos atsakai. Negerk jei nenori niekam nerūpi, tai bent jau atkreipk dėmesį į kitus patarimus. Fruktas geras tu 

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jeigu tu draugų neturėjai ir buvo vien patyčios, tai arba konkrečiai kažkada buvai pervažiuotas su traukiniu ir esi absoliučiai deformuotu veidu ir smegenim arba bbž tada. "Sėdžiu namuose, neturiu draugų, negeriu, nerūkau, mąstau kaip 13 metis, esu baisus - kaip rast paną?" Aš tave 50 km spinduliu apeičiau vien temas paskaitęs, tai kokios tu panos nori net 1 draugo nesugebėdamas susirast. Kas tave verčia gert ar rūkyt? Niekad tūsuose nei gėriau nei pradėjau rūkyt, nors ir buvo spaudimas iš aplinkinių ir kas? Vis tiek turiu pakankamą skaičių gerų draugų, nes mano galva ne subinėj. Gatvėj galima matyt dahuja tobulų panų, kurios eina su tragiškai atrodančiais čiuvais, tai grožis tikrai ne esmė. Turiu ir draugą, kuris tikrai tvarkingas, prisižiūrintis ir iš esmės visai gražus, bet jam nesiseka su panom nei chato išlaikyt nei nieko, nes nėra tam įgūdžių. Tai, jeigu nesi totalus disleksikas, tikiuos bent kažką čia sugebėsi perskaityt ir įsikalt sau į galvą.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 3 valandas(-ų), cCheerSs parašė:

Tau litanijas visi čia rašom su daug įdomių minčių nuo ko tau pradėti "augti" kaip asmenybei, o tu *Myliu SuperGames.lt* atsirenki iš visos litanijos du žodžius ir į juos atsakai. Negerk jei nenori niekam nerūpi, tai bent jau atkreipk dėmesį į kitus patarimus. Fruktas geras tu 

Gatvėje užkalbinti merginos niekada neisdrysiu ir tiek. 

prieš 2 valandas(-ų), epicONE parašė:

Nu jeigu tu draugų neturėjai ir buvo vien patyčios, tai arba konkrečiai kažkada buvai pervažiuotas su traukiniu ir esi absoliučiai deformuotu veidu ir smegenim arba bbž tada. "Sėdžiu namuose, neturiu draugų, negeriu, nerūkau, mąstau kaip 13 metis, esu baisus - kaip rast paną?" Aš tave 50 km spinduliu apeičiau vien temas paskaitęs, tai kokios tu panos nori net 1 draugo nesugebėdamas susirast. Kas tave verčia gert ar rūkyt? Niekad tūsuose nei gėriau nei pradėjau rūkyt, nors ir buvo spaudimas iš aplinkinių ir kas? Vis tiek turiu pakankamą skaičių gerų draugų, nes mano galva ne subinėj. Gatvėj galima matyt dahuja tobulų panų, kurios eina su tragiškai atrodančiais čiuvais, tai grožis tikrai ne esmė. Turiu ir draugą, kuris tikrai tvarkingas, prisižiūrintis ir iš esmės visai gražus, bet jam nesiseka su panom nei chato išlaikyt nei nieko, nes nėra tam įgūdžių. Tai, jeigu nesi totalus disleksikas, tikiuos bent kažką čia sugebėsi perskaityt ir įsikalt sau į galvą.

Turėjau patyčių proto bokšte nes esu ramesnis nesu iš tų naglu sustru visokių kur mėgsta kabinėtis prie kažko tai tie tragiškai atrodantis matyt prie saibu yra ir turi betmena tada suprantama. ???

Redaguota , nario Tony_Good
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Tony_Good parašė:

Turėjau patyčių proto bokšte nes esu ramesnis nesu iš tų naglu sustru visokių kur mėgsta kabinėtis prie kažko tai tie tragiškai atrodantis matyt prie saibu yra ir turi betmena tada suprantama. ???

negalvok, kad būdamas ramus negali turėt draugų. Problema yra tavyje, kad galvoji, jog visi aplink tave tik rūko, geria, narkotikus šnioja, šliūhas rūrina po klubus. Pakeisk mąstyma į gyvenimą ir suprasi, kad viskas yra skirtingai nei tau atrodo, visas gyvenimas nesisuka vien tik apie tave koks tu "ramus" esi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, Tony_Good parašė:

tai tie tragiškai atrodantis matyt prie saibu yra ir turi betmena tada suprantama. ???

Ne dėl šaibų panos būna ar mašinos, o dėl asmenybės:)) Aišku visokių yra visokių bus, bet šitas mąstymas yra graudesnis nei graudus. Tragiškas pats esi žmogus, jokios asmenybės.

 

Bet čia 100% trolis, nereaguoja į nieką, traukią po vieną frazę iš viso konteksto tam, kad viską paneigti, visus paerzint, nu ir švaistom čia visi laiką :D Nėr ką pasakyt daugiau, nes tokių žmonių nebūna su tragiškai minusiniu iq

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, el_faktro parašė:

Ne dėl šaibų panos būna ar mašinos, o dėl asmenybės:)) Aišku visokių yra visokių bus, bet šitas mąstymas yra graudesnis nei graudus. Tragiškas pats esi žmogus, jokios asmenybės.

 

Bet čia 100% trolis, nereaguoja į nieką, traukią po vieną frazę iš viso konteksto tam, kad viską paneigti, visus paerzint, nu ir švaistom čia visi laiką :D Nėr ką pasakyt daugiau, nes tokių žmonių nebūna su tragiškai minusiniu iq

Jo jo ne dėl saibu mašinų kur gi ne :DD deja rūpi tik joms tas šiais laikais pinigai ir mašinos visokios nu dar stilingas kad būtum gražuoliukas saldainiukas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:Ddd nebesvaik, Mariokai. Liksi gyvenime be panos tuomet ir vsio, ką čia dar diskutuot su tavim, pats pasirinkai tokį kelią, ne mes tau jį parinkom.

Jeigu nors vieną kartą pasakytum kažkam iš komentavusiųjų kad jis teisus ir jog tu atsižvelgsi į kritiką, patarimus, kad apsiimsi savimi, stengsies kažką pakeisti ir po poros mėnesių parašytum temą "išdrįsau ir man pavyko" viskas būtu super. Tiek tu pats laimingas ir dėkingas būtum, tiek ir kai kurie kiti už tave čia nuoširdžiai pasidžiaugtu.

Na o kaip šiai dienai tai sėdi po akmeniu ir dar drįsti aiškinti mums ko panos nori, nors tu neapsimyžęs neišdrystum ir laiko gatvėje paklausti. Vis kartoji kokios panos materealistės, bet ironija tame kad tu panų tarpe net tiesiog draugių neturi, tai iš kur tu, balvonas, gali žinot ko joms reikia ir į ką jos žiūri? Su tokiom užtikrintom kalbom tu ne tik kad panos nesusirasi, bet nuo kažkurios dar ir žuvį gausi už tokius žodžius. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, Tony_Good parašė:

Jo jo ne dėl saibu mašinų kur gi ne :DD deja rūpi tik joms tas šiais laikais pinigai ir mašinos visokios nu dar stilingas kad būtum gražuoliukas saldainiukas. 

Žinai, čia tau labiau rūpi tokie bahūrai man rodos nei, kad joms :D vis tik kalbi apie tokius, tai man toks klausimas : tau tikrai panos reikia, o ne bahūro? Gal visgi permąstyk savo orientaciją, nes kalbi visiškus vėjus. Ir šiaip nebeatsakinėsiu tokiem troliam, glhf

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, el_faktro parašė:

Žinai, čia tau labiau rūpi tokie bahūrai man rodos nei, kad joms :D vis tik kalbi apie tokius, tai man toks klausimas : tau tikrai panos reikia, o ne bahūro? Gal visgi permąstyk savo orientaciją, nes kalbi visiškus vėjus. Ir šiaip nebeatsakinėsiu tokiem troliam, glhf

deja joms. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

52 minutes prieš, cCheerSs parašė:

:Ddd nebesvaik, Mariokai. Liksi gyvenime be panos tuomet ir vsio, ką čia dar diskutuot su tavim, pats pasirinkai tokį kelią, ne mes tau jį parinkom.

Jeigu nors vieną kartą pasakytum kažkam iš komentavusiųjų kad jis teisus ir jog tu atsižvelgsi į kritiką, patarimus, kad apsiimsi savimi, stengsies kažką pakeisti ir po poros mėnesių parašytum temą "išdrįsau ir man pavyko" viskas būtu super. Tiek tu pats laimingas ir dėkingas būtum, tiek ir kai kurie kiti už tave čia nuoširdžiai pasidžiaugtu.

Na o kaip šiai dienai tai sėdi po akmeniu ir dar drįsti aiškinti mums ko panos nori, nors tu neapsimyžęs neišdrystum ir laiko gatvėje paklausti. Vis kartoji kokios panos materealistės, bet ironija tame kad tu panų tarpe net tiesiog draugių neturi, tai iš kur tu, balvonas, gali žinot ko joms reikia ir į ką jos žiūri? Su tokiom užtikrintom kalbom tu ne tik kad panos nesusirasi, bet nuo kažkurios dar ir žuvį gausi už tokius žodžius. 

is dalies teisus, bet visgi yra mano tarpe pazistamu keletas su kuriais moteris pasirasytu vien is isskaiciavimo. jeigu kalbant apie average, visada susirast geresni galetu. bet ziurint konkreciai i vilkaviskiecius ir aplink, vos keletas galetu pretenduot i vieta kad tik del pinigu santykius su jais palaikytu.

p.s. joks tikras draugas tavo pinigu neskaiciuos ir nepavydes, jam tiesiog bus nusispjaut i tavo finansine situacija, bendraus kaip visada.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Yankee parašė:

I swear kas menesi pamatau po viena toki posta kuris yra lygiai toks pat. Nezinau ar visi tavo, ar skirtingu zmoniu bet ffs, ne zaidimu forume ieskot atsakymu i tokius klausimus. 

Ten jo temos, gal ir neblogu patarimu čia žmonės duoda, bet nei vienu nepasinaudos jis. Žmonės veltui laiką išvaistė čia berašydami :)

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1356 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...